Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 48 od 70 PrviPrvi ... 38 46 47 48 49 50 58 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 941/1397

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

https://www.vecernji.hr/sport/detalj...lavila-1257893

Tako to pokušavaju napraviti ''gentlmeni''.

Mislio sam da od one Bilićeve pobjede usred Londona kad smo Emglezićima zatvorili vrata Eura pred nosom - ne može bolje i slađe. Na sreću prevario sam se. Sinoć je i to prevaziđeno.

Protiv Francuza - srpskih tradicionalnih prijatelja bi moglo biti S A V R Š E N O!

Iskrene čestitke na ulasku u finale!

Igra Hrvatska odlično i sasvim zasluženo je u finalu gde je sve moguće samo da ne bude povreda.
    VCZ,45+,100+

Bili smo bolji i zasluženo smo prošli dalje. Nakon kaj su zabili gol Englezi više nisu igrali nogomet, imali su još jednu priliku Kanea i jednu glavu u produžetku. Igrali su samo na prekide, ništa drugo nisu pokazali tak da su zasluženo ispali. Mlada su ekipa, kad sazriju bi mogli osvojiti SP, ali uz dodatak nekog dobrog veznog igrača.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Bili smo bolji i zasluženo smo prošli dalje. Nakon kaj su zabili gol Englezi više nisu igrali nogomet, imali su još jednu priliku Kanea i jednu glavu u produžetku. Igrali su samo na prekide, ništa drugo nisu pokazali tak da su zasluženo ispali. Mlada su ekipa, kad sazriju bi mogli osvojiti SP, ali uz dodatak nekog dobrog veznog igrača.
    Mogli bi osvojiti - ali samo ono na koje se mi nebudemo kvalificirali pa budu igrali sa svojim slugama Srbekima koji će onda unaprijed skinut gaće i zažmiriti!

Daj skini se sa Srbeka.

što se utakmice tiče, skoro da je postalo dobro da primimo gol i to u ranoj fazi utakmice. Tri puta su se vraćali. Tri puta produžetke.

Negdje sam čitao analizu koliko je teško dodatno igrati produžetke i da to dođe kao da igraš dvije utakmice a ne samo produžetke, toliko je tih dodatnih 30 minuta zajebano za tijelo i rekuperaciju.

A oni tri puta igrali produžetke. Nevjerojatno nešto. Odnosno Božja ruka, što reć..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-07-2018 at 10:58
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Imali su mrtvu šansu ono kad je Kane izišao sam. Mrtva šansa da mrtvija ne može bit. A tek kad je Suba obranio tek je tada bila mrtva šansa. Ja ne znam kako ono nije uspio ugurat u gol. Pogodi stativu a ono se odbije od Subašića i neće u gol.

Al kako neće Perišića stative. kako ga neće, ovo prvenstvo..al dobro, dao je onaj gol koji se mogao svirati i kao opasna igra jer je ovaj prvo išao glavom, iako je pravilo ako noga ide prema naprijed a ne prema glavi,..ovo je bilo granično..i puno sudaca bi to sviralo..

Sudac je svirao kraj kad je Krama išao po treći gol. Al nema veze..

Al ovo je nestvarno, finale SP_a u nogometu..čovjek još uvijek to ne može pojmit..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-07-2018 at 11:15
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Kakva srića je ono bila sinoć.Mlado, staro, dica.....svi za hrvatsku.Kolona auta je bila do iza Gripa i niko ne može ni naprid ni nazad.
    Vrime je da u finalu mi povedemo i nakraju budemo prvaci svita.
    Torcida old school. 54 g, 150/200(+ -)

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Uvijek sam govorio i vjerovao u ove momke,bez obzira koliko me neki pokušavali uvjeriti u suprotno ja sam znao kako njih čeka mjesto u povijesti hrvatskog i svjetskog nogometa.

I po običaju bio sam u pravu.

I naravno čestitke dečkima što su potvrdili moje prognoze.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Navijat će se i u mjestu Tavankut gdje mjesni poduzetnik, uz pomoć sumještana, peče vola na ražnju u povodu plasmana Hrvatske u polufinale Svjetskog prvenstva te utakmice koja se igra protiv Engleske.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, nesto velicanstveno u ovoj momcadi sto su zvali Grdovica, jedan lik je totalno izvan fokusa, drugi, njegov najbolji prijatelj u HNSu se drzi u pozadini, u fokusu su samo oni i Zlatkec.

A i pisme koje transportiraju su direktno ispruzena ruka.

Hvala.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Daj skini se sa Srbeka.

što se utakmice tiče, skoro da je postalo dobro da primimo gol i to u ranoj fazi utakmice. Tri puta su se vraćali. Tri puta produžetke.

Negdje sam čitao analizu koliko je teško dodatno igrati produžetke i da to dođe kao da igraš dvije utakmice a ne samo produžetke, toliko je tih dodatnih 30 minuta zajebano za tijelo i rekuperaciju.

A oni tri puta igrali produžetke. Nevjerojatno nešto. Odnosno Božja ruka, što reć..
    Nije dobro nikad rano primiti gol - ni skoro!

Inače, jučerašnja izjava Vučića: Navijat ću za Francuze oni su naši prijatelji..... Za Hrvate nikad oni su nam neprijatelji.

Ili otprilike tako nešto.

A naši političari izjavljuju da je naš interes da Srbija što prije uđe u EU. Ovu Vučićevu izjavu nijedan ''naš'' medij neće prenjeti.

Inače - ja cijenim iskrenost. I kod sebe i kod drugih. Ja za Srbeke ni u ludilu nikad!

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Imali su mrtvu šansu ono kad je Kane izišao sam. Mrtva šansa da mrtvija ne može bit. A tek kad je Suba obranio tek je tada bila mrtva šansa. Ja ne znam kako ono nije uspio ugurat u gol. Pogodi stativu a ono se odbije od Subašića i neće u gol.

Al kako neće Perišića stative. kako ga neće, ovo prvenstvo..al dobro, dao je onaj gol koji se mogao svirati i kao opasna igra jer je ovaj prvo išao glavom, iako je pravilo ako noga ide prema naprijed a ne prema glavi,..ovo je bilo granično..i puno sudaca bi to sviralo..

Sudac je svirao kraj kad je Krama išao po treći gol. Al nema veze..

Al ovo je nestvarno, finale SP_a u nogometu..čovjek još uvijek to ne može pojmit..
    Upravo me sjetio, kakav je ono gaf Kramarića bio prije toga, da se mi tresemo zadnje minute umjesto 3:1. Sam Perišić kao duh, ono se ne smije, jednostavno ono ne smiješ radit nikad, a kamoli u utakmici gdje igraš za finale svjetskoga prvenstva.
    Da ne pričamo da igraš i za Hrvatsku, koja realno neće tih finala vidjet svako malo.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Inace, nesto velicanstveno u ovoj momcadi sto su zvali Grdovica, jedan lik je totalno izvan fokusa, drugi, njegov najbolji prijatelj u HNSu se drzi u pozadini, u fokusu su samo oni i Zlatkec.

A i pisme koje transportiraju su direktno ispruzena ruka.

Hvala.
    U prvoj Dalićevoj utakmici je uveo u drugon poluvremenu Vlašića i Pašalića. Gest očit da ne može bit očitiji. Vrati se to, takve stvari.
    Ne smije, jednostavno ne smije Dinamo bit državni projekt, ne smije se dopustit šikaniranje ostalih "mi smo na vlasti, pa ćemo i tlačit". Ubija se samo tkivo naroda jbt, moraju svi bit isti i imat istu šansu, i Osijek i Rijeka i Dinamo i Hajduk. Malo li je šta Dinamo dobija od grada tolike pare još in se dopušta i Lokomotiva pa onda i suci. Pa kako se osjećaju ostali, šta su drugi manje Hrvati jbt?
    I onda kaže moramo bit zajedno. Je, moramo. Al daj pokaži dobru volju, a ne satirat sve oko sebe, bahatit se, kult reprezentacije oni uništavaju i onda ti još predbacuju da ti to radiš.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    Upravo me sjetio, kakav je ono gaf Kramarića bio prije toga, da se mi tresemo zadnje minute umjesto 3:1. Sam Perišić kao duh, ono se ne smije, jednostavno ono ne smiješ radit nikad, a kamoli u utakmici gdje igraš za finale svjetskoga prvenstva.
    Da ne pričamo da igraš i za Hrvatsku, koja realno neće tih finala vidjet svako malo.
    Pa to je Šuker redovno radio. Protiv Rumunjske kod 1:0 on ide pucati skoro iz mrtvog kuta, a Vlaović mu na dva metra od praznog gola kod druge stative i ovaj mu ne da. Hoće on!

Inače su napadači - jako sebični ljudi!

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    U prvoj Dalićevoj utakmici je uveo u drugon poluvremenu Vlašića i Pašalića. Gest očit da ne može bit očitiji. Vrati se to, takve stvari.
    Ne smije, jednostavno ne smije Dinamo bit državni projekt, ne smije se dopustit šikaniranje ostalih "mi smo na vlasti, pa ćemo i tlačit". Ubija se samo tkivo naroda jbt, moraju svi bit isti i imat istu šansu, i Osijek i Rijeka i Dinamo i Hajduk. Malo li je šta Dinamo dobija od grada tolike pare još in se dopušta i Lokomotiva pa onda i suci. Pa kako se osjećaju ostali, šta su drugi manje Hrvati jbt?
    I onda kaže moramo bit zajedno. Je, moramo. Al daj pokaži dobru volju, a ne satirat sve oko sebe, bahatit se, kult reprezentacije oni uništavaju i onda ti još predbacuju da ti to radiš.
    To ce se pokazati nakon prvenstva, dva glavna lika svinjarija su u pozadini.

Kume, radi ovoga slave po prvi puta otvoreno Hrvati u Srbiji, okupili se.

Nije sada vrime, di ce nan dusa.

Ne prasta se onome, niti onome drugome ista.

Dodat ću anketu. Hoće li Hrvatska postati svjetski prvak u nogometu?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove