Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 17 od 90 PrviPrvi ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 321/1793

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Di je ona tema o svjetskom prvenstvu u Rusiji?

Ha, kad stalno skreću na Hajduk, Dinamo i Mamića.

"Sezona je kiselih krastavaca" Rusija nabila Egipat, Jeličić ni krivog ni dužnog igrača Milana Cutronia nazvao Kurtonom, bit će ovih dana priče kad se sretnu "Dont cry for mi Argentina" i Kroejša, Srbija i Kosovo2.

Kosovari šeraju priču i kure vatru. "Srbija je gubitnička nacija. Dokažimo da su im porazi u genima"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-06-2018 at 12:31
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Kosovari samo vracaju pickoustom koji je svoju reprezentaciju ispratio sa "donesite mi albanske skalpove, placam mileone"

Prvo kolo gotovo.
    Balun katastrofa!
    Bija san totalno razočaran igron Hrvatske protiv Nigerije ali sad kad je završeno prvo kolo i kad san vidija igre drugih reprezentaija vidin da smo napravili rezultat za svaku pohvalu protiv Nigerije.
    Rezultati su takvi da če drugo kolo za neke reprezentacije bit ka da igraju za svjetskoga prvaka, šta je dobro.
    Stadioni su vrh vrhova iako neznan šta s njima i na koji način če se to održavat nakon SP jer je gledanost Ruskoga prvenstva dno dna.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Nema neke lijepe igre ali ocekivano, danas svi stvarno igraju i nema vise momcadi na kojima nabijas gol razliku, mozda ova Arabija ali i oni mozda vec danas nekoga namuce. Nema lakog protivnika i ovdje ko osvoji SP, prolice litre znoja.

U usporedbi sa prošlim svjetskim prvenstvima di je svaka treća utakmica završavala 0:0 s bolikurčinom "najvećih zvijezda", ovo je još dobro prvenstvo. Lijepi golovi, dobar ritam, meni je dobro prvenstvo. Od Italije do današnjih dana svako svjetsko je bilo gore i nezanimljivije. Ovo je prvo di ja vidim napredak i želju kod velikih zvijezda.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-06-2018 at 14:48

prvenstvo je dobro,sve reprezentacije manje više taktički dobro stoje,linije su svima povezane,nema raspada sustava,fizika na zavidnom nivou .
    Kad naiđeš na zid od 8/9 ljudi koji taktički dobro stoje,fizički moćni,uštimani,nije to lako probit.
    ka šta inkvi kaže,vrlo zahtjevno prvenstvo i ko voli i razumi nogomet stvarno može uživat
    torcida,45,45

Blago vama.Stvarno predivno.Mozda vi vidite nešto šta ja ne vidin.

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    prvenstvo je dobro,sve reprezentacije manje više taktički dobro stoje,linije su svima povezane,nema raspada sustava,fizika na zavidnom nivou .
    Kad naiđeš na zid od 8/9 ljudi koji taktički dobro stoje,fizički moćni,uštimani,nije to lako probit.
    ka šta inkvi kaže,vrlo zahtjevno prvenstvo i ko voli i razumi nogomet stvarno može uživat
    Baš ovo sam pomislio jučer gledajuć Senegala i Poljsku. Senegalski blok je tako čvrsto i disciplinirano stajao da je to skoro nemoguće probit. Slušam i gledam kako se čude kako je Poljska nemoćna, kako Lewandovski i onaj drugi ne mogu ništa i ne trude se. Ali baš zato ne mogu, nemoćni su jer su ovi napravili bedem,. Jaki, fizički moćni, pokretni, disciplinirani..ono šam rekao..neke afričke ekipe su taktički sazrele.

Vjerojatno ima nekaj i do lopte.

Ja nisan ni Ivić ni Špaco Poklepović i zaboli me k za blokove i ko trče 90 minuti. U našoj utakmici nisan vidija smislenu akciju a nemogu se sitit ni jesu li vratari šta obranili. Jedino šta san zapantija je ona akcija kad je panjina Kovačić doda balun vrataru Nigerije.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Blago vama.Stvarno predivno.Mozda vi vidite nešto šta ja ne vidin.
    ti bi gleda dugi balun jure jerkovića,šprint šurjaka i žungula na prvoj stativi...ha ha ha

sad je luipota baluna u nećem drugom,nema više vrimena za ovo gori
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ja nisan ni Ivić ni Špaco Poklepović i zaboli me k za blokove i ko trče 90 minuti. U našoj utakmici nisan vidija smislenu akciju a nemogu se sitit ni jesu li vratari šta obranili. Jedino šta san zapantija je ona akcija kad je panjina Kovačić doda balun vrataru Nigerije.
    To je bia i moj dojam. Ali se malo promijenio dok sam gleda reprizu sutradan. Bilo je i akcija i šansi. A to što ništa nije išlo u okvir..jebiga, dogodi se. A tek ćemo vidit šta će Argentina i Island napravit kontra Nigerije.

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    ti bi gleda dugi balun jure jerkovića,šprint šurjaka i žungula na prvoj stativi...ha ha ha

sad je luipota baluna u nećem drugom,nema više vrimena za ovo gori
    I ja bi

ne volim ni ja u svemu moderni nogomet ali nije da nema čari, pa i poteza.

pa ono primanje onog Rusa sinoć, štopanje lopte, guranje lopte pored igrača i šut..pa ono je remek djelo. Sve u dvi sekunde. Remek djelo. Ono ne može svak.

Dobra utakmica Portugal- Maroco. Maroco deset puta bolji a Portugal 20 puta sritniji.

Portugal je nova Italija, guzicari

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Baš ovo sam pomislio jučer gledajuć Senegala i Poljsku. Senegalski blok je tako čvrsto i disciplinirano stajao da je to skoro nemoguće probit. Slušam i gledam kako se čude kako je Poljska nemoćna, kako Lewandovski i onaj drugi ne mogu ništa i ne trude se. Ali baš zato ne mogu, nemoćni su jer su ovi napravili bedem,. Jaki, fizički moćni, pokretni, disciplinirani..ono šam rekao..neke afričke ekipe su taktički sazrele.
    Vecina senegalaca je 'odradila' mladje francuske reprezentacije.. inace nogomet je ok i ima vise dobrih nego losih utakmica, sto par prvenstava unazad nije bilo.
    A jos mi je drago sta na tv skoro pa i nevidis polu gole prostitutke koje su vec bile postale nekakav zastitni znak proslih prvenstava, di je u svakom prekindu na tv bila neka sa sisama na juriš...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Ima solidnih utakmica, nije da se nema sta vidjeti iako simptomaticno je da je preko 50% golova palo iz slobodnjaka i prekida, dakle iz igre se sve teze zabijaju golovi... neko ko je romanticar, zeli vidjeti malo leprsavosti, ali toga je sve manje. Svi hoce rezultat.

Jedino sto ja ne mogu gledati recimo ovo Urugvaj vs Arabija, ne ide pa ne ide, ne drze mi paznju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove