+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/20

Tema: Europa 2018/19

  1. #1
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620

    Europa 2018/19

    LIGA PRVAKA:

    Prvo pretkolo (zdrijeb: 19.06.2018):
    prva tekma: 10–11.07.2018 / druga tekma: 17-18.07.2018

    HSK Zrinjski Mostar
    FK Crven Zvezda BGD
    NK Olimpija LJ

    Drugo pretkolo (zdrijeb: 19.06.2018):
    prva tekma: 24–25.07.2018 / druga tekma: 31.07–01.08.2018

    GNK Dinamo ZG

    Trece pretkolo (zdrijeb 23.07.2018):
    prva tekma: 07–08.08.2018 / druga tekma: 14.08.2018

    Razigravanje (zdrijeb 06.08.2018):
    prva tekma: 21–22.08.2018 / druga tekma: 28–29.08.2018


    EUROPSKA LIGA:

    Prvo pretkolo (zdrijeb: 19/20.06.2018):
    prva tekma: 12.06.2018 / druga tekma: 19.07.2018

    NK Osijek
    NK Siroki Brijeg
    FK Zeljeznicar SA
    FK Sarajevo
    NK Maribor
    NK Domzale
    NK Celje
    FK Partizan BGD
    FK Radnicki Nis
    FK Spratak Subotica
    FK Budućnost Podgorica
    FK Mladost Podgorica
    FK Grbalj Radanovici (CG)
    Vardar Skopje
    Rabotnicki Skopje
    FK Shkupi (MKD)
    Partizani Tirana
    KF Laci (ALB)
    KS Luftetari Gjirokastra (ALB)
    LEVSKI Sofija
    CSKA Sofija
    Ferencvaros Budapest
    Honved Budapest
    Ujpest Budapest

    Drugo pretkolo (zdrijeb: 19/20.06.2018):
    prva tekma: 26.07.2018 / druga tekma: 02.08.2018

    HNK Hajduk ST
    Lask Linz

    Trece pretkolo (zdrijeb 23.07.2018):
    prva tekma: 09.08.2018 / druga tekma: 16.08.2018

    SK Rapid Wien
    HNK Rijeka

    Razigravanje (zdrijeb 06.08.2018):
    prva tekma: 23.08.2018 / druga tekma: 30.08.2018
    Posljednje uređivanje od st.anger : 13-06-2018 at 11:50
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  2. #2
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    LIGA PRVAKA:

    Prvo pretkolo:
    prva tekma: 10–11.07.2018 / druga tekma: 17-18.07.2018

    HSK Zrinjski Mostar - FC Spartak Trnava (SVK)
    FK Crven Zvezda BGD - FK Spartaks Jurmala (LVA)
    NK Olimpija LJ - FK QARABAG (AZE)
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  3. #3
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Drugo pretkolo:
    prva tekma: 24–25.07.2018 / druga tekma: 31.07–01.08.2018

    GNK Dinamo ZG - FC Flora Tallinn/ Hapoel Beer-Sheva
    HSK Zrinjski Mostar/ FC Spartak Trnava (SVK) - LEGIA Warsaw/ FC Cork City
    FK Kukesi/ FC Valleta - NK Olimpija LJ/ FK QARABAG (AZE)
    FK Crvena Zvezda BGD/ FK Spartaks Jurmala (LVA) - FC SUDOVA/ FC Apoel
    Posljednje uređivanje od st.anger : 19-06-2018 at 14:33
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  4. #4
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    EUROPSKA LIGA:

    Prvo pretkolo:
    prva tekma: 12.06.2018 / druga tekma: 19.07.2018

    NK Osijek - CS Petrocub (MDA)
    NK Siroki Brijeg - NK Domzale
    FK Zeljeznicar - JK Barava Trans (EST)
    FC Banants (ARM) - FK Sarajevo
    FC Partizani (ALB) - NK Maribor
    FK Rudar Pljevlja - FK Partizan BGD
    FK Buducnost Podgorica - AS Trencin
    FC Pyunik (ARM) - FK Vardar
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  5. #5
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Drugo pretkolo
    prva tekma: 26.07.2018 / druga tekma: 02.08.2018

    HNK Hajduk Split - PFC Slavia Sofija/ Ilves Tampere (FIN)
    NK Osijek/ CS Petrocub (MDA) - Rangers FC/ FK Shkupi
    FC UFA (RUS) - NK Siroki Brijeg/ NK Domzale
    FK Zeljeznicar/ JK Barava Trans (EST) - FC Stumbras (LTU)/ Apollon Limassol (CYP)
    FC Banants (ARM)/ FK Sarajevo - Atalanta BC
    FC Partizani (ALB)/ NK Maribor - FC Chikhura Sachkehere (GEO)/ Beitar Jerusalem FC
    FK Rudar Pljevlja/ FK Partizan BGD - Winners PREL 7/ FC Irtysh (KAZ)
    FK Buducnost Podgorica/ AS Trencin - Gornik Zabrze/ FC Zaria Balti
    FC Pyunik (ARM)/ FK Vardar - FC Samtredia (GEO)/ FC Tobol Kostanay (KAZ)
    LASK Linz - FK Lillestrom (NOR)

    moguce tekme:
    NK Osijek - Rangers FC
    FK Sarajevo - Atalanta BC
    FK Buducnost PG - Gornik Zabrze
    FK Zeljeznicar - Apollon Limassol
    NK Maribor - Beitar Jerusalem
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  6. #6
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Liga Prvaka: prvo pretkolo/ prva utakmica

    HSK Zrinjski Mostar - FC Spartak Trnava (SVK)

    Bez navijaca!


    FK Crven Zvezda BGD - FK Spartaks Jurmala (LVA)

    Delije:



    NK Olimpija LJ - FK QARABAG (AZE)

    GD LJ:
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  7. #7
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Europska Liga: prvo pretkolo/ prva utakmica

    NK Osijek - CS Petrocub (MDA)

    Kohorta:




    NK Siroki Brijeg - NK Domzale

    Skripari:




    FK Zeljeznicar - JK Barava Trans (EST)


    Manijaci:



    FC Banants (ARM) - FK Sarajevo

    Bez Horde!


    FC Partizani (ALB) - NK Maribor

    Viole:





    FK Rudar Pljevlja - FK Partizan BGD

    Grobari:
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  8. #8
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Liga Prvaka:

    Drugo pretkolo:

    prva tekma: 24–25.07.2018 / druga tekma: 31.07–01.08.2018

    GNK Dinamo ZG - Hapoel Beer-Sheva
    FK Crvena Zvezda BGD - FC SUDOVA
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  9. #9
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Europska Liga:

    Drugo pretkolo

    prva tekma: 26.07.2018 / druga tekma: 02.08.2018

    HNK Hajduk Split - PFC Slavia Sofija
    NK Osijek - Rangers FC
    FK Zeljeznicar - Apollon Limassol (CYP)
    FK Sarajevo - ACF Fiorentina
    NK Maribor - FC Chikhura Sachkehere (GEO)
    FK Partizan BGD - FK Trakai (LIT)
    LASK Linz - FK Lillestrom (NOR)
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  10. #10
    Malo ti dvije teme de otvori i treću.

  11. #11
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Europska Liga: prvo pretkolo/ druga utakmica

    NK Osijek - CS Petrocub

    Kohorta:




    NK Siroki Brijeg - NK Domzale

    Skripari:




    FK Zeljeznicar - JK Barava Trans (EST)

    Manijaci:



    NK Maribor - FC Partizani (ALB)

    Viole:



    Albanci "Guerrils":




    FK Rudar Pljevlja - FK Partizan BGD

    Grobari:




    AS Trencin - FK Buducnost Podgorica

    Varvari:




    FK Vardar - FC Pyunik (ARM)

    Komiti:

    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  12. #12
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Liga Prvaka: prvo pretkolo/ druga utakmica

    HSK Zrinjski Mostar - FC Spartak Trnava (SVK)

    Ultrasi:



    Gosti:



    FK Crvena Zvezda BGD - FK Spartaks Jurmala (LVA)

    Delije:

    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  13. #13
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Liga Prvaka
    Trece pretkolo (zdrijeb 23.07.2018):

    prva tekma: 07–08.08.2018 / druga tekma: 14.08.2018

    Crvena zvezda (SRB)/Sūduva (LTU) - Legia Warszawa (POL)/Spartak Trnava (SVK)
    Astana (KAZ)/Midtjylland (DEN) - Dinamo Zagreb (CRO)/Hapoel Beer-Sheva (ISR)
    Standard Ličge (BEL) - Ajax (NED)/Sturm Graz (AUT)
    PAOK (GRE)/Basel (SUI) - Spartak Moskva (RUS)
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  14. #14
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Europska Liga:
    Trece pretkolo (zdrijeb 23.07.2018):

    prva tekma: 09.08.2018 / druga tekma: 16.08.2018

    St. Gallen/ Sarpsborg (NOR) - HNK Rijeka
    NK Osijek/ Rangers FC - NK Maribor/ FC Chikhura Sachkehere (GEO)
    HNK Hajduk Split/ PFC Slavia Sofija - Rudar Velenje (SVN)/ FCSB (ROU)
    Ludogorets Razgrad (BUL)/ Vidi[Videoton] - HSK Zrinjski/ Valletta (MLT)
    FK Zeljeznicar/ Apollon Limassol (CYP) - Dinamo Brest (BLR)/ Atromitos (GRE)
    Hapoel Haifa (ISR)/ FH Hafnarfjördur (ISL) - Atalanta (ITA)/ FK Sarajevo
    Nordsjćlland (DEN)/AIK (SWE) - FK Partizan BGD/Trakai (LTU)
    Posljednje uređivanje od st.anger : 23-07-2018 at 14:48
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  15. #15
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    GNK Dinamo Zagreb - Hapoel Beer-Sheva

    BBB:





    FK Crvena Zvezda BGD - Sūduva

    Delije:
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  16. #16
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Ajax Amsterdam - Sturm Graz

    Sturm Graz:



    Ajax:

    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  17. #17
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    HNK Hajduk Split - PFC Slavia Sofija

    Torcida:



    NK Osijek - Rangers FC

    Kohorta:





    Gosti:



    HSK Zrinjski Mostar - FC Valleta

    Ultrasi:



    Gosti:



    NK Domzale - NK Siroki Brijeg

    Skripari:




    FK Zeljeznicar - Apollon Limassol

    Manijaci:




    Atalanta BC - FK Sarajevo

    Curva Nord:



    Horde Zla:[/B]



    FC Chikhura Sachkehere (GEO) - NK Maribor

    Viole:




    FK Partizan BGD - Trakai (LTU)

    Grobari:



    Partizanovci:




    LASK Linz - FK Lillestrom (NOR)

    Laskler:



    Gosti:
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  18. #18
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Sturm Graz - Ajax

    Sturm:



    Ajax:



    Tuca: 50 vs. 50
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  19. #19
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Pretkola Lige Prvaka:

    Dinamo ZG - Astana

    BBB:




    Delije:

    FK Crvena Zveda - Spartak Trnava



    Spartak Trnava - FK Crvena Zvezda
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

  20. #20
    Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Lentia
    Poruke
    620
    Pretkola Europske Lige:

    Armada Rijeka

    Sarpsborg 08 - HNK Rijeka



    HNK Rijeka - Sarpsborg 08



    Torcida Split

    PFC Slavia - Hajduk ST




    Hajduk ST - FCSB



    FCSB - Hajduk ST



    Kohorta Osijek

    Rangers FC - NK Osijek





    Ultras MO

    Valleta FC - HSK Zrinjski Mostar



    HSK Zrinjski Mostar - Ludogorets Rasgrad

    Posljednje uređivanje od st.anger : 17-08-2018 at 10:41
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove