Vidi rezultate ankete: Hoće li Hrvatska postati prvak svijeta u nogometu?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 83.33%
  • Ne

1 16.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 90 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 21 61 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/1791

Tema: Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Sve to što govoriš o Biliću je istina ali me to ne demantira. Jer pod ostalim izbornicima je bilo još gore. Nigeriju su relativno donedavno proglašavali novim Brazilom iz najboljih dana, sigurnim budućim svjetskim prvakom. Koliko ih ima? 140, 160 milijuna? Ovo je jedna utakmica. Mogla bi se usporedit sa onom protiv Rumunjske 98. kad nije bilo nikakvih "genijalnih poteza"..koji nisu isključeni u sljedećim utakmicama ovog prvenstva. Mi imamo takav mentalitet da možemo izgubit baš od svakoga..ali i pobijedit svakoga. Pa je i to jedan od čari praćenja reprezentacije, nikad ne znaš šta će bit.
    Naravno da je moguće i da mi imamo igrače koji mogu igrat dobre utakmice protiv najjačih. Ali ja u Dalića sumnjaam, mislim da je šarlatan koji nema pojma o nogometu.

da je to dat u ruke nekom treneru koji zna znanje, druga priča bi bila, iako nemamo ofanzivne bokove što otežava igru, što neko reče Vrsljka su napucali u Atletiku snagom i energijom al džabe kad ne zna, Strinić je sinoć defanzivno bio odličan ali ofanzivno on ne može puno.

Igrači ne traže 1 na 1 prolaz, ne rastvara se sredina, ne stvara se višak.

Al kako je Perišić propa ko stari kauč. Ni sjenka igrača sa EP.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Naravno da je moguće i da mi imamo igrače koji mogu igrat dobre utakmice protiv najjačih. Ali ja u Dalića sumnjaam, mislim da je šarlatan koji nema pojma o nogometu.

da je to dat u ruke nekom treneru koji zna znanje, druga priča bi bila, iako nemamo ofanzivne bokove što otežava igru, što neko reče Vrsljka su napucali u Atletiku snagom i energijom al džabe kad ne zna, Strinić je sinoć defanzivno bio odličan ali ofanzivno on ne može puno.

Igrači ne traže 1 na 1 prolaz, ne rastvara se sredina, ne stvara se višak.

Al kako je Perišić propa ko stari kauč. Ni sjenka igrača sa EP.
    Naš zadnji istinski nogometni znalac je bio Tomislav Ivić. Danas mi nemamo nikoga ni približno sličnog. Ali imamo igrače kojima trener ne bi triba biti uopće potriban. Da se vratim Slavenu, na engleskoj TV je govorio da je razgovara sa Dalićem i da Dalić ima tri različite strategije, jednu za svakog protivnika u grupi. Taktika protiv Nigerije je bila promašaj..ali samo zato jer nije stavio Kramarića na desetku nego na devetku. Nije isključeno da se dobro posložimo protiv Argentine..kao što nije isključeno da Argentinci konačno prorade i zabiju nam šesticu.

Ma ja kad se sjtim Spanjolske 1982. A ni jedan Talijan nije rekao da su prvenstvo osvojili prevarom. Kako su dobili onaj Brazil sa Zicom i Socratesom najbolji kojeg sam ja gledao, ako izuzmem golmana koji nije ni dosao na prvenstvo ni danas mi nije jasno. Talijani ih slave, a ni grupu nisu trebali proc.

Je, imali su tri remija i prošli su na- gol razliku. Tad je bio šok kad su s Kamerunom igrali neriješeno.

Brazil su izbacili na brazilsku prepotenciju. Brazilu treba bod ( tada su i drugom krugu bile grupe) izjednače na 2:2 i kreću po treći gol pa im Rossi u kontri stavi treći. Al su igrali. Zadnji Brazil, sve nakon toga je jeftina imitacija. Zico, Sokrates, Junior, Eder, koja je to igra bila.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-06-2018 at 13:11

Je, imali su tri remija i prošli su na- gol razliku. Tad je bio šok kad su s Kamerunom igrali neriješeno.

Brazil su izbacili na brazilsku prepotenciju. Brazilu treba bod ( tada su i drugom krugu bile grupe) izjednače na 2:2 i kreću po treći gol pa im Rossi u kontri stavi treći. Al su igrali. Zadnji Brazil, sve nakon toga je jeftina imitacija. Zico, Sokrates, Junior, Eder, koja je to igra bila.
    Ma igrali su na kontru: Conte - Rosi.

U pravu si Brazil je bio prepotentan i to su platili - a golmana nisu ni doveli. Bila im neka rupetina na golu.

Možda su svoju najbolju utakmicu Talijani odigrali u finalu tad protiv Švaba.

Al evo od kad ja pratim ta svjetska - od 1974. Samo je u jednom slučaju pobjednik bio onaj koji je i stvarno najbolje odigrao turnir. Brazil 2002. godine u Japanu i Južnoj Koreji. Mislim da je to bio zadnji Brazil sa Cafuom, Ronaldom, nadolazećim Ronaldinjom, Rivaldom i onim lijevim bekom Carlosom iz Reala, a onakva Njemačka u Finalu nije imala nikakve šanse jer Khan nije mogao i igrati i braniti.

Da ne nabrajam sad. 1974. Prepotentne i stvarno najbolje Nizozemce u finalu zaustavio Sep Mayer, 1978. Smijurija u Argentini. Svaka čast Mariju Kempesu ali su nesretni Nizozemci opet izvisili - jednostavno gubitnici.

Za 82-gu smo rekli.

1986. Maradona, Božija ruka - sve ostalo je povjest.

1990. Nijemci i najdosadnije finale koje sam gledao gdje su Švabe jednostavno ''ugušile igru na sredini terena - tako totalno onemogućili Maradonu da da završni pas za Kanidžu. To je ujedno bilo i najgore finale koje sam gledao. inače je prije te utakmice Brazil nadigrao Argentinu, ali je Maradona imao jednu jedinu genijalnost na utakmici i proslavio strijelca Kanidžu.

94 - Brazil je bio najbolji oni su napadali i sa igračem manje.

98. Francuzi su se provukli do finalka - a u finalu se Ronaldo ''razbolio'' pa je ipak igrao i nije se vidio.

za 2002. smo rekli.

Za 2006. u Njemačkoj zapravo toga prvenstva se sjećam samo po našim navijačima i utakmici sa Australijom gdje je onaj Tomas dva puta igro odbbojku u našem kaznenom prostoru i nije sankcionirano - a mi ipak ispali.

2010. Po onim dosadnim vuvuzelama i da je finale odlučio zapravo panj Matarazi isprovociravši Zidana........

Sve u svemu ni ovaj put ne vjerujem da će stvarno najbolji uzeti prvo mjesto.

Sve je to postalo - veliki biznis.

Idem navijati za Kostariku.

Materazzi je 2006-te ispovocirao Zidana-ea.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Tko ne želi navijati za Hrvatsku,ima Srbiju na ovom Mundijalu pa neka navija za njih.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Tko ne želi navijati za Hrvatsku,ima Srbiju na ovom Mundijalu pa neka navija za njih.
    Kiler ovaj lik te poslušao i to na orginalan način:
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-06-2018 at 18:03

Materazzi je 2006-te ispovocirao Zidana-ea.
    Točno - 2006-te.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Kiler ovaj lik te poslušao i to na orginalan način:
    I taj poznaje Krstajica.

Nakon semafora, mogli bi pasti novi dresovi za FK Radnik Bijeljina.

Inace, jesu se izljubili Krstajic i Rakitic.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-06-2018 at 18:03
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Žao mi je momci morao sam obrisat link, ovdje je zabranjeno linkat index..

Datum registracije
    Sep 2016
    Njemci dobili po sebi......cini se kao da nece biti nista od titule ove godine......

Datum registracije
    Sep 2016
    Donosimo ekskluzivno kako hajducka dijaspora izvjesava zastavicu.....shkandal!!

Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 17-06-2018 at 19:13

Kako smo se nadali, dobro smo se udali...

S obzirom da smo stari kikseri na svetskim, nisam ocekivao nista... poceli smo smuseno, promasili par sansi, nula u svakom smislu prvo poluvreme, ali od pocetka drugog nametnuli smo ritam, pritisnuli ih, Sergej i Matic zagospodarili sredinom... ono sto je Mitrovic promasivao, Kolarov je nadomestio bombom... trebali je biti tu jos gol dva, ali ne mari, najvaznije je dobiti prvu tekmu...

Nemci kiksnuli... ne mozes vise bodove nigde sigurno da racunas, proslo je vreme indijanaca, osim mozda Arabije, ono su stvarno kozojebi... sledeca tekma nam je protiv albanske emigracije u Svici... tu cemo da se izmerimo koliko smo visoki... protiv Brazila posle, treba da kiksnemo, i izbegnemo Svabe, i ako je moguce igramo sa Meksikancima, dobri su ali ne i nepobedivi... ali o tom potom...

Žao mi je momci morao sam obrisat link, ovdje je zabranjeno linkat index..
    To nisam znao. A baš mi dobro došlo na kilerovu opasku.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Donosimo ekskluzivno kako hajducka dijaspora izvjesava zastavicu.....shkandal!!

Nitko svoju zastavu ne ''vješa'' tako. I to bez obzira na motive i razloge.

Datum registracije
    Sep 2016
    Covice, pogledaj malo bolje...

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Covice, pogledaj malo bolje...
    Možda ja ne kužim dobro. Izgledalo mi je kao naopako.

Mali kiks nakon Argentine - napravili i Brazilci. sa Švicarcima samo 1:1. U ovoj grupi će biti jako zanimljivo.

Srbija će morati ići na pobjedu protiv Švicarske dok Švicarska može kalkulirat i sa bodom pa ići na zadnju s Kostarikom.

Mada ovakav Brazil, s ovakvom igrom, ima i Srbija šansi s njima.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove