+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 23 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 15 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/451

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

reprezentacija

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dinamo je uvijek stvaral okosnicu reprezentacije, nije Mamić izmislio Dinamovu školu ili prije toga školu Građanskoga. Zagreb je središte hrvatskog sporta, središte sportske struke koja razvija zvijezde u svim sportovima. Od košarke, do nogometa, rukometa, vaterpola...Mamić je ušao u dobro uhodan sustav proizvodnje igrača, kad je taj sustav kašljucal s lovom, malo mu dao love i onda pobrao vrhnje.
    Kad uvijek, imali smo Vatrene koji su produkt jugo lige, nakon njih dolazi citav niz godina kada je reprezentacija vise licila na gomilu gradjevinskih radnika, ono pod Baricem i Jozicem, gdje su Zivkovic i jos neki dizelasi iz dijaspore drzali momcad.. Dado Prso bio jedini umjetnik, braca Kovac takodje dijaspora... i od Cicine ere pocinje upumpavanje Mamicevih igraca u momcad. To jest od Bilica, jer Cico nije zelio Modrica, Eduarda...

Gdje je ta dinamova skola od `95 do neke 2006 godine... najveci transfer im bio Jerko Leko u dinamo Kijev, ajde dobro Igor Biscan kojeg su utrapili Liverpoolu. I onaj promasaj od Balabana.

Cinjenica je da je Mamic igrace prodao najvecim klubovima, neki jesu promasaj, neki su prenapuhani, ali dosta njih je potvrdilo kvalitet.

Za to vrijeme Hajduk prodao Srnu i Pletikosu u Donjeck. Hajduk koji je prije 30-ak godina bio strah i trepet, igraci svaki po 2 metra, svi ih se plasili. Danas je tuzno gledati predstave tog kluba.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Kad uvijek, imali smo Vatrene koji su produkt jugo lige, nakon njih dolazi citav niz godina kada je reprezentacija vise licila na gomilu gradjevinskih radnika, ono pod Baricem i Jozicem, gdje su Zivkovic i jos neki dizelasi iz dijaspore drzali momcad.. Dado Prso bio jedini umjetnik, braca Kovac takodje dijaspora... i od Cicine ere pocinje upumpavanje Mamicevih igraca u momcad. To jest od Bilica, jer Cico nije zelio Modrica, Eduarda...

Gdje je ta dinamova skola od `95 do neke 2006 godine... najveci transfer im bio Jerko Leko u dinamo Kijev, ajde dobro Igor Biscan kojeg su utrapili Liverpoolu. I onaj promasaj od Balabana.

Cinjenica je da je Mamic igrace prodao najvecim klubovima, neki jesu promasaj, neki su prenapuhani, ali dosta njih je potvrdilo kvalitet.

Za to vrijeme Hajduk prodao Srnu i Pletikosu u Donjeck. Hajduk koji je prije 30-ak godina bio strah i trepet, igraci svaki po 2 metra, svi ih se plasili. Danas je tuzno gledati predstave tog kluba.
    Ni Barcina škola ne izbacuje zvijezde svake godine, di će Dinamova, ali činjenica je da od postanka Dinama, klub svako desetljeće izbaci par europskih ili svjetskih klasa. To je kontinuitet dug 70-ak i više godina i nikakve promjene čelništva to ne mijenjaju jer postoji tradicija rada u školi nogometa koja ima veliki bazen talenata. Nije badava Mamić išao preko Segeste i Osijeka, čekajući priliku da se vrati u Dinamo. Znao je di je zlatna koka.

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Staru razjebanu kucu je bolje srusit i napravit novu, lijepu i modernu zgradu, nego je posto poto odrzavat, da bi se na kraju krajeva srusila sama od sebe.
    Svaki istiski poklonik reprezentacije ne moze se identificirat sa ovim sta ide u rusiju, pa tako to ni nemoze podrzavat.
    mi neistinski poklonici ćemo se identificirati s ovim što ide u Rusiju

ma to je glupost o Mamićevoj školi nogometa, moš mislit kako je on oformio skaute i školu.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od HRHB Vidi poruku
    Hoće li netko prosvjedovati zbog nalaza državne revizije, koja je utvrdila masovne nepravilnosti u upravljanju državnom imovinom pod vodstvom SDP-ove perjanice Mladena Pejnovića. Od toga da je 16 milijardi kuna (PAZITE – 16 000 000 000 kn !!!) misteriozno nestalo između odluke Vlade do knjigovodstva u DUUDI-ju, preplaćenih intelektualnih usluga, nenaplaćenih najamnina, bespotrebno plaćenih usluga… Uglavnom, mišljenje je potpuno negativno, a objašnjeno je na 48 stranica. Kako to da medije i USKOK to ne zanima, zašto zbog krađe 16 milijardi kn nitko ne prosvjeduje, tko je tu lud? Hoće li netko prosvjedovati zbog prodaje Croatia osiguranja u bescjenje (bez potvrde Sabora!), čime je državni proračun oštećen za oko 3,5 milijardi kuna, a o čemu je također zanimljive stvari iznijela državna revizija? Hoće li netko prosvjedovati zbog predstečajnih nagodbi koje su veća pljačka od privatizacije, savršen sustav prijevara za koje nitko ne odgovara? Ovdje također govorimo o milijardama kuna, a ne o milijunima. Usput, znakovito je da su se svi ovi slučajevi dogodili za vrijeme još aktualne vlasti pod parolom “Hrvatska raste”. Ali ne, prosvjeduje se jer je najveća pljačka (optužnica je na 78 milijuna kuna) napravljena u klubu koji najbolje posluje, koji je uprihodio preko milijardu kuna, redovito podmiruje sve svoje obaveze prema državi, igračima, zaposlenicima… Da nam je bar tako država “pokradena” kao Dinamo, bili bi najbogatija država u Europi! Vjerujem i ja da se novac izvlačio, ali jedna je stvar da je Mamić došao u bogati klub kojeg je opelješio i sveo na prosjački štap… Naprotiv, klub je učinio bogatim i klub ima dobre temelje i za svoj daljnji uspjeh i za uspjeh reprezentacije. Tu je i omladinska škola koja je zalog sigurne i mirne budućnosti i Dinama i reprezentacije. Za mene to nije neviđena pljačka, neviđena pljačka je prodaja Croatia osiguranja, INE, HT-a, predstečajne nagodbe, slučaj DUUDI, uništavanje poljoprivrede, proizvodnje…Dakle, svi objektivni kriteriji su na strani Mamića. Pa ako se čovjek uza sve dobro koje je dao i Dinamu i reprezentaciji, i sam obogatio… neka je. Zaslužio je. Ponavljam, odmah bih potpisao da nam netko tako ‘pokrade’ i državu. Stoga, pričati da je Mamić opljačkao klub je toliko deplasirano, da ja naprosto ne vjerujem da itko na to može nasjesti. Stoga, pitanje za prosvjednike, zašto više volite upravu koja klub/državu dovede u situaciju da nemaju ni za kruh, a ne upravu koja je klub dovela u situaciju da je generator ne samo vlastitog uspjeha nego i uspjeha čitave naše reprezentacije? Doista mi to nije jasno.

Komentar sa jednog portala sa kojim se u potpunosti slazem
    Dodat ću
    Fižuliću su oprostili 51 miljun kuna duga
    Mamiću će uzet
    Nije da branim Mamića
    Al mislim da je veće zlo Fižulić za Hrvatsku
    A on je rado viđen ekonomsko gospodarski stručnjak i analitičar i komentator u medijima.
    Mamić nije

Računica je u stvari jasna
    Raji se bacaju mrvice.. Kapitalci ostaju i opstaju u vrhu o trošku i na račun raje

Zato ne zarezujem ovo radikalno krilo Torcide i BBB a koji će navijati za bilo koga na Svjetskom osim za Hrvatsku.
    Kako znam ponešto primjeraka navedene vrste znam kako je baš zbig njih sasvim domoljubno i ispravno zdušno navijati i podržavati hrvatsku nogometnu reprezentaciju
    uvijek vjerni
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Ako bih nekog doveo u Srbiju iz Hrvatske i dao mu poziciju (u ovom slučaju npr. direktora Partizana), to je Zdravko Mamić.
    Čovek pravi pare na zapadu i donosi u Hrvatsku, a i Dinamo pod njim nije baš neuspešan za lokalne prilike...
    Zaobišao neki poreščić? Pa nije baš u redu da se kola lome na njemu, ne bih rekao da u Hrvatskoj vlada neki poreski red.

Vama smeta što je čovek cool, ponaša se normalno, i veseljak je.
    zbogom ostaj mala kod ovaca...

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Ako bih nekog doveo u Srbiju iz Hrvatske i dao mu poziciju (u ovom slučaju npr. direktora Partizana), to je Zdravko Mamić.
    Čovek pravi pare na zapadu i donosi u Hrvatsku, a i Dinamo pod njim nije baš neuspešan za lokalne prilike...
    Zaobišao neki poreščić? Pa nije baš u redu da se kola lome na njemu, ne bih rekao da u Hrvatskoj vlada neki poreski red.

Ovak Alekša nekako uvijek uskače kada je hrvatskim tifosima najpotrebnije. Valja podštrekat neke teze. Meni to sumLJIvo. =)
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Ne bi bio prvi put. Koja je to bolest ...
    A troll & a gentleman

Sve izgubili dabogda.

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od instruktor Vidi poruku
    Sve izgubili dabogda.
    Onako, poput Hajduk
    A troll & a gentleman

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-06-2018 at 08:54
    Hajduk, 43, 200+-

ŽIVIO PRIMITIVIZAM NA TRIBINAMA!!!

Imate posebne teme za Mamića i Hajduk, malo dosađujete s tim vašim opsesijama oko tog lika. Ovo je tema o svjetskom nogometnom prvenstvu. Ajmo naši

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku

Može može...

pa on tamo i spada a pošto su mu opcije sad jelte sužene..najbolje bi bilo da se preseli u svoje prirodno okruženje

cajke, kafane, gole trbušine, ženske i muške, razbijotka, raspaljotka, krkanluk, seljakluk, cigan gudi na uvce a on sklopljenih očiju vrti glavom..

Džaba vam ga dajemo i još plaćamo..

Evo sada sam malo guglo
    kako od mene pravite ruglo
    od jednog do drugog ekrana škripa
    Barišić mi donio dupli paket VIP-a

Ima tu nekih dobrih štoseva
    latentno moguće polomljenih noseva
    kad odjednom zazvoni Mobitel " FINE"
    Fpremaj se idef pravo preko Drine

Kreni odmah ifbjegavaj mostove
    pusti u kurac kretenske postove
    i fibaj odma nek fi mi zdrav
    feka te jedan drveni fplav

fekaju te Gaja, Vlaja, Raja, i Džaja
    viruj fine ekipa do jaja
    fnjima će biti pravo veselo
    kome da šibnem pestoevra na čelo

A to i nije onaj splav
    ovaj je drveni nešto klimav
    al nema veze ko ga jebe
    samo u Begeš da prebacim sebe

A tamo derneka šta ima bruka
    tri put dnevno ja bi se svuka
    U tigraste i roza gaćice
    za sat stučem tri njihove plaćice

Oko mene sve žene lipše i finije
    strogo izbjegavam najjeftinije
    ove ruke što su pipale misice
    kako će na njima stajati lisice

neki cigan na uvce mi duvo
    zakačim mu 500 evra za uvo
    dok si reko keks nji deset duva
    usta mi namah postaše suva

U vrtlog se stvori nepostojani mi friz
    a je pokušah uhvatit kliz
    jednu dobru maraton normu
    od Temišvara još čuvam formu

Jedva sam garavoj ekipi zbriso
    i kao da sam malo pokiso
    Pa sam onda Jugoslaviju falio
    neki me s kokardom šakom zavalio.

Pogledam bolje pa to je Šeki
    leži na nekoj prljavoj deki
    malo se u neki film zanija
    od Kleptona je kaže nastala kleptomanija

Kaže od kad se vratio iz holandske lige
    ovdje za njega nema igre
    ne brini Šeki, tako sam reka
    tatta uvaljuje u Grčku za beka.

u zamjenu što vatam ženske polove
    odsad navijam za njihove Orlove
    ovdje sam dingospo a tamo latentni broj
    što nosi okomito prugasti kroj
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-06-2018 at 09:18
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku

Ovaj gore prvi link je posebno oduran. Kako se uvlači Jugoslavenima u guzicu. Još trabunja o nekoj povijesnoj čistoti. "Ona je čista u povijesnim istinama" što to znači, da nije napravila u ratu i poraću ništa loše?????

Duvanjska seljačina, duvanjska krkančina se dokopala para i mikrofona. Pogledaj ti i poslušaj što on trabunja.

Al džaba, spakirali mi Jugoslaveni igru iako im se htio uvuć u guzicu. Mada je to meni još sve sumnjivo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-06-2018 at 13:42

Jeste li znali?

Nikola Katić je bio na probi u Hajduku, ali struka kluba procjenila je da Katić nije dovoljno dobar za drugu momčad Bijelih, koji se vratio u Neretvanac i uskoro završio u Slaven Belupu, izrastao u ponajboljeg stopera 1.HNL, zaslužio pozive u U21 i seniorsku reprezentaciju te privukao interes mnogih klubova. Potpisao je jučer za Glasgow Rangerse kojeg vodi legenda Liverpoola, Steven Gerard i okrenuo novu stranicu u svojoj karijeri koja će doći i do većih klubova od Rangersa...

Još jedan nevjerojatni kiks Hajduka, ali bitno da su drugi krivi što nema rezultata, pa idemo sad hejtat reprezentaciju i pljuvati sve oko sebe... žalosno, zar ne?

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Jeste li znali?

Nikola Katić je bio na probi u Hajduku, ali struka kluba procjenila je da Katić nije dovoljno dobar za drugu momčad Bijelih, koji se vratio u Neretvanac i uskoro završio u Slaven Belupu, izrastao u ponajboljeg stopera 1.HNL, zaslužio pozive u U21 i seniorsku reprezentaciju te privukao interes mnogih klubova. Potpisao je jučer za Glasgow Rangerse kojeg vodi legenda Liverpoola, Steven Gerard i okrenuo novu stranicu u svojoj karijeri koja će doći i do većih klubova od Rangersa...

Još jedan nevjerojatni kiks Hajduka, ali bitno da su drugi krivi što nema rezultata, pa idemo sad hejtat reprezentaciju i pljuvati sve oko sebe... žalosno, zar ne?
    Hajduk ima svoju temu.
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Pa ne znam, to je samo teorija... u koju vjerujem, ali opet, zasto bi Kramaric ili Perisici ili Rakitic slusali Mamica, on je njima nitko i nista.

Modric i ekipa mozda... tko zna, kakve su tu igre u pitanju.
    Ne znam ni ja zašto ali su ih gubili. Tj naravno da znam zašto su ih gubili.

Uostalom ne mora ni cijela reprezentacija bojkotirat nekad je dovoljan što bi rekao Džarovski samo zadnji igrač obrane, nek odigra savršeno utakmicu i samo se jednom krivo najmesti na ofsajd i dosta je. A njih je bilo daleko više od jednog.

dakle ti ljigavci i smradovi su bojkotirali vlastiti dres , vlastitu zemlju i vlastiti narod a sve zarad jednog kriminalca, jer se on ustao na lijevu nogu ili zbog kojeg već kurac i palo mu napamet smijeniti izbornika.

i što su oni uradili. Digli javni svoj glas, suprostavili mu se. Ma kakvi. Uradili su onako kako je nezajažljivi psiho sa Zidina od njih tražio.

I kakvo su oni poštovanje zaslužili? Mogu poštovat dres, i poštujem ga i dalje, jer to nije njihov dres, oni taj dres nisu izborili, taj dres su izborili naši mrtvi, naši invalidi i naši živi, ne oni.

Dres poštujem, njih ne poštujem.

Gledam ja utkamicu sa Škotskom u Zagrebu ono za Brazil kad je bilo. Škotska ne znam jel ikad ikoga dobila u gostima. I ono nije ti jasno, vidiš da tu nešto ne štima, ali nisi toliko bolesnik , ne kužiš da su oni prodali tu utakmicu. Nisi toliko bolestan da to skužiš. Jedna kontra puf gol. Za par dana uzvratna u Škotskoj, jedan skok puf gol. Ostatak čekanje kraja utakmica. Tebi lebde upitnici nad glavom koji k. ne kužiš jer nisi toliko umobolan.

Druga situacija ..Štimac otperjao, znači on je bio spreman riskirat Svjetsko i odvest nas u dodatne iako smo sve imali u ruci samo zato jer mu se ćefnulo smijenit Štimca ( nastranu što Štimac nije bolji od njega u puno stavri ali druga priča).

Doveo je Kovača, ono kumovi su tamo vamo, al ovaj izgleda nije htio sve slušat. I ovaj javno, čak se niti ne krije izjavi, ono žalopojka, Kovač nema moju podršku, ja ga doveo, ja ja..jasno je bilo da Kovaču nema više perspektive na klupi.

Dva gostovanja Azerbejdžan i Norveška, ono skoro smo se plasirali. S Azerbejdažnom remi..ti vidiš da nešto nije u redu i kad dođu u neke pozicije da pucaju pucaju da promaše ko onaj iz Kotor Varoši onaj što po Beogradu ostavlja desetke tisuća eura na cajkama ( protjerali Hrvate iz KV ima i zašto) opali ko zadnjom nogom..i tebi pukne pred očima...jeee ba te pa ovi namjerno gube utakmice mlatne te istina onako budalastog ko kurcem o čelo..slijedeća se naravno gubi od Norveške glatko..riskira se odlazak na Euro jer je njemu ćefnulo smijenit Kovača.

I zato nemojte mi govorit kako ima tema o Mamiću..on je ovo toliko kontaminirao svojim smradom da će trebati godine da se taj zadah istjera..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-06-2018 at 17:30

A dalić... kakav je to tek trener... al- ovaj, al- onaj... je ga maminjo naša

Hajduk, 43, 200+-

ŽIVIO PRIMITIVIZAM NA TRIBINAMA!!!

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne znam ni ja zašto ali su ih gubili. Tj naravno da znam zašto su ih gubili.

Uostalom ne mora ni cijela reprezentacija bojkotirat nekad je dovoljan što bi rekao Džarovski samo zadnji igrač obrane, nek odigra savršeno utakmicu i samo se jednom krivo najmesti na ofsajd i dosta je. A njih je bilo daleko više od jednog.

dakle ti ljigavci i smradovi su bojkotirali vlastiti dres , vlastitu zemlju i vlastiti narod a sve zarad jednog kriminalca, jer se on ustao na lijevu nogu ili zbog kojeg već kurc ai palo mu napamet smijeniti izbornika.

i što su oni uradili. Digkli javni svoj glas, suprostavili mu se. Ma kakvi. uradili su onako kako je nezjažljivi psiho sa Zidina od njih tražio.

I kakvo su oni poštovanje zaslužili? Mogu poštovat dres, i poštujem ga i dalje, jer to nije njihov dres, oni taj dres nisu izborili, taj dres su izborili naši mrtvi, naši invalidi i naši živi, ne oni.

Dres poštujem njih ne poštujem.

Gledam ja utkamicu sa Škotskom u Zagrebu ono za Brzail kad je bilo. Škotska ne znam jel ikad ikoga dobila u gostima. I ono nije ti jasno, vidiš da tu nešto ne štima, ali nisi toliko bolesnik , ne kužiš da su oni prodali tu utakmicu. nisi toliko bolestan da to skužiš. jedna kontra puf gol. Za par dana uzvrtna u Škotskoj, jedna skok puf gol. ostatak čekanje kraja utakmica. Tebi lebde upitnici nad glavom koji k. ne kužiš jer nisi toliko umobolan.

Druga situacija ..Štimac otperjao, znači on je bio spreman riskirat Svetsko i odvest nas u dodatne iako smo sve imali u ruci samo zato jer mu se ćefnulo smijenit Štimca ( nastranu što Štimac nije bolji od njega u puno stavri ali druga priča).

Doveo je Kovača, ono kumovi su tamo vamo, al ovaj izgleda nije htio sve slušat. I ovaj javno, čak se niti ne krije izjavi, ono žalopojka, Kovač nema moju podršku, ja ga doveo, ja ja..jasno je bilo da Kovaču nema više perspektive na klupi.

Dva gostovanja Azerbejdžan i Norveška, ono skorto smos e plasirali. S Azerbejdažnom remi..ti vidiš da nešto nije u redu i kad dođu u neke pozicije d apucajum pucaju da promaše ko onaj iz Kotor Varoša onaj što po Beogradu ostavlja desetke tisuća eura na cajkama ( protjerali Hrvate iz KV ima i zašto) opali ko zadnjom nogom..i tebi pukne pred očima...jeee ba te pa ovi namjerno gube utakmice mlatne te istina onako budalastog ko kurcem o čelo..slijedeća se naravno gubi od Norveške glatko..riskira se odlazak na Euro jer je njemu ćefnulo smijenit Kovača.

I zato nemojt emi govorit kako ima tema o Mamiću..on je ovo toliko kontaminirao svojim smradom da će trebati godine da se taj zadah istjera..
    Kovacic je iz Kotor Varosa, a ne iz Kotor Varosi.
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

Jeste li znali?

Kakve veze Hajduk ima sa kriminalcima u HNSu i kriminalcima na terenu.

Sve izgubili dabogda!

Četnička repkica.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-06-2018 at 18:49

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove