+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/9

Tema: Podvizi Baketa i drugih malih Turaka

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Podvizi Baketa i drugih malih Turaka

Ovo neka bude thread za prosmatranje otvorene turkofilije poznatih i nepoznatih Muslimana u BiH....

IZETBEGOVIĆ U ČESTITCI ERDOGANU: "Vaša pobjeda se ne slavi samo u Turskoj"

http://www.dnevnik.ba/vijesti/izetbe...samo-u-turskoj
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Još jedan bošnjački autogol, samo nema nikog da to kapitalizira i nabije im na nos. Šuplja prića o proeuropskom bošnjačkom islamu je najobičnija floskuletina na koju još uvijek nasjedaju i Amerika i EU. Dok se to ne razumije, do tada će se vjerovati da muslimani ono kao žele u EU, a to im očigledno nije na kraj pameti, jer njih vuče bratska Turska u aziju, u secesionizam, u izolaciju. Normalno nikom nije na kraj pameti među njima da to javno prizna, lukavi su unatoč tome što se vide njihovi folovi ko kroz staklenu ploču, ali EU je previše zabavljena sa sobom, a Hrvatska ionako nema kapacitet da bilo koga animira da ti i takvi turkofilni muslimani, sad je vjerovatno i večinom nisu budućnost BiH i da su malobrojniji Hrvati od strane te jebene MZ EU i USA ostavljeni na milost i nemilost unitarističkoj politici sarajevskog nacionalističkog otomana udruženih bošnjačkih stranaka.

Mislim da Europljani a posebno amerikanci nisu glupi pa da njima bosnjaci mogu prodavati sarene laze. Imaju svoja veleposlanstva prepuna spijuna, opcepoznato je da se americki studentni vec na Harwardu i slicnim univerzitetima regrutiraju od strane CIA, kao buduci "diplomati".

Ne moze njima neka Sefika sto radi kao chato u hambasadi, kreirati misljenje.

Vjeruju u bosnjacki proeuropski put kao sto vjeruju u umjerenost i demokraciju Al Nusra Fronta u Siriji. Znaju oni zasto podrzavaju te islamiste, i koja je njihova racunica, ali mi ne znamo. Niti nas treba biti briga, medjutim lomi se preko nasih glava.
    Nasa politika je nesposobna, mi ne znamo sta je stratesko planiranje, sta je nacionalni interes, kako se u politici stvaraju saveznici i da prijatelja u politici nema. Mislim na nasu politiku, kod nas i dalje politika na levelu "partizani ili ustase". Kod nas ljudi nisu u stanju blizu povijest sagledati iz vise kutova, danas kada se kao to smije, jer je demokracija. Ne, kod nas je to ustasenje i revizija proslosti, mi jos nismo u stanju na ustase i partizane gledati objektivno, sto recimo onaj nesretni Sedlar pokusava ali kome i cemu pokusava.

Mi smo kretenski narod, u vecini.

Volio bih ti povjerovati jer godi cuti to što pises, ali jebi ga, ne ide to tako. Muslimanska lobi ekipa je jaća od hrvatske, jer njih guraju petrodolari, erdoganove ucjene EU o puštanju imigranata i još koješta, dok nama iza leđa stoji jadna Hrvatska, opterečena da sama sa sobom jedva na kraj izlazi. Ovakve događaje od erdoganovog mitinga u sarajevu, predaje Bih Turskoj u "amanet" od Alije i ovog trijumfalizma bošnjaka u sarajevu pobjedom erdogana u Turskoj uz onaj mitingaški slogan jedna zastava jedna vjera jedan narod , nitko, nije znao kapitalizirrati, ne da nije mogao nego nije znao od Hrvata. E to je ono što boli. jebo te garavi avijatičaru ja bih to znao iskoristiti, jok gluperde koje vazda kenjaju kako se ne bi "šteli mešati" odvedoše nas u totalno sranje, uz pomoć MZ, EU i USA, koji sve to gledaju, ali ih se živo jebe za Hrvatima.

S ovim pokazuju tko su u stvari oni i koliko pripadaju Europi i općenito Bosni i Hercegovini. Lizanje sa bivšim okupatorom koji u BiH nije ostavio ama baš ništa u petsto godina okupacije osim par ćuprija i marmeladu je najblaže rečeno jadno. Neznam zašto se ljute kad im netko kaže da su poturice. Osim toga mogu oni glumatat što hoće izvrnut se naopako "100% Bosne" vidjet neće nikad. Unatoč toj podršci i od Zapada koju imaju nisu iskoristili a mogli su i te kako. Tako da je sreća da imamo posla sa njima u suprotnom da je netko drugi bio u pitanju mogli su nas dobro otrest.

Oni imaju fascinantne fantazije, slusam nedavno nekog njihovog univerzitetskog profesora, dakle profesor, koji sere kako BH Hrvate zapravo Hrvatska iseljava iz BiH i kako je Hrvatska za sve kriva jer im je dala putovnice i kako ne postoji velikobosnjacka politika i kako je Komsic rezultat volje gradjana ili graDZana i na kraju zakljuci kako ce Hrvata u BiH za par godina biti manje od 100.000 i nakon toga vise nece moci biti konstitutivni narod i za sve je kriva Hrvatska i kenj kenj kenj.. tako oni razmisljaju.

Naravno, iseljavanje bosnjaka je izmisljotina, Bakir otvorio 468945 radnih mjesta, Turska im stoji iza ledja, prosperitet, blagostanje, bla bla kenj kenj.

Zive ljudi u nekim fantazijama, sto ne bi bio problem da to njihovo ne vuce sa sobom opstrukciju cijele drzave jer ne pristaju ni na kakve dogovore. Mada, tim bolje, sto duze to rade, to je bih besmislenija i slabija drzava. Propada rapidno, ekonomski, politicki i na svaki drugi nacin. Doci ce i dan kad ce ovi sto se pitaju, zna se koji, reci ok daj da vidimo sta dalje.
    Do tada ce ih gurati, kako rekoh ne pita se Sefika iz hambasade nego Washington, a oni ih podrzavaju vrlo vjerojatno zbog dobrih odnosa sa Saudi Arabijom koja je realno i cinjenicno, glavni saveznik USA vec desetljecima. ako ne racunamo Izrael. Arapski dolari i nafta su fundament price, naravno da je Obama uradio ono sranje sa arapskim proljecem za racun tih saudijskih manijaka. Medjutim cini mi se da Trump to polako pegla, ne kako se ocekivalo jer deep state je prejaka ali eto primjer Sirije, prestala je pomoc "umjerenim oporbenjacima" i Sirija lagano pobjedjuje. U Iraku su se takodje stvari promijenile, americke tvrtke i dalje ubiru kajmak od trgovine naftom medjutim Irak kao drzava vise nije mad max zemlja u kojoj gospodare izraelske proxy budale od ISIS-a, oni su manje vise likvidirani a Irak vec lagano vraca Abramse Amerima a kupuje ruske T-90 uskoro i Armate.
    Trump je drugaciji od podlih demokrata, on gleda samo biznis, a te smicalice koje je htjela nastaviti Hilary, polako gube na znacaju.

Naravno, to moze znaciti i lose za nas, uvijek se preko Bosne kusuralo sa islamskim drzavama, i Kosova recimo. Srbi mantraju da je albanska mafija platila Washingtonu, meni je to tipicno srpski, zavere i slicno. Ko da oni imaju toliko novca... platio Rijad, placa Abu Dabi, na Balkanu se radi facelifting americke vanjske politike, preko nasih ledja. Kao eto, vidite da mi nismo protiv islama, i onda neko placa cijenu.

Hajd što muslimani seru i dijele pamet i savjete Hrvatima i u Hrvatskoj i u BiH, kao eto oni nekakvi veeeliki prijatelji pa se eto sekiraju nešto oko Hrvata, ma jok. To je demagogija kojom lažu ne samo sebe i svoje zalupane neškolovane krezube ruralce, nego misle da time nešto animiraju i svijet i EU, ne bi li ikako isposlovali dokidanje hrvatskog državljanstva Hrvatima iz BiH, čime bi ih definitivno poklopili pod svoju šapu i razvalili konstitutivnost ovom narodu. A posebna je prića što će se na te glupareštine uhvatiti i poneki "rvat", pa njima "uhar", svakog kojeg odvuku od "Ćovićevog stada" ili " potencijalnog trećeentitetaša" i naravno na prvom mjestu Ustašu.
    To su nemjerljive stvari na koje se muslići pale i svršavaju da nisu sami u devetom krugu pakla, nego da za sobom povuku što više i ovih drugih tih nekakvih ćanetovaca, budimirovaca, lijanovićevaca i ostalih prodanih duša, da im se Bog smiluje na izdaji svog naroda.

Zive ljudi u nekim fantazijama, sto ne bi bio problem da to njihovo ne vuce sa sobom opstrukciju cijele drzave jer ne pristaju ni na kakve dogovore.

Glavni uzrok većine sranja u BiH što ekonomskih, socijalnih i ostalih.

Naravno, to moze znaciti i lose za nas, uvijek se preko Bosne kusuralo sa islamskim drzavama, i Kosova recimo. Srbi mantraju da je albanska mafija platila Washingtonu, meni je to tipicno srpski, zavere i slicno. Ko da oni imaju toliko novca... platio Rijad, placa Abu Dabi, na Balkanu se radi facelifting americke vanjske politike, preko nasih ledja. Kao eto, vidite da mi nismo protiv islama, i onda neko placa cijenu.

Lijepo rečeno.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove