Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 90 PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 14 54 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/1786

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Nije to nikakav Dinamov novac nego Mamićev.

Znaš kad su braća Mamići s Modrićem, kao da ga isplate, išli u banku sa torbom ( koji seljačizam) pa podigli lovu, dali mu da pogleda novčanice i rekli da će mu posle poklonit torbu, samo praznu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

puntaru 2.0 Sta ima veze sto ga brani srpska stampa.U njihovim klubovima je stanje slicno kao u hajduku odnosno ulica im vodi klub.Vide ljudi da je covijek sposoban i da moze uvesti red u klubu.
    A kad vec spominjes srbe, u srbiji pod nazivom hajduk igra 5-6 klubova.Takoder srpski mediji su pisali o hajduku razne gluposti,a najsmijesnija je bila onda da su hajduk srbi osnovali.
    I znaci li sad to da je hajduk srpski klub?
    Ostavi te gluposti sa strane i prihvati cinjenice koje kazu da hajduk ima ozbiljnih problema i da je stanje u klubu lose u zadnjih 12 godina.

Al' nema više tema o Mamiću, Dinamu, Hajduku pa se je ovdje sad krenulo o tome?

HRHb pajdo. Kako ti braniš lika koji je, dok si se ti po Doljanima naganjao za Zukinim katilima, torbario po Bjelovaru i Zagrebu.

Koji je, glupo se ponavljat, hvalio Jugoslaviju, nudio se Jovanki za mecenu, optuživao BBB za fašizam i crnokošuljaštvo, iste BBB koji su krvarili dok je on torbario. Kako to velike Hrvati sve to njemu oproste a drugima traže svaku dlaku u jajetu.

To je jedan fenomen.

Lik koji kao jedini Hrvat gostuje na RTS u prime timeu, koji tamo radi prijeme, kome u goste dolaze Džaja i Dule Savić ( koji u jednoj emisiji kaže, kako se ne smije prihvatiti broj od 80 000 u Jasenovcu) a dočekuje četnički vikar Porfirije itd. itd.

Kako to, gdje su naši kriteriji, što se to s nama dogodilo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-06-2018 at 20:21

Ja branim Mamica kao predsjednika Dinama i kao poslovnog covijeka,a privatni zivot je vec nesto drugo.
    Naravno da Mamić ima i brojne nedostatke ali dok se god za Dinamo i HNS budu borili Sdp i ljevicarska govna ja na toj funkciji ne vidim nikog drugog osim Mamića.
    A kad vec govoris o gostovanju na tv-u logicno da ne moze nigdje u hrvatskoj gostovat jer znamo da su ti isti mediji pod kontrolom onih koji se protiv njega bore.

Braniš Mamića kao poslovnog čovjeka a privatni život je nešto drugo?????

nisi mi odgovorio

Vi ste kao poslovan i uspijesan covijek postali predsjednik HNK Tomislava.Uveli ste klub u prvu ligu,ostvarili velike trasnfere i financijski sredili klub.U isto vrijeme dok niste na poslu rekli ste neke stvari koje se nekome nisu svidjele.I zar bi radi toga vi trebali otici sa te pozicije?

Mamic nemamic, Dinamo je "stvorio" okosnicu reprezentacije, Hajduk jednog ili dva igraca, Perisica ne racunajmo jer je on samo jedan u nizu "strucnih" procjena celnika Hajduka da "i nije nesto"... sjetimo se Bobana, i inih koji su hajdukovim strucnjacima bili "pffff nista posebno".
    Zadnji primjer je Bradaric.

Znaci, ovo govorim kao nekadasnji vatreni navijac Hajduka. Mene boli neka stvar koliko je novaca ukrao Mamic od jebenog Dinama, ali zaboli. Mene boli sto Hajduk ne proizvodi nogometase, sto je spao na poluigrace Caktasa i slicne, sto dovode smijesna pojacanja izvana, sto ce uskoro postati cetvrti klub u Hrvatskoj jer i Osijek se opasno priblizava po kvalitati.
    I ne zelim da CRO reprezentacija lici na ovakav Hajduk, Boze sacuvaj.

U potpunosti se slazem sa vama

A što ćemo s onim da su namjerno gubili utakmice kako bi Mamiću napravili alibi da mjenja trenere.

jel to isto hrvatski, borba za hrvatski dres. Ljudi grizu nokte, nerviraju se a oni već dogovorili izgubit bodove.

Ono boriš se protiv hejtera , ne razumiš bojkot reprezentacije a ti bojkotiraš trenera i reprezentaciju za koju igraš. To je hrvatstvo. Ili kad Mamić naručuje kazne od UEFE da se igra pred praznim Poljudom, to isto hrvatstvo.

Takodje, i ta hajka na Mamica, ja ne sumnjam uopce da je covjek kriminalac, ima tu podlu njusku, covjek koji bi u Teheranu prodao par tona prsuta, on je takav lik... to su oni smutljivci sto znaju koju pricu prodati kome, i kako, ujutro je domoljub, u podne mu cigani sviraju na uvce, popodne je na Breninom koncertu a navecer hvali Jugoslaviju. I sve mu prodje, jer je zaista pod medijskom hajkom.

Zato u Hrvatskoj konacno ne odgovaraju stvarni kriminalci, tehnomenadzeri, zasto niko ne dovodi u pitanje poslovanje Tadeshija naprimjer eto i on je nekakav sportski radnik, cisto sumnjam da je on posten lik... ali njegovi su partizani, i vladajuca duboka drzava takozvana, svoje ne dira.

U Hrvatskoj su uvijek krivci ovi sto ili naginju desno, ili su desno, ili se samo predstavljaju da su desno... Mamicu nije pomoglo ni glorificiranje Jugoslavije, kao sto Sanaderu nije pomoglo sto je izdajnicko djubre, kao sto Plenkovicu sutra nece pomoci sto je lizao dupe Pupovcu... danas sutra ce i Bandic na klupu, iako je klasicna konformisticka guzica.
    Samo nikada na optuzenicku klupu nece oni koji su zaista opljackali drzavu, pa stvorili famu o 200 obitelji. Prodje 20 i kusur godina, a jos nijedno prezime nisu rekli.

Jasno je da se Mamic skriva iza domoljublja, ali stani malo, zasto kod nas na robiju idu samo ljudi koji nisu na liniji zna se kojih struktura.

Ja dodatno guštam jer im se on uvlačio u guzicu pa su ga oni otresli iz iste guzice u koju se pokušao sklonit.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od HRHB Vidi poruku
    puntaru 2.0 Sta ima veze sto ga brani srpska stampa.U njihovim klubovima je stanje slicno kao u hajduku odnosno ulica im vodi klub.Vide ljudi da je covijek sposoban i da moze uvesti red u klubu.
    A kad vec spominjes srbe, u srbiji pod nazivom hajduk igra 5-6 klubova.Takoder srpski mediji su pisali o hajduku razne gluposti,a najsmijesnija je bila onda da su hajduk srbi osnovali.
    I znaci li sad to da je hajduk srpski klub?
    Ostavi te gluposti sa strane i prihvati cinjenice koje kazu da hajduk ima ozbiljnih problema i da je stanje u klubu lose u zadnjih 12 godina.
    Vide Srbi da je isti kao oni, pa ga zbog toga brane. Onaj glavni Crvene Zvezde nije stereotipni Srbin kao ovaj izprdak koji bi komotno moga glumiti u nekon filmu Beograd 90ih.

Ja da san Dinamovac kao ti malo bi usutija sto se tice imena, kako je reka pokojni Tudjman, Dinamo ima u Pancevu, tipicno komunisticko ime.

Inace, Hajduk ne zagovara regijonalnu ligu, Mamic zagovara. A tome stoji na putu ''ulica'', iliti dvi najvece navijakce grupacije u Hrvata, tako se braci Srbima zali da ga ''huligani'' sprijecavaju u osnivanju regionalne lige.

Jedno je sto Srbi pisu, a drugo je kad se uvlacis Srbima u supak, napadas hrvatske navijace kad gostujes kod Srba, uvedes najgori srpski trash shit kao soundtrack Dinama, kad si jednostavno balkanska fukara na kvadrat.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 13-06-2018 at 20:24
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ljudi te tri utakmice će brzo proletjeti, zato obojajte lice, pivce u ruku i smjestite se ispred tv i uživajte u hrt-ovom spektaklu.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od HRHB Vidi poruku
    Ja branim Mamica kao predsjednika Dinama i kao poslovnog covijeka,a privatni zivot je vec nesto drugo.
    Naravno da Mamić ima i brojne nedostatke ali dok se god za Dinamo i HNS budu borili Sdp i ljevicarska govna ja na toj funkciji ne vidim nikog drugog osim Mamića.
    A kad vec govoris o gostovanju na tv-u logicno da ne moze nigdje u hrvatskoj gostovat jer znamo da su ti isti mediji pod kontrolom onih koji se protiv njega bore.
    Znaci zalazes se kao i Mamic za regijonalnu ligu. Onako poslovno.

Hoće li netko prosvjedovati zbog nalaza državne revizije, koja je utvrdila masovne nepravilnosti u upravljanju državnom imovinom pod vodstvom SDP-ove perjanice Mladena Pejnovića. Od toga da je 16 milijardi kuna (PAZITE – 16 000 000 000 kn !!!) misteriozno nestalo između odluke Vlade do knjigovodstva u DUUDI-ju, preplaćenih intelektualnih usluga, nenaplaćenih najamnina, bespotrebno plaćenih usluga… Uglavnom, mišljenje je potpuno negativno, a objašnjeno je na 48 stranica. Kako to da medije i USKOK to ne zanima, zašto zbog krađe 16 milijardi kn nitko ne prosvjeduje, tko je tu lud? Hoće li netko prosvjedovati zbog prodaje Croatia osiguranja u bescjenje (bez potvrde Sabora!), čime je državni proračun oštećen za oko 3,5 milijardi kuna, a o čemu je također zanimljive stvari iznijela državna revizija? Hoće li netko prosvjedovati zbog predstečajnih nagodbi koje su veća pljačka od privatizacije, savršen sustav prijevara za koje nitko ne odgovara? Ovdje također govorimo o milijardama kuna, a ne o milijunima. Usput, znakovito je da su se svi ovi slučajevi dogodili za vrijeme još aktualne vlasti pod parolom “Hrvatska raste”. Ali ne, prosvjeduje se jer je najveća pljačka (optužnica je na 78 milijuna kuna) napravljena u klubu koji najbolje posluje, koji je uprihodio preko milijardu kuna, redovito podmiruje sve svoje obaveze prema državi, igračima, zaposlenicima… Da nam je bar tako država “pokradena” kao Dinamo, bili bi najbogatija država u Europi! Vjerujem i ja da se novac izvlačio, ali jedna je stvar da je Mamić došao u bogati klub kojeg je opelješio i sveo na prosjački štap… Naprotiv, klub je učinio bogatim i klub ima dobre temelje i za svoj daljnji uspjeh i za uspjeh reprezentacije. Tu je i omladinska škola koja je zalog sigurne i mirne budućnosti i Dinama i reprezentacije. Za mene to nije neviđena pljačka, neviđena pljačka je prodaja Croatia osiguranja, INE, HT-a, predstečajne nagodbe, slučaj DUUDI, uništavanje poljoprivrede, proizvodnje…Dakle, svi objektivni kriteriji su na strani Mamića. Pa ako se čovjek uza sve dobro koje je dao i Dinamu i reprezentaciji, i sam obogatio… neka je. Zaslužio je. Ponavljam, odmah bih potpisao da nam netko tako ‘pokrade’ i državu. Stoga, pričati da je Mamić opljačkao klub je toliko deplasirano, da ja naprosto ne vjerujem da itko na to može nasjesti. Stoga, pitanje za prosvjednike, zašto više volite upravu koja klub/državu dovede u situaciju da nemaju ni za kruh, a ne upravu koja je klub dovela u situaciju da je generator ne samo vlastitog uspjeha nego i uspjeha čitave naše reprezentacije? Doista mi to nije jasno.

Komentar sa jednog portala sa kojim se u potpunosti slazem

E jebiga tako to ide, i Al Kapone je pao zbog poreza, Mamic je pao zbog nekih milijuna, a oni sto su zamracili milijarde kuna, ugledni su gradjani.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A što ćemo s onim da su namjerno gubili utakmice kako bi Mamiću napravili alibi da mjenja trenere.

jel to isto hrvatski, borba za hrvatski dres. Ljudi grizu nokte, nerviraju se a oni već dogovorili izgubit bodove.

Ono boriš se protiv hejtera , ne razumiš bojkot reprezentacije a ti bojkotiraš trenera i reprezentaciju za koju igraš. To je hrvatstvo. Ili kad Mamić naručuje kazne od UEFE da se igra pred praznim Poljudom, to isto hrvatstvo.
    Pa ne znam, to je samo teorija... u koju vjerujem, ali opet, zasto bi Kramaric ili Perisici ili Rakitic slusali Mamica, on je njima nitko i nista.

Modric i ekipa mozda... tko zna, kakve su tu igre u pitanju.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Mamic nemamic, Dinamo je "stvorio" okosnicu reprezentacije, Hajduk jednog ili dva igraca, Perisica ne racunajmo jer je on samo jedan u nizu "strucnih" procjena celnika Hajduka da "i nije nesto"... sjetimo se Bobana, i inih koji su hajdukovim strucnjacima bili "pffff nista posebno".

Znaci, ovo govorim kao nekadasnji vatreni navijac Hajduka. Mene boli neka stvar koliko je novaca ukrao Mamic od jebenog Dinama, ali zaboli. Mene boli sto Hajduk ne proizvodi nogometase, sto je spao na poluigrace Caktasa i slicne, sto dovode smijesna pojacanja izvana, sto ce uskoro postati cetvrti klub u Hrvatskoj jer i Osijek se opasno priblizava po kvalitati.
    Dinamo je uvijek stvaral okosnicu reprezentacije, nije Mamić izmislio Dinamovu školu ili prije toga školu Građanskoga. Zagreb je središte hrvatskog sporta, središte sportske struke koja razvija zvijezde u svim sportovima. Od košarke, do nogometa, rukometa, vaterpola...Mamić je ušao u dobro uhodan sustav proizvodnje igrača, kad je taj sustav kašljucal s lovom, malo mu dao love i onda pobrao vrhnje.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku

Pa ovo je jos bolje, vatreni Dinamovac ''bivsi Hajdukovac'' koji odjebe klub kad mu ne ide dobro.

Ti da si u Njemackoj bija bi navijac Bayern Münchena.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove