+ Odgovori na temu
Stranica 31 od 31 PrviPrvi ... 21 29 30 31
Prikaz rezultata str. 601/618

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

Ova kokoš je tipična jaranska glupača.

čak me Knezović iznenadio koloiko je bio blag. Glupača je kokošurina na kvadrat. Tipina glupa mahaluša.,
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ispala je živčana kuja u tvojim očima. I mojim. Zato što je ne samo živčana nego pokvareno u glupa kuja. Ali u očima "bošnjaka" je ispala dama koja govori istinu, istinu ni samo istinu. I to je problem koji se neće riješiti do konačnog raspada BiH. Jer nema ni teoretske šanse za suživot sa takvima.
    Upravo tako. Kulturološke razlike su jednostavno prevelike. Ovo što si naveo dolazi uvijek do izražaja u bilo kakvim raspravama sa njima.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Meni se svidja sto Raspudic stedi nikoga, tako ni Covica. A Selakica je dobro prozvala KGK, mogla je jos malo drasticnije reci kako valjda nije dobila dozvolu iz americkog veleposlanstva pa nije mogla jasnije reagirati.

Ova zenska Zorana Pusic, novi clan, bas onako inovativno prica nesto o ''etnonacionalizmu'' toliko da je rekla nesto. Tocno vidis da je samo pokupila neke frazetine a u sustini pojma nema.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Knezović na neprijateljskom terenu. Rekel bih gostujućem, ali po atmosferi je očito bio neprijateljski. Odlično se pripremio i dobro argumentirao te spuštao ekipi s druge strane. Svaka čast, odličan nastup.

Knezovic je solidan, a ova zenska nekako prototip Fate iz stozera Komsica. Slican nastup.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, sveukupno ponasanje velikog dija Muslimana se iz dana u dan radikalizira i sve otvorenije deklariraju federaciju kao ekskluzivno muslimanski entitet.

Ovo nekome moze zvucati sovinisticki, ali meni je najgrdje gledati te emisije pa gledas taj priglupi nastup tih ljudi, to plitko glumljenje nekakvih multikulturalista a iz ociju im viri zelja da utope Hrvate.

U prosjeku glup narod, a sa strane zapadne mz ima odrijesene ruke....

Datum registracije
    Sep 2016
    Da dodamo, dal' se neko upita zasto ova tupava Fata iz emisije zabranjeni forum jako blago osvrcala na Dodika.....tu se osjeti to nekakvo strahopostovanje, tu se osjeti kako su zapamtili da su ih ovi na suvo obrijali.

Osvrćala se ona na Dodika zbog frustracije koje im on nabija već punih dvanaest godina. Komplexi naprosto izbijaju sami iz nje, to ne može ni prikrit.

Sa svih strana u BiH od Hrvata dolaze zahtjevi da HDZ BiH ne ulazi u vladajuću koaliciju sa SDA, prije nego se uredi izborni zakon i zauvijek otkloni ova smijurija od "zakona" da muslimani biraju Hrvatima političke prvake.
    Jednako tako nisu minorni i zahtjevi koji inzistiraju na novim izborima, jer na sve strane curi iz SIP-ovog lonca kojeg su izgleda uzalud pokušavali zatvoriti prićama o navodnoj regularnosti izbora unatoč činjenici da "samo" 400.000 listića nije ispravno i mnogobrojnim primjedbama na izborni proces u okviru kojeg se promijenulo više od tisuće članova glasačkih komisija neposredno pred otvaranje birališta.
    Otklanjanje problema u izbornom zakonu je minimum minimuma, kojeg vrh kod Hrvata iz BiH pobjedničkog HDZ BiH ima da zahtijeva uz to u paketu ide konstitucija Doma naroda, te raspodjela ministarstava u Federaciji pola i pola, jer je federacija sklop dva ravnopravna konstitutivna naroda.

Ne ispunjavanje uvjeta treba da rezultira formiranjem organa za budući treći entitet. Otvoreno, javno.
    Od HDZ BiH se očekuje lobiranje na sve strane po EU MZ i gdje god to trebalo kako bi se razumijelo koliko su muslimani zagrizli u svom hegemonizmu i unitarizmu u otimanje teritorija i zatiranje Hrvata iz BiH.
    Potporu treba tražiti i kod Orbana i kod Pape i u Parlamentu EU, koja je donijela do sada već dvije deklaraceije kojih se muslimani nisu pridržavali.
    Sve ispod rečenog diskreditirat će HDZ i u narednom periodu će biti očigledno traženje alternative i Ćoviću i njegovom timu, za što će sada biti 4 godine na raspolaganju Hrvatima iz BiH da konačno nađu osobe koje će uspješno moći profilirati politiku Hrvata iz BiH, da iznađe odgovore i politički rakurs u odnosu na brutalne nastupe bošnjaka.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ova kokoš je tipična jaranska glupača.

čak me Knezović iznenadio koloiko je bio blag. Glupača je kokošurina na kvadrat. Tipina glupa mahaluša.,
    Užasna žena. Najjače je bilo kad je iskrivila lice od bijesa i mržnje prema Knezoviću i njemu imputirala da on mrzi i da ga žali kaj je tak odgojen. A kamera pokaže Knezovića i on smiren, bez bijesa i mržnje.

Šteta kaj joj nije odgovoril da nek si pogleda lice, da je to slika bijesa i mržnje.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Užasna žena. Najjače je bilo kad je iskrivila lice od bijesa i mržnje prema Knezoviću i njemu imputirala da on mrzi i da ga žali kaj je tak odgojen. A kamera pokaže Knezovića i on smiren, bez bijesa i mržnje.

Šteta kaj joj nije odgovoril da nek si pogleda lice, da je to slika bijesa i mržnje.
    Nije momak toliko pokvaren i zloban ali bi to ga moglo koštati i drugi put u ovim raspravama sa našim vrlim susjedima kojima je ovakav primitivan način komunikacije najnormalnija stvar. U emisiji ili na ulici oni komuniciraju ovako.

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Kantona ustvari. Županije su samo administrativne jedinice dok su kantoni skoro pa države.
    Otud naziv Federacija.
    pa i ne, županije su manje-više hrvatski povjesni teritoriji kantoni su to u drugim državama

Ako je to istina onda je to idiotizam. Al' ja mislim da nije istina..jer je riječ o "Bošnjačko-Hrvatskoj Federaciji" što govori o 2 federalne jedinice, bošnjačkoj i hrvatskoj...što je također imbecilizam čak i ako zanemarimo da federalne jedinice nemaju granice jer nigdje nikad nije postojala država kojoj je pola teritorija federacija a druga polovica republika.
    federacija kantona/županija uređena washingtonskim sporazumom odnosno ustavom FBiH

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    federacija kantona/županija uređena washingtonskim sporazumom odnosno ustavom FBiH
    Nije da je bitno..jer ni nije, ali ništa tu nije uređeno. BiH je federacija..sastavljena od 2 federalne jedinice/entiteta (srpskog i hrvatsko-bošnjačkog) Po ovoj "uređenoj" logici koju navodiš županija je federacija općina a stambena zgrada federacija portuna.

Datum registracije
    Sep 2016
    Yankee veleposlanstvo kaze da izmjena izbornog zakona ne smije biti preduvjet za formiranje vlada.

Sada smo i otkrili razlog sutnje gospodje KGK.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Yankee veleposlanstvo kaze da izmjena izbornog zakona ne smije biti preduvjet za formiranje vlada.

Sada smo i otkrili razlog sutnje gospodje KGK.
    Di se more vidit originalna izjava američkog veleposlanstva?

Može se vidjeti preko bošnjačkih glasila, a oni su istinoljubivi.

A svi su oni u krivu, Čović može staviti bilo koji uvjet za formiranje vlasti, ako ima dovoljno ruku, a ima.

Jesu li ovo granice 3. entiteta?

Posljednje uređivanje od Grunf : Jučer at 19:48

Ako se ikada i formira, Treci ili Herceg Bosna ce biti samo tamo gdje je HVO opstao do kraja rata.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove