Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 88 od 90 PrviPrvi ... 38 78 86 87 88 89 90 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,741/1785

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Macan je smijenjen jer je previse otvorio srce, a u Plenkoviceve dobre namjere samo naivni vjeruju.
    Nije on njega smijenio sto se kladio, vec sto se vadio.

Ili prostije receno, Plenkovic kao namazander, kupuje jeftine poene kod jeftino naivnih glasaca. Eto kao nismo znali tko je i sto je Kresimir Macan.

A jugovici i europejska ekipa, kako smo i rekli, cim prodje finale krecu oni sa napadima. Thompson je samo jeftin izgovor, jedva su docekali da imaju bilo kakav razlog, da nije Thompson bio bi Sanader, ili Kolinda, ili Dalicevi branitelji ili nastavi niz.
    Meni je najsmjesnije kad se udruze sa bratijom Jovicama i Mujagama pa svi zajedno suze rone i tjese jedni druge, Jovice i Mujage placnim glasom kazu Modricu, Rakiticu sta vam je to trebalo a navijali smo za vas, Jugoslav iz HR kaze no no evo maramica da obrisete suze, a ovi kazu smrc necemo vise navijati za vas, onda Maja Sever, Jelena Veljaca, Mile Kekin, Duhacek, Tomic, Jurica, Boro i ostali bijesno kazu "opet su nas ustase posvadjale".

Te njihove jeftine glumacke parade su samo tragikomicne.

Tocno to, Mujage i Jovice neuke citatelje po twitteru poucavaju o tome kako su sada Hrvati ''pokazali pravo lice''.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Član u nastajanju kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa i meni je malo čudno da je sad izišao s ovom pričom. Mislim da trebao malo sačekati. Ovako ispada da je on odlučio otići ali eto sad se kao premišlja.

Još nisam načistu kakav je on izbornik. U par utakmica sam vidio po meni neznanje, kad je nakrcao napad i obranu a između njih praznina. Ne znam jel Subašić imao problema s nogom prije finala, ako je imao , ja mogu imati sentiment pa reći ..jooj žao mi je što Subašić ne može branit finale, a toliko je učinio da budemo tamo, on ne smije imati sentiment, on mora hladno ko kirurg odrezati. To je velika odgovornost ali i na kraju i velika zasluga. jer Subašić je u finalu reagirao katastrofalno.

Nije smio nakon Engleske dopustiti ni Grdovića ni slavlje do 5. Ja nisam mogao doći sebi kad sam čuo priču.."Grdović leti u Moskvu da im tambura" Ti igraš najbitniju utakmicu u hrvatskoj povijesti, igrao si tri produžetka i imaš dan manje odmora do fiinala i ti dopuštaš terevenku. To se nije smjelo dogodit. Možda bi rezultat bio isti i da toga nije bilo ali svejedno. To se ne radi.

Isto tako morao je narediti napad zadnjih 22 minuta, možda uvesti Badelja umjesto Brozovića, koji ima šut i iz izvana, možda od početka krenut s Badeljom, morao je nešto probat..mislim da smo i 98-me imali 22 minute kad je Blanc isključen a Ćiro čuva rezultat( i onda netko kaže, on je trener). Ovdje je ipak nešto probano a i bilo je teže.

Yugo glupasti mediji su počeli još u petak pričat o dočeku pa se onda to raširi. Kao da je sve gotovo. Gotovo prvenstvo i sad ajmo radit doček. To je meni sabotaža, makar nenamjerna bila. Šta imaš pričati o dočeku a prvenstvo još traje. To implicira da će doček biti bez obzira na rezultat u finalu. Netko će reć, gluposti, to nema veze, ali to su sve sitnice koje utječu na psihu igrača.

Mislim oni su finale odigrali trkački dobro, netko kaže pali su, nije se to vidjelo, čak smo više i pretrčali od Francuza. Meni nije jasno kako su oni nakon tri produžetka uopće stajali na nogama. Pobojao sam se da se ne dopingiraju. Gle to je stvarno čudo. To nije samo matematičkih 90 minuta više.

A gdje se ono igra slijedeće EP i s kim smo mi ono u grupi u kvalifikacijama
    sljedeće Euro se igra diljem Europe,na 13 stadiona od Bakua do Bilbaa,a završnica na Wembleyu,polufinala i finale...
    ždrijeb skupina je nekada na jesen,ja mislim...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

kakve su to pizdarije..kakve gluposti..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

24 reprezentacije, nitko nema izravan plasman na euro. 4 daje Liga nacija, ostalih 20 idu klasične kvalifikacije 10 grupa po dvoje

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Sa te utakmice mi je najupečatljivije ostalo kad Nizozemci zabijaju za 6:0, a Blažičko koji je prenosio utakmicu se dere:“Iduu kući JUGOVIĆIIII!!!“ haha
    torpedisao ih Kluivert

Ma nije to loše. Neće biti toliko domaćinskog pritiska, tri stadiona su blizu Hrvatskoj (Munchen, Budimpešta i Rim), nama bi to trebalo odgovarati.

Samo mi na k... ide što igraju 24 ekipe. Jebote, svi osim onih trubadura tipa Lihtenštajna, Malte i sličnih.
    Posljednje uređivanje od mateb : 21-07-2018 at 00:07

Jedno veliko sranje... sve u duhu multikulti evrope bez granica...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Ne znam što izvode sa europskim prvenstvom. Šta još nisu određene ni kvalifikacijske grupe. Pa kako to. Uvijek bi kvalifikacije za slijedeće velikih natjecanje počele na jesen. Znači za koji mjesec. Kako sad. Kad će uopće početi kvalifikacije ako ni grupe još nisu određene. Ne kužim.

Meni je EP bilo čak možda i draže od svjetskog. Čak mi ni ne smeta to što je prošireno na 24. Više utakmica

Ali ovo s ovim što ne kužim. Nema domaćina. Dobro i prije su po dvije zemlje dijelile domaćinstvo. Ni to mi se nije sviđalo al ajde.

Tko je sad domaćin. Cijela Europa. Znači i mi. Ili kako? Opet ima nekoliko zemalja. Užasno loše za reputaciju EP.

I čemu služi ova Liga Nacija. Skroz zbrkano.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-07-2018 at 19:51
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Sad sam malo pogledao,evo poveznica : https://en.m.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2020 .
    Domaćini -12 zemalja,početak kvalifikacija je u ožujku 2019.

lako za EP u 39. zemalja, sljedece SP u Qataru 2022. igrace se od polovice studenog do pred Bozic

Liga nacija zamjenjuje prijateljske tekme. Vise nema dogovora, sad sve Fifa odreduje.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    lako za EP u 39. zemalja, sljedece SP u Qataru 2022. igrace se od polovice studenog do pred Bozic
    da, komedija s tim terminom. sve će sjebati.europske kupove domicilne lige

Datum registracije
    Sep 2016
    Izbornik Dalić jasan: ‘Više neću niti jedan dan raditi u atmosferi u kojoj se meni iza leđa nešto kuha!’

http://narod.hr/sport/izbornik-dalic...eda-nesto-kuha

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Izbornik Dalić jasan: ‘Više neću niti jedan dan raditi u atmosferi u kojoj se meni iza leđa nešto kuha!’

http://narod.hr/sport/izbornik-dalic...eda-nesto-kuha

sad kad je Mamić otprdio, da prostite, možda i bude nešto od toga.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    sad kad je Mamić otprdio, da prostite, možda i bude nešto od toga.
    Kaze ovaj Susec kod udbasa u dva da su igraci ponudili dati novcane nagrade, ali samo ako se ulozi u infrastrukturu nogometnih centara za mlade diljen Hrvatske.

Cini se da sve ove price kolike su vladale podjele Igraci plus Dalic i stozer, kontra uhljeba, uguza i drugih nisu samo trac, nego to je bilo tako.

Zanimljivo je pogledati kako su na World Cup 2018 navijali odnosno bolje rečeno što su mislili o Hrvatskoj i njenom timu, prema Plenkijevom ministru Krstičeviću, veliki hrvatski saveznici:
    World Cup 2018: Why Jews Should Root for France Over Croatia.
    Smiješno je da i ovu prema "globalistima" poslušničku vladu koja je uostalom od Izraela kupila njihove izraubane avione svrstavaju gotovo u proustašku. A zanimljivo je da ni Francuze (naravno etničke) ne vole ali ipak Hrvate još i manje, ono između dva zla (etnički) Francuzi su po Haaretz-u ipak manje zlo od Hrvata.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku
    Zanimljivo je pogledati kako su na World Cup 2018 navijali odnosno bolje rečeno što su mislili o Hrvatskoj i njenom timu, prema Plenkijevom ministru Krstičeviću, veliki hrvatski saveznici:
    World Cup 2018: Why Jews Should Root for France Over Croatia.
    Smiješno je da i ovu prema "globalistima" poslušničku vladu koja je uostalom od Izraela kupila njihove izraubane avione svrstavaju gotovo u proustašku. A zanimljivo je da ni Francuze (naravno etničke) ne vole ali ipak Hrvate još i manje, ono između dva zla (etnički) Francuzi su po Haaretz-u ipak manje zlo od Hrvata.
    a jest ti izvor.

https://en.wikipedia.org/wiki/Haaretz

In 2016, the newspaper's readership fell to an all-time low of 3.9% on weekdays,[4][5] far behind other national newspapers in Israel: Israel Hayom had an exposure rate of 39.7%, Yedioth Ahronoth 34.9%, Israel Post 7.2%, and Globes 4.6%.[32]
    It is known for its left-wing and liberal stances on domestic and foreign issues.
    slabo čitane novine za tzv. napredne i obrazovane ljude. nešto kao index.yu, samo dvojezični.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    a jest ti izvor.

https://en.wikipedia.org/wiki/Haaretz

slabo čitane novine za tzv. napredne i obrazovane ljude. nešto kao index.yu, samo dvojezični.
    Ako već citiramo Wiki a onda citirajmo i ovo:

Despite its historically relatively low circulation in Israel, Haaretz has for many years been described as Israel's most influential daily newspaper.[36] Its readership includes members of Israel's intelligentsia and members of its political and economic elites
    U svakom slučaju ni prema pisanju Haaretza ne bi se trebalo odnositi ignorantski. I nisu usporedivi babićev (sorošev) Index i Haaretz: Index je izrazito neprijateljski nastrojen prema postojanju hrvatske države a Haaretz nije prema postojanju Izraela. Haaretz nije čak ni za vraćanje milijuna protjeranih Palestinaca a Index je ne samo za povratak svih pobjeglih Srba i njihov privilegirani položaj nego i za neograničeno naseljavanje afrikanaca u Hrvatsku.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku
    Ako već citiramo Wiki a onda citirajmo i ovo:

U svakom slučaju ni prema pisanju Haaretza ne bi se trebalo odnositi ignorantski. I nisu usporedivi babićev (sorošev) Index i Haaretz: Index je izrazito neprijateljski nastrojen prema postojanju hrvatske države a Haaretz nije prema postojanju Izraela. Haaretz nije čak ni za vraćanje milijuna protjeranih Palestinaca a Index je ne samo za povratak svih pobjeglih Srba i njihov privilegirani položaj nego i za neograničeno naseljavanje afrikanaca u Hrvatsku.
    ajd nije imbex, možda nacional, kad bi bio dnevnik. premda mi ovo "najutjecajniji" miriše na tepanje, jer ne vidim da država Izrael mijenja politiku po njihovoj volji.
    ne pratim svaki dan, ali vidim da se bune protiv naseljavanja Židova na "palestinski" teritorij. isti drek, drugo pakovanje.

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove