Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 49 od 90 PrviPrvi ... 39 47 48 49 50 51 59 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 961/1793

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Evo jedan kratki video meni samome za uspomenu na sinočnju večer.

Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Sinoć kad su me pukle emocije san se sitija.....godina je 1982 i svjetsko prvenstvo u španjolskoj. Jugoslavija se plasirala na SP a mi sidimo na pitarima i pitamo se očemo li doživit hrvatsku državu i hrvatsku reprezentaciju. Toliko smo sanjali, gledali filmove još od urugvaja 1930 i evo u nedilju finale za svjeskoga prvaka. Nemogu virovat, jednostavno ne mogu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

https://www.24sata.hr/sport/misici-b...e-staju-581870

'Mišići bole, pluća se šire, tijelo škripi..., ali ovi Hrvati ne staju'

https://www.vecernji.hr/sport/najlu-...vatske-1258091

Najluđi video ikad: Pogledajte kako su Škoti slavili pobjedu Hrvatske

Ovi baš ''vole'' Engleze!

Puca me euforija od preksinoc, nekako kao da sam i ocekivao ovo, mada uvijek ima sumnje jer nikada ne vjerujem hrvatskim sportasima posto su sposobni sve zaebati. Ali ovdje se sve poklopilo, slozilo, i momcad je u jednom nirvana stanju. Svaka im cast, uspjeli su i napravili najveci rezultat hrvatskog sporta ikada. Vec sada, a ako osvoje titulu to bi bilo ne znam, ne mogu ni opisati sta bi to bilo.

Moram primjetiti i da su se svi antihrvati ukrcali na vlak pobjede, moraju sta ce drugo, mada kmece onako potuljeno i podmuklo, proglasavaju nekog Finca najzasluznijim za sve ovo jer nam je zabio gol, izvlace neke izmisljene afere, lazu danima o nekim ozljedama i kako cemo biti desetkovani, zapravo se nadaju tome. Svi ti "Hrvatska se ispasti u skupini" gmazovi kojih u lijepoj nasoj ne nedostaje. Idu po misljenje "legendarnih stpskih trenera", kmece kako je `98 pobjede slavilo prvo kazu 400.000 onda kazu 300.000 vise Hrvata (eto kao da i oni u iseljenistvu ne slave danas) i broje koliko Jovica i Stevica navija za a koliko protiv Hrvatske, kao da za to ikoga boli krasni q...

Svi su oni na aparatima ovih dana, i morace trpiti cinjenicu da je Hrvatska igrala finale svjetskog prvenstva u nogometu jos godinama.

Na ovo me najvise natjeralo saznanje da Bandic ne dozvoljava da na doceku nogometasa nastupa bilo tko osim nekakvih Zapresic boysa. Naravno da je Bandicu, Plenkovicu i toj ekipi najveci problem hoce li doci Thompson, uvijek su spremni za te podmukle i potuljene udarce. Tocno znam da cekaju svaki snimak iz svlacionice i odahnu ako igraci ne slave uz Thompsona.

Nego, jel samo ja primjecujem da je sve veci broj novinara i izvjestitelja na JRT i po portalima sa .hr ekstenzijom, neki Edin neka Arnela neki Mahmuljin. Ispast cu sovinist ali odakle toliko odjednom. Zar nije dovoljno sto ima i previse Aca, Peca i Joca. to ne bi bilo bitno da istima recimo "Herceg Bosno srce ponosno" ne para usi, a znamo da para.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Za Plenkovica je dosta reci da naglasava kako igraci reprezentacije igraju u najboljin europskin klubovima, to kaze britanskoj televiziji, i sa time naravno umanjuje zajednistvo i naboj reprezentacije, i prostu cinjenicu da su-Hrvati.

To je njemu cinjenica koja je zasluzna za ovaj uspjeh. EU sluga.

Na drugoj strani imamo umobolne sljedbenike Z.M koji bi ovaj uspjeh rado zapisali njemu, a niko od reprezentacije ga niti spominje, niti zeli imati posla sa njime.

Na trecoj strani imamo umobolnike poput Duhaceka, Lalica i slicnih kuraca koji bi rado okrenuli jedan vitalni dija hrvatskog korpusa protiv ovoga, iz njima poznatih razloga, ocito je.

Ovo je uspjeh ovih igraca i Zlatka Dalica, i uspjeh hrvatskoga naroda. I vise niciji.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

ma q se pokušavaju ukrcat. Čekaj dan dva, pa vidit ćeš kad krenu s pričama " glupi narod se veseli dok mladi iseljavaju" " dok se oni vesele, vlada rasprodaje otoke" " samo siromašne glupane zanima nekakav nogomet "pametni narodi uživaju u standardu kojeg imaju" " samo primitivni narodi smatraju ovo nekim uspjehom", javit će se razni "pravednici" " poštenjačine" koji će ukazivati na kriminal u društvu, ,itd itd..

Nikad ili rijetko kad je u samom toku događaja, jer Yutarnji i ostala bagra ne žele ugrozit klikove tada, u tom času nego kad prođe..onda oni krenu..zato mi je dosta njihovog lažnog isforsiranog domoljublja..jedva čekam da ovo završi pa de se oni vrate u svoj ritam pisanja o fašističkoj ustaškoj nenormalnoj Hrvatskoj iz koje mladi bježe jer ih eto strah od ustaškog ekstremizma u Hrvatskoj.

Do tada , nisam znao da je Josip Šimunić kreator pa je kreirao crne ustaške dresove..

A ovo što kažeš da Bandić neće Thompsona, pa koji je kurac Bandić..igrači mogu reć..ne daš Thompsona, ne dolazimo na doček, radi doček jbt jebote na livadi kod Gospića ako treba..tu oni trebaju pokazat muda i gard..koji je kurac onaj "patolog" koji je on kurac..

Do Tomićizacije, Jergovićizacije, Frljićizacije Yutarnjeg dnevna doza treša iz "komšiluka"

Josip Šimuić lično "lično" kreirao crne dresove u uspomenu na Crnu Legiju i ustaše.

Pola sata bolesti..n
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-07-2018 at 13:57
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pa da, to je privremeno radi klikova, radi javnosti, ako izgubimo finale raspojasat ce se vec u ponedeljak... ako osvojimo, sacekat ce da padne euforija, i onda slijedi to pljuvanje po "ustaskim elementima" i "Hrvati iseljavaju a crnokosuljasi slave".

Ovi likovi kod Marica, tipicno, "Hrvatska ima nacionalni naboj, nemaju neki kvalitet ali su fanatici" i to pricaju i Jovica i Hamo. Kao, Hrvati su napaljene ustase, bez nekog kvaliteta, bacaju rucne bombe 100 metara jer su nadrogirani mrznjom.

Neka pate, sta im drugo poruciti. Ovo je tocno samo uspjeh nogometasa na radost nacije odnosno zelje da se dokazu, da urade nesto i za domovinu i za sebe naravno, skidam kapu jer vidi se nacionalni naboj sto je ovih godina rijetkost u Hrvata. Mislim da je Dalic mozda tu najvise uradio, na tom nekom psihickom planu. Ne moze on ni biti neki takticki genij kad je trenirao koga, Varteks i neki Al Ahli. Uvijek stojim na misljenju da reprezentaciji ne treba trenerski mag, jer tu igraju najbolji od najboljih i jedino u onim prosjecnim momcadima dobro dodje neki dobar trener koji ce ih posloziti u kvalitetan bunker ili nesto slicno. Kad imas potentne igrace, grijeh je vezati ih uzdama neke discipline, kao sto je Kovac radio recimo. Ocito je kvalitetan trener, sto je pokazao u Njemackoj, ali ne mozes ti doci ovim zvijezdama i reci e decki idemo sa njemackom disciplinom. Uskrati Vidi pivo, on ce na teren izaci polumrtav.
    Ili je to samo kod nas tako, ali i Ciro i Dalic su prije svega motivatori, svaki na svoj nacin. I valjda su zbog toga i napravili sto su napravili. Sta ima neki trener uciti Modrica ili Rakitica icemu, ljudi igrali osvajali Ligu prvaka, igraju u najboljim klubovima svijeta, njega ne treba nicemu uciti. Osim smiriti ga, dati mu neke smjernice, dici ga mentalno, fizicki, i pusti ga da radi svoj posao.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma q se pokušavaju ukrcat. Čekaj dan dva, pa vidit ćeš kad krenu s pričama " glupi narod se veseli dok mladi iseljavaju" " dok se oni vesele, vlada rasprodaje otoke" " samo siromašne glupane zanima nekakav nogomet "pametni narodi uživaju u standardu kojeg imaju" " samo primitivni narodi smatraju ovo nekim uspjehom", javit će se razni "pravednici" " poštenjačine" koji će ukazivati na kriminal u društvu, ,itd itd..

Nikad ili rijetko kad je u samom toku događaja, jer Yutarnji i ostala bagra ne žele ugrozit klikove tada, u tom času nego kad prođe..onda oni krenu..zato mi je dosta njihovog lažnog isforsiranog domoljublja..jedva čekam da ovo završi pa de se oni vrate u svoj ritam pisanja o fašističkoj ustaškoj nenormalnoj Hrvatskoj iz koje mladi bježe jer ih eto strah od ustaškog ekstremizma u Hrvatskoj.

Do tada , nisam znao da je Josip Šimunić kreator pa je kreirao crne ustaške dresove..

A ovo što kažeš da Bandić neće Thompsona, pa koji je kurac Bandić..igrači mogu reć..ne daš Thompsona, ne dolazimo na doček, radi doček jbt jebote na livadi kod Gospića ako treba..tu oni trebaju pokazat muda i gard..koji je kurac onaj "patolog" koji je on kurac..

Do Tomićizacije, Jergovićizacije, Frljićizacije Yutarnjeg dnevna doza treša iz "komšiluka"

http://www.youtube.com/watch?v=eBq9WzEBkbQ

Josip Šimuić lično "lično" kreirao crne dresove u uspomenu na Crnu Legiju i ustaše.

Pola sata bolesti..n
    Haha, koja legendarna ekipa. Ovom crnomanjastom liku je Vida najveći ustaša. Lik koji pjeva dok pije pivu pjesme Tome Zdravkovića i šalje pozdrave Srbima. Jel moguće da je lik tolko tupast? A kak se zove voditelj? Izgleda kao da je popil 5 piva pa onda krenul voditi emisiju.

Miša Vacić, taj je još jači. Morbidno je navijati za Hrvatsku. Vida neće igrati u finalu jer je Kadirov naredio svojima da ga maknu iz Rusije i ovaj vjeruje da neće igrati finale. Ova emisija je kao srpska Noćna mora.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 13-07-2018 at 14:53

Datum registracije
    Sep 2016
    Niste spomenuli najveci biser, Kadyrow ce izbaciti Vidu iz zemlje.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Niste spomenuli najveci biser, Kadyrow ce izbaciti Vidu iz zemlje.

Predobro. Ali da smo kulturni i civilizovani onda bi sve drugačije bilo i onda bi on navijal za nas.

Zašto sam navijao za finale s Belgijom. jer bi opet igrali kako kažu Srbi a njima jevjerovat, mora se, mora, kako kažu..igrali bi u dresovima Crne legije, ustaškim dresovima koje je kreirao Josip Šimunić lično..kako kaže nesrećeni proterani Srbin iz Hrvatske Miodrag Linta koji je svako malo u Zagrebu. Igrali bi radi toga jer su dresovi Belgije baš kao i Danske, baš kao i Rusije baš kao Engleske crveni ili bijeli pa bi morali, da ponovim, morali, igrati u crnolegionarskim dresovima.

zato nisam želio France u finalu jer su oni modri u osnovnoj boji pa nemož Crna Legija.

no možda je i bolje da dignemo kantu u orginalnom dresu.

Elem, đelem Dalića sam kritizirao radi igre i postave u pojedinim utakmicama, što je i on skužio da nije bilo u redu ali nije poput Kranjčara, Bilića, Štimca, Čačića, napadao i zauzimao gard boksača nego prihvaćao kritiku, i one prve izjave gdje je "patetiso", ali ostale izjave su mu bile za pet, skromno, pametno i koncizno..a najjače je što je obrusio Englezima da zašto ne govori engleski, pa zato jer je presica hrvatskog izbornika

Poštovanje Zlatko..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-07-2018 at 16:00

Ne znam, meni je ovo Lintino recitiranje Thompsonovih pjesama još najjače. Nisam očekival da je lik njegov fan. Veli voditelj da bi na koncert Thompe na Marakani došlo 100.000 ljudi. U pravu je.

Jedino ne pije ovde ova prica koju je i Nino povjerovao, da bi ovo moglo posluziti kao renesansa hrvatskjog drustva, da se ne gleda sve negativno da postoji i pozitivno i vec pomalo izlizane floskule o "hrvatskom jednistvu".

Toga niti je bilo niti ce biti, niti moze biti. Medju Hrvatima da, uvijek, ali sa rashrvatima nikada.

Ovako se i Denis Latin u ljeto `95 "radovao" Oluji, i Daniela Trbovic i ona muskobanja kako joj je ime, svi su oni bili na "pobjednickom vlaku" dok nisu docekali da Tudjman umre. A onda, znamo sve.

Faca Vrsaljka.."jesi ti normalan"

Mislim stvarno..a faca i poza Grdovića :

Prejaka slika..hahaha

Al ne di ćeš Grdoviću dodavat piće..čovjek se uradi pa Ferrari dovede u stadio zgužvane limenke Coca Cole a njemu fala Bogu ništa..

slika je vrh..

Datum registracije
    Sep 2016
    Vrsaljko je i najbolje opra Engleze. Kao da kod nas tu pise....

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, zanimljivo je koliko se Francuzi privaljuju nahvaliti Hrvatsku, nebi li malo otupili naboj.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Vrsaljko spašava živote,čovjek je heroj čovječanstva.

Kad se Vida vrati u Osijek jadni konobari će raditi dan i noć,bolje neka pozdrave žene i djecu i kažu vidimo se za tjedan ili dva.
    il sanguinoso

Datum registracije
    Sep 2016
    Di ona snimka kad on i Suba povedu inati se Slavonijo...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove