+ Odgovori na temu
Stranica 23 od 23 PrviPrvi ... 13 21 22 23
Prikaz rezultata str. 441/453

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Svabe lose,sveđani su si sami krivi povlačenjem nazad,ne razumijem zašto.Imam osjecak da su se odmah u drugom poluvremenu povukli nazad.

Penal...je,nije,nisam ekspert ali na stranu to moglo se dobit ovakvu Njemacku ili barem nulu izvuci.Nek se sad kupe doma :-)

Zbog posla nisam pogledao dosta utakmica,Belgija me zanima,jel igraju dobro ili gaze sto su protivnici jalovi.

Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku
    Svabe lose,sveđani su si sami krivi povlačenjem nazad,ne razumijem zašto.Imam osjecak da su se odmah u drugom poluvremenu povukli nazad.

Penal...je,nije,nisam ekspert ali na stranu to moglo se dobit ovakvu Njemacku ili barem nulu izvuci.Nek se sad kupe doma :-)

Zbog posla nisam pogledao dosta utakmica,Belgija me zanima,jel igraju dobro ili gaze sto su protivnici jalovi.
    Ne bi se ja baš složia sa boldanim. Njemci su promašili desetak dobrih šansi..ne zato jer su se Šveđani povukli nego zato jer su ih švabe stisle. Šveđani su loši. Tribali su imat penal al' na drugu ruku onaj njihov gol je čista srića. Lik ga iz tisuću pokušaja ne bi više onako zabia.

Koji je ono Nijemc, jel ono Reus u situaciji di im treba gol, u šansi, probao onu kerefeku s petom.

Taj meni više ne bi zaigrao na prvenstvu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Reus je takav igrač, maštovit, genijalan. Nemre on zabijati obične golove. Šteta kaj je stalno ozlijeđen, inače je top krilo svijeta.

Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku

Dobro to kaj su se povukli u drugom poluvremenu, ali povući se s igračem više 10. minuta prije kraja i igrati bunker protiv 10 Nijemaca je tragično. Tak su i Srbi na prošlom prvenstvu igrali bunker protiv 10 Nijemaca, ali su oni tad dobili.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Reus je takav igrač, maštovit, genijalan. Nemre on zabijati obične golove. Šteta kaj je stalno ozlijeđen, inače je top krilo svijeta.
    Da, vidjelo se za pola metra je promašio loptu petom, u situaciji di ima otvorenušansu, loptu na nozi u povoljnoj situciji za gol, umjesto da samo produži loptu on se ide majmunirat a ne zna.

Mogao je tim potezom izbacit Njemačku s prvenstva. Kakav klaun.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : Jučer at 12:13

Inače jeste primjetili da je Hrvatska na dresovima nopsila Argentina-Hrvatska na dresu uz argentinske i hrvatske zastave . Nisam to primjetio kod Argentinaca. Mislio sam da je to službeno, ali očito nije, naši se prave uvlakačke fair play tetkice. Nisam vidio da itko drugi nosi grb druge reprezentacije na svom dresu.

To s jedne strane a s druge idiotsko iživljavanje u studiju i po medijima nad Argentinom, kao da smo ih pobijedili u finalu., ili kao daje eliminacijska utakmica pa onda budalaštine tipa Messi se vraća kući, baš kao da je leliminacijska utakmica, a ne da još Argentina ima šansi za proć i to sad realnih ako dobiju Nigeriju a kasnije tko zna.

narodne izreke su zakon a jedna od najboljih je "u dobru se ne ponesi u zlu se ne ponizi".

preseravanja ne volem, tim više što je rezultat slijed okolnosti, glupa greška golmana, Modrićev potez i gol i onda treći gol kad se Argentina otvorila skroz. nije da smo ih razvalili od početka. Tko zna što bi bilo d asu oni uvalili onaj gol na prazna vrata.

Euforiju stišat na najslabije, da se ne bi ponavljale neke stvari i iz iz bliske prošlosti.

Inače jel se to meni čini da se na Yutelu prešlo na srpski jezik, stalno pričaju i voditelj i gosti..mnogo je dobro, mnogo smo dobri..i diskreciono pravo je suca..jel ja to griješim ili mislim da se hrvatski kaže, diskrecijsko je pravo suca..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : Jučer at 12:18

Sve su to kompleksi. Komentirao sam uz citat na temi o HRT-u da ne zagađujem ovu.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ja više ne znam tko bi ovo mogao osvojiti, možda Argentinci, ako prođu skupinu, toliko loše više valjda ne mogu igrati.

Iako belgijanci i portugalci sa oni geliranim cigom mogu do kraja.
    Only blood brings change

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Mnogo.. Nije problem
    Kaže se npr čaša je puna ali je mnogo ljudi na stadionu
    Itd
    Diskrecijsko pravo se komotno može reći neograničeno pravo
    Tako da je meni isto diskrecijsko ili diskreciono kad imamo hrvatsku rič
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Poljacima, za koje nisam mislia da su ovako loši, se obilo o glavu kemijanje sa FIFA rankingom.

Šteta kaj su Ameri namjerno propustili odlazak u Rusiju, oni da su tu umjesto Paname grupa bi puno drugačije izgledala. Ovak se Belgijanci i Englezi iživljavaju na njima i Tunisu. Pustili su na Zabivaki odličan video di se vidi koliko Panamci uživaju kaj su na prvenstvu, komentatori se rasplakali jer su prvi put čuli himnu Paname na svjetskom prvenstvu:

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Poljacima, za koje nisam mislia da su ovako loši, se obilo o glavu kemijanje sa FIFA rankingom.
    I ja sam mislil da su ipak malo bolji od ovoga, ali treba reći da je Kolumbija iznimno jaka repka, a ni Senegal nije slab.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove