+ Odgovori na temu
Stranica 32 od 34 PrviPrvi ... 22 30 31 32 33 34 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 621/669

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Neznan, cim ga hvali ovaj jalijas ima on neke repove.

Nego, vidin da ovih dana Bujanec zove Prkacina u emisiju. Nebi sad komentira prije, ali jel' to neko pogleda? Ozbiljno Prkacina?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Sad vidim da se malo gubi lik. Veli da smo svi mi isti narod.

Gledal sam ja kratko Prkačina. Uobičajene šeme ima, epski govor i citati lirike.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sad vidim da se malo gubi lik. Veli da smo svi mi isti narod.

Gledal sam ja kratko Prkačina. Uobičajene šeme ima, epski govor i citati lirike.
    Uobicajena prica ''Ba Nino, zar ti, ja i Miralem nismo isti narod ??''

Moderator slusa smijeskajuci se ''Samo ti njega''

Raspudic:''Onda su is neko iz Posusja i Imotskog isti narod?''

Ovaj pijani :''Pa....da za mene jesu''

Moderator pod hitno mijenja temu.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Prvi put vidim ovog Marka Tomaša. Jel on sarajevski Hrvat? Vidim da mu je teško biti između dvije vatre i da se slaže s Ninom, ali ipak živi u većinski bošnjačkoj sredini i ne može baš reći to na glas i želi pomiriti dvije strane.
    jalijaški voditelj ih je najavio kao dva Mostarca,njega i Ninu...
    za Tomaša sam čuo nekada davno,samo jednaput,ali ga ne viđam po Mostaru,vjerovatno se on kreće samo po onoj strani...

NGO mafija,antifa,''Abrašević'' i slično...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Uobicajena prica ''Ba Nino, zar ti, ja i Miralem nismo isti narod ??''

Moderator slusa smijeskajuci se ''Samo ti njega''

Raspudic:''Onda su is neko iz Posusja i Imotskog isti narod?''

Ovaj pijani :''Pa....da za mene jesu''

Moderator pod hitno mijenja temu.
    On se mora sam sa sobom dogovoriti kojem narodu pripada. Jugoslavenskom, hrvatskom, bosanskom ili kojem god. Moderator je bilde.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    jalijaški voditelj ih je najavio kao dva Mostarca,njega i Ninu...
    za Tomaša sam čuo nekada davno,samo jednaput,ali ga ne viđam po Mostaru,vjerovatno se on kreće samo po onoj strani...

NGO mafija,antifa,''Abrašević'' i slično...
    A ne živi u Sarajevu? On je skakać?

Lik stvarno govori kao da je pijan i ima pamćenje dužine zlatne ribice. Prvo kaže Raspudiću da nitko ne priča o bitnim stvarima tj. kako ćemo živjeti za 10 godina, Raspudić mu odgovori da to ovisi o tome kako će riješiti ovo pitanje oko izbornog zakona i predsjedništva i nakon 10 minuta on opet o tome kako će se živjeti za 10 godina. Jbt, rakija ubija.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-10-2018 at 23:43

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    jesi li primjetio kako je mahao lijevom ukom skoro cijelo vrijeme dok je pričao...
    kao neki dirigent u transu...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

On kao i svaki književnik voli malo cugnuti.

Čini mi se da liku malo treba za emancipaciju i da počne govoriti isto kao Nino.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Neznan, cim ga hvali ovaj jalijas ima on neke repove.

Nego, vidin da ovih dana Bujanec zove Prkacina u emisiju. Nebi sad komentira prije, ali jel' to neko pogleda? Ozbiljno Prkacina?
    Ja sam proba gledat. Izdrža do 20-te minute. Rojs je bio u emisiji također. Galama i lupetanje, negledljivo i neslušljivo. Par dana ranije Rojs je bio polu OK u Projektu Velebit

Komšić se pojavio u Zagrebu i navodno je došao nekome u službeni posjet. Kome to?

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovaj Hadzivafizbegovic postaje sve otvoreniji. Ovo je vec ruganje.
    http://www.dnevnik.ba/vijesti/omilje...hrvatima-u-bih

Neovisni bi morali komentirati ovoga.

To su podvale potpisnika Dejtona koji su politički djelovati dozvolili samo Bošnjacima,Srbima i Hrvatima a da toga nije,onda bi recimo Komšić bio kao kandidat Bosanac a ovako je zbog Dejtona morao izabrati ono što mu ime dozvoljava.

Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    To su podvale potpisnika Dejtona koji su politički djelovati dozvolili samo Bošnjacima,Srbima i Hrvatima a da toga nije,onda bi recimo Komšić bio kao kandidat Bosanac a ovako je zbog Dejtona morao izabrati ono što mu ime dozvoljava.
    Bošnjak - je hrvatsko prezime u Bosni i Hercegovini.
    Bosanci su ljudi koji žive u Bosni (Hrvati, Srbi i Muslimani).
    Bošnjačka nacija ne postoji ona je izmišljena.
    Bošnjački jezik ne postoji - on je kao i Bošnjačka nacija izmišljen u ratu.
    Muslimani su bili prije rata - ali musliman nije Nacija
    U Bosni i Hercegovini se prije rata govorilo srpsko - hrvatskim jezikom.

Bosanac ne može nikako biti nacija - pa čak ni na silu.

Isto kao što ni Jugosloven - nije mogla biti nacija.

I jedno i drugo tek odrednica gdje netko živi ili je živio u sad već bivšoj državi koja se raspala, a pošto ju BiH kopira mislim da će sew i ona raspasti kad tad.

Dakle u bivšoj sam državi bio:

Državljanin Jugoslavije i po tome sam bio Jugosloven kad bih išao recimo u Mađarsku
    Po nacionalnosti sam bio - HRVAT
    A po vjeri - Rimokatolik.

Ti pojma nemaš - i stvarno pišeš gluposti!

Bosanac = nacionalnost

PS: A i taj tvoj Komšić koji je kako pišeš zbog Daytona ''morao izabrati da bude ono što mu ime dozvoljava (Hrvat) e pa to on nije izabrao kao što ti blesasto pišeš zbog Deytona. Ti to ne razumješ - on je to izabrao ''zbog sebe'' da predstavlja u predsjedništvu BiH narod kojemu on zapravo ni po čemu ne pripada.

Na taj način ima posao na određeni broj godina, a opet s druge strane - tako mu je naredio Bakir Izetbegović koji će preko Komšića, koji je kako ti sam pišeš morao izabrati da bude Hrvat zbog Daytona, i nadalje biti nazočan u predsjedništvu BiH - iako je formalno - pravno iz istog tjela fizički otišao.

Vidi sad - dok je tamo bio - imao je jednu ruku. Svoju. A sad kad je otišao jer je dva mandata potrošio - u tom istom predsjedništvu će imati - dvije ruke.

Komšićevu i Džaferovićevu!

Bakir i muslimani misle kako su pametni - ali taj politički štos su davno prije njih na ovim prostorima izmislili - Srbi (i to u raznim varijantama).

I što im se desilo - polako klize prema ''Beogradskom pašaluku. E vidiš tako ćete i Vi polako otklizati u ''Zemljicu Bosnu'' Koju vam je davno - još prije Tuđmana crtao vaš veliki prijatelj - Stipe Mesić!

E moj velikobosanac?!

PS: Znaš koja je razlika između velikobosanca i velikosrbina?

Razlike u sadržaju nema - samo u pakovanju.

Ili što bi se narodski reklo: ''Isto sranje drugo pakovanje''.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 20-11-2018 at 15:39

Deder ponovi gradivo iz zadnjeg popisa 1991. Specijalno glede izjašnjavanja po nacionalnoj osnovi.
    http://fzs.ba/index.php/popis-stanov...991-i-stariji/

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Imam potrebu da kažem nešto za dnevnik.
    To što muslimani biraju Komšića, nije opravdanje da Hrvati govore da su ugroženi u BiH.
    Hrvati su pri čistoj svesti i zdravoj pameti, slobodnom voljom, pristali (u Dejtonu) na mogućnost da glasovima bilo koga u FBiH bude izabran hrvatski član predsedništva.
    Prema tome, kako možeš biti ugrožen ako si na to pristao?!
    Potenciranje te ugroženosti sada, nije ništa drugo nego pokušaj da se dovede do revizije Dejtonskog sporazuma.
    I što je najneobilčnije, taj revizionizam dolazi od ratnog pobednika.
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Citiraj Prvotno napisano od Valter brani Sarajevo Vidi poruku

Deder ponovi gradivo iz zadnjeg popisa 1991. Specijalno glede izjašnjavanja po nacionalnoj osnovi.
    http://fzs.ba/index.php/popis-stanov...991-i-stariji/
    Ponovio sam i koji je poučak? Mislim - točno mi naznači - gdje sam pogriješio?
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 21-11-2018 at 00:43

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    To što muslimani biraju Komšića, nije opravdanje da Hrvati govore da su ugroženi u BiH.
    Hrvati su pri čistoj svesti i zdravoj pameti, slobodnom voljom, pristali (u Dejtonu) na mogućnost da glasovima bilo koga u FBiH bude izabran hrvatski član predsedništva.
    Potenciranje te ugroženosti sada, nije ništa drugo nego pokušaj da se dovede do revizije Dejtonskog sporazuma.
    Aleksa s dužnim štovanjem - lakonski rečeno ono što je potpisano u Daytonu za Hrvate više ne važi. Puj pike ne važi rekli bi klinci. Ali zato za tvoje Srbe u R Srpskoj - sve iz Daytona važi i oni se Deytona drže i dan danas. Evo upravo je danas Dodik rekao da će se kao Predsjednik predsjedništva BiH striktno držati Daytona (sporazuma). Da se Srbima dirne ma samo u jednu točku Deytonskog sporazuma - što misliš što bi bilo? Ali kad se Hrvate dira to je - onda dogovoreno i potpisano u Daytonu.

Samo udar na Hrvate je tek prvi dio plana Muslimana u njihovu pohodu ka ''cjelovitoj BiH''. Drugi korak - kada riješe Hrvate - su Srbi. Jer dok su god Srbi odnosno republika Srpska živi i aktualni u BiH - ona nije i ne može biti cjelovita - tj onakva kakvu Muslimani žele. Jedan građanin - jedan glas što bi, računaju oni, dovelo njih u dominantni položaj.

Samo trebaju Muslići znati jednu stvar - bosanski Srbi imaju puno jače zaleđe nego što ga imaju BiH Hrvati. I sa Srbima to neće ići baš tako kao što ide sa Hrvatima. Jednostavno - Rusija i Zapad će stati iza Srba.

Jedina greška Hrvata je što su odustali od Herceg - Bosne, ali opet možda su na to bili i primorani.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 21-11-2018 at 00:47

Nije to revizija Daytona nego razrađivanje izbornog zakona da odrazi duh Daytona. Hrvati jesu ugroženi i moreš ti sad tu se praviti mudar sa svojim dosjetkama, ali mudrost od ljudi ti je ludost prema Bogu tak da se zaustavi dok još moreš i ne otiđeš skroz na kvasinu.

BiH je zamišljena kao država 3 konstitutivna naroda u 2 jedinice. Mehanizmi zaštite te konstitutivnosti su pregaženi od strane MZ i Bošnjaka te ih treba vratiti na početak inače će BiH nestati. Ne nužno na način koji Bošnjaci i Srbi priželjkuju.

Nije to revizija Daytona nego razrađivanje izbornog zakona da odrazi duh Daytona. Hrvati jesu ugroženi i moreš ti sad tu se praviti mudar sa svojim dosjetkama, ali mudrost od ljudi ti je ludost prema Bogu tak da se zaustavi dok još moreš i ne otiđeš skroz na kvasinu.

BiH je zamišljena kao država 3 konstitutivna naroda u 2 jedinice. Mehanizmi zaštite te konstitutivnosti su pregaženi od strane MZ i Bošnjaka te ih treba vratiti na početak inače će BiH nestati. Ne nužno na način koji Bošnjaci i Srbi priželjkuju.
    I od Amerikanaca. Od njih ponajprije Grunfek. Najprije su odustali od onog što su obećali kad se potpisivao Washingtonski sporazum, a potom su i kod Daytonskoga - blago rečeno ''zažmirili na oba oka'' kad se o Hrvatima radi.

PS: Ako su tako mislili onda su Hrvatima trebali odmah reći ''dečki Vi u BiH nemate nikakva prava - dobili ste svoju državu i sad se snalazite kako znate''. A ne ovako.....
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 21-11-2018 at 01:20

Potenciranje te ugroženosti sada, nije ništa drugo nego pokušaj da se dovede do revizije Dejtonskog sporazuma
    Dayton-ski sporazum je i nasilno kršen od strane visokih predstavnika počevši od onog germaniziranog Slovenca Petrich-a do engleskog špijuna Paddy-a

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Bosanac ne može nikako biti nacija - pa čak ni na silu.
    Al zato može biti Bošnjak,što samo potvrđuje da si u zabludi.
    Sve se može,ako se politika dogovori.
    Isto kao što ni Jugosloven - nije mogla biti nacija.
    Jugosloven je svugdje bio po svijetu kao nacija kao što su Amerikanci,Kinezi,Talijani,Francuzi itd jer ti miješaš narod sa nacijom,ne znaš šta je narod a šta je nacija.
    I jedno i drugo tek odrednica gdje netko živi ili je živio u sad već bivšoj državi koja se raspala, a pošto ju BiH kopira mislim da će sew i ona raspasti kad tad.
    Kako će se raspasti?
    Znaš li djelovanje današnje BiH?
    To ti je isto kao vrata sa TRI brave,Srbi i Hrvati otključaju svako svoju bravu a Bošnjaci nisu otključali,to znači da su vrata još uvijek otključana ili uzmi bilo koju drugu opciju. Trojica se teško u vezi tog nešto dogovore.

Dodik se u RS može dogovoriti šta hoće,jer je tamo samostalan a po pitanju BiH se ne može ama baš ništa bez pristanka druge dvojice ili oni u Sarajvu se dogovore šta žele al po pitanju BiH ama baš ništa kao solo.
    Državljanin Jugoslavije i po tome sam bio Jugosloven kad bih išao recimo u Mađarsku
    Po nacionalnosti sam bio - HRVAT
    A po vjeri - Rimokatolik.
    Jugosloven si bio u Mađarskoj,Kanadi,Njemačkoj,Australiji,Americi,Švic arskoj ili bilo gdje po NACIONALNOSTI a po narodnosti si bio Hrvat jer pripadaš NARODU Hrvatima a po vjeri si po želji,možda čak i ateist.
    Ti pojma nemaš - i stvarno pišeš gluposti!
    Vidiš,ja to tebi nikada ne bih rekao odnosno napisao,to tako mogu samo oni koji jesu za jednopartijski sistem,kao što su bili komunjare pa se pitam jel ti to iz obitelji neko bio komunjara pa te učio toga da kad neko n misli kao ti,da ga jednostavno označiš kako pojma nema i da piše gluposti?!
    PS: A i taj tvoj Komšić koji je kako pišeš zbog Daytona ''morao izabrati da bude ono što mu ime dozvoljava (Hrvat) e pa to on nije izabrao kao što ti blesasto pišeš zbog Deytona. Ti to ne razumješ - on je to izabrao ''zbog sebe'' da predstavlja u predsjedništvu BiH narod kojemu on zapravo ni po čemu ne pripada.
    Ako budem bilo gdje napisao da je Komšić moj,onda ti slobodno piši kako je moj u suprotnom ne imputiraj.
    Bude išlo?
    Dalje,po tvom,kako bi se on mogao drugačije politički aktivirati?
    Možeš li pojasniti?
    Na taj način ima posao na određeni broj godina, a opet s druge strane - tako mu je naredio Bakir Izetbegović koji će preko Komšića, koji je kako ti sam pišeš morao izabrati da bude Hrvat zbog Daytona, i nadalje biti nazočan u predsjedništvu BiH - iako je formalno - pravno iz istog tjela fizički otišao.

Vidi sad - dok je tamo bio - imao je jednu ruku. Svoju. A sad kad je otišao jer je dva mandata potrošio - u tom istom predsjedništvu će imati - dvije ruke.

Komšićevu i Džaferovićevu!
    Vidiš,za mene su Komšić ili Džaferović,kao i Izetbegović jednaki kao i Čović,koji se do nedavno potpisivao sa ćirilicom.
    Nemoj mi samo reći da to nisi znao?

Bakir i muslimani misle kako su pametni - ali taj politički štos su davno prije njih na ovim prostorima izmislili - Srbi (i to u raznim varijantama).

I što im se desilo - polako klize prema ''Beogradskom pašaluku. E vidiš tako ćete i Vi polako otklizati u ''Zemljicu Bosnu'' Koju vam je davno - još prije Tuđmana crtao vaš veliki prijatelj - Stipe Mesić!

E moj velikobosanac?!

PS: Znaš koja je razlika između velikobosanca i velikosrbina?

Razlike u sadržaju nema - samo u pakovanju.

Ili što bi se narodski reklo: ''Isto sranje drugo pakovanje''.
    Tebi na spoznaju,ja sam vjerovatno na tvoju nesreću rođen u Lijepoj našoj u kojoj imam i nekretnine i od rođenja Hrvatski emšo, moj početni staž je iz Hrvatske a u Sloveniji sam od 1982 godine i uskoro idem u mirovinu,kao i vraćanje na rodnu grudu a to nije u BiH jer sa BiH nemam veze,niti sam se rodio,niti živio tamo,osim lutanja zbog prirode posla.

Eto, ti se busaj u prsa,kako si `rvat sa dna kace a ja ću još malo pa uživati u Lijepoj našoj a ti možeš samo da čezneš,...… to ti je dozvoljeno

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove