Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 87 od 90 PrviPrvi ... 37 77 85 86 87 88 89 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,721/1793

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Ne razumijem ovo kmečanje tzv antifašista da su reprezentativci tobož napravili razdor u naciji pozivanjem Thompsona. Kao mi smo bili jedinstveni a onda Thompson razdvojio. Pa mislim. Što ja ili netko sličan meni ima s Beljakom, Klauškim. Dolenčićem, Reneom Bitorajcem. Realno i pošteno rečeno, nemamo ništa zajedničko. Kako ćeš razdvojit nešto što nijedna nit ne veže, što je ko vatra i voda. Oni su sve što nismo mi i mi smo sve što nisu oni. Dodirnih točaka nemamo. I kako onda to može Thompson razdvojit molim lijepo. Al ne smeta njima samo Thompson, on je samo mala simbolika. Smeta njima i hrvatski dres, i hrvatski grb samo je to malo nezgodno javno reći. Bolje nek se bave poslom kojeg najbolje znaju, opanjkavanju Hrvatske stranim ambasadama , ocrnjivanjem Hrvatske i hrvatskog naroda po sjedištima kultrunog marksizma po Europi, cinaknjem i laganjem o vlastitom narodu, slavlja klanja nad Hrvatima, to je njihov posao kojeg s guštom rade a ovo glumljenje da su i oni Hrvati koji bi malo slavili al eto pokvariše ustaše, je otužna jadna, blijeda laž.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ovako je krenulo

He he, hrvatski nogometaši otjerali Plenkovićevu mačketinu iz Banskih dvora. Šic, šiiiiiiic! Hahahaha!

Macan je smijenjen jer je previse otvorio srce, a u Plenkoviceve dobre namjere samo naivni vjeruju.
    Nije on njega smijenio sto se kladio, vec sto se vadio.

Ili prostije receno, Plenkovic kao namazander, kupuje jeftine poene kod jeftino naivnih glasaca. Eto kao nismo znali tko je i sto je Kresimir Macan.

A jugovici i europejska ekipa, kako smo i rekli, cim prodje finale krecu oni sa napadima. Thompson je samo jeftin izgovor, jedva su docekali da imaju bilo kakav razlog, da nije Thompson bio bi Sanader, ili Kolinda, ili Dalicevi branitelji ili nastavi niz.
    Meni je najsmjesnije kad se udruze sa bratijom Jovicama i Mujagama pa svi zajedno suze rone i tjese jedni druge, Jovice i Mujage placnim glasom kazu Modricu, Rakiticu sta vam je to trebalo a navijali smo za vas, Jugoslav iz HR kaze no no evo maramica da obrisete suze, a ovi kazu smrc necemo vise navijati za vas, onda Maja Sever, Jelena Veljaca, Mile Kekin, Duhacek, Tomic, Jurica, Boro i ostali bijesno kazu "opet su nas ustase posvadjale".

Te njihove jeftine glumacke parade su samo tragikomicne.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Hrvatska je, unatoč svemu, a ponajviše jugoslovenskoj političko-medijskoj strukturi, uspješna država. To se ponovno očitovalo i kroz nogomet. I to ih jako boli. Da ste potrošili toliko vremena opanjkavajući sve što je hrvatsko, da bi Hrvati unatoč tome i uz inat, postigli takav uspjeh—kako bi vi osjećali?

Strah ih je da sve ostalo ne prodiše poput nogometa, i da ih vrag konačno ne odnese.

(Ništa ne ruši yu-mitologiju kao hrvatski nogomet)
    A troll & a gentleman

Šta je. Razbježali se svi

Još ne mogu prežalit ovo izgubljeno finale od ekipe koja je 60 minuta jednom ušla u igrom u naših 16.

Ni slavit nisam mogao zbog toga. Pobjedili smo sami sebe. Prvo nepostojeći prekršaj pa onda Mandža koji inače pada kod svakog dodira ne pada kad ga Pogba gura nego prosljeđuje loptu u gol pored Subašića koji se nije ni pomakao i stoji u zrakopraznom prostoru.

Krivac je i za druga dva gola, ono brani svaki solidni golman a vrhunski se igra s onim loptama pogotovo kod trećeg gola.

Sjebo nas sudac, glumac Griezman, naše gluposti, totalno indisponirani i nespremni Subašić, Francuzi usrani i spremni za poraz. Jedna velika priča prekinuta korak do kraja, ali ne igrom nego spletom nevjerojatnih okolnosti.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-07-2018 at 10:57

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šta je. Razbježali se svi

Još ne mogu prežalit ovo izgubljeno finale od ekipe koja je 60 minuta jednom ušla u igrom u naših 16.

Ni slavit nisam mogao zbog toga. Pobjedili smo sami sebe. Prvo nepostojeći prekršaj pa onda Madža koji inače pada kod svakog dodira ne pada kad ga Pogba gura nego prosljeđuje loptu u gol pored Subašića koji se nije ni pomakao i stoji u zrakopraznom prostoru.

Krivac je i za druga dva gola, ono brani svaki solidni golman a vrhunski se igra s onim loptama pogotovo kod trećeg gola.

Sjebo nas sudac, glumac Griezman, naše gluposti, totalno indisponirani i nespremni Subašić, Francuzi usrani i spremni za poraz. Jedna velika priča prekinuta korak do kraja, ali ne igrom nego spletom nevjerojatnih okolnosti.
    Ja sam, ka šta sam već reka, imao jaki osjećaj da ćemo izgubiti ali da nećemo bit nadigrani. Pa sam slavia ka da smo i rezultatski satrali Francuze. Finale nam je bilo suđeno a službena titula svjetskog prvaka nije. Što i ima nekog smisla. Jer bolje je osvojit svjetsko zlato nakon osvojenog evropskog zlata.

Ne razumijem ovo kmečanje tzv antifašista da su reprezentativci tobož napravili razdor u naciji pozivanjem Thompsona. Kao mi smo bili jedinstveni a onda Thompson razdvojio. Pa mislim. Što ja ili netko sličan meni ima s Beljakom, Klauškim. Dolenčićem, Reneom Bitorajcem. Realno i pošteno rečeno, nemamo ništa zajedničko. Kako ćeš razdvojit nešto što nijedna nit ne veže, što je ko vatra i voda. Oni su sve što nismo mi i mi smo sve što nisu oni. Dodirnih točaka nemamo. I kako onda to može Thompson razdvojit molim lijepo. Al ne smeta njima samo Thompson, on je samo mala simbolika. Smeta njima i hrvatski dres, i hrvatski grb samo je to malo nezgodno javno reći. Bolje nek se bave poslom kojeg najbolje znaju, opanjkavanju Hrvatske stranim ambasadama , ocrnjivanjem Hrvatske i hrvatskog naroda po sjedištima kultrunog marksizma po Europi, cinaknjem i laganjem o vlastitom narodu, slavlja klanja nad Hrvatima, to je njihov posao kojeg s guštom rade a ovo glumljenje da su i oni Hrvati koji bi malo slavili al eto pokvariše ustaše, je otužna jadna, blijeda laž.
    Dokle god ima papaka (http://www.glas-slavonije.hr/kolumna...ali-bas-toliko, https://www.dnevno.hr/domovina/gadna...psona-1196004/) s takozvane desne strane koji antifašizam smatraju civilizacijskom stečevinom ili antifašizam nisu sposobni nazvati pravim imenom, komunizmom, nego komunizam priglupo zovu "crvenim fašizmom" a antifašizmu pridaju mitski pozitivno značenje, bagra koju si spomenuo će i dalje glumiti moralne vertikale jer im desničarski idioti daju legitimitet.
    Kao što postoji trg žrtava fašizma, tako mora postojati i trg žrtava antifašizma (komunizma). Antifašizam je komunistička, protucivilizacijska stečevina.
    ZA DOM SPREMNI !

Za sve filosemite (naravno, minus Arapi) na ovom forumu, neka objasne, zbog čega Židovima u Francuskoj (ali i općenito, ali to je šira priča i "antisemitska" "teorija zavjere" poput "krivotvorine" Protokola sionskih mudraca) smeta da jedna europska nacija, znači bjelačka, u ovom slučaju hrvatska je rasno/etnički homogena? Nisam čuo da nešto prigovaraju da je neka afrička, to jest crnačka nacionalna reprezentacija previše crna, ili da je korejska i japanska previše "bezlična" i homogena. Što to smeta Židovima u Europi da su bjelačke nacije rasno ili etnički homogene?

http://tribun.hr/francuska-anti-rasi...vise-bijelaca/

Francuska „anti-rasistička“ organizacija kritizirala hrvatsku reprezentaciju da ima previše – bijelaca

„Anti-rasizam“ - službeni naziv za mržnju prema bijelcima.

U moru posve očekivanih optužbi za „fašizam“, „ustašvo“ i slične epitete s domaće šizofrene scene, francuska „anti-rasistička“ organizacija LICRA proglasila je hrvatsku nogometnu reprezentaciju „dramatično jednoličnom“ i „bezbojnom“.

LICRA (Međunarodna liga protiv rasizma i anti-semitizma), slovi kao nevladina organizacija kojoj je glavni cilj borba protiv rasnih predrasuda. Međutim, 15. srpnja LICRA je pribjegla upravo rasističkim optužbama i iskazivanju netrpeljivosti prema jednoj homogenoj autohtonoj europskoj reprezentaciji koja je suprotno svim očekivanjima došla do finala.

Dotična organizacija jedna je od najutjecajnijih te vrste u Francuskoj, a pandan je „američkom“ SPLC-u, koji desetljećima sve neistomišljenike karakterizira kao mrzitelje, naciste, fašiste, rasiste ili anti-semite. Pritom je, dakako, sasvim nevažno što pojedina skupina ili pojedinci zapravo govore ili rade.

Prije samog finala, pariški ogranak LICRA-e na Facebooku je objavio poruku u kojoj su pored epopeje o kolonijalizmu i neizostavne negativne asocijacije s Balkanom, veličali francuski tim zbog „višebojnosti“ i „multietničnosti“, dok je hrvatski tim nazvan „dramatično jednoličnim i bezbojnim.“

„Današnji meč ističe se povijesno i sociološki (…) Francuski tim, koji je višebojan i multietnički, suočava se s hrvatskim timom, dramatično jednoličnim, (…) bezbojnim, bezukusnim, bogatim samo sobom (…) Francuska će pobijediti, ona okuplja, iskazuje dobrodošlicu, uključuje (…)“, stajalo je u rasističkoj objavi.

Nakon negativnih reakcija na objavu, ona je ekspresno obrisana uz tvrdnju kako je bila riječ o pogrešci, a potom je zamijenjena novom u kojoj se čitavu reprezentaciju povezalo s mafijom, a samu naciju s – ksenofobijom i rasizmom.

Dotična objava također je kasnije obrisana, a ostavljena samo isprika.
    ZA DOM SPREMNI !

To se i ja cili vrime pitam koga su oni to ujedinili,u meni su stvorili samo još veću mržnju prema raznim natašama i ostalim jugo spodobama!!Ali zamislite koja to patnja mora bit u njima gledajuć ovo slavlje hrvatskog naroda Sad se samo pitam kad će se pojavit taj mesija koji će nas izvuć iz ovog jada?
    Hajduk: 50ak

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od mateb Vidi poruku
    To je ipak do mentaliteta. Mi smo se trebali postaviti kao favoriti pa neka se oni prilagođavaju nama, ali to je razlika između mentaliteta velesila i onih (nadam se) u nastajanju. Sjeti se samo Španjolske 2012., za koju sam i danas siguran da bismo je dobili samo da smo malo napali.

Od početka nokaut faze sam govorio da treba razmišljati jedino i isključivo o kanti, a ne srebru zlatnog sjaja i sličnim floskulama. No dobro, ne treba tu priču potencirati da se ne razbije ova pozitiva koja je sada u cijelom narodu.
    I treba, u pravu si. I u pravu si i da ne treba to potencirati sada i kvariti pozitivu, ali treba jasno i glasno reći. Svi se slažu da je ovo ogroman uspjeh, što i jest, ali prvo se odigra sve, i onda nakon 3 dana se može POČET pričat da je drugo, treće mjesto, ili sam prolazak skupine uspjeh. Do tada je jedini cilj pobjeda, i svaki poraz je neuspjeh, bio on u skupini ili u finalu.

Ja stojim kod one svoje izreke, ako si drugi, ti si najbolji među gubitnicima, ali i dalje si gubitnik. Naravno, ovo je malo iskarikirano, ali takav mentalitet je po meni pravi. Također, po meni je puno veća razlika između prvog i drugog mjesta nego između drugog i devetog.

Ja kada sam čuo onu Dalićevu izjavu prije finala, probat ću otprilike ponovit "sada se opustite, guštajte, igrajte za sebe, jer nemate više što izgubit" sam se prenerazio. Najgluplje nešto što sam u životu čuo. Ne ulazeći u to da li je on zaista to mislio, ili mu je to bio "alat" da opusti igrače jer se bojao da ne "izgore" u iščekivanju (što je kod svih sportaša sasvim realna stvar koja se dešava ne tako rijetko), to je užas, nemam riječi kojom bi opisao takvo razmišljanje.

Čuj nemaš šta izgubit. Pa baš sad imaš SVE za izgubit, sve, najviše, zaboravi sve što si odigrao, zaboravi čitavu karijeru, apsolutno sve, svijet vrijeme i prostor sve staje, sad je biti ili ne biti. Uključit od znanstvenika do smetlara, preko vojnih stratega do duhovnih iscjelitelja, finale je sve ikad. A, kao što rekoh, poslje mi možemo pričat koliki je uspjeh ostvareno/neostvareno. Ali dotad, kakvo "nemaš šta izgubit", pa jeste li vi normalni, imaš sve, apsolutno sve za izgubit.

Tako razmišljaju veliki, a onaj ko se zadovoljava unaprijed ičime osim najvišeg cilja taj nikad neće zaista postat sila, i njemu će svi veliki uspjesi biti prije iznimke nego pravila.

To, i ono što sam milion puta pisao, isto je izgubit od Irana ili Njemačke, i isto je važna pobjeda protiv njih. Naravno, pod uslovom da se radi o istoj fazi natjecanja. Nema goreg nego onih priča "dobro, izgubili smo, ali taj i taj je poslije postao prvak svijeta". Po meni, nema goreg za mentalitet i gard od takvih priča. Samo zato sam onomad navijao protiv Portugala, samo da ne bi mogli reč kako nas je ipak izbacio prvak Europe.

Čuj to, svjetsko prvenstvo u nogometu, najveće,najpopularnije i daleko najznačajnije sportsko (mada je, sasvim realno, nogomet odavno prešao DEBELO sve sportske "okvire", i pobjede su i pobjede političke i nacionalne i svakojake druge) natjecanje; igraš finale, i ti "nemaš šta izgubit".

Glupost epskih proporcija
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Dalic kaze da ce razmisliti hoce li ostati izbornik, nude mu lovu u Kini. Navodno ga Mamic vec poslije poraza od Perua htio maknuti, ali se Suker usprotivio.

Ne znam je li to sad tastina i zelja da ga molimo da ostane ili se stvarno lose odnose prema njemu. Realno, on bi sad trebal postati nas Low i biti do slijedeceg svjetskog izbornik.

Pa i meni je malo čudno da je sad izišao s ovom pričom. Mislim da trebao malo sačekati. Ovako ispada da je on odlučio otići ali eto sad se kao premišlja.

Još nisam načistu kakav je on izbornik. U par utakmica sam vidio po meni neznanje, kad je nakrcao napad i obranu a između njih praznina. Ne znam jel Subašić imao problema s nogom prije finala, ako je imao , ja mogu imati sentiment pa reći ..jooj žao mi je što Subašić ne može branit finale, a toliko je učinio da budemo tamo, on ne smije imati sentiment, on mora hladno ko kirurg odrezati. To je velika odgovornost ali i na kraju i velika zasluga. jer Subašić je u finalu reagirao katastrofalno.

Nije smio nakon Engleske dopustiti ni Grdovića ni slavlje do 5. Ja nisam mogao doći sebi kad sam čuo priču.."Grdović leti u Moskvu da im tambura" Ti igraš najbitniju utakmicu u hrvatskoj povijesti, igrao si tri produžetka i imaš dan manje odmora do fiinala i ti dopuštaš terevenku. To se nije smjelo dogodit. Možda bi rezultat bio isti i da toga nije bilo ali svejedno. To se ne radi.

Isto tako morao je narediti napad zadnjih 22 minuta, možda uvesti Badelja umjesto Brozovića, koji ima šut i iz izvana, možda od početka krenut s Badeljom, morao je nešto probat..mislim da smo i 98-me imali 22 minute kad je Blanc isključen a Ćiro čuva rezultat( i onda netko kaže, on je trener). Ovdje je ipak nešto probano a i bilo je teže.

Yugo glupasti mediji su počeli još u petak pričat o dočeku pa se onda to raširi. Kao da je sve gotovo. Gotovo prvenstvo i sad ajmo radit doček. To je meni sabotaža, makar nenamjerna bila. Šta imaš pričati o dočeku a prvenstvo još traje. To implicira da će doček biti bez obzira na rezultat u finalu. Netko će reć, gluposti, to nema veze, ali to su sve sitnice koje utječu na psihu igrača.

Mislim oni su finale odigrali trkački dobro, netko kaže pali su, nije se to vidjelo, čak smo više i pretrčali od Francuza. Meni nije jasno kako su oni nakon tri produžetka uopće stajali na nogama. Pobojao sam se da se ne dopingiraju. Gle to je stvarno čudo. To nije samo matematičkih 90 minuta više.

A gdje se ono igra slijedeće EP i s kim smo mi ono u grupi u kvalifikacijama
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-07-2018 at 12:00

Ne može se protiv vlastite podsvijesti. U ovom slučaju podsvijest je govorila da smo mi igrali, i dobili, finale protiv Engleza u polufinalu. No, to nije bilo u podsvijesti igrača i njima se ne more zamjerit ništa, oni su željeli zlato i tako su i igrali.
    Dalić je rekao da je odluku donio prije prvenstva, dok su bili na mini turneji po SAD-u. Meni su interesantni komentari na ljevičarskim portalima na ovu vijest. Svi ga "savjetuju" da otiđe iz ove "močvare".

Ma da, kaj onda nije otisel tad kad je donio odluku? To su spike za malu djecu.

Nemoj ici Zlatko molim te. A kaj ja znam narode...Nemoj Zlatko. Ostani. A dobro narode, ipak cu ostati.

Njemu je proradila tastina iako govori o poniznosti. Zamjera savezu kaj mu nije odmah dal cetverogodisnji ugovor vec u kvalama, njemu tada dokazanom treneru.

Realno, nije pokazal neko veliko takticko znanje. Odlican je motivator, ali na znanju treba poraditi i nece imati bolju priliku i lagodniju situaciju nigdje na svijetu. Ovdje sad ima kredita i ak dodu kiksevi i istrpit ce ga se.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 20-07-2018 at 12:26

Nisam ni ja siguran jel on dovoljno dobar trener, i Cacic je bio na korak do velikog uspjeha a znamo da je prosjecan ili ispodprosjecan trener.

Mozda ni Dalic ne vjeruje u sebe, a mozda je malo i melodramatican da ne kazem paranoican, ako on ne moze istrpiti kritike a jasno mu je da ce ih biti i da ce mu noge podmetati svaki drugi, ako njega cudi sto ga pitaju za Thompsona ja se pitam gdje on zivi... pa to je zicer, jugoudbasija jedva docekala.

Ako njega to otjera, onda je on ili naivan ili glup. Ja ne vidim trece.

On može djelovati dobro na društvo pogotovo ako reprezentaciju vrati u Split i ako odmakne lešinare od reprezentacije koji su tu još, iako je glavni SUP malo očerupanog vrata.

Ali ne služiti se emocionalnim ucjenama i na nasjedati na spike..vi niste samo hrvatski nego celog regiona.

kako ga je ovaj navuko na jeftinu foru. kao skužio je Dalić da je pogriješio ste jer je pozdravio samo Hrvate u Bih a cijela BiH navijala za vas.

Je, u kurcu. Takvim kretenarijama navuku ljude pa ljudi zamalo najebu, krenu u hrvatskom dresu preko genocidne tvorevine pa dožive šok, i novčani i psihički a sve zahvaljujući debilima.

pa se onda i on navuče na tu kretensku spiku, kao pogriješio sam, pozdravljam Bihać.

Mislim nepotrebno potpuno.

Nisam citao intervjue i pozdrave za Bihac, ne znam sta to znaci... sta je sljedece, pozdrav za herojsku Armiju BiH i junacki Drinski korpus Vojske Republike Srpske, jer eto to je uspjeh svih njih.

Ali vidim da podmetanje noge ide u punom udbaskom svjetlu, ocekivano... lansiraju laznu vijest da ce igraci pokloniti pare djeci Hrvatske, pa onda ide demant, a nakon demanta aue vidis ti koji su to podlaci, ne daju pare djeci, sram ih bilo... bice toga narednih dana, puno i puno.

On može djelovati dobro na društvo pogotovo ako reprezentaciju vrati u Split i ako odmakne lešinare od reprezentacije koji su tu još, iako je glavni SUP malo očerupanog vrata.

Ali ne služiti se emocionalnim ucjenama i na nasjedati na spike..vi niste samo hrvatski nego celog regiona.

kako ga je ovaj navuko na jeftinu foru. kao skužio je Dalić da je pogriješio ste jer je pozdravio samo Hrvate u Bih a cijela BiH navijala za vas.

Je, u kurcu. Takvim kretenarijama navuku ljude pa ljudi zamalo najebu, krenu u hrvatskom dresu preko genocidne tvorevine pa dožive šok, i novčani i psihički a sve zahvaljujući debilima.

pa se onda i on navuče na tu kretensku spiku, kao pogriješio sam, pozdravljam Bihać.

Mislim nepotrebno potpuno.
    Dobro primjećeno Inkvi. Sjeti se samo Ćire 98. Tad je isto mjesec dana u javnosti provlačio priču kako je sad trenutak da ode, “al jednom čovjeku ne može reći ne“. I tako zabavljat se glupostima dok se atmosfera u reprezentaciji ne razvodni i opadne naboj kakav je vladao dotad, te se čak i ne ode na sljedeće veliko natjecanje. Daliću treba ponuditi ugovor, ako želi ok, ako ne, tražiš nekog drugog i mirna Bosna. Sad nam najmanje trebaju lovorike ko za Ćiru 98, pa nas u prvoj sljedećoj utakmici unakazi jedna Irska i umanji šanse za plasman na sljedeći Euro. Sad je na potezu HNS da mu ponudi zadovoljavajući ugovor na četri godine i to je to.
    Što se tiče navijanja čitave BiH za Hrvatsku to je priča za one sa IQ ispod 20.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove