+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 32 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 21 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/631

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

Zbog ovakvih narod odlazi,ovo je članak s poskok.info:https://poskok.info/pomozite-nam-ide...ic/.Dečka poznajem,zanima ga samo kladionica i dupeuvlačenje.

srećada ne radi link jer je portal poskok ovdje nepoželjan u rangu indexa.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Poskok ovo piše,vjerojatno,po narudžbi nekoga tko želi doći na listu umjesto ove spodobe,ali bit je u tome da nas zastupaju kreteni,podobni kreteni.

Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    mislim da bi za registraciju na forumu trebalo uvesti pravilo da se pustaju samo punoljetne osobe
    fino vas uce u toj stranci.. jeste li dosli do pojma pluralizam?

i jos vas uce da generala i legendu domovinskog rata Zeljka Glasnovica posprdno nazivas "đeneralom"??
    sram te moze biti...
    Štovani.
    Vidim da si naumio da me podjebavaš, ali ništa zato. Čini mi se da tvoje punoljetstvo ozbiljno stavljaš na vagu i činiš upitnim činjenicom da praviš diskriminaciju po starosnoj dobi, što nije u skladu sa svjetskim standardima. U svezi sa tim što nas tko uči u strankama to je bolesna insinuacija sa očiglednim predrasudama, čime po automatizmu degradiraš i svoju političku opciju koju tako žučno nastojiš da proturuš među BiH Hrvate.
    Pluralizam je dobro došao, ali u situaciji da Hrvati imaju punu ravnopravnost, što Hrvati nemaju i za što se danas grčevito bore i što je očigledno za tebe i takve ruralne građane špansko selo. Bitno je da ti protežiraš svoju selendru i da dijeliš pamet pametnijim od sebe. i Na kraju Štovani glede tog tvog generala koji je spao na to da od cjelokupnog hrvatskog korpusa u BiH hoda po seljačkim skupovima marginalnih stranaka koje jedva imaju 5 tisuća članova umjesto da zastupa interese cijelog naroda i ne kroz jednu stranku nego kroz HNS koji ga je i poslao u Zagreb .
    Gospodine ti si politički maloljetan, nezreo, i politički oportun intersima večine Hrvata iz BiH. Gospodine sram te bilo što pokušavaš da uneseš razdor šireći samo jednu jedinu ideju tvoje otpadničke stranke, a to je olajavanje Ćovića i HDZ BiH.
    Gospodine, budi ljubazan u tom svom nadobudnom političkom malodobnom ishitravanju pa pojasni tko je predsjednički kandidat tih par tisuća HRS ako misliš na gospodina Raguža hajd zdravo. To je osoba koja nema državnički kapacitet
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-07-2018 at 16:20

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ni meni se taj portal ne sviđa.

Ne kuzim zasto tebi smeta Glasnovic, osim ako je razlog sto je uzeo mandate svetom HDZu

Ako je, uzece ih jos. U HR Saboru sto manje HDZa tim bolje.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Štovani.
    Vidim da si naumio da me podjebavaš, ali ništa zato. Čini mi se da tvoje punoljetstvo ozbiljno stavljaš na vagu i činiš upitnim činjenicom da praviš diskriminaciju po starosnoj dobi, što nije u skladu sa svjetskim standardima. U svezi sa tim što nas tko uči u strankama to je bolesna insinuacija sa očiglednim predrasudama, čime po automatizmu degradiraš i svoju političku opciju koju tako žučno nastojiš da proturuš među BiH Hrvate.
    Pluralizam je dobro došao, ali u situaciji da Hrvati imaju punu ravnopravnost, što Hrvati nemaju i za što se danas grčevito bore i što je očigledno za tebe i takve ruralne građane špansko selo. Bitno je da ti protežiraš svoju selendru i da dijeliš pamet pametnijim od sebe. i Na kraju Štovani glede tog tvog generala koji je spao na to da od cjelokupnog hrvatskog korpusa u BiH hoda po seljačkim skupovima marginalnih stranaka koje jedva imaju 5 tisuća članova umjesto da zastupa interese cijelog naroda i ne kroz jednu stranku nego kroz HNS koji ga je i poslao u Zagreb .
    Gospodine ti si politički maloljetan, nezreo, i politički oportun intersima večine Hrvata iz BiH. Gospodine sram te bilo što pokušavaš da uneseš razdor šireći samo jednu jedinu ideju tvoje otpadničke stranke, a to je olajavanje Ćovića i HDZ BiH.
    Gospodine, budi ljubazan u tom svom nadobudnom političkom malodobnom ishitravanju pa pojasni tko je predsjednički kandidat tih par tisuća HRS ako misliš na gospodina Raguža hajd zdravo. To je osoba koja nema državnički kapacitet
    eto..vidis da nije tesko napisati uljudjeni post.. iako se vidi da ti je netko pomogao
    ..ali dobro ..bar slici necemu formom...
    sadrzaj je isti ko i dosada u tvojim upisima..dakle nikakav..

pluralizam je dobrodosao sve dok su sve stranke odane velikom vodji...
    hvala dovidjenja
    HB

Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku
    To je jedna lijepa prica sto vi radite ali previse ljudi ovisi o HDZ-u na ovaj ili onaj način i oni vecinu HR glasova imaju osigurano.Ekipa s državne sise,razno razne udruge,poduzetnici slizani sa njima te obitelj tih buzdovana koji glasaju za njih iz gore spomenutih razloga.

Pitanje je koliko zapravo glasača mozete privući,jer jedni misle da tako samo cjepkamo nase glasove,pa ce vas zaobic,dosta mlađe ekipe ni ne glasa,dosta je mladih diglo sidro.

Bilo kako bilo ja cu vas zdušno zaokružiti :-)
    hvala prika ..
    svjesni smo da kod nas demokracija ne postoji,,vec samo slijepa odanost stranci ..
    ali ne iz nekih plementih ciljeva..nacionalne slobode ili politickih prava ..nego onih najprizemnijih ..gola egzistencija i pun stomak , ..sto nas dovodi opet u neko kameno doba podjela na horde.. gdje se pleme prepoznaje po stranackoj iskaznici...

vidi podatak prije 4 godine:
    Ukupan odziv birača na Općim izborima u Bosni i Hercegovini bio je 54,54 % (1.788.193 od 3.278.908),
    znaci od 100 ljudi 45 ne izlazi na izbore nikako, a od ovih 55 pa bar 40 njih izlazi da sacuva posao u elektroprivredi, jp ht, opcini, ili kakvom drugom drzavnom i javnom aparatu..
    mi se nadamo da ce se uspjeti prodramti ove koji ne izlaze ne izbore, jer jedino takvi biraci mogu donijeti prevagu i pormjenu u drustvu..
    a nazalost bas takvo biracko tijelo najvise i odlazi iz Hb, sto dodadtno cementira polozaj hdza i njegovih uhljeba..
    HB

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    a za koga glasujete na listi za predsjednistvo... to vi meni recite, vec sam pitao ali ne sjecam se odgovora
    mislim da sam ti to vecbio odgovorio..ali evo ponovicu

https://www.bljesak.info/vijesti/pol...andidat/238544

procitati cijeli clanak
    HB

Aaaaa, jadna ti majka visoke li poltike....

Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    eto..vidis da nije tesko napisati uljudjeni post.. iako se vidi da ti je netko pomogao
    ..ali dobro ..bar slici necemu formom...
    sadrzaj je isti ko i dosada u tvojim upisima..dakle nikakav..

pluralizam je dobrodosao sve dok su sve stranke odane velikom vodji...
    hvala dovidjenja
    Jako si poucan, edukativan i ograničen otprilike kao balkon. Normalno od takvog kapaciteta nema odgovora, jer tvoja agenda je anti HDZ BiH, anti Ćović i za pluralizam i to po svaku cijenu... Drago mi je da si ukinuo izravne uvrede pa si konačno krenuo s poštovanjem i prihvatanjem mojih stavova koji te očigledno poput španske oštrice "sasecaju iz korena". No ne brini svoje političko punoljetstvo ćeš morati dokazivati podugo i poslije izbora u listopadu, a ja ću to pamtiti i podsjećati te svaki put na tvoje stavove kojim si nas častio svo ovo vrijeme.

Inkvi jesi li ponosan na mene??? jel vidiš kako pišem, aaa?

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Jako si poucan, edukativan i ograničen otprilike kao balkon. Normalno od takvog kapaciteta nema odgovora, jer tvoja agenda je anti HDZ BiH, anti Ćović i za pluralizam i to po svaku cijenu... Drago mi je da si ukinuo izravne uvrede pa si konačno krenuo s poštovanjem i prihvatanjem mojih stavova koji te očigledno poput španske oštrice "sasecaju iz korena". No ne brini svoje političko punoljetstvo ćeš morati dokazivati podugo i poslije izbora u listopadu, a ja ću to pamtiti i podsjećati te svaki put na tvoje stavove kojim si nas častio svo ovo vrijeme.

Inkvi jesi li ponosan na mene??? jel vidiš kako pišem, aaa?

da si ti meni legendo ziv i zdrav,,i tvoj miljenik dragan covic isto tako i da ste obojica sto dalje od bavljenja politikom...
    ovo je vjeruj mi, dobronamjerno
    HB

zanimljiva anketa na tomislavnews o izborima...
    za sad HRS vodi uvjerljivo ..
    HB

Izbori u BiH - muslimanske podvale i mokri snovi.

Bošnjaci opet žele bošnjačkim glasovima uvaliti Komšića na mjesto HR člana predsjedništva BiH na skorašnjim izborima. Imaju čak i dobre šanse da to ostvare.

Kako službena Hrvatska planira spriječiti novu bezobraznu otimačinu i srozavanje prava Hrvata kao konstitutivnog naroda?

Hoće li prije izbora priprijetiti da više neće podržavati BiH na europskom putu, ako se Bošnjaci opet upletu u izbore hrvatskog člana predsjedništva?

Izabrace oni Komsica 1/1, on odlicno pliva u ratnohuskackoj atmosferi a nju bosnjacka politika uspjesno stvara dva mjeseca pred izbore.

Ako ga požele izabrat, izabrat će ga.

U tome ce im pomoci "hrvatske stranke" kojima je vaznije da Covic ne bude u predsjednistvu, nego sto ce tamo biti Sejdoglu.

realno, sve hrvatske stranke da se ujedine ne mogu to spriječit i realno i Čović nije ništa napravio..ovaj laje i laje gdje god bio..

Što će hrvatska vlada i hrvatska predsjednica napraviti da Bošnjaci opet ne uzurpiraju hrvatsko mjesto u predsjedništvu BiH? Hoće li koja stranka u Saboru potegnuti to pitanje?

Mjesto člana predsjedništva BiH je samo formalna funkcija bez nekih pravih ovlasti. Hoće li Sejdo pobjedit to ovisi o HDZ-u BiH koji to lako spriječi preko svojih veza u Sda i Sdp-u. Nešto vjerujem da zalizani neće dobit funkciju člana predsjedništva pa ni iz Suljagićevu najbolju volju.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove