+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 3 4 5
Prikaz rezultata str. 81/95

Tema: Enigma Rimac

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    http://https://dnevnik.hr/vijesti/hr...---686701.html

Kad radiš sve da joj udovoljiš, a ona te i dalje smatra klasnim neprijateljem.
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 04-12-2021 at 11:54

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije čudo, jer se on već outao, izišao iz ormara. Leftard, vegan, sa pokondirenom seljačom od žene, koji je od vlastitog vjenčanja napravio jugodernek a izgleda da financira i kako kaže Travaš onog pedofila s Madagaskara.

Nije iznenađenje.
    Sve to skupa meni je šok, ipak je Mate iz Livna, a Livno i Duvno su možda i najtvrđi hrvatski kraj. U drugom svjetskom ratu su praktički svi muškarci tog kraja bili u Ustašama, a i u Domovinskom ratu su dali ogroman broj boraca. Vjera, ljubav i domovina.

Tko bi mogao pomislit da će se jedan Livnjak ponašati kao da su ga odgojili Bauer i Šprajc.

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Sve to skupa meni je šok, ipak je Mate iz Livna, a Livno i Duvno su možda i najtvrđi hrvatski kraj. U drugom svjetskom ratu su praktički svi muškarci tog kraja bili u Ustašama, a i u Domovinskom ratu su dali ogroman broj boraca. Vjera, ljubav i domovina.

Tko bi mogao pomislit da će se jedan Livnjak ponašati kao da su ga odgojili Bauer i Šprajc.
    na ovo si me nasmijo, ako misliš na istog bauera. haha

gle, danas je moderno biti moderan, nema više modernog čovjeka bez modernih stavova, izgleda i vrlina. jednostavno, zub vremena je uzeo svoje, i za biti moderan ne možeš biti zadrt kockastoglav i sirov, moraš biti profinjen i ako kojim slučajem imaš kockastu glavu moraš je zakumflirat rasta man frizurom, da te ovi napredni prihvate kao naprednog.

nije lako biti moderan i napredan, sve je teže zadovoljit visoke standarde modernog života, čitaj modernog čovjeka. treba težit savršenstvu, zato se na vječanju peva plavom safiru, i zamišlja neveru umjesto mladu.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 05-12-2021 at 00:29

Rimac automobili najveći gubitaš u 2021. godini

Rimac auti izgleda postali novi Uljanik ili 3. maj.

Koliko je god prošla godina za Matu Rimca bila uspješna u smislu ulaska novih investitora u njegovu kompaniju, najave novih projekata, početka gradnje velebnog kampusa u Kerestincu itd… s financijskim se rezultatima poslovanja baš i ne može mnogo hvaliti. Rimac automobili lani su imali pad prihoda za 1,7 posto, na 255,6 milijuna kuna, a uz to je, upravo zbog investicija u koje je tvrtka ušla, duboko zaronio u gubitak, koji je iznosio 540 milijuna kuna. I time je preuzeo vodeću poziciju na rang-listi lanjskih gubitaša.
    https://lidermedia.hr/1000-najvecih/...omobili-143576

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Pa kad umjesto proizvoda, proizvodi hype i maglu. Koje je to pranje love.

Misliš da svi oni koji su ulagali u Rimac peru lovu..
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2022
    Pa ne znam sta svi vide u Rimcu, sta mu firma proizvodi i kakav profit stvara, stvorena fama oko njega kao da je Elon Musk 2.0, a ustvari je samo jedan vrhunski hohstapler, koji je ukrao hrpu tudjih projekata i ideja i predstavio kao svoje, kao i svojem tzv skromnom pocetku, govorim o Musku.

Pa ne znam što vide u Rimcu ti svi koji ulažu tamo. To može biti kriva procjena u što sumnjam da bi se tako velike firme zajebale ili pranje love a sad da baš Porsche ili Hyundai peru lovu preko jednog Rimca isto mi nije realno.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Pa kad umjesto proizvoda, proizvodi hype i maglu. Koje je to pranje love.
    Ipak ima 255 milijuna kuna prihoda, znači proizvodi nešto, samo su mu ogromni gubici. Ali i Tesla ima ogromne gubitke pa je top firma.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa ne znam što vide u Rimcu ti svi koji ulažu tamo. To može biti kriva procjena u što sumnjam da bi se tako velike firme zajebale ili pranje love a sad da baš Porsche ili Hyundai peru lovu preko jednog Rimca isto mi nije realno.
    Izgleda da radi odlične baterije i još neke komponente koje će biti značajne velikim auto-proizvođačima. Inače, nova tvornica mu je u izgradnji:

Baš sam iz znatiželje otišao da vidim kako napreduje gradnja. Rođak mi je građevinar pa mi je rekao " Rođo čini mi se da se to tamo nešto slabo gradi u zadnje vrime" pa reko da vidim.

I stvarno izgleda ogromno. Što se tiče radova, radnici, strojevi, pumpe, mikseri, dizalice su tamo a sad bi li to moglo brže..e to ne znam.

Uglavnom ogromno izgleda kad dođeš tamo..baš ogromno.

Zbog Eline i bokala vina

Jel bi ti volio da se to radi ili ne radi.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Ne, motori sa unutarnjim sagorijevanjem su br 1, a ovi svoje vlazne snove o utopijskom drustvu u kojima nece biti mesa, gdje ce i opcije u automobilima biti na pretplatu poput grijanja sjedista pa ti preko googla iskljuce za godinu dana tu opciju, niti osobnog prijevoza za obicne ljude jer ne postoji proizvodnja struje niti sirovina za baterije u svijetu da zamijeni sve automobile na unutarnji sagorijevanje nek prodaju na filmovima u kojima su previdjali takvu buducnost u kojem automobili odlucuju kuda smijem voziti i dali smijem uopce voziti. Pune su osamdesete i devedesete tih distopijskih filmova u kojima su prikazivali tehnokratsku diktaturu kao sto je sad u punom zamahu u Kini.

A ti misliš na to. Pa ako im je to cilj mogu to ostvariti na sto drugih načina. Najčuveniji je onaj o nestanku opipljivog novca, to je već totalna kontrola. Auto ne moraš čak ni vozit ali teško da možeš bez novca. Mislim možeš ako se vrati robna razmjena među ljudima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-07-2022 at 19:48

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove