Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 90 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/1791

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Hejter
    Kako se mozes identificirat sa kapetanom, koji se ne sječa svog prvog nastupa za domovinu?
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    On je imao perspektivnu karijeru u Hajduku, ali je iz nekog razloga odabrao Dinamo. Vrag će znati koji je razlog bio. Ne sjeća se čovjek ni kada je Hajduk poslijednji put bio prvak, kako će se sjećati drugih sitnica....
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    On je imao perspektivnu karijeru u Hajduku, ali je iz nekog razloga odabrao Dinamo. Vrag će znati koji je razlog bio. Ne sjeća se čovjek ni kada je Hajduk poslijednji put bio prvak, kako će se sjećati drugih sitnica....
    Da.
    Hajduk, 45 200+-

Kako god odigrali-uvijek će biti naši.Samo hrabro!Živjela Hrvatska.

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Staru razjebanu kucu je bolje srusit i napravit novu, lijepu i modernu zgradu, nego je posto poto odrzavat, da bi se na kraju krajeva srusila sama od sebe.
    Svaki istiski poklonik reprezentacije ne moze se identificirat sa ovim sta ide u rusiju, pa tako to ni nemoze podrzavat.
    Ja mogu. Svaki "istinski poklonik reprezentacije" neće nikad brkat reprezentaciju sa likovima koji šefuju HNS-om. Što znači da ti nisi "istinski poklonik.." pa nemo'š ni znat šta svaki "istinski poklonik" može il' ne može.

Prvo ocistite smece ispred svojih vrata,odnosno u Hajduku pa tek onda mozete govorit o HNS-u.

A ja mislim da ti i ljudi koji razmisljaju na taj nacin, niste istinski poklonici.... sta cemo sad?
    Hajduk, 45 200+-

Citiraj Prvotno napisano od HRHB Vidi poruku
    Prvo ocistite smece ispred svojih vrata,odnosno u Hajduku pa tek onda mozete govorit o HNS-u.
    Stabilan i transparentan hns garant je transparentnosti u klubovima. Ili obrnuto- mafija u hns znaci mafija u klubovima. Tako da ako ocemo ocistit smece u hajduku, moramo cistit i hns....
    Hajduk, 45 200+-

da bi se očistio HNS treba očistit FIFu i UEFU, a to je kume Sizifov posao, nemoguća misija..

đe je pare tu je i mafije..stara crnogorska..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

ne, identificirat cu se sa kmecvim nesposobnim Hajdukom

sretno nasima, mada po ko zna koji put, ludi su sto uopce znoje dres za ovako nenormalan narod

Realno oni se znoje za premije i novac tak da..nema ni tu nikakve dileme,..

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Uz hrt, hns i žuju provodim ovo ljeto

מנא מנא תקל ופרסין‬

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    ne, identificirat cu se sa kmecvim nesposobnim Hajdukom

sretno nasima, mada po ko zna koji put, ludi su sto uopce znoje dres za ovako nenormalan narod
    Narod koji trazi pravdu i regularno prvenstvo je nenormalan?

Nacin borbe se moze dovesti u pitanje ali ne i sama broba.
    Posljednje uređivanje od st.anger : 13-06-2018 at 13:16
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

Ja sam za to načelno da bude barem po nekim minimalnim pravilima, jer nećemo se pravit ludi, u nogometu se vrti veliki novac a di se vrti veliki novac, nema tu ideala i poštenja.

nego mene zanima, 98-me. Pa Ćiro Blažević je naplaćiva od svakog igrača igranje za reprezentaciju. To je naučio od Miljana Miljanića ideala svih balkanskih nogometnih muljatora kojeg i dan danas imitiraju u govoru i isturaju bradu da liče na njega. Tko mu nije htio platiti nije ni igrao. Tako i Ćiri osim Cvitanovića i Štimca. Prvog je otjerao, drugog je morao uvrstit na popis. jer je bio veći mangup od njega.

Pa kako tada to nije smetalo. A svi su znali. Kao onda sam bio luđak za Hrvatsku sad sam hejter.

Onda si ti kume glup.

Ja na reprezentaciju od samog početka gledam kroz dvostruke naočale. Jedno je da ti voliš da tvoja zemlja pobjeđuje, nemožeš protiv toga osim ako nisi bolesnik a opet si svjestan da si ti ljudi jebiga zbrisali vani zarađivat pare dok su drugi krvarili.

I dobro što su oni zbrisali, nego su ciganili za premije i nisu se sitili ajmo premije jednom donirat za žrtve rata.

dakle to su plaćenici koji nose naš dres i tu su podijeljeni osjećaji. Naravno oni znaju da pretegnu pozitivni jer ne možeš ti kontra sebe ić koliko god bio svjestan da tu ima sranja i sranja..

Za mene su heroji braća Glasnovići pogotovo Davor koji je prošao srednjovjekovna mučenja i ostao čvrst, za mene su heroji ona sirotinja moja koju je mater odgajala bez oca, koja je gulila front, a ovi lovaši koji se svađaju i žicaju oko premija, ko najgora ciganija nisu heroji..čak bi im nekad i skinuo dres kojeg često preko volje nose.

A da ne spominjem kako su namjerno gubili utakmice da bi našli alibi za smjenu Štimca, Kovača..muka mi dođe..pa bolje da stanem.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-06-2018 at 14:26

nogomet je kriminalna organizacija globalno, sad sto je moda kod Hrvata da se sve pljuje pa i nogomet, eto kao mafija odjednom vlada... a prije kao nije, eto Ciro i ekipa sve postenjacine... ili prije toga, neprezaljena Juga, sve posteno i transparentno.

Sere mi se vise od telesporta, rtl sporta i ostalih govnara u Hrvata, svi sve znaju, svi posteni, svi pravedoljubivi, a "tamo neki" su nas opljackali. Mamic idealna meta, kamenjarac... ne branim tog mamlaza, narvno.

Ili ovi hajdukovci, pa sredite svoj klub, bog te nevidio nisu postenog nogometasa napravili 20 godina. Ako ne racunamo Srnu.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ima i hrpa drugih osin Hajdukovaca koji kritiziraju HNS. Bilo bi nekad pametno skinuti cale Dinamovaca, jer, da se nebi lagali, nekima je Dinamo veci i od reprezentacije ali pod a)to nebi nikad priznali, pod b) bi trpili deset Mamica samo da je Dinamo prvi, pod c) vole za sve okrivljavati Hajduk.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Mediji kreiraju javno mnenje, a znamo kakvi su "hrvatski" mediji. Samo mracenje, pesimizam, nista ne valja, sve je grozno, u Irskoj je divno, idite u Irsku, u Kanadu, iseljavajte iseljavajte, kad citas hr medije steknes dojam da je to jedna rupetina od drzave za sto su krivi naravno Zeljka Markic, Zeljko Babic, Gospa i Hasanbegovic.

Smeta im sto se izbornik moli Bogu, smetao im je i branitelj Tucak ali im je zacepio usta uspjesima, a vec su naostrili pera da ga posjeku... dobar im je Vujo, dobricina sa Cetinja, placu i cmizdre za onim smradom sto je pobjegao iz Cedevite nakon oslobadjajuce presude generalima u Hagu, da se ne lazemo njima smetaju kockice na dresu, "ustaski grb" kako vole reci.
    Ta "briga za boljitkom hrvatskog nogometa" je samo spin, koriste bijes Dalmacije da bi podijelili Hrvate, ovo u sportu je samo dio kompletnog plana.

Nisu nogotemasi svetinje, nikada ni bili, to je samo sport za mene gledatelja. Ali sam savrseno svjestan koliko je tu sve korumpirano, od vrha FIFE do nasih zupanijskih saveza.
    Ali sto se tice medijske hajke, ne bi nje bilo da je na celu HNS Jovanovic i SDP klika, tu bi bila omerta. I to je cinjenica koja meni bode oci.

e u inat takvima, zelim reprezentaciji sto bolji uspjeh, neka crknu od muke.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    A da, a poboljsat ces situaciju ako ces a priori pisati po Hajduku, Hajduk ovo, Hajduk ono, tako ces bijes Dalmacije umiriti. Valjda ocekujes da se Dalmacija popisa sama po Hajduku i pocme skandirati Dinamu i Mamicu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Hajduk navodim kao primjer, i kmecavce iz Dalmacije, da se njih pita u reprezentaciji bi igrali Mijo Caktas kao fantazist i onda bi svi kmecali kolektivno kako je uefa korumpirana i kao takva kriv jer nas je Luxemburg eliminirao u kvalifikacijama

Hajduk je sve samo ne primjer dobro uredjenog sustava, ali ne, za sve je kriv ZG, Mamic i HNS.
    Kao kad pitas Metkovce zasto im je propao rukomet, kriv Gobac kazu, nikako nije kriv Jambo i ekipa kriminalaca. Oni su posteni. Parohijski mentalitet, uvijek je kriv netko drugi, i nitko ne valja samo moje selo valja.

Ma jasno da si u pravu samo njih ne zanima mjesto HNS-a jer oni kako kažu Jergović i Dežulović, uvijek su navijali protiv Hrvatske.

Ali to ne amnestira ove govnare tipa Mamić koji im daju streljiva. Tako im se Mamić uvlačio u guzicu pa mu ništa nije koristilo.

Ili igrači. Slušaju cajke, Kovačić lijepi desetke tisuća aura po Beogradu al on i mlada su ministrirali, mlada kupuje robu i pravi djevojačku za tko zna koliko tisuća eura a nije se sitila donirat nešto sirotinji koja još od rata ne može život sastavit i skrpit.

u redu, ponašaš se kao i sve pokondirene tikve ali nemoj mi glumit onda.

ili Rakitić , plati semafor u Bijeljini jer je on dobar s nekim Srbinom, nogometašom, mislim da je čak ovjaj selektor Srbije, Krstajić, pa što ti plaćaš, jel on sirotinja, što on ne plati.

nego se cajkaroš isprsio ..on je baja on će donirat..

Bil ovaj platio semafor u Imotskom ili Grudama. Bi kurac.

Za vukovarski toranj 10 000 eura za stadion u Bijeljini 25 000 eura. Ma mrš u kurac cajkarošu.

I onda ova seljačina sa Zidina kad se skine do pasa pa raspali Milu Kitića..na uvce mu prede neki cigan kojem on stavlja 500 eura za uvo..skida se u gaćice..hvali Jugoslaviju , zove Jovanku u Zagreb, BBB naziva fašistima i crnokošljašima..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-06-2018 at 13:58

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove