+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/11

Tema: Što ćete napraviti ako osvojimo svjetsko prvenstvo?

Što ćete napraviti ako osvojimo svjetsko prvenstvo?

Beusan će obrijati brkove nakon 50 godina npr., ja ću gol trčati po stanu. Kaj ćete vi napraviti?

Hoće Inkvi konačno otkriti svoj pravi identitet kao Knjaz onomad kojemu se ispostavilo da je zapravo maskirani Drago Celizić?

Budući da će sve gorit ja ću zapalit trubu.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Napiti se, napraviti budalu od sebe, ustvari meni je stalno kao da osvajamo.

Tko zna, možda se oženim
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Joj.......
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hoće Inkvi konačno otkriti svoj pravi identitet kao Knjaz onomad kojemu se ispostavilo da je zapravo maskirani Drago Celizić?
    već je otkrio....javno da ne bude zabune

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' jos ko od vas ima osjecaj da cemo zabiti blizu kraja utakmice i tako osvojiti.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, polako mi ide na zivac kad likovi poput Bauka, krmka Plenkovica i drugi lumeni pricaju o tome kako je to ''vjerovatno jednom u zivotu''. Ko to tocno kaze, zasto bi to bilo tako, i nevezano kako bude ispalo sutra, zasto Hrvatska nebi vise ikad bila u finalu svjetskog prvenstva.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jel' jos ko od vas ima osjecaj da cemo zabiti blizu kraja utakmice i tako osvojiti.
    ne,ja imam osjećaj da će biti relativno lako, neće biti kidanja živaca, bez obzira kako završilo.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Inace, polako mi ide na zivac kad likovi poput Bauka, krmka Plenkovica i drugi lumeni pricaju o tome kako je to ''vjerovatno jednom u zivotu''. Ko to tocno kaze, zasto bi to bilo tako, i nevezano kako bude ispalo sutra, zasto Hrvatska nebi vise ikad bila u finalu svjetskog prvenstva.
    Zato što je to istina, ni ti ni ja vjerojatno nećemo doživjeti da Hrvatska opet bude u finalu ili osvoji svjetsko.

Zato ovo treba još više cijeniti i ne zamarati se barem ovih dana baukom, bojlerom i ostalima.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Zato što je to istina, ni ti ni ja vjerojatno nećemo doživjeti da Hrvatska opet bude u finalu ili osvoji svjetsko.

Zato ovo treba još više cijeniti i ne zamarati se barem ovih dana baukom, bojlerom i ostalima.
    Hrvatska je već osvojila broncu što je tek sada pošlo za rukom Belgijancima i njihovim multikukulti plaćenicima tako da ovo ne mora biti ni prvi ni zadnji put da Hrvatska dođe do polufinala ili finala. Usput, Hrvatska je jedna od rijetkih zemalja u čijoj reprezentaciji nema stranaca to jest plaćenika što posebno iritira lijevo-liberale koji bi željeli da što manje Europljana bude zastupljeno u europskim nacionalnim reprezentacijama.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove