Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 13 od 90 PrviPrvi ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 241/1793

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma od naših su sve selfi navijači, ti neće nikog napast, njih se može ali čemu, oni nose pola pola dresove Nigerija Hrvatska ..ne znam tko je od vaših otišao..dal samo gibaničari..

Tko je rekao da Rusija ne može organizirati svjetsko..pa tko može ako ne oni..
    Ma i kod nas... matorci sa lovom, jagnjece brigade, nepopravljivi rusofili, i gasteri...

Video sam snimak, pevate zajedno sa Rusima... prvo vase navijacke, pa posle sa njima RA - SI - JA... pa malo i Kaljinku Da nije naseg medjusobnog sukoba, mislim da bi jos vise gotivili Ruje, a i ovako imate solidno rusofila...

Sprdaju ih svako malo u zapadnim medijima, slikaju neke stracare, urnisana auta... Nemci se zale na smestaj, kao, gurnuli ih u neku tripizdinu... a oni sami birali gde ce...

Zali boze ovi Svedjani sto su izbacili Italijane u barazu...

Pa Hrvati nisu protiv Rusa, a nisu ni Rusi protiv Hrvata, ja osobno imam simpatija prema Rusima.

Pa dobro u Rusiji sigurno ima svašta, od raskoši do siromaštva, ali oni su organizacijski jaki, to hoću reć, kad oni nešto odluče, to i naprave, meni je bilo kako će Brazil to organizirat, za Rusiju se ne sekiram..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Talijani i Nizozemci, meni druga nacija iza Hrvatske u nogometu, najlipši nogomet su uvijek igrali, otvoren, bez kalkulacija, tri puta u finalu, tri puta izgubili a Italija, kraljica taktike, to je na neki način invalidno prvenstvo. Ajd da jedna takva reprezentacija nedostaje ali dvi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-06-2018 at 16:28

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa Hrvati nisu protiv Rusa, a nisu ni Rusi protiv Hrvata, ja osobno imam simpatija prema Rusima.

Pa dobro u Rusiji sigurno ima svašta, od raskoši do siromaštva, ali oni su organizacijski jaki, to hoću reć, kad oni nešto odluče, to i naprave, meni je bilo kako će Brazil to organizirat, za Rusiju se ne sekiram..
    I Brazil i Juzna Afrika, ali nasli su da silje patku bas na Rusima, koji ako su u necemu dobri, to je da se pritegne sve kad treba... siromastva ima svugde, u Americi pogotovo, ali sad to fokusiraju, jer im politicki odgovara...

Slazem se za Italijane i Holandjane, nekako mi je suplje bez njih... sami su krivi, Holandezi su imali katastrofalnu smenu generacija, a Azzuri... da ispadnu od ovakvih Sveda... bruka...

Ajde, nekako su ga umuljali iz penala, bolje nego ovi pekinezeri, to je grupa sa Nemackom i Meksikom, bice mrtvih po plazi za plasman dalje...

Rusi nama nikada nece zaboraviti 2008. a i oni imaju te simpatije prema slavenskoj bratji, to je kod njih normalno.

Inace, po meni dosta los kvalitet nogometa kod vecine momcadi, mozda vaznost prvog kola, uglavnom osim Spanjolske i Portugala, nisam vidio neku klvalitetnu utakmicu. Mexico je simpatican, nasi onako standardno na otvorenju ja bi rekao takticki izvrsno ali igracki i ne bas, losa je ova postava sa 4 napadaca.

Ne mozes napasti Nigeriju bez jakih bokova, nasi su bokovi bili uzasni ne pamtim Vrsaljka ovako loseg ali izgleda je imao naputke da ne ide visoko a on je tu najjaci jer ima moc ponavljanja izvrsnu, nazad i nije tako sjajan, a i zasto napadati i izgubiti loptu kad Nigerija ima tu africku tranziciju ko Senegal u Osijeku, tap tap i pred golom su ti. Nasi nekako na iskustvo dobili.
    Rezultat je bitan. Jedino eto ta taktika, samo dva vezna, Kramaric glumi veznjaka, a ne ides na posjed i napad. Malo kontradiktorno. Dalic je bar dobre izmjene radio, Cacic bi cekao do 87. minute.

Kalinic ispao mazgov.

O ostalima ne bih sada.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    https://www.express.co.uk/sport/foot...vic-Savic-deal

Spominje se oficijalno 87.5 miliona, ali funti... to je okvirno oko 100 miliona...
    Engleski medij, ako pratis sport, sve sam rekao. Oni vole lupati oko tih transfera, da to nije normalno. Kakvih preko 100 milijuna, pa nije Messi. Je da se danas i na neke lijeve igrace baca i po 50 milijuna, ali polako malo.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Ako ti ne paše misto ne kužim zašto uopće uzmeš misto nekome tko bi igrao bezuvjetno za reprezentaciju?
    Lipo kažeš u startu ne pristajem i neću igrat.
    Ovako ko kakav udbašić..
    Nadam se a činimise da i neće uspjeti pošemerit odnose među igračima.

Ajmo mi dobit Argentinu
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

primjecujem i da je Dalic pao u ocima brojnim 'navijacima' jer je pobjedu posvetio hrvatskom narodu i braniteljima, posebno ih je uvrijedilo ovo drugo

e zbog takvih gustam nakon svake pobjede

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    ta budaletina je svojevremeno bacio kapetansku traku Hajduka zbog izmjene
    I u Milanu ga je Gatusso izbacil iz prve momčadi zbog nečega, ali ga je poslije vratio. Ima on svojih mušica, ali opravdano se tu ljuti. Prošlo prvenstvo je uz Perišića dobil Španjolce pa ga je Čačić za nagradu stavil na klupu. U dodatnima je načel Grčku, stalno se dokazuje da je zaslužio mjesto prvoga napadača, a stalno ga ostavljaju na klupi. Nije to fer.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Ja bi ga pre u Manchester... uz Matica, da drze sredinu... neko ce platiti stoju, ali Juve se bas nameracio...

Punti, jel izaziva ponos u tebi kad vidis start Simunica, a Aca Informacija kuka u prenosu vidjao sam svakakve startove, lomljenje nogu, ali ovoliko seljacki da grunes u igraca... ne videh...
    Ne znaš dal je seljačkiji start ili tetkastije kukanje tog komentatora.

primjecujem i da je Dalic pao u ocima brojnim 'navijacima' jer je pobjedu posvetio hrvatskom narodu i braniteljima, posebno ih je uvrijedilo ovo drugo

Valjda se to podrazumjeva.

Ono je bilo ljigavo patetično. Još kad usput proguta pola trećinu slova u masu riječi.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    I u Milanu ga je Gatusso izbacil iz prve momčadi zbog nečega, ali ga je poslije vratio. Ima on svojih mušica, ali opravdano se tu ljuti. Prošlo prvenstvo je uz Perišića dobil Španjolce pa ga je Čačić za nagradu stavil na klupu. U dodatnima je načel Grčku, stalno se dokazuje da je zaslužio mjesto prvoga napadača, a stalno ga ostavljaju na klupi. Nije to fer.
    Ma šta pravdaš tovarskog kmečavca?Zaslužio?Po čijim kriterijima?Izbornikovim ili njegovim?
    Ta ćeš,ostvariva zavidnu klupičarsku karijeru pa je zaslužio igrati od prve minute.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nego, jel' tocno da je Rakitic prvi pomocnik izbornika Dalica?

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Nikad ništ od ovih Engleza, imali su 5 stopostotnih prilika i zabili jedan gol.

Englezi se provukli...zasluženo. Ja sam počea gledat nmalo nakon početka, bez tona, pa mi je tribalo malo vrimena da skužim koji su koji jer Englezi izgledaju "afričkije" od Tunižana

Haha, fakat, Tunižani su bjeliji od Engleza.

da, preko 100 milijuna
    u kontekstu današnjih iznosa 100 milijuna za ovog igrača ne bi bilo pretjerano, ono što sam uspio vidjet u Serie A odličan igrač

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    da, ali ne radi se to na ovakav način.Sve je zasrao

I ja kaen. Java izija tovarske kmecavce. Daj der dapravin hrvatin da igraju. Samir, Dudu...

ja još više kad pročitam kako Veljko Milović brani hrvatsku uzdanicu,domoljuba i mućenika od progona orjune,antife i povampirenih srba...
    Čedo i Slokovićka vjerovatno nisu bili dovoljno desno pa ih Veljko zamijenio
    torcida,45,45

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove