+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 34 PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 14 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/670

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

SB je vec dugo list pod sapom SDA i ovo nije vijest zbog hdz-a vec zbog sdp-a u svjetlu predstojecih izbora

ali i takav list, Zvonima je relevantan izvor informacija

bas me interesira za koga ce oni glasovati na listicu 'hrvatski clan predsjednistva'

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    SB je vec dugo list pod sapom SDA i ovo nije vijest zbog hdz-a vec zbog sdp-a u svjetlu predstojecih izbora

ali i takav list, Zvonima je relevantan izvor informacija

bas me interesira za koga ce oni glasovati na listicu 'hrvatski clan predsjednistva'
    i onda se ljutis kad te nazovem hdzovcem?
    a zelis relativizirati ovakvu informaciju...
    naravno da je clanak kao clanak nebitan i naravno da je list SB pod ideoloskim patronatom sda...ali fokus je na fotografiji...ona je itekako relevantna informacija..
    i logicno se namece pitanje sta to imaju neslužbeno i prijateljski na kavi caskati dviije službene osobe dva ideoloski nespojiva tabora?
    i razmisljam samo kakva bi bila tvoja reakcija da je kojim slucajem recimo predsjednik hrs uslikan na neslužbenoj kavi s nekim cinovnikom sdpa?
    automtaski etiketa izdajnika bi vristala sa svih portala...
    ti crni ako i nisi hdzovac imas nacin razmisljanja isti kao i oni...
    HB

Fotos ne ume da laže..kako bi rekli zajebanti sa stickypond krajina
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

prof. Marko Tokic veceras bio odlican na tv Laudato...
    HB

za koga ce te glasovati u listopadu na listicu "hrvatski clan predsjednistva", to vi meni recite

a sto se tice fotografija i koalicija, vrijeme je pred nama i sve ce pokazati

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    za koga ce te glasovati u listopadu na listicu "hrvatski clan predsjednistva", to vi meni recite

a sto se tice fotografija i koalicija, vrijeme je pred nama i sve ce pokazati
    tako to rade glasaci hdza..sve seopravdava..relativizira uz floskule.." vrijeme ce pokazati".. a da je bilo koga drugog hrvatskog stranackog duznosnika uhvatilo uslikano ovako..vristali li bi sa portala naslovi o novoj platformi i izdaji nacionalnih interesa...( sto je i logicno)
    ali posto je "nas" hdzovac...onda nema veze.. ..mozda su pricali o svjetskom prvenstvu u rusiji
    a glede tvoje zabrinutosti i zive zainteresiranosti za koga ce HRS glasati na listicu za clana predsjedništva...
    da bi ti mogao utvrditi svoj sud jesmo li izdajnici ili pravi Hrvati ( sto te logicno opet po tvom izboru izdaje za Hdzovca..)
    recu ti samo da je HRs se vec oglasio po pitanju izbora hr clana predsjednistva...pa malo proguglaj
    HB

Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    tako to rade glasaci hdza..sve seopravdava..relativizira uz floskule.." vrijeme ce pokazati".. a da je bilo koga drugog hrvatskog stranackog duznosnika uhvatilo uslikano ovako..vristali li bi sa portala naslovi o novoj platformi i izdaji nacionalnih interesa...( sto je i logicno)
    ali posto je "nas" hdzovac...onda nema veze.. ..mozda su pricali o svjetskom prvenstvu u rusiji
    a glede tvoje zabrinutosti i zive zainteresiranosti za koga ce HRS glasati na listicu za clana predsjedništva...
    da bi ti mogao utvrditi svoj sud jesmo li izdajnici ili pravi Hrvati ( sto te logicno opet po tvom izboru izdaje za Hdzovca..)
    recu ti samo da je HRs se vec oglasio po pitanju izbora hr clana predsjednistva...pa malo proguglaj
    Evo da se i ja uključim u ovu raspravu.Nedavno sam dao svoj potpis kako bi Hrvatska zvona,tj.HRS,mogla izaći na izbore.Nadam se da nisu prevara,skeptičan sam,ali ne vidim drugo rješenje.Ovi komunistički ostatci,banditi,Bevanda,Jelka i Dragan će opljačkati svaki fening od ljudi,donositi zakone koji štite tajkune,a uništavaju nadu u normalan život na ovim prostorima.Sto se tiče izbora za predsjednika-razum govori da se glasaza Dragana,srce kaže-nipošto.Odlučit ću se do jeseni.Ako republikanci uđu u neke koalicije-to će biti kraj nadanju da zaslužujemo nešto bolje u ovoj zemlji.

Tanak led, malo kritike i 38 puta etiketiranje "hdz-ovac, hdz, hdzovska, hdzovsko"

Dakle, samo kritika i gomila ispraznih fraza.

Jaka alternativa.

uredu..postujem tvoje misljenje..mi smo tanak led...nikakva alternativa...
    i ti ces po svom zakljucku onda opet glasat za hdz vjerovatno.. jer te nitko nije odusevio od hrvatske alternative..

sto nas opet vrati na pocetak prica da si ti htio ne htio dio hdza..mozda ne kao clan..ali nacin razmisljanja i donosenja odluka te itekako svrstava u taj kos...jer si slika i prilika tipicnog glasaca hdza
    dokazacu ti vrlo jednostavno...
    dakle sve tvoje kritike se svode na degradaciju HRS i Hrvatskih Zvona...i to one pausalne kritike ..po defaultu postavljene na pozicije...koji su sad ovo.. samo raslojavaju ionako malo hrvatsko biracko tijelo..tko li njih financira...ubaceni elementi itd itd.
    ja vidim tvoje pocetne postavke i ja znam da na tebe kao okorjelog biraca hdza ( jer promisljas da su oni ipak najbolji izbor za Hrvate u BiH) nikakva moja prica ne bi uvjerila da promjenis svoje misljenje..ti si zacementiran i to je to..i tvoje polaziste da kao takav resetas i kritiziras sve ono sto ide protiv hdza...
    iskreno na takav dio birackog tijela u hrvatskom korpusu ja i ne racunam previse...ja racunam na one glasove kojima je dosta jednoumlja Hdza po principu partijskog odlucivanja..i onih obespravljenih Hrvata koje je taj isti Hdz najvise ostetito svojom klijentistickom i nepotistickom politiikom...
    i meni je kritika uvijek dobrodosla..bila pozitivna ili negativna....ali ne kuzim nikako recimo zasto bi hdz bih bio postedjen kritike??
    to mi je zanimljivo..secira se svaka izjava hrs li recimo zvona... koji jos nista nisu ni uradili lose po hrvaski narod niti se icim ogrijesili od taj isti narod iz kojeg dolaze....dok hdz jeste i kroz dosadasnju vladavinu punot toga loseg uradio za taj isti nardo kojeg predstavlja..sto direktno glasajuci za odluke ( poput davanja pozitivnog misljenja o radu tuziteljstva bih) sto indirektno svojom indolentscu i zabijanjem glave u pijesak...
    i onda dragan kaze jucer na konferenciji da 100 000 Hrvata fali ...ali da su to posljedice svjetskih tokova migracija i trenda??
    dakle nista se cini proaktivno da bi se sprijecio egzodus Hrvata nego se samo to taxativoi pobroji i opravda nekim objasnjenjem

mene to ne zadovoljava kao Hrvata i i trazim preko HRS rjesenje da prije svega naplatim racun sve dosadasnje lose politike hdza u BiH ( citaj skinut ih s vlasti) i napokon poceti jednu realnu iskrenu i postenu hrvatsku politiku najprije prema svome narodu..
    jer vlast treba proizlaziti iz naroda za narod.. a ne kao sad ..ucjeniti narod da se ne smijemo dijeliti..pa nakon izbora opet po starom...ja tebi telekom a ti meni elektroprivredu..
    a ti crni..slobodno im i dalje daji povjerenje na veresiju .... daleko smo dogurali sa takvim razmisljanjem...

Citiraj Prvotno napisano od Galjego Vidi poruku
    Evo da se i ja uključim u ovu raspravu.Nedavno sam dao svoj potpis kako bi Hrvatska zvona,tj.HRS,mogla izaći na izbore.Nadam se da nisu prevara,skeptičan sam,ali ne vidim drugo rješenje.Ovi komunistički ostatci,banditi,Bevanda,Jelka i Dragan će opljačkati svaki fening od ljudi,donositi zakone koji štite tajkune,a uništavaju nadu u normalan život na ovim prostorima.Sto se tiče izbora za predsjednika-razum govori da se glasaza Dragana,srce kaže-nipošto.Odlučit ću se do jeseni.Ako republikanci uđu u neke koalicije-to će biti kraj nadanju da zaslužujemo nešto bolje u ovoj zemlji.
    hvala Galjego na potpisu...
    prijevara ne mozemo biti iz jednostavnog razloga sto imamo ispravne i dobre mlade ljude.. .. koji zele vidjeti svoju buducnost ovdje a ne u Irskoj ili Njemackoj...
    mi smo odgovor na ovu dugogodišnju prijevaru zdravog razuma u hrvatskom korpusu.
    nemamo oraha u dzepovima..nitko nas ne financira..od bavljenja poltikom do sada imamo samo probleme i to egzistencijalne prirode..jer vladajuci su perfidni..pa na svakki nacin bacaju klipove pod noge ( gubitak posla, nemogucnost zaposlenja)
    .ali u svim tim problemima stranka raste..
    HB

i kad srusite HDZ, moracete u koaliciju da li sa SDP da li sa SDA

onda cemo o fotografijama

tebi se ne moram pravdati uopce, ali ja za hdz nikada nisam glasao, niti cu

Pohvalno je što se uopće netko mlad hoće baviti politikom posebno u BiH. I to još početi ni iz čega, ne u HDZ-u to ne računam, to je učlanjivanje u bandu a ne bavljenje politikom.

Gledao sam Raguža u Bujici i ranije. On je onako, nije loš ali kao da se stalno permanentno ispričava , kako on nije ekstremist, kako osuđuje ekstremizam..alo dosta je hrvatskih obranaša, ne treba mi još jedan.

i kad je rekao kod Bujaneca da su nama Srbi strateški partneri u BiH..pa to je hDZ-ova politika 1/1.

Ipak podržavam nove stranke ali samo hrvatske naravno, ne ubrajam tu Lijanoviće i Zubakove i nemam pojma koje sve kvislinge, jer HDz se pokazao nesposoban da riješi itijedan vitalni hrvatski problem, a što su ovo naše zemlje premrežili kriminalom i to onim najsirovijim i najprimitivnijim, dovoljan je razlog da ih se makne.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-06-2018 at 15:25

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pohvalno je što se uopće netko mlad hoće baviti politikom posebno u BiH. I to još početi ni iz čega, ne u HDZ-u to ne računam, to je učlanjivanje u bandu a ne bavljenje politikom.

Gledao sam Raguža u Bujici i ranije. On je onako, nije loš ali kao da se stalno permanentno ispričava , kako on nije ekstremist, kako osuđuje ekstremizam..alo dosta je hrvatskih obranaša, ne treba mi još jedan.

i kad je rekao kod Bujaneca da su nama Srbi strateški partneri u BiH..pa to je hDZ-ova politika 1/1.

Ipak podržavam nove stranke ali samo hrvatske naravno, ne ubrajam tu Lijanoviće i Zubakove i nemam pojma koje sve kvislinge, jer HDz se pokazao nesposoban da riješi itijedan vitalni hrvatski problem , a što su ovo naše zemlje premrežili kriminalom i to onim najsirovijim i najprimitivnijim, dovoljan je razlog da ih se makne.
    Dobro. Hajde da maknemo HDZ u BiH, koji će ipak uzeti najmanje 50% glasova, jer ima dovoljno ljudi koje hrani i koji će za tu stranku glasovati jer moraju. To je recimo 130.000 glasova. Onih preostalih 80.000 idu za recimo koaliciju ovih koje favoriziraju Zvona i HDZ 1990, koje realno vidim kao koalicione partnere, jer kako rekosmo sve ostalo, recimo oko 30.000 glasova će apsorbirati kvislinške stranke. Željko Komšić dobije 150.000 bošnjačkih glasova što je očekivano i to minimalno i u vlast se uključe koalicija SBB i SDP kod muslimana, kod Hrvata se uključe svi kvislingovci Lijanovići, Budimirovci, HSP-ovci, Zubkovi oportuni, i ima tih nekih stranki po središnjoj Bosni kojima je san da se probiju u vlast na konceptu rušenja HDZ BiH i to sve predvodi Željko i sve to ide po uhodanom principu i to je to. Skinuli smo HDZ.

E sad da vidimo.
    Jel treba fakat po svaku cijenu rušiti HDZ, pa makar i po cijenu da nam muslimani sve biraju, ali samo da sjebemo HDZ, jer ni onaj izborni zakon nije promijenjen pa će nam sve lijepo oni ko i prije birati, ma ja navikli smo mi da budemo vazda donji, a i treba, nismo dugo bili već 4 godine... ha ja.
    HDZ će recimo pasti, ali treba znati da će odvući pola glasova garant i šta se postiglo- ništa- drek.

Treba misliti svojom tikvom. Jebo i HDZ i sve hrvatske stranke, koje nisu kadre da skontaju da svoj pluralizam ujedine u svom nacionalnom interesu, jok, jebo to, svi oće da su prešednjaci da oni vladaju svako za sebe i to par ovih sitnijih strančica sa po par tisuća članova neće da skontaju, đaba govoriti.

U redu je neka svako navija za svoje, demokracija je, jer u hrvatskom pluralizmu i što boljoj svađi je budućnost, jest, al u panjevima, kad bi se zezali i slušali svaku seosku stranku da kroji državničku politiku.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Dobro. Hajde da maknemo HDZ u BiH, koji će ipak uzeti najmanje 50% glasova, jer ima dovoljno ljudi koje hrani i koji će za tu stranku glasovati jer moraju. To je recimo 130.000 glasova. Onih preostalih 80.000 idu za recimo koaliciju ovih koje favoriziraju Zvona i HDZ 1990, koje realno vidim kao koalicione partnere, jer kako rekosmo sve ostalo, recimo oko 30.000 glasova će apsorbirati kvislinške stranke. Željko Komšić dobije 150.000 bošnjačkih glasova što je očekivano i to minimalno i u vlast se uključe koalicija SBB i SDP kod muslimana, kod Hrvata se uključe svi kvislingovci Lijanovići, Budimirovci, HSP-ovci, Zubkovi oportuni, i ima tih nekih stranki po središnjoj Bosni kojima je san da se probiju u vlast na konceptu rušenja HDZ BiH i to sve predvodi Željko i sve to ide po uhodanom principu i to je to. Skinuli smo HDZ.

E sad da vidimo.
    Jel treba fakat po svaku cijenu rušiti HDZ, pa makar i po cijenu da nam muslimani sve biraju, ali samo da sjebemo HDZ, jer ni onaj izborni zakon nije promijenjen pa će nam sve lijepo oni ko i prije birati, ma ja navikli smo mi da budemo vazda donji, a i treba, nismo dugo bili već 4 godine... ha ja.
    HDZ će recimo pasti, ali treba znati da će odvući pola glasova garant i šta se postiglo- ništa- drek.

Treba misliti svojom tikvom. Jebo i HDZ i sve hrvatske stranke, koje nisu kadre da skontaju da svoj pluralizam ujedine u svom nacionalnom interesu, jok, jebo to, svi oće da su prešednjaci da oni vladaju svako za sebe i to par ovih sitnijih strančica sa po par tisuća članova neće da skontaju, đaba govoriti.

U redu je neka svako navija za svoje, demokracija je, jer u hrvatskom pluralizmu i što boljoj svađi je budućnost, jest, al u panjevima, kad bi se zezali i slušali svaku seosku stranku da kroji državničku politiku.
    Pa sam si reka da će HDz dobit 50% glasova ljudi jer ih hrani. A što je s onih 50% što ih ne hrani. Oni mogu crknit.?

Pa kad mu ostane 50%, pa slijedeći put 50% od 50% pa 50 % od tih 50% šta će na kraju svi stat u jedan autobus.

To nije ta politika. Ne kažem ja da ima čarobni štapić ali ni ovako se više ne može. Što je rekao jedan moj pajdo na hodnji prije rata..hodajte il brže il sporije, ovako se više ne može.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-06-2018 at 15:24

Srbi jesu hrvatski strateski partner u BiH, to nije nista cudno, niti neobicno. Treba sagledati situaciju u cjelini, tko ugrozava hrvatska nacionalna prava, Bosnjaci i medjunarodna zajednica.

Strateski partner u smislu strategije, ne prijatelji ne kumovi ne braca.

Sto se tice rezultatat izbora, ja sam evo siguran da ce Komsic opet u predsjednistvo, zahvaljujuci nasoj gluposti. A i vladu ce formirati, ako nista uz pomoc Inzka. I opet ce daidze u tu Platformu i onda cemo raspravljati o pluralizmu... jedva cekam.

Ali dobro, neki ce biti zadovoljni, bolje Komsic nego Covic, u njihovim vizijama. ali poslije nema kme kme bosnjaci nas majoriziraju.

Jos da dodam, vezano za HDZ koji ama bas nista ne valja... to bas i nije istina, meni osobno nikada nisu nikakvu korist donijeli, niti sam clan niti glasam za njih, ali idemo malo objektivno.

Hrvatske sredine u sredisnjoj Bosni, Zepce, Kiseljak, Kresevo, Vitez, Busovaca, financijski stoje puno puno bolje nego okolne bosnjacke opcine. Naravno da ljudi i iseljavaju, jer sa hrvatskom putovnicom u Njemackoj mozes imati placu 2000 eura, sto je u Bih skoro 4000 km a toliku placu imaju samo ministri i tako ti likovi. Naravno, sto bi netko radio u Kresevu za 1500 kad moze u Njemackoj za 4000. Ali za BiH prilike, Hrvati stoje jako dobro, bar u ovim nabrojanim sredinama. Pa i u Mostaru, koliko vidim a vidim, obitelj mog zeta zivi na visokoj nozi a nisu niti clanovi HDZ-a niti imaju ikakve veze sa njima, ljudi rade svoje poslove, neki privatni obrt, poneko radno mjesto u banci i tome slicno, njihov zivotni standard je daleko iznad prosjecnog standarda u bosnjakistanu recimo. Kod Bosnjaka dobro zive samo u gradu Sarajevu, koje je unisteno gospodarski ali muze novac kao glavni grad i sve su institucije u njemu. U Sarajevu su sve tvornice unistene, giganti poput Energoinvesta, Famosa, Unisa, Hidrogradnje, TAS-a i tako dalje, sve je unisteno, ne postoji.

a sta je medijska manipulacija, evo primjer, Vares. Dvadeset godina bosnjacka politika unistava taj nekad uspjesan gradic, industrija unistena, grad lezi na bogatim nalazistima rijetkih ruda ali nitko nista ne iskopava. sumsko bogatstvo pljackaju bosnjacki tajkuni, vlasnici pilana iz Zenice, Visokog. Nitko ni glasa ne dize, 20 godina, tek nesto stidljivo... na vlasti su se izmijenjali i SDP i SDA... sada, konacno na vlast dolazi HDZ nacelnik, gospodarstvenik, covjek koji ima neke rezultate iza sebe, za njega su glasali i Bosnjaci. I prvi rezultati su tu, dolaze investitori iz Australije, Kanade, zele pokrenuti iskapanje ruda, zele obnoviti par unistenih tvornica i sta se dogodi... odjednom se pojavi nekoliko "nevladinih udruga" medju njima su najbrojnija hrvatska imena, bitno naglasiti, i izrazavaju duboku zabrinutost zbog ekoloskog aspekta price. Kao, unistice im australci i kanadjani ekologiju... nema veze sto im bosnjacka politika 20 godina sijece sumu, pljacka, krade kamen iz kamenoloma, sto su im zeljezaru izrezali i prodali u bescjenje Kinezima ili Indijcima, ne, odjednom je problem sto dolaze investitori. I sve to kroz bosnjacko Oslobodjenje, ajmo rusiti Marosevica odnosno HDZ odnosno hrvatskog nacelnika. Daj vratimo SDP na vlast.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Ipak podržavam nove stranke ali samo hrvatske naravno, ne ubrajam tu Lijanoviće i Zubakove i nemam pojma koje sve kvislinge, jer HDz se pokazao nesposoban da riješi itijedan vitalni hrvatski problem, a što su ovo naše zemlje premrežili kriminalom i to onim najsirovijim i najprimitivnijim, dovoljan je razlog da ih se makne.
    Raguza san gleda u emisiji kod onog Face lika na tubeu, a drugi gost neki ultra Mujo.

Jedino sto se moze kritizirati da se nije odlucnije suprotstavija teznjama ovog Muje da sestorku pokaze kao zlo na kugli zemaljskoj.

Ali ipak je jasno reka za mene oni nisu zlocinci, mene isto nije briga kad vi slavite vase.

Inace, mislin da jedno zaboravljamo u svemu ovome, HRS se jasno zalaze za treci entitet, Covic o tome nema misljenje.

Ili kako rece Mujo sa Facea " vi ste isto kao HDZ samo radikalniji" .

To je jedno od krucijalnih pitanja, taj treci entitet.

Ja osobno ne vidin kako ce se Hrvati pozicionirati bez tog entiteta u buducnosti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

u tome i jeste poraznost hrvatske politike sto se svela samo na stomak clanova hdza a ostali nek krepaju ..oni svakako i nisu Hrvati.. to nam je vrhunac nacionalne politike i dugoročne strategije..i sto je najtuzunije to se uzima pod normlanost i onda se cude ljudi zasto je 100 000 Hrvata iselilo iz BIH?
    pa velim medju tih 100 000 nema onih sa clanskom hdza ili su u nivou statisticke greske...

pa jos nije dovoljno sto ljudi idu ..nego ih treba dodatno obezvrijediti i
    reci da ih dosta ide iz pomodarstva obijesti i mode?
    zalosno je reci da netko mora glasati za hdz radi posla...da nisi svoj covjek i da ne smijes razmisljati svojom glavom...nego si obicni objekt..kojim upravljaju za neku sigurnu placu unekoj drzavnoj agenciji..
    to prijatelju nije demokracija..to je vazalni odnos.. gdje imas elitu... injihove podguze koji ih odrzavaju radi neke beneficije..i kmetove koji trebaju raditi za 500-600 km bez pogovora i i kakvih prava da bi odrzavalli taj feudalni sustav.
    odbijam vjerovati da je to krajnji politicki domet mog naroda i da su to ideali slobode za koje se borilo
    Posljednje uređivanje od west : 13-06-2018 at 17:40
    HB

Treci entitet je u sadasnjoj situaciji misaona imenica, budimo realni.

Cesto Covic spominje Treci, uglavnom u predizborne svrhe. Hrvati ni svoj tv kanal nemaju, cak su i HTV Mostar ukinuli stranci, na intervenciju bosnjacke politike.

Bodemo se sa rogatima, a iza ledja Plenky, Milanovic, Kolinda, Josipovic, Mesic, sve bolji od boljeg.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Covic o tome nema misljenje vec salje druge da se izlazu, mislin da je cak i Ljubicu puna kapa tog ljigavog popustanja.

Ali dobro je dok se Karamatic izljece, njegov HSS tako i tako nije konkurencija, a ako njemu nesto sasiju nema veze nije HDZovac.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove