Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 86 od 90 PrviPrvi ... 36 76 84 85 86 87 88 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,701/1793

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Zadar

Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Pa ...može se reći da negdje od 1974. kreće sve ozbiljnije, aposebno od 1986. kada imamo ovaj koncept druge faze od osmine finala. Rekao bih ipak kako je 1986. početak suvremenih svjetskih prvenstava. No i do tad je bilo mitskih utakmica Brazil-Urugvaj 1950 u fnalu. Ono kad su u Brazilu počele izlazit novine pod naslovom “Brasil svjetski prvak“ kad su poveli u 47 minuti,a Urugvajci preokrenuli i na kraju postali svjetski prvaci - mitski muk Maracane. Strašna je bila isto i utakmica Engleska-Njemačka 1966. Ono mitsko pitanje “da li je lopta Engleza prešla gol liniju ili ne“. Strašna utakmica Italije i Njemačke 1970. u polufinalu, te drugo finale Nizozemaca i Argentinaca 1978. god. Tada Nizozemci doživljavaju jedan od najvećih pehova u povjesti SP - Rensenbrink u 90 minuti pri rezultau 1:1 pogađa stativu, a Nizozemci kasnije gube u produžetku i nikada dosad nisu bili svjetski prvaci. I prvenstvo u Španjolskoj je imalo super utakmica, primjerice Italija-Brasil 3:2 ili legendarni produžetci Njemačke i Francuske u polufinalu. Ipak, kad se sve zbroji može se reći kako suvremena faza SP počinje tek 1986. kad se uvodi nock-out faza od osmine finala.
    ma već sam napisao da je meni bio bolji onaj sistem di su se nakon grupa opet stvarale grupe i prenosili bodovi. Što je bilo zadnji put 82-ge. Zašto bi suvremenija faza bila kad je uveden nokaut sistem. Po meni je to loš sistem jer se ne nagrađuje uopće dobra igra u grupi. mi smo startali u osminu sa istim izgledima kao i Argentina što se jedva provukla, isto ti je.

Isto ti je imao 9 bodova ili 4. Što je tu suvremeno.

A i otvara prostor manipulacijama. doduše on se nikad i i ni u jednom sistemu ne može izbjeć ali ovako bi barem motivirao reprezentacije da ne kalkuliraju u zadnjem kolu u smislu željenja poraza ili izvođenja rezervnih ekipa. Doduše Njemačka i Austrija su i onakvom sustavu naštelili 1982-ge zadnju utakmicu i izbacili Alžir a od tada je i uvedeno da se utakmice igraju zadnje kolo u isto vrijeme.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2018 at 10:40
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ovih misec dana je bilo lipo i šokantno ali najlipše od svega mi je bilo jučer vidit na iljade one dice. Usput da se nikad ne zaboravi šta se dogodilo u Zagrebu i kako su jugovići isključili mikrofon. BRAVO FILIPE!

Citiraj Prvotno napisano od mateb Vidi poruku
    Dobra analiza. Vidjelo se da zbog straha od kontre malo naših ulazi u 16 i tu je uvijek Francuza bilo previše. Ako dodamo tome da Mandžo nema ni masu ni tehniku da bude sidraš, zadrži loptu, razigra, razmakne obranu, jasno je da je bilo teško probiti. Brozović dosta loš, dok je protiv Engleza bio možda i najbolji na terenu.

Što se bočnih tiče, općenito smo imali previše prilika i premalo dobrih nabaca (mada, Umtiti i Varane su vrlo jaki u skoku i pitanje je koliko bi tu bilo prolaza).

Po meni je obrana najgore reagirala kod četvrtog francuskog gola. Vida debelo predaleko, a Subašić pogledom ispratio loptu koja niti je bila prejaka, niti je išla u sami kut.
    I kod trećeg i kod četvrtog gola. Obrana je djelovala diletantski , Modrić okrenuo guzicu, ma nije ni nju, šut Pogbe je bio slabašan i skoro po sredini gola a Subašić stoji ko ukopan.

Bilo je smisla ubacivat u 16 i nije Francuska bila tako čvrsta u 16. to se vidjelo kod gola. Čim smo im napunili 16 dobili su gol. Odigrali im pet-šest dodavanja u 16. Kasnije su lako rješavali jer kad bi lopta i prošla prvi blok. naš jedan il dva igrača su lagano blokirani al da je bilo 3-4 ili 5 vidio bi ja njihovu sigurnost.

Sve je to bilo zbog straha od kontre kako smo rekli ali kad ubacuješ u 16 što smo mi imali masu prilika, obično se panično izbija i spašava, ne traži se kontra, može se i to dogodit ali se može dogoditi uvijek.

strah od kontre je najveći ako izgubiš loptu 30 ili 40 metara od svog gola ili protivničkog a mi to nismo radili. Dolazili smo do njihovih 16 lakoćom i tu stajali.

To se moglo tako dok je egal ali čim gubiš ti moraš riskirat. Moraš natrpavat njihovih 16 svojim igračima ako probiješ bok, ako imaš ikakve prilike. Gol neće past sam od sebe, moraš ga tražit. Može jedan na golmanovu glupost i preopuštenost jer je mislio da je gotova utakmica ali tri ne mogu. I tu je Dalić pogriješio što nije zadnjih 22 minute rekao, ulazite u 16 pa što bude. Pa i Vidi i Lovrenu., nek kao osigurači ostanu drugi igrači.

Možda bi popušili još jedan gol iz kontre ali to je taiko nebitno. Što to mjenja, osim estetike rezultata ništa.

Kad se vidjelo da se kombinatorikom ne može ući u njihovih 16 jer ni Mandžukić ni Rebić to ne znaju kad im se postavi blok, da to ne može ni Kramarić jer je nejak a Pjaca nespreman ( jedini koji bi mogao ući po zemlji u njihovih 16) na postavljeni blok onda nabacuj. Je da nemamo špicu i onaj berlavi Kalinić bi nam baš u toj utakmici valjao ko zlato, ti moraš bar nešto probat, ništa ti ni to ne garantira ali moraš probat.

Ovako sad svi pričaju kako smo dobri, kako smo dominirali ali jebeš ti to, odnesoši crni Gali pehar a pokazali su goli kurac.

Sa malo više kuraža, moglo je biti sve drugačije.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2018 at 11:01

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Francuska Ligue Internationale Contre le Racisme et l'Antisémitisme (LICRA) objavila da je hrvatska reprezentacija "dramaticno jednolicna" i "bez boje" (previse bijela) pa se takva moze opisati kao rasisticka

Quo vadis, kurvo europo
    Licra je zidovska teroristicka organizacija koja je izmedu ostaloga financirala Grinspana da ubije njemackog diplomata u Parizu sto je bilo okidac za Kristalnu noc.

Pustite tu priču. Koga zanima.

Od svih utakmica bio sam uvjeren najviše u našu pobjedu s Francuskom. Paradoksalno netko će reć preseravajuće nakon završetka finala.. Ali mislio sam da nam ne mogu ništa. Kao što i nisu. Svi njihovi golovi su ili plod sudačkih grešaka ili naše gluposti . Dobro sve je to dio igre netko će reć. Je ali oni nisu protiv nas igrali. Usrali su se.

I kod 2:1 su bili preplašeni i zato ja ne mogu još prežalit finale. Jer su bili zreli, ne za pobjedu nego za tamburanje.

Za utakmicu s Danskom sam i prepostavljao da će ići onako. Tvrdo, jer Danci su čvrsti, a naši pod pritiskom dal će do penala to nisam pretpostavljao.

s Rusima sam računao da će biti lakše, da ćemo lakše proć, to mi je bilo iznenađenje, ona muka s njima, realno oni su B ekipa.

Za Engleze sam imao najviše straha, mislio sam da ćemo ispast. Prvo, ne paše nam njihova igra. Drugo natamburali su nas u kvalifikacijama za SP 2010 ukupno 9:2 a moramo im zahvalit što su doslovno stali nakon 5:0 odmah na početku drugog poluvremena jer je moglo ići u dvocifreno. Izgledalo je slično ako ne i grđe od Brazila i Njemačke. Onda je Eduardo dao gol iz metaripolskog zaleđa.

I bilo je grdo. Spasio nas Turčin treba realno reći, ono je komotno mogao svirati kao opasnu igru. Onaj Perišićev gol.

jesmo i mi njih pobjedili dva puta u kvalama za Euro 2008-me ali mene je njih uvijek strah.

Najmanje sam se plašio Francuza i to s razlogom. jer oni ne stvaraju pritisak. Naši slabo reagiraju na pritisak. Zato smo gubili prenost kod Rusa, panika i nas hvata. Sad da smo mi poveli i Francuzi bi morali radit pritisak.

Netko će reći, što hoćeš vodili su 4:1 gotova utakmica, da ali oni za dva od četiri gola nemaju nikakvu zaslugu. a i ova dva su plod naših grešaka, prvenstveno Subašića.

Odmah sam rekao da naših 3:0 protiv Argentine nerealno, jer mi igrom nismo razbili Argentinu, isto plod greške njihovog golmana, individualni potez Luke i na kraju kad je sve bilo gotovo. a Argentina je kombinirala, ulazila nam u 16 i imala šanse. Možda bi rezultat bio obrnut da su nama Argentinci zabili prvi gol. Njih se izrugivalo ali oni uopće nisu loše igrali. Pa i ti "opjevani" Francuzi su njima imali grdnih muka

Naravno, to je sve lamentiranje ali ja odpočetka Francuze nisam smatrao nekom strašnom ekipom , niti danas ih smatram. Njihova konfuzija i greške u obrani i veznom redu su to i pokazale.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2018 at 12:00

Bednjanska pjesma za našeg reprezentativca Andreja Kramarića, pravo zlato hrvatskoga jezika. Lakše se razumije kad ju netko čita nego kad ju čovjek vidi prvi put.

Si su raklji do sma moulji
    I do duljeke namrama
    Kije get no nos sa pestovil
    S kyufri dime išel ja

Zdaj sauki rot bi beil hervot
    Pebrautil z brotem sa ja brot
    Si ped janu zostovu
    Čeljanu bielu i plovu

Ref:
    Rouka,rouka si zdaj v zrauk

Ne verhu svieto steji znauk
    Hervotska deržova
    Drougi namraju num nič
    Dek bedljuinski tuj ja ftič
    Andrej Krumorič

Rouka,rouka si zdaj v zrauk
    Ne verhu svieto steji znauk
    Hervotska deržova
    Zostova ped numi sa
    Jygenj v sercu nejsi nja
    Noša" VATRENA"

http://varazdinske-vijesti.hr/magazi...amaricu-25652/

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pustite tu priču. Koga zanima.

Od svih utakmica bio sam uvjeren najviše u našu pobjedu s Francuskom. Paradoksalno netko će reć preseravajuće nakon završetka finala.. Ali mislio sam da nam ne mogu ništa. Kao što i nisu. Svi njihovi golovi su ili plod sudačkih grešaka ili naše gluposti . Dobro sve je to dio igre netko će reć. Je ali oni nisu protiv nas igrali. Usrali su se.

I kod 2:1 su bili preplašeni i zato ja ne mogu još prežalit finale. Jer su bili zreli, ne za pobjedu nego za tamburanje.

Za utakmicu s Danskom sam i prepostavljao da će ići onako. Tvrdo, jer Danci su čvrsti, a naši pod pritiskom dal će do penala to nisam pretpostavljao.

s Rusima sam računao da će biti lakše, da ćemo lakše proć, to mi je bilo iznenađenje, ona muka s njima, realno oni su B ekipa.

Za Engleze sam imao najviše straha, mislio sam da ćemo ispast. Prvo, ne paše nam njihova igra. Drugo natamburali su nas u kvalifikacijama za SP 2010 ukupno 9:2 a moramo im zahvalit što su doslovno stali nakon 5:0 odmah na početku drugog poluvremena jer je moglo ići u dvocifreno. Izgledalo je slično ako ne i grđe od Brazila i Njemačke. Onda je Eduardo dao gol iz metaripolskog zaleđa.

I bilo je grdo. Spasio nas Turčin treba realno reći, ono je komotno mogao svirati kao opasnu igru. Onaj Perišićev gol.

jesmo i mi njih pobjedili dva puta u kvalama za Euro 2008-me ali mene je njih uvijek strah.

Najmanje sam se plašio Francuza i to s razlogom. jer oni ne stvaraju pritisak. Naši slabo reagiraju na pritisak. Zato smo gubili prenost kod Rusa, panika i nas hvata. Sad da smo mi poveli i Francuzi bi morali radit pritisak.

Netko će reći, što hoćeš vodili su 4:1 gotova utakmica, da ali oni za dva od četiri gola nemaju nikakvu zaslugu. a i ova dva su plod naših grešaka, prvenstveno Subašića.

Odmah sam rekao da naših 3:0 protiv Argentine nerealno, jer mi igrom nismo razbili Argentinu, isto plod greške njihovog golmana, individualni potez Luke i na kraju kad je sve bilo gotovo. a Argentina je kombinirala, ulazila nam u 16 i imala šanse. Možda bi rezultat bio obrnut da su nama Argentinci zabili prvi gol. Njih se izrugivalo ali oni uopće nisu loše igrali. Pa i ti "opjevani" Francuzi su njima imali grdnih muka

Naravno, to je sve lamentiranje ali ja odpočetka Francuze nisam smatrao nekom strašnom ekipom , niti danas ih smatram. Njihova konfuzija i greške u obrani i veznom redu su to i pokazale.
    Gledaj mi smo s Dancima i Rusima bili favoriti i pritisak je bio na nama. Šteta što utakmicu bar s Rusima nismo završili u 90 min. Sa Englezima smo odigrali ratničku utakmicu na strast, nešto slično kao što s njima igraju Argentinci ili Urgvajci. Šteta one stative Perišića da i tu utakmicu nismo završili u 90 min. Kad tome dodaš da smo tri puta igrali produžetak i da smo još 1 dan manje imali odmora od Francuza moj je dojam da smo jednostavno ostali bez goriva. Igrati 90 minuta na prvenstvu više i imati dan manje odmora od Francuza nije neki osobit adut u našim rukama pred finalnu utakmicu. Dodaj tome još euforiju koja se stvorila, puno veća nego nakon onog 3:0 protiv Njemačke u Francuskoj, a već se i prije finalne utakmice raspravljalo u javnosti o dočeku nogometašima. Isto tako brojni naši igrači su bili načeti ozljedama. Meni je Subašić izgledao kao da je ozljeđen. Možda je to i razlog njegovim lošijim reakcijama u finalu. Tako kad se sve uzme u obzir, ja se nisam nešto osobito nadao pobjedi protiv Francuza. Znao sam da će oni nakon iskustva gubitka finala od prije dvije godine protiv Portugala, ako treba i gristi travu da nas pobjede. Ono što mene zanima je hoćemo li mi ovo iskustvo igranja u finalu uspjeti pretvoriti u nešto još više u narednih desetak godina. Šteta bi bilo da ovaj kamen temeljac koji su postavili Dalić i njegovi izabranici u Rusiji se ne upotrebi za još jedan dodatni korak (naslov prvaka) u budućnosti.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 18-07-2018 at 13:51

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Gledaj mi smo s Dancima i Rusima bili i pritisak je bio na nama. Šteta što utakmicu bar s Rusima nismo završili u 90 min. Sa Englezima smo odigrali ratničku utakmicu na strast nešto slično kao što s njima igraju Argentinci ili Urgvajci. Šteta one stative Perišića da i tu utakmicu nismo završili u 90 min. Kad tome dodaš da smo tri puta igrali produžetak i da smo još 1 dan manje imali odmora od Francuza moj je dojam da smo jednostavno ostali bez goriva. Igrati 90 minuta na prvenstvu više i imati dan manje odmora od Francuza nije neki osobit adut u našim rukama. Dodaj tome još euforiju koja se stvorila, puno veća nego nakon onog 3:0 protiv Njemačke u Francuskoj, a već se i prije finalne utakmice raspravljalo u javnosti o dočeku nogometašima. Isto tako brojni naši igrači su bili načeti ozljedama. Meni je Subašić izgledao kao da je ozljeđen. Možda je to i razlog njegovim lošijim reakcijama u finalu. Tako kad se sve uzme u obzir pobjeda ja se nisam baš nadao pobjedi protiv Francuza. Znao sam da će oni nakon iskustva gubitka finala od prije dvije godine protiv Portugala, ako treba i gristi travu da nas pobjede. Ono što mene zanima je hoćemo li mi ovo iskustvo igranja u finalu uspjeti pretvoriti u nešto još više u narednih desetak godina. Šteta bi bilo da ovaj kamen temeljac koji su postavili Dalić i njegovi izabranici u Rusiji se ne upotrebi za još jedan dodatni korak (naslov prvaka) u budućnosti.
    Što je bila u startu greška.

Gle, sve ja to znam i sve sam to rekao. Da, mi nismo imali ne samo 90 minuta odigranih više od Francuza nego faktički duplo više kad se uzme u obzir koliki je dodatni napor veći onih 30 minuta od 90 na koje su navikli.

No i sa danom odmora manje, i sa slavljem protiv Engleza do jutra (kojeg ja btw ne bi dopustio da sam izbornik) zašto, jer te čeka utakmica za par dana u najvećem događaju na svijetu te godine.

Al opet, mi nismo njima bili inferiorni, trkački, osim što Mbape ima sprint kojeg ti ne bi zaustavio ni da ti je prva utakmica a ne 8-ma ili 9-ta dakle u tom smislu nebitno.

Ako je Subašić bio ozlijeđen trebao je to reći, jer njegove rekacije kod oba gola su bile nepostojeće.

Dakle silni pehovi, sudačke greške. Bez toga di su bili francuzi , nigdi. Naš vezni red je pojeo njihov, nikad nisam vidio jedan vezni red toliko superioran a drugi toliko inferioran u tako velikoj utakmici.

naš problem je bio malo strah od kontre koji nam je branio da napunimo njihov šesanesterac i nedostatak klasne špice.

Kad smo im jednom napunili šesnaesterac igračima, dali smo i gol.

trebalo je malo više hrabrosti i francuzi bi pali. unatoč sucu i našim glupostima tipa, sam Modrić u bloku, i Perišićevo lamatanje rukama. Jebote koji je ovo put da se mi igramo rukometa u 16. pamtim onu Gudeljovu ruku u polufinalu protiv Totenhama, čovjek na čistu miru plesne loptu rukom, pa onda dva puta Tomas protiv Australije pleska loptu rukom ( jednom nije ni suđen penal, čovjek je igrao na kladionici kontra nas, nemam drugog objašnjenja za taj očiti kretenizam). pa onda Vida pleska rukom loptu ničim izazvan protiv Češke na prošlom EP. pa Lovren podmeće ruku protiv Islanda, ne pleska je ali svejedno. I onda Perišić kad Francuzima dimi iz ušiju od panike, vraća ih u prednost totalno bzvz.

ja kad protivnik ubacuje samo im gledam u ruke, paranoja me hvata i već imam spremnu čašu u ruci da je tresnem o zid.

I unatoč svemu tome, oni su bili uplašeni. prvih 15 minuta, do trećeg gola, drugog poluvremena oni nisu znali di su. Igrala se Viktorija, nisu mogli iznijet loptu do centra. I da je bilo samo malo odlučnosti da se uđe s većim brojem igrača u tih jebenih 16 druga bi se pisma pivala. Eto to mi je ža, jer je lošija ekipa uzela titulu. Da nas je netko pošteno nadigrao i pobjedio ne bi riječ rekao.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2018 at 14:28

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kod Sube se nezna, mozda su donili odluku da igra kako god, kao prvo malo bi zajebano bilo postaviti drugog golmana za finale svjetskog prvenstva, kao drugo to bi moglo znaciti psiholosku prednost za Francuze. Subasic je ipak posta brand.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Kod Sube se nezna, mozda su donili odluku da igra kako god, kao prvo malo bi zajebano bilo postaviti drugog golmana za finale svjetskog prvenstva, kao drugo to bi moglo znaciti psiholosku prednost za Francuze. Subasic je ipak posta brand.
    Glupost. Šuba brend il' nebrend, Kalinić nije ništa lošiji od njega. Za neke je Kale, poprilično opravdano, čak i bolji od Šube. Ne znam jel' Šuba bia ozlijeđen ali djelovao je kao da je.

Inače, ovdje Duspara (oko 13/14-e minute) objašnjava zašto je bolje da smo pobijedili iako smo izgubili nego da smo pobijedili pobijedivši.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kazen, neznan kako se tu donila odluka, ali neznan bil' Kaletu ucinili uslugu da su ga poslali na teren.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    I kod trećeg i kod četvrtog gola. Obrana je djelovala diletantski , Modrić okrenuo guzicu, ma nije ni nju, šut Pogbe je bio slabašan i skoro po sredini gola a Subašić stoji ko ukopan.

Bilo je smisla ubacivat u 16 i nije Francuska bila tako čvrsta u 16. to se vidjelo kod gola. Čim smo im napunili 16 dobili su gol. Odigrali im pet-šest dodavanja u 16. Kasnije su lako rješavali jer kad bi lopta i prošla prvi blok. naš jedan il dva igrača su lagano blokirani al da je bilo 3-4 ili 5 vidio bi ja njihovu sigurnost.

Sve je to bilo zbog straha od kontre kako smo rekli ali kad ubacuješ u 16 što smo mi imali masu prilika, obično se panično izbija i spašava, ne traži se kontra, može se i to dogodit ali se može dogoditi uvijek.

strah od kontre je najveći ako izgubiš loptu 30 ili 40 metara od svog gola ili protivničkog a mi to nismo radili. Dolazili smo do njihovih 16 lakoćom i tu stajali.

To se moglo tako dok je egal ali čim gubiš ti moraš riskirat. Moraš natrpavat njihovih 16 svojim igračima ako probiješ bok, ako imaš ikakve prilike. Gol neće past sam od sebe, moraš ga tražit. Može jedan na golmanovu glupost i preopuštenost jer je mislio da je gotova utakmica ali tri ne mogu. I tu je Dalić pogriješio što nije zadnjih 22 minute rekao, ulazite u 16 pa što bude. Pa i Vidi i Lovrenu., nek kao osigurači ostanu drugi igrači.

Možda bi popušili još jedan gol iz kontre ali to je taiko nebitno. Što to mjenja, osim estetike rezultata ništa.

Kad se vidjelo da se kombinatorikom ne može ući u njihovih 16 jer ni Mandžukić ni Rebić to ne znaju kad im se postavi blok, da to ne može ni Kramarić jer je nejak a Pjaca nespreman ( jedini koji bi mogao ući po zemlji u njihovih 16) na postavljeni blok onda nabacuj. Je da nemamo špicu i onaj berlavi Kalinić bi nam baš u toj utakmici valjao ko zlato, ti moraš bar nešto probat, ništa ti ni to ne garantira ali moraš probat.

Ovako sad svi pričaju kako smo dobri, kako smo dominirali ali jebeš ti to, odnesoši crni Gali pehar a pokazali su goli kurac.

Sa malo više kuraža, moglo je biti sve drugačije.
    To je ipak do mentaliteta. Mi smo se trebali postaviti kao favoriti pa neka se oni prilagođavaju nama, ali to je razlika između mentaliteta velesila i onih (nadam se) u nastajanju. Sjeti se samo Španjolske 2012., za koju sam i danas siguran da bismo je dobili samo da smo malo napali.

Od početka nokaut faze sam govorio da treba razmišljati jedino i isključivo o kanti, a ne srebru zlatnog sjaja i sličnim floskulama. No dobro, ne treba tu priču potencirati da se ne razbije ova pozitiva koja je sada u cijelom narodu.

Datum registracije
    Sep 2016

E Hrvati izgubiste od onih crnaca a mogli ste da uzmete pehar, igraci vam se posrali, super je to slavlje po HR zbog drugog mesta ali to ce te pamtiti samo vi jer gubitnike niko ne pamti. I da, pre nego sto krenete da pisete u vezi reprezentacije Srbije priznajem nemamo pojma i necemo imati jos 100 godina jer nam taj fudbal nikada nije iso
    grobari,28,100+

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    E Hrvati izgubiste od onih crnaca a mogli ste da uzmete pehar, igraci vam se posrali, super je to slavlje po HR zbog drugog mesta ali to ce te pamtiti samo vi jer gubitnike niko ne pamti. I da, pre nego sto krenete da pisete u vezi reprezentacije Srbije priznajem nemamo pojma i necemo imati jos 100 godina jer nam taj fudbal nikada nije iso
    hahahahaha finaliste niko ne panti hahahahahaha jeli znaš koliko puta se vrte finalne utakmice svakodnevno na stotinama tv kanala u svitu. Pa ko nezna da je Nizozemska izgubila dva finala 74 i 78. Ko ne zna za finale 1970 Brazil-Italija itd,itd. Ovo finale pantiče se možda i najviše u budućnosti jer je u finale došla jedna mala Hrvatska zemlja od 4 miljuna ljudi a nakon ovih dočeka ima li tv kuća koja nije objavila snimke sa dočeka u Hrvatskoj?

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku

Ah, kako je lijepo uživati u kukanju zbog već druge medalje Hrvatske na SP-ima u tek šest kvalifikacijskih ciklusa. Prvo je bila "ničim izazvana" bronca, navodni uspjeh jugoslavenske lige koji se ne će nikada ponoviti, sada je "tko pamti srebro" a da smo osvojili naslov bilo bi "slučajno zlato, tko još pamti Engleze i njihovu davnu domaćinsku 1966., sutra će se sve zaboraviti kad na prvenstvo dođu stare ekipe poput Italije" itd. Ništa što Hrvat napravi nikada nije dobro, osim kune i hrvatske putovnice. Njih bi svi rado u džep. Uživajmo još malo u kmečanju jer uspjeh uistinu nije potpun ako netko zbog njega ne prolijeva žuč.

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Ah, kako je lijepo uživati u kukanju zbog već druge medalje Hrvatske na SP-ima u tek šest kvalifikacijskih ciklusa. Prvo je bila "ničim izazvana" bronca, navodni uspjeh jugoslavenske lige koji se ne će nikada ponoviti, sada je "tko pamti srebro" a da smo osvojili naslov bilo bi "slučajno zlato, tko još pamti Engleze i njihovu davnu domaćinsku 1966., sutra će se sve zaboraviti kad na prvenstvo dođu stare ekipe poput Italije" itd. Ništa što Hrvat napravi nikada nije dobro, osim kune i hrvatske putovnice. Njih bi svi rado u džep. Uživajmo još malo u kmečanju jer uspjeh uistinu nije potpun ako netko zbog njega ne prolijeva žuč.
    nemoj tako pa Srbi imaju četvrtfinale eura 2000, doduše vjerojatno još i danas proklinju dan kad su prošli skupinu

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    nemoj tako pa Srbi imaju četvrtfinale eura 2000, doduše vjerojatno još i danas proklinju dan kad su prošli skupinu
    Sa te utakmice mi je najupečatljivije ostalo kad Nizozemci zabijaju za 6:0, a Blažičko koji je prenosio utakmicu se dere:“Iduu kući JUGOVIĆIIII!!!“ haha

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove