+ Odgovori na temu
Stranica 34 od 34 PrviPrvi ... 24 32 33 34
Prikaz rezultata str. 661/670

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Nacional socijalisti su ultra ljevica. Fašisti skoro, više centar koji naginje ulijevo.
    Čak i da je to istina a nije, trpaš sve u isti koš. Fascinantno je kako desničarska ekipa, neo-konzervativci, nazovi ih kako hoćeš pribjegavaju ljevičarskim metodama etiketiranja i difamacije, pa sve što se percipira kao zlo ili negativno ili je od javnosti medijskim i edukacijskim kondicioniranjem tako predočeno, nazivaju linijom manjeg otpora "fašizmom".

Zanimljivo da se ne ćeš poslužiti istom logikom da fašiste nazoveš "crnim komunistima" ili komunistima kao što komunjare nazivaš "crvenim fašistima" ili fašistima.

Međutim razlike postoje i radiš uslugu ekstremnoj ljevici, dakle komunjarama i antifama kada ih ne zoveš (kultur)-marksistima i komunjarama nego "fašistima" jer je tako lakše i zvučnije.

I hrvatski dragovoljci su bili antifašisti i "za dom spremni" je antifašistički pozdrav, a "smrt fašizmu, sloboda narodu" je fašistički pozdrav zar ne? A Slobodan Milošević iako komunist/socijalist je bio fašist ili kako Marcel Holjevac inače jedan od boljih novinara i komentatora trabunja, nacional-socijalist?

Inače sve desnije od Židova Marx-a i komunizma općenito je etiketirano kao "(naci)-fašizam", pa tako što je nekada bilo smatrano normalno samo po sebi, kontrola granica i useljavanja se danas smatra "fašizmom".

Staljin bi prema današnjim ljevičarima bio "fašist", "homofob", De Gaulle također ("fašist"), te skupa sa Churchillom "islamofob", "ksenofob".

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    nametanjem kolektivne ideje i svijesti. Fašizam vrlo sličan, ne postoji pojedinac nego kolektiv, kao i u komunizmu.
    Država sama po sebi je kolektivitet. Nikada ne će postojati visoko individualizirano društvo prema libertarijanskim fantazijama, osim u teoriji a u praksi ovisi o mentalitetu pojedinaca koje čini to društvo, ali je s druge strane jako ranjivo na pridošlice koje njeguju jake plemenske veze koje ne zanimaju apstraktne ideje i držanje univerzalističkih humanističkih principa te mogu zlorabiti zakone i društvo za vlastite ciljeve. Stoga visoko individualizirana i atomizirana društva Zapadne Europe koliko prilike to dopuštaju, su lak plijen judaističkim kriminalcima i ostalim društvima iz Trećeg svijeta koja njeguju jake plemenske, znači etničke i rasne veze za vlastiti probitak na štetu nativnog naroda do razine uništenja i genocida uz potporu veleizdajničkih političara.

Društvo počiva na kolektivizmu, međutim tehnološkim napretkom ljudi su izgubili osjećaj za zajedništvo i zajedničke ciljeve, instinkte za preživljavanjem, koji se perverzno izokreću potrošačkom histerijom a plemenski instinkti navijanjem na stadionu za nekakve klubove.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Fašizam je bio isti kurac drukčijeg imena.
    Ne baš, nacional-socijalizam, naglasak na rasu-etnicitet, fašizam, naglasak na mitsku državu umjesto na narod.

Druga stvar što se nacional-socijalizam perfidno baca pod kišobran fašizma ili se planski naziva "nacizmom" kako bi se prikrilo pravo značenje, nacional-socijalizam ili skraćeno naci-soci.
    Posljednje uređivanje od skater : 05-12-2018 at 19:44
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ne samo da je offtopic nego je i bullshit. U nacional socijalizmu ogromna većina pojedinaca je svojom slobodnom voljom izabrala podržavati taj sustav jer mu je u njemu bilo bolje nego u bilo kojem drugom sustavu prije a i poslije
    Zašto si se jednom bio naljutio kad sam ti rekao da si ostraščeni nacist. Jer ovako nešto tvrdit može netko tko se ponosi i istinski vjeruje u nacional-socijalizam.
    To je tvoj stav i mišljenje, i neka je, živimo u demokratskom sistemu.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Kao i uvijek debelo si u pravu.
    Najteže je prihvatiti činjenicu da EU, Hrvatska, a i MZ i Incko i sva ostala petrodolarima potkupljena bjelosvjetska menažerija koja se reda na BiH ko na zadnjoj kurvi prstom neće maknuti za to što su Bošnjaci i po treći put natrtili Hrvate, ali onako temeljito i propisno do očiju, izabravši im Komšića, a ako budu zločesti neće ući u vlast nikako.
    Federacija više neće biti federacija dva naroda, nego federacija bošnjačkih stranaka, koje su isfingirale građanštinu koja pali kod glupih amera, ali i još glupljih (inertnijih) europljana.

Sada bi bio novi politički autogol HDZ-a BiH ostaviti se vlasti pa Hrvate baš izvesti iz pravno zakonskog posjeda na BiH kojeg imaju kao konstitutivni narod.
    Znam da je mnogim čudno to što će HDZ zasdržati primat kod Hrvata iz BiH do kraja i narednog četvorogodišnjeg mandata, ali ukoliko se u međuvremenu ne stvori kvalitetna i efikasna zamjena moja predviđanja su da Hrvata u BiH za 16 godina neće biti među konstituentima BiH.
    Neka predvidjanja govore da je odliv Hrvata uglavnom pri kraju, oni koji su htjeli ici, otisli su. Prepreka nema, domovnice garantiraju slobodni odlazak.

Ostao je tko je ostao.

Odliv Bosnjaka traja i povecat ce se jer kod njih je kako i sam znas, stanje uzasno i sve je gore, ekonomski i na sve druge nacine.

Srbi takodje.

A Hrvati konstitutivnost, po meni, nece izgubiti na papiru ali prakticno vec jesu izgubili. Jos prije 18 godina otprilike.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    HDZ:

Nakon što su po direktivi Plenkovićeve vlade koja ima vjerne pulene i u Odboru za Hrvate izvan RH ključne stvari maknute iz Deklaracije o položaju Hrvata u BiH prije sastanka saborskog odbora, a u utorak i saborskog glasovanja, zastupnik Hrvata izvan RH i predsjednik odbora Božo Ljubić kaže kako se prijedlozi Petrova i Brkića već nalaze u nekom obliku u ažuriranom tekstu. Laž. On govori o važnoj Brkićevoj opasci o izbacivanju važnih dijelova koji se odnose na izmjene izbornog zakona, kao i o prijedlozima Petrova da se Hrvatima izvan RH omogući dopisno i elektronsko glasovanje, da se valorizira i cijeni uloga HVO-a, pomogne ratne invalide HVO-a te da se izjednače prava na stipendije kako hrvatski studenti iz BiH i svijeta ne bi i dalje bili bez stipendija i kada ostvare dva do tri puta veći rezultat u bodovima, a s Petrovom se složio i general Glasnović.

Gospodin Ljubić nije plaćen da dezinformira javnost i ne znam zbog čega drugog bi to činio osim zbog toga što je njegova trenutna politička procjena da je korisnije biti na liniji premijera Plenkovića i katastrofalnog MVP-a nego na liniji svog obespravljenog naroda koji mu je omogućio da sjedi tu gdje sjedi. Kao što sam i gospodinu Ljubiću nakon što je napisana originalna verzija rekao kako se s deklaracijom 95% slažem, sada nemam problem javno reći kako se s novim prijedlogom deklaracije 95% ne slažem i kako smatram da bi svaki politički Hrvat i čovjek trebao biti protiv ovakve deklaracije, iako se ona pokušava predstavit kao povijesni iskorak. Ovakva - ona može biti samo povijesni iskorak u već viđenom i jako licemjernom mantranju. Gore spomenutih ključnih stvari nema ni u kojem obliku u ažuriranom tekstu, prepravljenom od vladinih pera, koja su na vlast došla tako što su te stvari u svom izbornom programu obećavali.

Ako spomenuti prijedlozi, uz druge koji su izbačeni, amandmanima ne budu dodani na tekst deklaracije u utorak, biti će to potvrda kako su Hrvati u BiH za vladajući dio političkog Zagreba i dalje samo medijski materijal s kojim se tu i tamo vuče koji postotak glasova. Pogotovo će zanimljivo biti pogledati u utorak kako je tko glasovao o amandmanima i kakvo je čije lice, odnosno tko tu koga šminka.

http://www.facebook.com/100005700460...7103607489645/
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Knezovic, od prije par dana:

Nakon što smo vidjeli Čovićevu ministricu Pendeš kako baulja okolo s Komšićem u trenutku kad je taj isti Komšić simbol grubog obespravljivanja pola milijuna Hrvata, jasno je kako HDZ BiH kadrovski i strateški ne može voditi ni poljoprivrednu zadrugu ili krčmu, a kamoli hrvatski narod u BiH. Ako Čović ne smijeni Pendeš, ili sam ne podnese ostavku jer nije u stanju poloviti glavne konce, a to mu je u opisu posla, onda možemo reći kako je dionik politike koja je puno, puno štetnija od politike cirkusanta Komšića, koji je, da se ne lažemo, velikim dijelom i produkt kardinalne nesposobnosti hrvatskih političara.

http://www.facebook.com/100005700460...7103607489645/

U HDZ se nitko pametan ne treba uzdati kao ni u Most kome je blizak Knezović
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    HRS:

Valentine Inzko – hajde pokušaj katalogizirati nečija prava u svojoj Austriji!

Kada pomislimo kako su OHR i međunarodna zajednica svojim ponašanjem dotakli dno, Valentin Inzko nas iznenadi. Izjava kako bi trebalo „napraviti katalog svega što Hrvati imaju, koliko procenata itd.“ je ponajbolji dokaz kako je međunarodna zajednica totalno izgubila busolu i stavila se na stranu bošnjačkih radikala.

Zamislite da u Inzkovoj Austriji najveći državni autoritet izjavi kako bi valjalo „napraviti katalog svega što ima“ određeni narod, etnička skupina, da se vidi po „svim razinama da li imaju puno ministara i koliko je to procenata“. Zamislite da u SAD-u primjerice netko slično izjavi za afroameričku ili gay populaciju. Najmanje što bi se dogodilo jeste odstupanje sa pozicije, a vjerojatno bi se dogodio doživotni izgon iz javnog života.

„Staviti nekoga u kategoriju, broj, to je ultimativna forma stavljanja nekoga u okove. Znači da taj netko može raspolagati i kretati se samo unutar točno određenih granica. Ograničava mu se sloboda unutar okvira u koje ga zatvara jači, brojniji, naoružaniji. Ukoliko iskaže volju za kretanjem van tih granica, snosi posljedice po svoj život.“ Riječi su ovo Elie Wiezela s kojima je u jednoj od svojih knjiga opisao začetke zla koje je kasnije kulminiralo u progon Židova u 2. Svjetskom ratu, nudeći odgovor na temu značenja brojanja nečijih prava.

Inzkova inicijativa za katalogiziranje „svega što Hrvati imaju“ nije ništa drugo nego baš volja brojnijega za ograničavanje slobode malobrojnijem. Ograničavanje prava onome koji ne želi ništa tuđe, nego isključivo se bori za svoje osnovno ljudsko pravo suvremenog demokratskog društva: birati i biti biran. Inzko je praktično postao glasnogovornik bosanskog vezira, pa ponavlja izjave Bakira Izetbegovića i njegovih begova koji su prije izbora u više navrata govorili kako „Hrvati u FBiH čine 22% stanovništva FBiH, a u vlasti sudjeluju sa 40%, dok na razini BiH čine 12%, a sudjeluju u vlasti sa 33%. Bošnjaci će se morati u skorijoj budućnosti izboriti za prestanak diktature manjine nad većinom“.

Bakir je očigledno u toj borbi protiv „diktature manjine nad većinom“ dobio najjačeg mogućeg saveznika. Ono što nikako ne možemo shvatiti jeste kako nitko od tih preplaćenih nižerazrednih diplomata ne shvaća kako podržavanjem bošnjačkog političkog nasilja ne samo da vode BiH u propast, nego u biti baš pomažu tom hrvatskom koruptivno uhljebničkom establišmentu protiv kojeg bi se tobože borili „katalogiziranjem“ prava Hrvata u BiH. Svojim ponašanjem im na pladnju daju opravdanje za politiku zlouporabe pozicija za svoju osobnu i interesnu korist, osuđujući i nas hrvatsku oporbu na zbijanje redova s njima po pitanjima nacionalne politike.

Po tko zna koji put pozivamo veleposlanike zemalja PIC-a da profesionalno i temeljito ispitaju angažman Valentina Inzka, te ako on samostalno ne odstupi radi toga što je glavni izvor nestabilnosti u BiH, da oni učine potrebne aktivnosti prema Vijeću sigurnosti UN-a kako bi ga se smijenilo

http://www.hrsbih.org/index.php/vije...vojoj-austriji

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Knezovic trazi alternativu HDZu, sad, njegov je izbor, i moj bi bio drugi ali tesko je tu pametovati kad ti sudbinu kroje trulavi zapadnjaci, poludjeli Muslimani i ogranak Plenkoviceve prcije.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zato ima HRS
    HB

Gospodin Bardh Gjolleshaj

Predstavnik kosovskih Albanaca u FBiH: Komšića su Hrvatima nametnuli kao što su nama Sejdu Bajramovića na Kosovu.

Svaka čast, tako govori dobronamjerna osoba.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove