+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 3 4 5
Prikaz rezultata str. 81/97

Tema: Europa 2018/19

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma grešaka uvijek bude ali ono je krađa iz očiju. kakav penal, nikakav. Kod drugog gola igrač Boysa ladno smiruje loptu rukom a sudac stroji na tri metra od njega i gledi. Između njih dva samo zrak.

I umjesto slobodnog udarca na liniji 16 imaš kontru nakon koje pada drugi gol.

Pokralo Dinamo ko Hrvatsku u finalu SP-a.
    Penal je hrvački zahvat koji se vidi iz aviona. Da je sudac u tom trenutku nadlijetal Zagreb bi ga sudil kolko je bil očit. Leovac je prvo idiotski ispal, a onda zajahal igrača i srušil ga kao profesionalni hrvač iako nije bilo baš sigurno da će pasti gol jer je dolazil drugi igrač da ga blokira. Drugi gol se slažem da je sudac pogriješil, ali opet kakvo je to branjenje kornera? Loše drugo poluvrijeme, čuvali su rezultat, ali nisu pojačali obranu i obično se to tak završi.

ma joj stavio mu ruku na na rame i odmah pustio. Kakav hrvački zahvat.

Ono što je predhodilo drugom golu ono kupljenje rukom lopte na liniji svojih 16 treba na jubito. Cuipers gleda ko sponzoruša u novi auto i misli si..ajde ajde vidim ja al kupi, kupi slobodno..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zvijezda se plasirala u ligu prvaka iako kako čitan večeras ima dug od 35 miljuna eura.Mi kukamo ima sedan godina o tome svome jebenome dugu a zapostavili smo sve vezano uz prvu ekipu i rezultat. I uvik nan je neko drugi kriv jer samokritika ne postoji.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Gledao sam utakmicu. Haha. Salzburg ih razvalio igrom. Ispromašivali bruku. Vodili 2:0. Dvi minute teškog blackouta i Zvezda ničim izazvana ode u LŠ. Haha. Šta ti je nogomet.

Teški odron od ekipe ova Zvezda, služit će za "silovanje" u LP. I duplo jači Dinamo je služio za slične stvari ali ovo, šta sve prolazi u LP.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-08-2018 at 00:09

Dinamo mogao Feneru uvaliti 4-5 komada..ovako "samo" "2:0 na poluvremenu.

Dinamo rasturio Fener. Svaka čast.

Onaj Hajrović je igračina. Igra-či-na.

trebali su igrati u LP da nije bilo Cuipersove krađe i peha.

Još čekam da se vrate ti Moro i Majer da vidim jesu toliko dobri koliko ih hvale.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-09-2018 at 11:32

Pa Moro je klasa iznad Gojaka, a Majer je bil glavni u vezi Lokomotive.

Vlasic zabio Real Madridu... inace briljira u CSKA, gdje je inkvi

Tuka sam

Nasli mu rusi ulogu koja mu odgovara, kako kazu talijani traquartista, lazna desetka lazna devetka vezni napadac kako god, takvo nesto danas igraju rijetki igraci, Messi, Hazard i ne znam ko jos, nekad Maradona, Totti.

Hoce li Vlasic ikada biti ta kvaliteta ne znamo, ali za sada je dobar.

Pogledao sam gol. Svaka čast. Ono čak nije bila loše vraćena lopta, nego je on dosprinto ko vitar. Ko Mandžo i još bolje.

Sličan je tip igrača kao Hazard, mislim da je i Hazard tak prvo počel na krilu pa su ga stavili na polušpicu koja ima slobodu kretanja i tu se najbolje snašel. Dobar je on igrač, prodoran i treba mu mjesta za te njegove driblinge, na krilu je manjak prostora, a i tam budu igrali Brekalo i slični u repki.

Na Evertonovom forumu kuknjava.

Evo i snimke Vlašićevog gola..

ne znam da bi i Mandžo išao na ovu loptu.

Dinamo pobijedo Anderlechta, ne samo pobijedio mogo ga ja naknatat uz malo više ozbiljnosti i koncentracije.

Anderlecht propo ko kauč.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-10-2018 at 23:01

Bjelica pravi trener, Dinamo zivnuo nakon bijega onog parazita, jedino sto ne mogu docekati je Moro i Majer, da vidim ima li tu stofa.

Ne svidja mi se sto imaju previse stranaca, tu prakticno nema posetnog igraca za hrvatsku reprezentaciju. Mozda Sunjic jednog dana. Ok i golman.

Šunjić nije taj kapacitet. Mada tko zna. Podsjeća malo na Puyola, malo nezgrpano igra al trudi se.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove