+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 34 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/669

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

nama nitko ne garantira da se i ovi Zvono ne bi polakomili za parama, kad bi dosli na proracunsku sisu

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Sagitarius nam je trenutno bolestan, ali mi je rekao da ne napuštam ovaj portal i da učim od vas tu nekoliko koje neću nabrojati po njegovoj želji iz bolnice i da te neke poštujem, a da ostalim mogu reći punih usta šta mislim.
    Mislim da HDZ BiH trenutno nema alternativu, ma šta ko ovdje balegao i pametovao, Ovaj Hamfri inače nije dobro...
    De pametari haj fino da vas čujem koga nudite za alternativu HDZ BiH ko će to preuzeti vlast u ime Hrvata iz BiH. Sve te strančare treba rašćerat govnjivom motikom. Tu nema filozofiranja. Ili jesi ili nisi. Ili jesi ili će te bošnjaci pregaziti ko vlak grančicu. Onaj Ilija je teški bolesnik, baš njega briga za Hrvate njemu je vlast slast čak se i otvoreno ašikuje sa Bošnjacima, nebi li ikako dobio on i njegova anamo tamo kandidatkinja koji njihov glas. Šta se ovdje bez veze pametuje, jel to i vi neki podržavate strančarenje.?????
    Pozdravi ga, neka brzo ozdravi.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pozdravi ga, neka brzo ozdravi.
    Hoću, Najljepša ti hvala Puntare.Bit će mu drago, pogotovu jer je izišao sa intenzivne i može se s njim komunicirati.

A što se dogodilo sagitariusu?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    nama nitko ne garantira da se i ovi Zvono ne bi polakomili za parama, kad bi dosli na proracunsku sisu
    upravu si..zasto se misliti ikako o tome. kad sad na vlasti imamo sve fine i postene...

bolje nam je ovako kako je sad.....kad nam je vec zagarantirana lakomost i osobni probitak...
    HB

Sagitarius nam je trenutno bolestan, ali mi je rekao da ne napuštam ovaj portal i da učim od vas tu nekoliko koje neću nabrojati po njegovoj želji iz bolnice i da te neke poštujem, a da ostalim mogu reći punih usta šta mislim.
    Mislim da HDZ BiH trenutno nema alternativu, ma šta ko ovdje balegao i pametovao, Ovaj Hamfri inače nije dobro...
    De pametari haj fino da vas čujem koga nudite za alternativu HDZ BiH ko će to preuzeti vlast u ime Hrvata iz BiH. Sve te strančare treba rašćerat govnjivom motikom. Tu nema filozofiranja. Ili jesi ili nisi. Ili jesi ili će te bošnjaci pregaziti ko vlak grančicu. Onaj Ilija je teški bolesnik, baš njega briga za Hrvate njemu je vlast slast čak se i otvoreno ašikuje sa Bošnjacima, nebi li ikako dobio on i njegova anamo tamo kandidatkinja koji njihov glas. Šta se ovdje bez veze pametuje, jel to i vi neki podržavate strančarenje.?????
    sagitariusa pozdravi uz zelje za brzo ozdravljanje....
    a sto se tice ostatka posta...prica tii bas prilici nicku..i hdzovoj politici....jedna stranka jedan narod jedan dragan
    svaki Hrvat koji ne misli po matrici velikog vodje i stozerne stranke.. motkom bi na njega???

lijepo..tipicni simptom jednoumlja i totalitarizma..
    HB

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    sagitariusa pozdravi uz zelje za brzo ozdravljanje....
    a sto se tice ostatka posta...prica tii bas prilici nicku..i hdzovoj politici....jedna stranka jedan narod jedan dragan
    svaki Hrvat koji ne misli po matrici velikog vodje i stozerne stranke.. motkom bi na njega???

lijepo..tipicni simptom jednoumlja i totalitarizma..
    Kao veliki Ćiro Blažević, naravno dok zov novca ne prevagne. Onda se sade ljiljani ili ramonda,zavisi od toga sa kim se dijeli plijen.
    il sanguinoso

upravo o ovome je i rijec, kad ocekujes nesto konkretno, dobijes klasicni odgovor "HDZ lopovi, pokrali ukrali, mi moramo mi mislimo"...

tako se i MOST u Hrvatskoj pojavio, sa "mi moramo, mi zelimo" a na kraju, osim kritike, nista. Svi mi znamo kritizirati HDZ, a gdje su alternativna rjesenja, ideje. Osim ako populisticko "zvone crkvena zvona u lasvanskoj dolini" ne nazovemo novom idejom.

Ja znam da se na nasim prostorima izbori i glasovi dobijaju uglavnom kritikom vladajucih, ali poucen iskustvom alternativa, pusem i na jogurt.

upravo o ovome je i rijec, kad ocekujes nesto konkretno, dobijes klasicni odgovor "HDZ lopovi, pokrali ukrali, mi moramo mi mislimo"...

tako se i MOST u Hrvatskoj pojavio, sa "mi moramo, mi zelimo" a na kraju, osim kritike, nista. Svi mi znamo kritizirati HDZ, a gdje su alternativna rjesenja, ideje. Osim ako populisticko "zvone crkvena zvona u lasvanskoj dolini" ne nazovemo novom idejom.

Ja znam da se na nasim prostorima izbori i glasovi dobijaju uglavnom kritikom vladajucih, ali poucen iskustvom alternativa, pusem i na jogurt.
    konkretno?? polako..hdzovac...

pokazi mi prvo sta hdz nudi konkretno i sta je napravio konkretno u ovih 20 godina vladavine osim sto su osiguralicsebe i svoje potomke do 5 generacije unaprijed...valjda bi prvo oni trebali poloziti racune ..
    akonkretne stvari od HRSa mozes ocekivati tek kad budemo imali mogucnosti za konkretne stvari.....dotada nudumo sebe..svoje ideje..svoje ime i prezime i svoj program i kojeg mozes naci na web stranicama..
    dotada ove slampave zamjene teza dje ce se bilo koga novog na politickoj sceni u Hrvata proglasavat potencijalnim lopovom pored vec postojecih lopova
    gdje ce se optuživati nas da nemamo nista konkretno ..a nece ce postaviti pitanje gdje ista konkretno uradjeno za hr . narod za vladavine hdz?

to je klasicna igra zamjene teze..koju hdz kadar igra cijelo ovo vrijeme straseci svoj narod idiotskim izbornim sloganima tipa " opredjeljenje ili istrebljenje"..
    imam vlastitu pamet i svjestan sam i politickog konteksta vremna i mjesta u kojem bivstujem ..i imam svoju svijest o pripadnosti nsrodu kojem pripadam..i zelim biti dio promjene tog istog naroda..promjene nabolje..i imam pravo kroz stranku kojoj pripadam da se borim za sto veci dio hrvatskog legitimiteta predstavljanja volje hrvatskog naroda...i to pravo imam jer su i svi moji prijatelji, rodbina, braca borili se za to.. borili se da izađemo iz jednoumlja i komunističkog totalitarizma da bi dosli u toliko zeljenu demokraciju..vladavinu naroda..najbolje, najpostenije, najcasnije ljude da iznjedri ovaj hrvatski narod da se bore za ostanak i opstanak gdje je i jesmo stoljecima...
    a ja mislim da to hdz nije u stanju sto zorno i pokazuje sve ove godine vlasti...
    umjesto da se lustrira nakon rata i procisti stranku od kadra sumnjive komunističke proslosti..oni su napravili obrnutu lustraciju...rijesli su se zasluznih branitelja i postenih .. a stranku su premrezili podobnim kadrom vodjen samo ambicijom za osobni probitak njih i njihovih obitelji...
    a nacin djelovanja tog sadasnjeg hdza je simptomaticno vrlo slican nacinu djelovanja partije...gdje se prijeti , ucjenjuje, svakoga tko pokusa javno djelovati van hdzove mantre
    tko brani ovaj hdz a nema osobnog interesa od te iste ..taj je slijep pored zdravih ociju..
    HB

citao do 'hdzovac'

nece vi daleko na taj nacin

citao do 'hdzovac'

nece vi daleko na taj nacin
    citao ili ne citao , tako ti je
    HB

https://www.bljesak.info/vijesti/pol...andidat/238544

posto nekima treba crtati..a prelijeni su sami potraziti...evo malo nacina razmisljanja Hrs i Hrvatskih Zvona...
    izaci na izbore na onim razinama gdje nije ugrozen hrvatskih nacionalni interes..
    HB

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tko glasa za hdz daje svoj glas uništenju hrvatskog naroda. Može se svatko tješiti kako hoće,ali to je istina.Tko daje glas hdz ima hrvatsku krv na svojim rukama.
    il sanguinoso

Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    konkretno?? polako..hdzovac...

pokazi mi prvo sta hdz nudi konkretno i sta je napravio konkretno u ovih 20 godina vladavine osim sto su osiguralicsebe i svoje potomke do 5 generacije unaprijed...valjda bi prvo oni trebali poloziti racune ..
    akonkretne stvari od HRSa mozes ocekivati tek kad budemo imali mogucnosti za konkretne stvari.....dotada nudumo sebe..svoje ideje..svoje ime i prezime i svoj program i kojeg mozes naci na web stranicama..
    dotada ove slampave zamjene teza dje ce se bilo koga novog na politickoj sceni u Hrvata proglasavat potencijalnim lopovom pored vec postojecih lopova
    gdje ce se optuživati nas da nemamo nista konkretno ..a nece ce postaviti pitanje gdje ista konkretno uradjeno za hr . narod za vladavine hdz?

to je klasicna igra zamjene teze..koju hdz kadar igra cijelo ovo vrijeme straseci svoj narod idiotskim izbornim sloganima tipa " opredjeljenje ili istrebljenje"..
    imam vlastitu pamet i svjestan sam i politickog konteksta vremna i mjesta u kojem bivstujem ..i imam svoju svijest o pripadnosti nsrodu kojem pripadam..i zelim biti dio promjene tog istog naroda..promjene nabolje..i imam pravo kroz stranku kojoj pripadam da se borim za sto veci dio hrvatskog legitimiteta predstavljanja volje hrvatskog naroda...i to pravo imam jer su i svi moji prijatelji, rodbina, braca borili se za to.. borili se da izađemo iz jednoumlja i komunističkog totalitarizma da bi dosli u toliko zeljenu demokraciju..vladavinu naroda..najbolje, najpostenije, najcasnije ljude da iznjedri ovaj hrvatski narod da se bore za ostanak i opstanak gdje je i jesmo stoljecima...
    a ja mislim da to hdz nije u stanju sto zorno i pokazuje sve ove godine vlasti...
    umjesto da se lustrira nakon rata i procisti stranku od kadra sumnjive komunističke proslosti..oni su napravili obrnutu lustraciju...rijesli su se zasluznih branitelja i postenih .. a stranku su premrezili podobnim kadrom vodjen samo ambicijom za osobni probitak njih i njihovih obitelji...
    a nacin djelovanja tog sadasnjeg hdza je simptomaticno vrlo slican nacinu djelovanja partije...gdje se prijeti , ucjenjuje, svakoga tko pokusa javno djelovati van hdzove mantre
    tko brani ovaj hdz a nema osobnog interesa od te iste ..taj je slijep pored zdravih ociju..

O kojih ti 20 godina HDZ -ove vladavine guncaš, je li za tebe željko Komšić i platforma, vladavina HDZ BiH, je li tebi alijansa vladavina HDZ, Jozo Križanović...ajde biži tamo i neprovaljuj se.
    Koliko ti plaćaju muslimani da radiš na razbijanju hrvatskog glasačkog tijela koje ove godine je umanjeno za minimalno 100.000 punoljetnih ljudi Hrvata koji su otišli vani.
    Te logike o zamjeni teza su teža boleština. Nikakva zamjena teza ili će nas dekonstituirati ili ćemo opstati još 4 godine, poslije ćemo vidjeti, nažalost i na tvoju radost.
    Ali hajde lupaj gluposti imaš pravo na njih.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-06-2018 at 15:34

Osnovnu kulturu dijaloga molim.

O kojih ti 20 godina HDZ -ove vladavine guncaš, je li za tebe željko Komšić i platforma, vladavina HDZ BiH, je li tebi alijansa vladavina HDZ, Jozo Križanović...ajde biži tamo i neprovaljuj se.
    Koliko ti plaćaju muslimani da radiš na razbijanju hrvatskog glasačkog tijela koje ove godine je umanjeno za minimalno 100.000 punoljetnih ljudi Hrvata koji su otišli vani.
    Te logike o zamjeni teza su teža boleština. Nikakva zamjena teza ili će nas dekonstituirati ili ćemo opstati još 4 godine, poslije ćemo vidjeti, nažalost i na tvoju radost.
    Ali hajde lupaj gluposti imaš pravo na njih.
    vidis ti hdzove mladezi kako spremno jurisa na politickrneistomisljenike...
    bravo.. vi ste svijetla buducnost

jel vas to uce na vasoj Politickoj Akademiji HDZa??
    ili vas uce da nacionalna dugoročna strategija hrvatslog naroda se svodi samo na period od 4 godine.. od izbora do izbora?
    tj.. da posjednete svoj kadar sa stranackom iskaznciom na drzavne jasle....pa od upravnih i nadzornih odbora razmiraznih agencija, drzavnih firmi, do mjesta savjetnika i pomocnika savjetnika opcinskog nacelnika, premijera zupanijei predsjednika federacije...
    i tih 100 000 Hrvata sto je iselilo..nems medju njima hdzovaca..to su sve oni koji su vise odustali izlaziti na namjestene natjecaje na kojima vi postavljate svoj strabacki kadar...
    vi vise veze nemate sa nacionalnom politikom..i ako nas itko dekonstituira to ce biti remrezena lopovska hobotnica HDZ...
    a vrhunac vam kad branite svoju stranku ( ustavri branite svoje drzavne poslove, namjestene natjecaje i beneficije koje sljeduju poslusnike) da kazete da ja netko placenik i izdajica..
    nacin razmisljanja ko u sjevernoj koreji....unutrasnji i vanjski neprijatelj...
    deja vu
    HB

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest...restoranu.html

zanimljivo...
    mladez Hdza i omladina sdpa...na kavici
    kako ovo komentirati?
    strateski razgovor o promisljanju polozaja hrvatskog naroda ili poslovna prijateljska kavica?
    HB

Što je to. Sprema se velika koalicija ko u Hrvatskoj??

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Što je to. Sprema se velika koalicija ko u Hrvatskoj??
    Prvo prihvatam tvoju sugestiju pazit ću na jezičinu drugi put.
    A ovu dvojicu ljudi moji nitko ni za što ne pita. I odakle ono, tamo neko, odmah izvali koalicija, Budalaština na kub. Bombastične bajke za malu djecu. Da su sjeli Ćović i Nikšić odmah bi isto sve poletilo da olaje evo ih- koalicija. I u BiH nije omjer kao u Hrv. između HDZ i SDP. To su neusporedive stvari.
    Bože sačuvaj šta se ovdje lupeta.

Usput sve nešto mislim da se zevzečite a ja glupan nasjedam, jer vam još nisam skužio duh zezancije, pa mi je žao ako koga ne htijući uvrijedim.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove