+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/125

Tema: Europa 2018/19

Ide neka cudna linija, neznam igrom slucaja ili... nije da je sad pocelo, al segment prodaje najboljih napadaca na polusezoni, smjena kosa pred finis prvenstva i finale kupa, prodase sve golmane pred novu sezonu, radosevic, unisten teren pred jednu najvaznijih utakmica sezone...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Nema tu ništa čudno. To je kontinuitet. A sve pod izlikom stabilizacije kluba. Fina harmonija za uši.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ide neka cudna linija, neznam igrom slucaja ili... nije da je sad pocelo, al segment prodaje najboljih napadaca na polusezoni, smjena kosa pred finis prvenstva i finale kupa, prodase sve golmane pred novu sezonu, radosevic, unisten teren pred jednu najvaznijih utakmica sezone...
    Kad se moglo tako lako preuzeti državu da bi ju se uništilo, preuzimanje jednog nogometnog kiluba iz istog razloga nije nikakav problem.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Znaju se prioriteti. Zadovoljit desetine tisuće mladih hahara jer je to kao dobro za grad a Hajduk je odavno ionako zadnja rupa na svirali.

Ono je stvarno bila karikatura. Kakav teren. Dobro je da je to malo tko vidio u Europi pa sramota nije bila puno viđena.

Inače usput je Hajduk opet prodava sat prije utakmice čim je netko zazvecka s malo dukata.

Hajduk je klub u kojem danas igraju oni koji su se oprobali u svijetu a nisu uspjeli i oni koji nisu mogli igrat u svojim zemljama. Ko neko prihvatilište rashodovanih igrača.

A kao stabilizirao se klub financijski. Da iznikne neki talentirani igrač ( onaj Delić je pokazao par poteza) manijakalno bi ga i histerično prodali. Kako tu onda može bit kluba, ozbiljnog mislim.

Tu nikakve strategije nema. Kokošarenje čisto.
    Novac prije tkz.ljubavi. Uostalo nek sa barem neki mladi zabavljaju na poljudu kad navijači neće još dugo.

Dinamo prošao Hapoel remijem 2:2 u gostima. Gubili su 2:0 i u drugom brzo zabili 2 gola. Olmo je vele-igračina. Vele-igračina. Samo to mogu reći.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Meni se taj Olmo sviđa jako od samog početka. Nisan gleda Dinamo ni jednu od tri utakmice, pa ne znam, ali san bio uvjeren da će u ovoj sezoni on biti glavni igrač.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Mene nije impresionirao samo Olmo nego i navijači Izraelskog kluba. Po reakcijama nakon utakmice izgledalo je ka da su oni Dinamu utrpali 7 golova u 2 utakmice.

Kako sere Dinama pa to je nemoguče. Ako prođu Astanu za ligu prvaka igraju proti jednoga od ova četri para.
    Karabag (20.500) – BATE Borisov
    Jang Bojs (20.500)
    Malme (14.000) – MOL Vidi
    Crvena zvezda (10.750) – Spartak Trnava
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Hehe. Mislim da su favoriti protiv svakoga od tih protivnika, pa i Astane. Danas Hajduk i Osijek igraju. Osijeka smo otpisali, a za Hajduk se nadamo da će proći.

Osijek i Hajduk danas prolaze.

Treba se docepati mjesta 11-15 (https://www.transfermarkt.at/uefa/5j...tung/statistik), pola lige bi nam igralo kvalifikacije za Europu.
    Posljednje uređivanje od st.anger : 02-08-2018 at 09:46

Osijek nije ništ mogel Rangersima doma, sumnjam da bu na Ibroxu dobil 2:0.

Nek dobe 2:1 dosta,

Zvezda - Dinamo u najavi..:eek.

Odlično, sad je vrijeme i da Zvezda dobije petardu kao Partizan.

Biti ce to 1:3 za Osijecane.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Osijek nije ništ mogel Rangersima doma, sumnjam da bu na Ibroxu dobil 2:0.
    Ja sam gleda 2. poluvrijeme. Osijek ih je satra al' nije zabio. Škotski komentatori su rekli da će biti gusto u uzvratu, da Osijek ne može imati lošu sriću 2 utakmice zaredom

Tradicionalno skromni navijaci Zvezde najavljuju da imaju atomsku momcad i da ce pregaziti sve, najavljuju i pohod na LP.

Zrinja na koraku do treceg pretkola, sa igracem manje vratili vodstvo! Hajduk isto prolazi u trece, ceka se Osijeka!

Prošao Hajduk.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    prošao Zrinja...

iako će nas sudac u Bugarskoj protiv Ludogoretsa vjerovatno izmasakrirati,valjalo bi da izvučemo što bolji rezultat,da kada dođu Bugari na uzvrat na širokobriješku Pecaru,ne znaju što ih je snašlo...
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Rangersi i Osijek igraju odličnu tekmu. Osijek ima više inicijativu, traže taj gol, a Rangersi igraju malo povučeno, više na kontre iako su po prilikama zasad tu negdje. Obje ekipe su mogle zabiti gol. Ako Osijek zabije, Rangersi su gotovi. I ovak igraju malo preplašeno.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove