+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 34 PrviPrvi ... 5 13 14 15 16 17 25 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 281/670

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Ma nema teorije, kakav Komšić....
    Objašnjavao sam to već: SDA je u krizi, to je očigledno i njima je svaki glas bitan, isto važi za SBB i SDP, ima tu i ostalih manjih stranaka koje će se boriti za primat u muslimana, stoga je nevjerovatno da se može od nekakvih DF-ovaca i hajmo reći par tisuća inatlija stvoriti nekakva kritična masa Komšićevih pristalica.
    Nama Hrvatima iz BiH je bitno da budemo kompaktni i da ne upadamo u zamku tih prića ako se muslimanima ćefne..., to je fatalistički defetizam koji nema jasno uporište.
    Sloga kod Hrvata je naročito sada bitna da nas ne pobijedi 100.000 muslimanskih glasova koje maksimalno Komšić može dobiti.
    Hrvatske glasove će nastojati odvući i Dijana Zelenika koja neće dobiti više od 25.000 glasova zajedno sa HRS-om i njihovim fanatičnim pristalicama kojih nema više od 5.000 i ostalim judama, kalibra onog medijusa Lijanovića ili Boriše Falatara..., koji će imati potporu od lijanovićevaca, Budimirovaca, kojekakvih jurišićevaca i ostalih likova koji su kolaborirali preko "platforme" sa muslimanskim begovima i prodali se za jeftinu lovu i fotelje. Hrvati kao narod u BiH računaju na taj otpad.

Ćović će dobiti 75- 80% glasova svih Hrvata iz BiH, jel to dovoljno govori samo za sebe, mada podcrtavam, moramo biti maksimalno oprezni i složni. Normalno izuzetaka ima svigdje pa i u hrvatskom narodu. Uvijek ima onih koji misle da je prilika za njih i to je posve u redu. Pa eto i Lijanović želi da nam bude preCjednik, i on će dobiti neke glasove...ma uvijek i svugdje ima lunatika....

Hrvatske glasove će nastojati odvući i Dijana Zelenika koja neće dobiti više od 25.000 glasova zajedno sa HRS-om i njihovim fanatičnim pristalicama kojih nema više od 5.000 i ostalim judama, kalibra onog medijusa Lijanovića ili Boriše Falatara..., koji će imati potporu od lijanovićevaca, Budimirovaca, kojekakvih jurišićevaca i ostalih likova koji su kolaborirali preko "platforme" sa muslimanskim begovima i prodali se za jeftinu lovu i fotelje. Hrvati kao narod u BiH računaju na taj otpad.
    hrs nije nikad bio niti ce biti dio nikakve ni platforme ni alijanse i to je do sada decidno rekao vise puta,
    a to sto ti veze nemas tko i sto je uopce HRS kao stranka samo govori o tvom neznanju i tvojim djecijim politckim stavovima...
    ako te bas zanima nesto o platformi, jurisicev platformaski hsp je sad rame uz rame s tvojim doktorom draganom...sto govori o tvom politckom neznanju, jer ih aboliras od sudjelovanja u platformi, cak stovise, nalaze tise na listama za koje ces i ti kao slijepi poslusnik hdz glasati.
    hdz se uopce ne bori za Hrvate kao narod, nego za hdzovski narod, jer nikakvi ideali vise nisu vazni , samo pun stomak, razvratan zivot, i nezasitnost u povecanju materijalnog dobra
    hrs odbija biti dio te price, i HRS ce svojim politickim djelovanjem pokazati da politicari trebaju sluziti svome narodu, a ne kako je danas
    Posljednje uređivanje od west : 18-09-2018 at 20:11
    HB

Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    ne znam tko ti tocno nije po volji s liste, ali ovo su ljudi koji imaju hrabrost stati na listu. ja sam siguran kad bi bas vagali pojedinacno sa liste tko je bolji a tko gori.....onda bi lista hrsa ubjedljivo bila bolja od hdza ili hdz90..

nevazno da li ces dati HRSu glas, ja bih te samo zamolio da izadjes na izbore i napravis izbor, potvrditi dosadasnju vladavinu isith ili probati uciniti promjenu.
    samo nemoj ostati kod kuce , da ti glas postane metom raznoraznih malverzacija iza 19 sati
    Naravno da cu izaći na izbore.Revoluciju ne mogu dići pa mi ostaje samo „demokratskim“ procesom mijenjati stvari.

hrs nije nikad bio niti ce biti dio nikakve ni platforme ni alijanse i to je do sada decidno rekao vise puta,
    a to sto ti veze nemas tko i sto je uopce HRS kao stranka samo govori o tvom neznanju i tvojim djecijim politckim stavovima...
    ako te bas zanima nesto o platformi, jurisicev platformaski hsp je sad rame uz rame s tvojim doktorom draganom...sto govori o tvom politckom neznanju, jer ih aboliras od sudjelovanja u platformi, cak stovise, nalaze tise na listama za koje ces i ti kao slijepi poslusnik hdz glasati.
    hdz se uopce ne bori za Hrvate kao narod, nego za hdzovski narod, jer nikakvi ideali vise nisu vazni , samo pun stomak, razvratan zivot, i nezasitnost u povecanju materijalnog dobra
    hrs odbija biti dio te price, i HRS ce svojim politickim djelovanjem pokazati da politicari trebaju sluziti svome narodu, a ne kako je danas
    Imaš Viktora Kvesića,dio platformaške vlasti,žestoki protivnik HDZ-a,a sad je treći na listi HNS-a(HDZ-a) za Zastupnički dom FBiH.Tipično trčanje za foteljom.Jelka Miličević,Bevanda,Denis Lasić su strašno zlo,tipični pljačkaši.Ima tu još razloga zbog kojih ne mogu glasovati za HDZ-ove liste.Sto se tiče predsjedništva-progutat cu,još jednom,ponos i glasovati za Čovića.Zanimaju me stavovi HRS-a o:

1.Trošarine na gorivo?
    2.Ukidanje,nezakonito,donešenih uredbi o eko testu?
    3.Kako ćete riješiti dugove mostarske bolnice?
    4.Kako ćete ove prometnike pretvoriti u policajce?
    5.Tužiteljstvo i sudstvo?

Imam još pitanja,ali ovo je za početak.

eko test, stickeri na sajbu ( kojih nestane)... promjene plocica, prometnih, vozackih .... to su sve samo izmisljanja novih haraca da bi popunili prorwcun kojeg opet vladajuca kasta brsti kako njima pase..

bolnica...tu Houdini ne moze pomoc...kolike su tu dubioze...koje je i stvorila i podrzava aktualna vlast...
    hrs zeli to mijenjati, i praviti pozitivnu pricu napokon..a ne samo prodavati floskule
    uzet cemo samo jedan banalan primjer (namjernog) loseg upravljanja bolnicom....
    dakle SKB posjeduje moderni magnet jacine 3 T...koji je pogadjate u kvaru vec duzi period...( navodno zbog grmljavinskog nevremena, skupo im bilo uloziti u ups zastiti jos par tisuca maraka, pa sad je visemilijunski stroj u kvaru)....ali..vidi cuda..isti taj uredjaj uredno radi u privatnoj poliklinici Vitalis i za "pisljivih" 750 km moze se uraditi magnet u sekundi...a ne da moras cekati mjesecima i godinama na magnet na Bijelom Brijegu..
    Posljednje uređivanje od west : 19-09-2018 at 12:11
    HB

Interesantno je da gospoda u HRS-u bez konzultacija sa širom bazom Hrvata iz BiH i bez šireg uzorka ima "vizije" preustroja BiH pa tako perjanica i vaš "politkom" Slaven Bevanda, zamjenik predsjednika HRS-a, prezentira model ustavnih promjena Bosne i Hercegovine, koji je prije nekoliko godina navodno izradila ova stranka (koja prije nekoliko godina nije ni postojala, ali hajd dalje)..

"Naš model obuhvata višefazni preustroj, a namjera je da na temeljima Vašingtonskog sporazuma krenemo u preustroj Federacije BiH. (to kao da Dejton nije anulirao Vašingtonski sporazum uzevši ga u obzir samo u mjeri da Bošnjaci i Hrvati naprave Federalnu jedinicu op.a) Za početak imamo dvije administrativne jedinice koje bi se zvale Županija Posavsko-hercegovačko-bosanska i Kanton Bosansko-podrinjsko-krajiški. Na području Federacije BiH formirala bi se i tri distrikta Travnik, Gornji Vakuf-Uskoplje i Mostar", pojasnio je Bevanda ( Koji nije uzeo u obzir da u njegovim provizorijima Hrvati zapravo nisu u žestokom diskontinuitetu op.a)
    Bevanda je od biti fakat napravio bevandu.
    Ovakve maglovite vizure bez ikakvog utemeljenja u široj bazi hrvatskog naroda su tek davanje privida da se nešto radi na "zaokruživanju" hrvatskih prostora, a zapravo su račun bez krčmara i definitivno projekat koji neće imati potporu MZ, u to ne treba sumnjati.
    Posljednje uređivanje od imperator : 19-09-2018 at 13:33

Izvod o Bevandinim "vizijama" uzet je sa poveznice:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hrs-...-bih/180913048

I da Bošnjaci će objeručke prihvatiti Bevandine "vizije", u skladu sa njihovim mokrim snovima o unitarnoj islamskoj džamahiriji.

Imao bih mnogo pitanja u svezi sa HRS-ovim "vizijama" o preustroju F BiH kao i u drugim oblastima ali gospodin West je inkompetentan, za davanje kompleksnih odgovora koji će odražavati autentičnu politiku HRS-a, pa bih radije pozvao gospodina Bevandu da nam se stavi na dispoziciju i odgovori na masu pitanja, koja je sam prouzročio nejasnim opcioniziranjima koliko privrednog paketa, toliko i samog društveno političkog kursa u slućaju da njegova stranka pobijedi na izborima i krene sa obnašanjem vlasti.
    Samo na ovaj način HRS bi mogao dokazati da je konzistentan u svojim promišljanjima i realan u svojim planiranim aktivnostima.
    Sve van ovoga je gomila deluzija njegovih fanatičnih sljedbenika s članskom knjižicom HRS-a.

Citiraj Prvotno napisano od Galjego Vidi poruku
    Imaš Viktora Kvesića,dio platformaške vlasti,žestoki protivnik HDZ-a,a sad je treći na listi HNS-a(HDZ-a) za Zastupnički dom FBiH.Tipično trčanje za foteljom.Jelka Miličević,Bevanda,Denis Lasić su strašno zlo,tipični pljačkaši.Ima tu još razloga zbog kojih ne mogu glasovati za HDZ-ove liste.Sto se tiče predsjedništva-progutat cu,još jednom,ponos i glasovati za Čovića.Zanimaju me stavovi HRS-a o:

1.Trošarine na gorivo?
    2.Ukidanje,nezakonito,donešenih uredbi o eko testu?
    3.Kako ćete riješiti dugove mostarske bolnice?
    4.Kako ćete ove prometnike pretvoriti u policajce?
    5.Tužiteljstvo i sudstvo?

Imam još pitanja,ali ovo je za početak.
    prometna policija...interna kontrola...koga od policajaca vide u kladionici da igra Binga, idu sankcije...
    kome se dokaze od prometne policije da uzima mito idu sankcije...
    i radar tronozac da se ne smije stavljati u zasjedu vec mora biti uredno naznacen prometnim znakom da je radraska kontrola u tijeku...
    tuziteljstvo ..sudstvo.... policija..skolstvo…. zdrsvstvo...socijalno....adminstrativne sluzbe...svjesni smo svi neucinkovitosti drzvanog aparaza po svim podrucjima...i ne treba izmisljati toplu vodu..postoje zakoni koji su dobro napisani i potrebna je politicka volja da bi se isti zakoni sporovodili u djelo...
    a ne kao danas da imas da jedan profesor matematike postane ministar prometa i komunikacija...profesor latinskog ministar pravosudja...itd...
    stvari su jednostavne ako se zeli raditi nabolje...ali ako se zeli zadrzati postojeca zabokrecina i politika "ne talasaj"...i u tom muljanju hapati porezni novac..ondacemo dobiti ono sto imamo prethodnih 20 godina vlasti....
    Posljednje uređivanje od west : 19-09-2018 at 14:09
    HB

Imao bih mnogo pitanja u svezi sa HRS-ovim "vizijama" o preustroju F BiH kao i u drugim oblastima ali gospodin West je inkompetentan, za davanje kompleksnih odgovora koji će odražavati autentičnu politiku HRS-a, pa bih radije pozvao gospodina Bevandu da nam se stavi na dispoziciju i odgovori na masu pitanja, koja je sam prouzročio nejasnim opcioniziranjima koliko privrednog paketa, toliko i samog društveno političkog kursa u slućaju da njegova stranka pobijedi na izborima i krene sa obnašanjem vlasti.
    Samo na ovaj način HRS bi mogao dokazati da je konzistentan u svojim promišljanjima i realan u svojim planiranim aktivnostima.
    Sve van ovoga je gomila deluzija njegovih fanatičnih sljedbenika s članskom knjižicom HRS-a.
    u čemu se ogleda fanatizam HRS-a. imaju li vojne kampove za obuku. Jesu vršili neke terorističke napade. Javljaju se u eter maskirnaih lica. Daj molim te pojasni mi to malo.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    u čemu se ogleda fanatizam HRS-a. imaju li vojne kampove za obuku. Jesu vršili neke terorističke napade. Javljaju se u eter maskirnaih lica. Daj molim te pojasni mi to malo.
    Pa dovoljno je vidjeti onih tridesetak ljudi koji su hinili da ih ima bar 5.000 u Tomislavgradu kada su sa ovacijama prisustvovali tribini HRS-ovih funkcionera. Šta je to drugo nego fanatizam...

Sekta.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    zasto bi ti on pojasnio , kad je on u vladajucoj stranci,
    oni ne moraju nista pojasnjavati, "tko nije s njima protiv njih je" logika
    a sasvim druga stvar je to sto ne zna pojasniti niti artikulirati svoje politicke stavove, vec je samo hdzov bot koji po nalogu stranke, velica stozernika i stozernu stranku po internetu.
    HB

zasto bi ti on pojasnio , kad je on u vladajucoj stranci,
    oni ne moraju nista pojasnjavati, "tko nije s njima protiv njih je" logika
    a sasvim druga stvar je to sto ne zna pojasniti niti artikulirati svoje politicke stavove, vec je samo hdzov bot koji po nalogu stranke, velica stozernika i stozernu stranku po internetu.
    Opet. I opet.
    U nedostatku argumenata, koje sam ti jasno i nedvojbeno predočio krećeš u osobni razračun, te tko sam, te bot sam te ovo i ono, te ne znam artikulirati, dakle neartikuliran sam, dakle životinja dakle vrijeđaš me...
    Gospodine Ink ima li vas?
    Ili da gospodinu odgovorim na svoj način ?
    A mislim da smo se ti i ja gospodski dogovorili.

Pa dovoljno je vidjeti onih tridesetak ljudi koji su hinili da ih ima bar 5.000 u Tomislavgradu kada su sa ovacijama prisustvovali tribini HRS-ovih funkcionera. Šta je to drugo nego fanatizam...
    To nije fanatizam.

inače zar niste rekli da baš u Livnu i Duvnu dominiraju i da su oni sebični koji gledaju samo u Zagreb koje ih neće.

Kontradiktornost.

Opet. I opet.
    U nedostatku argumenata, koje sam ti jasno i nedvojbeno predočio krećeš u osobni razračun, te tko sam, te bot sam te ovo i ono, te ne znam artikulirati, dakle neartikuliran sam, dakle životinja dakle vrijeđaš me...

Slobodno i ti možeš njemu odgovoriti da je neartikuliran ili slično. To je sve dio normalne rasprave

Ali se blesave i degutantne uvrede neće tolerirati..

Opet. I opet.
    ne budi patetican, to sto ne kuzis uopce sto znaci raspravljati o politickim stajalistima, ne daje ti za pravo da se pravis zrtvom,
    za normlanu raspravu o preustroju federacije BiH kao hrsovom prijedlogu potrebno je procitati cijeli dokument, pa kad tu lektiru zavrsis, mozemo o svemu sto te zanima...
    ovo je ipak topic o HRS/ Hrvatskim Zvonima... pa ako vec toliko zarko zelis diskreditirati nas , moraces ces se puno bolje potruditi nego dosad
    HB

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove