+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 9 PrviPrvi ... 4 5 6 7 8 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 101/174

Tema: Hrvatska zvona- pluralizam kod BH Hrvata

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    To 50% po 50% je narednih bar tri izborna ciklusa 12 godina...do tada smo 12 puta dekonstituirani.
    tako je prijatelju . ako ista posten si hdzovac pa otvoreno kazes svoju agendu...a to je da je hrvatski nacionalni interes zbrinut hdzovce na drzavne jasle u narednih 12godina ...jer Hrvati su samo oni koji glasaju za Hdz jelte.....
    Posljednje uređivanje od west : 14-06-2018 at 17:48
    HB

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    Kiseljak, Kreševo,Vitez,Žepče,Orašje, Odžak,Novi Travnik...nisu naši? samo se ti nadaj
    To su ostrvca bez perspektive, jer nemaju vezu sa nekom većom teritorijom. Muslimani to polako guše i gutaju. Pa, eto, nekad je bila i Busovača, sada više nije. To valjda govorio čemu se radi.
    Ne nadam se ničemu, ali čini mi se da stvari tako stoje.
    zbogom ostaj mala kod ovaca...

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Aleksha je slika i prilika ''srpske brige i saveznistva'', neka Hrvati iznesu zapadnu Hercegovinu ako mogu, ako ne, isto dobro, republicica Dodik izlazi mukten, tako oni to zamisljaju.

Da su oni sigurni kako ih nece Muslemani napasti nakon sto su napali Hrvate, nebi bilo ni ove kurtoazne ''brige''.
    Nisam ja saveznik. Većina Srba jeste za savezništvo sa Hrvatima, ali ja sam za savezništvo sa Bošnjacima. Dakle, manjina sam među Srbima, što ne znači da neće biti onako kao ja kažem.
    Nekad sam bio za partnerstvo sa Hrvatima, ali zbog toga što su kod Hrvata pristuni oni koji, kao ti, razmišljaju o otkidanju teritorija Srpske, shvatio sam da je savez za Bošnjacima bolji dil.
    Njih Srbi ne podnose zbog njihovog dugog jezika, ali jasno je da se radi o praznom lajanju. Oni niti mogu, niti nameravaju da kidišu na Srbe.
    Politički uticaj hrvatskog faktora u BiH je najbolje eliminisati, barem što se tiče interesa srpske strane.
    Žao bi mi bilo ovih enklava u centralnoj Bosni koje je nabrojao @juanpablom, oni su sarađivali u ratu, a nisu okrenuli puške protiv VRS, kao Hercegovci 1994-1995. koji su to učinili uprkos ranijoj saradnji i dogovorima o nenapadanju. Dakle, ako Hercegovinu "poklope" Bošnjaci, uopšte neću brinuti, da budem iskren. Između ostalog i zbog filma "3 dana" kojeg si ostavio na drugoj temi.
    Sama Hrvatska je demonstrirala gramzivost insistirajući na raznim zaleđima, dubinama, geometriji, itd. bez obzira ko na odgovarajućoj teritoriji živi. Pa nekakva je pravda i da ostane bez zaleđa Dubrovnika, dubine preko Dinare i sl.

Možete nam posaugat skupa sa "Bošnjacima"
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    To su ostrvca bez perspektive, jer nemaju vezu sa nekom većom teritorijom. Muslimani to polako guše i gutaju. Pa, eto, nekad je bila i Busovača, sada više nije. To valjda govorio čemu se radi.
    U tim otocima ima više Hrvata nego kaj ima Srba u cijeloj istočnoj Hercegovini. Tako stvari stoje, prije će Hrvati poklopiti istočno Hercegovinu nego Bošnjaci srednju Bosnu.

Nisam ja saveznik. Većina Srba jeste za savezništvo sa Hrvatima, ali ja sam za savezništvo sa Bošnjacima. Dakle, manjina sam među Srbima, što ne znači da neće biti onako kao ja kažem.
    Nekad sam bio za partnerstvo sa Hrvatima, ali zbog toga što su kod Hrvata pristuni oni koji, kao ti, razmišljaju o otkidanju teritorija Srpske, shvatio sam da je savez za Bošnjacima bolji dil.
    Njih Srbi ne podnose zbog njihovog dugog jezika, ali jasno je da se radi o praznom lajanju. Oni niti mogu, niti nameravaju da kidišu na Srbe.
    Politički uticaj hrvatskog faktora u BiH je najbolje eliminisati, barem što se tiče interesa srpske strane.
    Žao bi mi bilo ovih enklava u centralnoj Bosni koje je nabrojao @juanpablom, oni su sarađivali u ratu, a nisu okrenuli puške protiv VRS, kao Hercegovci 1994-1995. koji su to učinili uprkos ranijoj saradnji i dogovorima o nenapadanju. Dakle, ako Hercegovinu "poklope" Bošnjaci, uopšte neću brinuti, da budem iskren. Između ostalog i zbog filma "3 dana" kojeg si ostavio na drugoj temi.
    Sama Hrvatska je demonstrirala gramzivost insistirajući na raznim zaleđima, dubinama, geometriji, itd. bez obzira ko na odgovarajućoj teritoriji živi. Pa nekakva je pravda i da ostane bez zaleđa Dubrovnika, dubine preko Dinare i sl.
    Ti si kaj se nas tiče izbačen iz stroja preko bare u našem cilju poklapanja cijele BiH. Istočnu Hercegovinu smo već počeli poklapati preko Ivanice pa krećemo prema Trebinju polako. Dinara s obje strane je naša. Gledamo polako prema Banja Luci.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 15-06-2018 at 12:25

i to bez dvogleda.

Čim vide oznake ST i VŽ Banjaluka čeznutljivo pogledom traži vozni park..

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-06-2018 at 12:50

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    U tim otocima ima više Hrvata nego kaj ima Srba u cijeloj istočnoj Hercegovini. Tako stvari stoje, prije će Hrvati poklopiti istočno Hercegovinu nego Bošnjaci srednju Bosnu.
    I Trebinje i Ljubinje, sve dok se ne spojimo s prijestolnicom Crvene Hrvatske, Cetinjom.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    I Trebinje i Ljubinje, sve dok se ne spojimo s prijestolnicom Crvene Hrvatske, Cetinjom.
    Rekonquista.

Sve je to go Hrvat bio dok nije crni Agarjanin došo i sve ispremješo i srpstvo izmislio.

nema to veze što su otoci, kad su unatoč svemu najjači u tom dijelu, uostalom što i da su otoci?

aha, davajući vam koridor koji vam nije bio dobar pa ste morali počistiti sve Hrvate u Posavini

Dobar intervju ovog mladog čovjeka

https://www.tomislavcity.com/intervj...nom-bakovicem/

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Možete nam posaugat skupa sa "Bošnjacima"
    Inkvi, majstore, pa kakav je to rečnik? Dole, na sportu, upozoravaš da vulgarnost u komunikaciji nije "vaša razina", a ovde...

Grunfi, majstore, znamo da tebi nikada nije nedostajao optimizam. Eno, Hrvatsku (proširenu RSK, kako ti voliš da kažeš) si već proglasio prvakom sveta u fudbalu. Ali kako si zarazio Inkvija, pa je i on krenuo da vaspostavlja Crvenu Hrvatsku?
    Nije li Čović pre neki dan rekao da je Hrvata u BiH stotinu tisuća manje nego što to prikazuje poslednji Popis? O kakvom onda poklapanju ima smisla naklapati?

U Novom Travniku i Vitezu,govorim iz prve ruke je ostalo nasih da jedan konobar moze posluživati sve kafice.Jos godina dana i srednja Bosna je poklopljena.

Ne lupaj, Novi Travnik i Vitez ako govorimo o gradovima, Vitez i kao opcina, dominantno su hrvatski.

Te bosnjacke price i bajke o poklapanju ostavi za klikslam.

Kliksam ? Ne razumijem.

U susjedstvu imam klub koji cine isključivo decki iz Viteza,6 prvotimaca su oni i par svaba,ove godine usli u visi rang.
    Susjeda mi ide na tečaj,27 polaznika,20+ Hrvati iz SB,zivim u zgradi 70 plus stanova,bio sam prvi i jedini Hrvat jos prije 4 godine kada sam se uselio.
    Cesi,Slovaci,Poljaci,Rusi su dominirali...Zadnje dvije godine Hrvati iz BIH i Slavonije su preuzeli primat u zgradi.S kolegom se sprdam koga je trenutno vise,on je iz Zupanje,13 stanova Slavonija,17 ekipa iz BiH.
    Jucer sjedim s kolegom,kaze mi firma u kojoj mu zena radi mora poceti obucavat jednoga od nasih za poslovođu jer u jednoj smjeni imaju 30+ Hrvata...Govorimo o firmi koja do prije 2 godine nije imala zaposlenog nikoga s Balkana.Pitam kolegu odakle je vecina,srednja Bosna i Slavonija i pokoji nas iz okolice Tuzle.

Ne dolazi samo mlađarija dolaze obitelji s djecom,jos zivim u manjem gradu gdje nasi zasigurno dolaze manje,Munchen,Stuttgart,Augsburg,Ingolstadt,Landsh ut...
    Ne mozes prosetat 10 metara da ne cujes Marko,Anto,Vedrane...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    EU (Njemacka) priprema specijalni vizni rezim za zemlje ''zapadnog Balkana'', izcurit ce punoooo Muslimana, pa ce od tog ''poklapanja'' biti onako-nista.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Inkvi, majstore, pa kakav je to rečnik? Dole, na sportu, upozoravaš da vulgarnost u komunikaciji nije "vaša razina", a ovde...

Grunfi, majstore, znamo da tebi nikada nije nedostajao optimizam. Eno, Hrvatsku (proširenu RSK, kako ti voliš da kažeš) si već proglasio prvakom sveta u fudbalu. Ali kako si zarazio Inkvija, pa je i on krenuo da vaspostavlja Crvenu Hrvatsku?
    Nije li Čović pre neki dan rekao da je Hrvata u BiH stotinu tisuća manje nego što to prikazuje poslednji Popis? O kakvom onda poklapanju ima smisla naklapati?
    Čović malo igra taktički da dobije suosjećanje u međunarodnoj zajednici. Židovi su na tome stvorili državu, a mi ćemo na tome dobiti ujedinjenje BiH s maticom.

Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku
    U Novom Travniku i Vitezu,govorim iz prve ruke je ostalo nasih da jedan konobar moze posluživati sve kafice.Jos godina dana i srednja Bosna je poklopljena.
    Iz prve ruke, naši su većina u Novom Travniku, Vitezu, Jajcu, Busovači, Kiseljaku, Kreševu i Uskoplju. Neki iseljavaju van, drugi se vraćaju doma.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove