+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: Uljanik - nova velika praona drzavne love?

Uljanik - nova velika praona drzavne love?

Koncar i ekipa preuzeli Uljanik i sad traze od drzave pola milijarde eura love za navodni spas Uljanika...Mores misliti. Zele pokrasti drzavnu lovu. Je li bolje raspustiti brodogradiliste i svakom radniku dati 200.000 eura ili ici opet s ovakvim "spasavanjima", a zapravo pranjem love?

Pretakanje love u udbaške džepove. Končar je možda i najbitniji izdanak duboke države.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ne znam pojedinosti ali znam da se ne radi o pranju nego o pljački

Vidim da i Kajin ostro kritizira pokusaje davanja kredita i jamaca Koncaru i ekipi. Ovim bi si udba rijesila financiranje stranaka i medija slijedecih 20 godina.

Donešen je zakon o nezastarijevanju pretvorbenog kriminala. Trebalo bi inzistirati da se bivša "UDBA" proglasi terorističkom organizacijom SKJ/KPJ (dakle i SKH) i da je kriminal ako se je netko obogatio odnosno otvarao firme za i u ime UDBe te da taj kriminal ne zastarijeva. Tada bi UDBini kapitalisti poput Končara ili Špiljka morali ako ništa drugo barem da se zamisle.

Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku
    Donešen je zakon o nezastarijevanju pretvorbenog kriminala. Trebalo bi inzistirati da se bivša "UDBA" proglasi terorističkom organizacijom SKJ/KPJ (dakle i SKH) i da je kriminal ako se je netko obogatio odnosno otvarao firme za i u ime UDBe te da taj kriminal ne zastarijeva. Tada bi UDBini kapitalisti poput Končara ili Špiljka morali ako ništa drugo barem da se zamisle.
    čudi me da to nije puklo na Strasbourgu, načelo je da kad se jednom donese najblaži zakon za počinitelja od trenutka počinjenja do pravomoćne presude da važi najpovoljniji zakon za počinitelja

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove