+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/83

Tema: Enigma Rimac

Rimac mi je posta sumljiv kad je počea kenjat o robo taxijima u Zagrebu. Ti taxiji su mogući samo u tkz. "pametnim gradovima" što je sinonim za diktaturu goru od komunizma

Počinje li stvarno gradnja kampusa u Kerestincu

Mislim u smislu da su tamo već građevinski strojevi i kranovi

https://indikator.ba/Vijest.aspx?id=33576
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Evo odgovor na moje pitanje. RTL je sinoć imao reportažu sa gradilišta kod Kerestinca. Iskopni radovi su krenuli i strojevi su tamo. Pa ćemo pratit.

U međuvremenu najpoznatiji hrvatski ..kako se to kaže..tester Jurica Šebalj o Neveri

Sad me inkvi sjetio a ti grunfe stavi to na humor
    http://youtu.be/gyeW8Ymhci4
    http://youtu.be/BfyH2fWjF7s
    Pervan je car humora.
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Kako napreduju radovi na Rimčevom campusu

Pauk ga oprao zbog uvoza stranih radnika, a Rimac mu odgovorio da je ograniceni covjek i da odleprsa sa svojim desnicarskim forama.

Dobija salve aplauza od onih koji su ga koliko jucer nazivali HDZenjarskim i hercegovackim uljezom.

Rimca uskoro vidim kao pulena Mozemo partije.

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Mate je zajaho val mainstreama i uspješno plovi na njemu, dolazi Uršula u posjete i donosi lovicu iz EU, po meni sasvim ok.
    A lijepo je vidit da je najveća karikatura desne scene u Hrvata, Pauk, na istoj liniji kao i Kata Šmajser, to i je otprilike sličan psihološki profil, točnije sličan koktel poremećaja ličnosti, bože tuge kad se sjetim da je taj idiot bio 4 godine u Splitskom vijeću...
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Moje mišljenje je da se napad na Rimčeve radnike nije niti desio,te da ovo zapravo Rimac plaća medijski reket partiji i jugoslavenima u Hrvatskoj kako ga ne bi u budućnosti napadali da je sin od ratnog profitera...
    takva nekakva priča je bila ,čini mi se, po hrvatskim portalima...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Plaća on reket EU moćnicima koji su mu dali 200 milijuna eura za kampus.

Neka stranica je podijelila oznake energetske učinkovitost električnim automobilima, kao što postoje na vešmašinama, evo tablice: https://www.electrifying.com/efficiency-rating
    Posljednje uređivanje od Grunf : 29-11-2021 at 09:38

Koliko ja znam nije dobio lovu za campus nego za taj neki projekt autonomnih taxija. Campus se financira iz kredita. Tako je pisalo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-11-2021 at 10:43

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koliko ja znam nije dobio lovu za campus nego za taj neki projekt automnih taxija. Campus se financira iz kredita. Tako je pisalo.
    Aha, dobit će 200 milijuna eura za par taksija. Je, čital sam o tome.

Pa tako je pisalo. A hoće li on dobiti tih 200 milijuna to je ono isto da ćemo dobit 25 milijardi eura za 7 godina pa koliko iskoristiš. To je obično neka mogućnost koja se možda može ali najčešće se ne dobije.

Inače Rimac je već na leftardskoj strani tako da je to već riješeno. Pogotovo njegova žena. A i on. Samo njegovo obraćanje Pauku koji se isto nije proslavio svojom izjavom " da odskakuće u troskoku s njegovog zida sa svojim desničarskim forama" što je razina leftardskog trola sa foruma yu npr, to samo pritvrđuje.

Inače Rimac je već na leftardskoj strani tako da je to već riješeno. Pogotovo njegova žena. A i on. Samo njegovo obraćanje Pauku koji se isto nije proslavio svojom izjavom " da odskakuće u troskoku s njegovog zida sa svojim desničarskim forama" što je razina leftardskog trola sa foruma yu npr, to samo pritvrđuje.
    Oprosti, to je ipak razina moderatora s forum.hr.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Aha, dobit će 200 milijuna eura za par taksija. Je, čital sam o tome.
    Za te automne taxije potriban je takozvani "pametni" grad sa kamerama na svakih 10 mm i 5G infrastrukturom. I za to je dobia lovu

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Za te automne taxije potriban je takozvani "pametni" grad sa kamerama na svakih 10 mm i 5G infrastrukturom. I za to je dobia lovu
    Aha, tu smo dakle. O tome se radi. Veliki brat postavlja kamere posvuda radi kontrole, a Rimac bu dobil dio kolača kako bi ljudi lakše prihvatili kontrolu jer ipak Rimac radi, to mora biti napredno i pametno. Za našu korist. Rimac i EU nam prodaju ljevičarske fore.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 29-11-2021 at 12:24

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Moje mišljenje je da se napad na Rimčeve radnike nije niti desio,te da ovo zapravo Rimac plaća medijski reket partiji i jugoslavenima u Hrvatskoj kako ga ne bi u budućnosti napadali da je sin od ratnog profitera...
    takva nekakva priča je bila ,čini mi se, po hrvatskim portalima...
    Sve šta radi radi za svoj interes.
    Tko zna šta se stvarno desilo, iskreno, ni ne zanima me ali način na koji se Rimac verbalno obračunao sa Martinom Paukom govori o njemu samome jako puno kao i činjenica da mu je Bajaga pjevao na svadbi.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Ako se to i dogodilo trebao je šutjeti i pustiti institucije da radi svoj posao. Ali, ne morao je on to udariti na sva zvona. A i kakvi su mu to radnici pretpostavljam iz Porschea, Tesle i sl koji se u grupama kreću u stine sate po periferiji Zagreba. Ja mislio da takvi tada sjede u sepaerima u yapi klubovima s stolom prepunim koktela i pića od 1000 evradi po boci minimum, sa pripadajućim sponzorušama ofkors.

Nije čudo, jer se on već outao, izišao iz ormara. Leftard, vegan, sa pokondirenom seljačom od žene, koji je od vlastitog vjenčanja napravio jugodernek a izgleda da financira i kako kaže Travaš onog pedofila s Madagaskara.

Nije iznenađenje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-11-2021 at 23:00

Ako se to i dogodilo trebao je šutjeti i pustiti institucije da radi svoj posao. Ali, ne morao je on to udariti na sva zvona. A i kakvi su mu to radnici pretpostavljam iz Porschea, Tesle i sl koji se u grupama kreću u stine sate po periferiji Zagreba. Ja mislio da takvi tada sjede u sepaerima u yapi klubovima s stolom prepunim koktela i pića od 100 evradi po boci minimum, sa pripadajućim sponzorušama ofkors.

Nije čudo, jer se on vewć outao, izišao iz ormara. Leftard, vegan, sa pokondirenom seljačom od žene, koji je od vlastitog vjenčanja napravio jugodernek a izgleda da financira i kako kaže Travaš onog pedofila s Madagaskara.

Nije iznenađenje.
    Financira sve medije, zato i pišu o superlativima o njemu. Lik je diplomirao marketing na VERN-u, očito zna jako dobro kaj treba napraviti za dobar glas. VERN mi je porastao u očima, očito je to vrhunski faks.

Ne bi ulazio u to jel sve financira i jel sve jedna velika laž u što se ufuralo na forum yu masa hrvatskih jalnuša, pa mislim da je to najposjećenija tema na forumu. Ne razumim se u to, je li genijalac ili obični blefer. Ako je samo blefer kako to da su se toliki giganti uhvatili za njega i ulažu. Ako je to pranje para opet kako da to radi puno njih. A sve će se vidjeti. Ako je blef i prazna priča, neće dugo trajat. Ja bi osobno volio da nije tako, koliko god mi se ne sviđa njegovo leftardsko ponašanje.

Ovdje sam se prvenstveno osvrnuo na njegovo društveno ponašanje i reagiranje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-11-2021 at 23:01

Ne velim da je blefer nego da je vrhunski marketingaš.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove