+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/4

Tema: Svaki dan citat jedan - Milijan Brkić edition

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

Svaki dan citat jedan - Milijan Brkić edition

Bila bi šteta da ove mudrosti ostanu zaboravljene ili izgubljene u bespućima povijesti.Kad se za tisuću godina napokon oporavimo od hdz i možda krenemo napokon stvarati državu koja će priličiti hrvatskome narodu ove riječi će biti kamen temeljac naše budućnosti.

MORAMO SE BORITI JAČE – AKO ODUSTANEMO OD BORBE, ODUSTAJEMO I OD NAŠIH SNOVA

Borimo se danas za našu tradiciju, za vrijednosti naše vjere, za Katoličku crkvu, za naše obitelji, za one koji razmišljaju da odu iz Hrvatske.

Bili smo ratnici u obrambenom ratu, moramo biti i ratnici u miru za naš narod. Mi nikada nismo bili niti ćemo biti domoljubi sa skraćenim radnim vremenom. MORAMO SE BORITI JAČE!

Pozivam sve da pomognu u očuvanju mudrosti kojom nas obasipa naš Milijan, ovdje stavljate sve što vas je nadahnulo, suzu na oko izvuklo.
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 31-05-2018 at 14:15
    Only blood brings change

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Srbija je naša prijateljska zemlja, susjedna. Gospodin Vučić je u povijesti imao određena iskakanja s puta, malo je bio zalutao, već sam u više navrata to govorio i ne želim sad ponavljati. Mislim da je krajnje vrijeme da spustimo loptu, svi zajedno, i da se prestanemo bavit prošlošću i da jednostavno shvatimo da smo susjedi, da smo naslonjeni jedni na druge, da moramo zajedno živjeti. Samo mir i u mom dvorištu, ako nije mir i kod mog susjeda onda to nije dobro. Itekako podržavam razgovore, itekako podržavam taj sastanak i mislim da će on doprinjeti plodom, ali konkretnim djelima bez demagogije i bez priče", poručio je Brkić

Vratimo zalutale ovčice u stado,pomozimo komšiji.
    Only blood brings change

Dobra tema, političko-religiozna.

Nema ponižavanja.

Referendum je legitimno pravo građana o odlučivanju. Pustimo sada da nadležna tijela obave svoje procedure, a ako bude zatraženo mišljenje Ustavnog suda, on će donijeti svoju odluku. Ne možemo ponižavati 400.000 ljudi koji su dali svoje mišljenje“, izjavio je Brkić prije početka sjednice Predsjedništva i Nacionalnog vijeća HDZ-a, upitan slaže li se s mišljenjem predsjednice Republike Kolinde Grabar-Kitarović koja je podržala referendum i referendumska pitanja.
    https://narod.hr/hrvatska/brkic-gi-n...nje-referendum

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove