Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 83 od 90 PrviPrvi ... 33 73 81 82 83 84 85 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,641/1786

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Ma slavili su decki sa Tompom u Okrugljaku kako cujem, ali sramota je zbog okupljenih ljudi. Mada mene vise nista ne cudi... 2003. je Thompson slobodno pjevao na trgu rukometasima i to pod strasnim SDPom, 2018. je zabranjen prakticno. To vise nije Hrvatska, to je... sta god.
    Apsurd od drzave.

Ovi nasi nisu normalni definitivno

https://twitter.com/_miingii/status/1018974352715415552

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    srbine ako kontaš da je ovaj rezultat Hrvatske isto šta i Grčka u Portugalu mani se baluna i aj gledat Noleta. Čuj Grčka. Grčka je goli kurac prema Hrvatskoj. NIsmo Njemačka Francuska i Brazil ali smo bogami odma iza. A znaš šta je baza? Šta iz nas i tih par koji su odma iza ide tri prazne stepenice pa onda tu ide miljon ostalih (ne i vi, vi ste još iza).

Veća je razlika između nas i ovih iza nas nego nas i ovih najvećih ispred nas.Ili je u najmanju ruku jednaka. I da ti kažen još nešto. Ovi vaši klinci šta su uzeli titulu će napravit kurac goli ko seniori. A mi ćemo izbacit barem trojicu koji će bit bolji od svih vaših skupa. Trojicu koji nisu bili ni blizu rezultata u mlađim kategorijama.

Inkvizitore oćemo se kladit za Vlašića? Ja kažem da će napravit karijeru ravnu Perišiću? Oćemo li? I bolju u biti? Pa za 7-8 godina se čujemo? Jedno milju kuna da bacimo.
    Ne kladim se s nekim tko mi spominje matar onako kako si ti.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je fora sto onaj Duhacek pise pod G.D za imbecil. Kao da je neko malouman pa nezna zbrojiti dva i dva.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ma slavili su decki sa Tompom u Okrugljaku kako cujem, ali sramota je zbog okupljenih ljudi. Mada mene vise nista ne cudi... 2003. je Thompson slobodno pjevao na trgu rukometasima i to pod strasnim SDPom, 2018. je zabranjen prakticno. To vise nije Hrvatska, to je... sta god.
    Apsurd od drzave.

Ovi nasi nisu normalni definitivno

https://twitter.com/_miingii/status/1018974352715415552
    Gle oni bi se mogli posrat na anemičnog i na sve njegove paževe i na njegova gospodara Pupovca da su se skupili otišli u Split koji isto hoće doček i sa Thompsonom napravili feštu.

Ali neće ni oni, nemaju tu snagu, da osjete taj momenat.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Gle oni bi se mogli posrat na anemičnog i na sve njegove paževe i na njegova gospodara Pupovca da su se skupili otišli u Split koji isto hoće doček i sa Thompsonom napravili feštu.

Ali neće ni oni, nemaju tu snagu, da osjete taj momenat.
    ma koji Split. Napravili su da nisu mogli bolje. I te kako su osjetili moment pa zbog toga prošvercovali Thompsona u autobus i na binu. Pa je izašla na vidjelo opredjeljenost organizatora dočeka

Posljednje uređivanje od Picaferaj : 17-07-2018 at 14:06

Pater Ike Mandurić

Naš dragi premijer Andrej Plenković je najveći neprijatelj Hrvatske. Hrvatske, i naroda hrvatskog, njegovog identiteta i suštinskih vrijednosti koje baštini. Narodni neprijatelj No1. Nitko drugi iznutra, nitko drugi izvana. To se sve više i sve jasnije i sve češće, i na svaki način očituje. I to se mora reći, uvidjeti, i pamtiti.

Njegova politika se svodi na gaženje i zatiranje nacionalnog identiteta i kršćanskih vrijednosti - i svega onoga što je Hrvat teškom mukom pod svakakvim terorima čuvao i gradio, i za što su naši branitelji ginuli. To je neprijateljstvo prema narodu, istina, na izdajnički način, ali, dakle, istinski i pravi neprijatelj. A da je, kao takav, i najveći neprijatelj Hrvatske, proizlazi iz činjenice da Hrvatskoj nitko ne u rukama ima svu vlast preko koje moze ciniti - i čini, neviđenu štetu. Nitko ni drugi ne može ni približno toliko zlq nanijeti jer nema mehanizme. Stoga je on, bez premca, najveći i najopasniji neprijatelj naroda. Pravi pravcati nacionalni izdajnik prvog reda. On beskompromisno i krajnje bez osjećajno i bez ikakvog respekta sve tako brzo ruši da me strah obuzima. Mi ovoga časa nemamo nikakvih mehanizama da se obranimo, jer predali smo mu sve što smo mogli: vlast samu.

Njegovo neprijateljsko djeovanje očitovalo se, kako u izdajničkom donošenju protunarodnih i protukršćanskih zakona tako evo i u spontanoj i naizgled maloj stvari, a tako velikoj - dočeku naših heroja koji proniješe neviđenu slavu svog naroda, kao što nikad nitko to ne učini. Ona je trebala bit još jedan trijumf sloge naroda, medija i reprezentacije. Ali, ukradoše i to.

Da, ova naša krasna reprezentacija mogla je žariti i paliti i podizati nacionalni naboj sve dok nisu došli u Domovinu. No, uskoro je krenulo po starom. Thompson sabotiran, doček traljavo organiziran, odabrani režiser i voditelj koji nemaju veze s ovom pričom. Zapravo, dobro su odabrani da ugase i spriječe slavlje.

Naravno da je Plenković mogao - kad bi bio ono što nije; kako se ne bi dogodilo što se dogodilo, uzeti stvar u svoje ruke, i pobrinuti se da stvar bude savršena onoliko koliko je i važna.

Mogu misliti kako bi to neki Vučić u Srbiji napravio, Orban u Mađarskoj, pa i Bakir u Sarajevu... No, kod nas sve što ima veze s vlašču mora biti anemično. Sve, osim naroda.

Posve je jasno kako se Plenkovićeva anemičnost ne odnosi samo na sposobnost služenja vojske, nego, čini se da se ona, i to možda još više, odnos i na svako nesposobnost služenja Domovinii. Šteta što onda nije izrijekom i zakonski posve lišen te mogućnosti.

Da, on će, i njegova vlada - i sve ono što ima moć, uz blagoslov u suradnju s vladom, idućih dana žestoko gasiti i sabotirati buđenje Hrvatske.

Ovaj zanos, sam po sebi, silno puno znači i ništa više neće biti isto, no, istovremeno, dok sve ostaje na samom zanosu, sve će ostati isto. Sve dok se ne anulira i onesposobi najvećeg neprijatelja Hrvatske - premijera Plenkovića; sve dok izdajnik naroda; njegovoga duga, identiteta i vjere, ima vlast.

napokon da netko kaže, prosto, jasno i glasno o čemu se radi..

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    ma koji Split. Napravili su da nisu mogli bolje. I te kako su osjetili moment pa zbog toga prošvercovali Thompsona u autobus i na binu. Pa je izašla na vidjelo opredjeljenost organizatora dočeka

Sumnjam da bi u Splitu netko pokušao saboitirati slavlje kako su to uradili u Zagrebu. Ovi se osjećaju sad kao pobjednici i treba im uzvratit udarac ali sumnjam da ima snage za to.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-07-2018 at 21:36

Sumnjam da bi u Splitu entko pokušao saboitirati slavlje kako su to uradili u Zagrebu. Ovi se osjećaju sad kao pobjednici i treba im uzvratit udarac ali sumnjam da ima snage za to.
    I ja isto al' to nije poanta. Ljudi su dolazili iz Australije, Kanade, SAD-a, Argentine itd u Zagreb na doček. Sumnjam da bi u Splitu bilo na dočeku priko po milijuna ljudi. Usprkos planovima, željama i pokušajima nisu spriječili Thompsona da zapiva na opće oduševljenje ljudi. A to vridi više nego nesabotiranje Thompsona u Splitu..koji, koliko god ga ja volia, ipak nije glavni grad

Pater Ike Mandurić

Naš dragi premijer Andrej Plenković je najveći neprijatelj Hrvatske. Hrvatske, i naroda hrvatskog, njegovog identiteta i suštinskih vrijednosti koje baštini. Narodni neprijatelj No1. Nitko drugi iznutra, nitko drugi izvana. To se sve više i sve jasnije i sve češće, i na svaki način očituje. I to se mora reći, uvidjeti, i pamtiti.

Njegova politika se svodi na gaženje i zatiranje nacionalnog identiteta i kršćanskih vrijednosti - i svega onoga što je Hrvat teškom mukom pod svakakvim terorima čuvao i gradio, i za što su naši branitelji ginuli. To je neprijateljstvo prema narodu, istina, na izdajnički način, ali, dakle, istinski i pravi neprijatelj. A da je, kao takav, i najveći neprijatelj Hrvatske, proizlazi iz činjenice da Hrvatskoj nitko ne u rukama ima svu vlast preko koje moze ciniti - i čini, neviđenu štetu. Nitko ni drugi ne može ni približno toliko zlq nanijeti jer nema mehanizme. Stoga je on, bez premca, najveći i najopasniji neprijatelj naroda. Pravi pravcati nacionalni izdajnik prvog reda. On beskompromisno i krajnje bez osjećajno i bez ikakvog respekta sve tako brzo ruši da me strah obuzima. Mi ovoga časa nemamo nikakvih mehanizama da se obranimo, jer predali smo mu sve što smo mogli: vlast samu.

Njegovo neprijateljsko djeovanje očitovalo se, kako u izdajničkom donošenju protunarodnih i protukršćanskih zakona tako evo i u spontanoj i naizgled maloj stvari, a tako velikoj - dočeku naših heroja koji proniješe neviđenu slavu svog naroda, kao što nikad nitko to ne učini. Ona je trebala bit još jedan trijumf sloge naroda, medija i reprezentacije. Ali, ukradoše i to.

Da, ova naša krasna reprezentacija mogla je žariti i paliti i podizati nacionalni naboj sve dok nisu došli u Domovinu. No, uskoro je krenulo po starom. Thompson sabotiran, doček traljavo organiziran, odabrani režiser i voditelj koji nemaju veze s ovom pričom. Zapravo, dobro su odabrani da ugase i spriječe slavlje.

Naravno da je Plenković mogao - kad bi bio ono što nije; kako se ne bi dogodilo što se dogodilo, uzeti stvar u svoje ruke, i pobrinuti se da stvar bude savršena onoliko koliko je i važna.

Mogu misliti kako bi to neki Vučić u Srbiji napravio, Orban u Mađarskoj, pa i Bakir u Sarajevu... No, kod nas sve što ima veze s vlašču mora biti anemično. Sve, osim naroda.

Posve je jasno kako se Plenkovićeva anemičnost ne odnosi samo na sposobnost služenja vojske, nego, čini se da se ona, i to možda još više, odnos i na svako nesposobnost služenja Domovinii. Šteta što onda nije izrijekom i zakonski posve lišen te mogućnosti.

Da, on će, i njegova vlada - i sve ono što ima moć, uz blagoslov u suradnju s vladom, idućih dana žestoko gasiti i sabotirati buđenje Hrvatske.

Ovaj zanos, sam po sebi, silno puno znači i ništa više neće biti isto, no, istovremeno, dok sve ostaje na samom zanosu, sve će ostati isto. Sve dok se ne anulira i onesposobi najvećeg neprijatelja Hrvatske - premijera Plenkovića; sve dok izdajnik naroda; njegovoga duga, identiteta i vjere, ima vlast.

napokon da netko kaže, prosto, jasno i glasno o čemu se radi
    ..
    Pa mi to odavno govorimo ovdje.

Ne mogu mni u Cavoglavama nista sabotirati, ali taj dogadjaj je van medija, spomenu samo ako vide neku crnu kapu, sustina je u tome sto su domoljubi osudjeni da se sklanjaju, slave ili obeljizavaju svoje svetinje u polutajnosti, i sto pristaju na to.

Ono sinoc je organizirao Zagreb, HRT i taj nekakav kazalisni reditelj koji nije nimalo slucajno izabran kao takav. On se danas brani kako je sve imalo neku formu... trebao je podijeliti okupljenima program kao na operi, ono cin 1 cin 2...

Igraci ce i ovako imati poluprivatne proslave, u Splitu, Varazdinu, kao javni ali nisu javni jer nece biti prijenosa i bice samo spomenuti u 24. minuti dnevnika.

To nista nije slucajno, mi kao narod imamo previse rashrvata, nisu to samo incidenti i tamo neki nebitni esdepeovci pa kao patili su. Pate oni nas vec skoro dvije decenije.
    Previse je konformista u Hrvata, previse i preko svake mjere. Mi kazemo jugovici, jugodesnicari, leftardi itd. ali oni su samo vrh ledenog brijega. Zaista postoje Hrvati koji nisu nista od toga, a mrze Thompsona i ono sinoc im je bilo shkandal jelte. to je neki etnomazohizam, ne znam ni sam sta je, ljudi koji ni o cemu drugom ne misle osim o svojoj guzici, daj ti njemu da on digne kredit, da ima za more, za skijanje u Austriji, Plenkovic mu je europejac, ugladjeni, kao i Sanader sto je bio, Hrvatska je tuzna drzava a u Jugi se zivjelo bolje iako oni danas zive uglavnom ok a roditelji su im vozili Stojadina, jer upijaju kao spuzve sve sto im se servira u medijima. Nino je davno sve odlicno opisao sa onim Jupekima i Hatezima. Odlicna podjela ludog naroda.

Narod nesvjestan sebe, kojem je nametnut kompleks, vidite da oni svakoga tko govori domoljubno odmah etiketiraju kao zaostalog zatucanog kromanjonca. Nisu to sve jugovici, mnogi od njih u svojoj plitkoj glavi vole Hrvatsku a da pojma nemaju sta to znaci.
    Rekoh vec, koliko njih poznajem koji se busaju hrvatstvom, a kurca kurcevog ne razumiju i za saku kuna sluze tamo nekim europskim kolonizatorima, sorosevskim medijima i slicno, konjusari. Jedino ne znam jesu li oni glupi ko qrac ili su pokvareni ko mucak.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ki papagaji ponavljamo.

Inace, onaj pizdun Beljak se javlja, kao nije protiv Thompe osobno, fasizam zlo bla bla blaaaaa.

Ja pojma neman sto se ovaj sad pravda, kao sto mi nije jasno zasto onaj Blagonic brise izjave u kojima stoji da nema nista gore nego prizor slavljenickih Hrvata.

Vecini hrvatskoj javnosti je promaklo kako su ti i takvi uredno slali izvjestaje kako Lovren o Vrsaljko slave uz bojnu Caboglave, o Vidi da ne prican, slali spram vani naravno.

A kako ce i dospjeti do hrvatske javnosti kad isti ti i takvi drze medije....

Nikako da uhvatim vremena da na miru pogledam utakmicu ponovo jer ono gledanje uživo je bilo previše stresno da bi se bilo objektivno.

Pogledao sam sinoć prvo poluvrjeme pa ono što sam na miru vidio.

iako sam u početku i ja mislio da je prekršaj na Griezmanu, sada se jasno vidjelo da nikakvog prekršaja nijer bilo, ni kontakta dok se nije sapleo o vlastite noge. Gluma na kvadrat. I ono što smo vidjeli odmah, velika greška je bila staviti samo Modrića u blok. Em je najmanji pa ga lako prebacit, imao si za to Strinića i Rakitića npr, koji nisu neki u skoku pa da s njima braniš ubačaj. Ako ništa, mora onaj koji nabacuje potrudit se da zaobiđe blok od dva igrača. Možda bi bilo sve isto ali ono je bio propust koji je odmah bio uočljiv.

Penal je , za svirat, glup ali ..jel to za sudit u finalu il bi li bio suđen Francima, tko zna, uglavnom glup penal.

Perišić je mogao biti junak za povijest nakon onog prelijepog gola, kako ju je samo šljucnuo u mrežu. I uopće onih pet šest konatakata u francuskih 16 je za špice. Nisu to bili genijalni potezi ali građenje lopte, nekoliko puta i onda buuum. Nevjerojatno.

Perišić je još imao par puta slobodan prolaz po krilu, jednom je brzopleto i nepotrebno nabacivao po podu dok su igrači blokirani umjesto da ide na dribling iako bi taj dribling išao na slabiju desnu nogu. Strinić onda u 16 pa ne možeš čovječe čekat "tri sata" da ubaciš. Uvijek čeka zadnji momenat. A lijep ulaz bio.

Odmah nakon penala, Perišić je ovaj put dobro ubacio, Rebić ima loptu na nozi, ne prejaku, taman da je zakuca u mrežu na 11 metara od gola, i on je praktički doda golmanu a mat pozicija. Umjesto da je tresne. Kalinić bi je vjerojatno prasnuo. Rebić generalno nije golgeter i nema taj osjećaj.

Mandžo osim gola i autogola, previše se valjao po travi.

Vida imao loptu na glavi, ometali ga naš i Francuz ali imao ju je, samo da je proslijedi u nebranjeni kut. Lovren isto jedan lijep odbijanac nije pospremio ali dobro stoper je, ali zna on i potegnuti sjetimo se Walesa i gola sa 35 metara.

Uopće nekoliko očitih prekršaja u polju nad Francuzima nije suđeno što je dokaz da je sudac znao da ono nad Griezmanom nije bio prekršaj. To su ona "alibi vraćanja" kad nije bitno.

I moram se ispraviti, Francuzi su nam u prvih 45 ipak igrom ušli u 16 jednom, netko sa strane Pogba ili Mbape, ne znam točno.

Kasnije ću na miru pogledat drugo poluvrjeme.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-07-2018 at 21:38

Rekoh vec, koliko njih poznajem koji se busaju hrvatstvom, a kurca kurcevog ne razumiju i za saku kuna sluze tamo nekim europskim kolonizatorima, sorosevskim medijima i slicno, konjusari. Jedino ne znam jesu li oni glupi ko qrac ili su pokvareni ko mucak.
    To se kod mene na selu naziva kratko i prosto "guzičari"

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Laudato TV večeras od 19 h prenosi doček Zlatka Dalića u Varaždinu.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Počela je hajka.Nije dugo bandi trebalo da Rakitića i Modrića dovedu u vezu sa fašizmom.
    Trebalo bi redakcije Indexa,Yutarnjeg,neta i ostale bagre sa HRT-a u pržun poradi raspirivanja mržnje i izmislit još koje kazneno,bar to nije problem
    Njima pomoći nema

Kao pravi lesinari, hijene, i ovaj put kao i sa Gotovinom, zele reprezentaciju, igrace, uspjeh pripisati sebi a svi koji slusaju Thompsona su tamo neki incidentni ustasofili koji "pravim Hrvatima" kradu slavlje.

Nista novo od tih medija. I Gotovinu su nazivali pljackasem draguljarnica, placenikom i ratnim zlocincem, kao sto su Modrica nazivali kriminalcem, Lovrena takodjer, podsticali napad na Rakitica, a sad im se uvlace u bulju.

Ja ne mogu gledati snimku finala, gledam snimku polufinala sinoc. Finale necu ni snimati. Ja neka finala rukometasa nisam ni gledao, niti u snimci, ne zelim jer mi je mucno gledati kad gubimo.

Kolone ljudi ide prema rivi.Dere Tomson.Pocinje kisa.
    Torcida old school. 54 g, 150/200(+ -)

Kao pravi lesinari, hijene, i ovaj put kao i sa Gotovinom, zele reprezentaciju, igrace, uspjeh pripisati sebi a svi koji slusaju Thompsona su tamo neki incidentni ustasofili koji "pravim Hrvatima" kradu slavlje.

Nista novo od tih medija. I Gotovinu su nazivali pljackasem draguljarnica, placenikom i ratnim zlocincem, kao sto su Modrica nazivali kriminalcem, Lovrena takodjer, podsticali napad na Rakitica, a sad im se uvlace u bulju.

Ja ne mogu gledati snimku finala, gledam snimku polufinala sinoc. Finale necu ni snimati. Ja neka finala rukometasa nisam ni gledao, niti u snimci, ne zelim jer mi je mucno gledati kad gubimo.
    kako sam napisao, prije dolaska igrači su to molgi riješit. Bilo bi "incidentno" ali bi nešto prodrmalo.

da su rekli, Ok ne može Thompson, onda mi pravimo svoju privatnu feštu u Gosipiću, Kninu ili Zadru, Splitu bilo di pjevat će nam Thompson i pozivamo sve koji žele nek dođu. Ako su došli iz Australije, Canade i cilog svita ne bi im bio problem proć još par desetaka km. Da sam ja igrač, ja bi tako napravio. S gadovima se ne može drugačije. Vjerovati njima na riječ , pa to je kao vjerovati krokodilu da neće pojesti jer mu je danas bezmesan dan.

Vjerojatno bi onda aktivirali optužnicu protiv Modrića.

Ovo uopće, to nije u pitanju Thompson, kao osoba to mje borba protiv etnomazohizma, borba protiv anemije, borba protiv zla koje izjeda hrvatsko tkivo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-07-2018 at 16:53

U Imotskom je večeras doček oko osam na Trgu,kod nas osim Thompsona možda još koja jača zasvira

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Počela je hajka.Nije dugo bandi trebalo da Rakitića i Modrića dovedu u vezu sa fašizmom.
    Trebalo bi redakcije Indexa,Yutarnjeg,neta i ostale bagre sa HRT-a u pržun poradi raspirivanja mržnje i izmislit još koje kazneno,bar to nije problem
    Njima pomoći nema
    Vodeci je tu lik Danijel Majic on je brendira novi izraz "Fascho-Rocker", on je glavni indexovac u Njemackoj, on te textove dijeli svicarskin i svapskin novinama.

Di je Capo, neznan dal' je izraz Fascho Rocker utuziv.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove