+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 4 5 6
Prikaz rezultata str. 101/103

Tema: Vojvoda Porfirije, Kosovo i ostale priče

Znam ja bre da je on najbolji pregovarač za vas. Zato ima i zabranu da ide na Kosmet. A ja kad sam bio u pećku patrijaršiju, ja sam u sebi stalno ponovljao Kosovo je Srbija, Kosovo je Srbija i naravno da me niste mogli čuti.

Ali taj poriv da to stalno govorim u sebi, da me dušmani ne čuju bio je neizdrživ.

I kad opet dođem dole u pećku patrijaršiju u sebi ću stalno ponavljati Ko-so-vo je Srbi-ja. A u Srbiji ću to govoriti naglas, i to na zvučnik na najjače.

Pa možeš ti u sebe koliko hoćeš ponavljati da je Kosov Srbija to ti sljobodno sljobodno to.. por kurrsesi mos të të shkojë në mendje ta thuash këtë në Kosovë, nëse ke dëshirë të vish sërish në Kosovë dhe të bësh çfarë të duash. U Srbiju možeš i na glas por për vetë Kosovën.

nego pope ovaj tvoj Mirići, pa ovaj bi vam skinuo i gaće..ai do te te vinte ne siklet totalisht..ai tallen me ty..mi Albanci bi vam barem ostavili gaće i potkošulju..ky duket sikur nuk do te linte asgje, as breket..i još mene pita tajno kako bi te transferom prebacio u Moskvu za patrijarha..Duket se rusët nuk janë të kënaqur me atë Kiril..i da ću dobit postotak..a ako to ne uspiju da te ubacimo u Bešiaktaš ili Fljamurtari, u tom slučaju bi dijeli pola-pola..a ja mu kažem..dhe une i them ku do kesh prift serb ne Besiktash dhe Fljamurtari..epo te gjithe do ta verenin menjehere dhe ti e di cfare me thote ai..çdo qe te dine..as ai nuk do te vinte re le vetem ata..

Šipac ne izmišljaj. Vaše Onesveštenije ne vjerujete mu ništa. Istina je da sam vas htio uvaliti u Moskvu jer Kiril se realno nešto nije pokazao. A palo bi i u vašu kesu.

Istina je i da sam rekao da ako ne može Moskva može Istanbul ili Ankara, a što fali, pa SPC je uvijek bila dobra s Turcima Osmanlijama jedino laže za ovaj Fljamurtari.

Oni bi htjeli vas u Fljamurtariju i pitao me Šipac koliko bi koštao vas transfer. Ja sam rekao, ne može nema tih para, a on kaže..ima ima ima para..pa eto vaše Onesveštenije vi vidite.
    cajkaroš

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove