+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 34 PrviPrvi ... 8 9 10 11 12 20 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 181/670

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

koja razina komunikacije ..cestitam )
    nadam se samo da nemas vise od 15 godina

ajd sad na spavanje... mah mah
    HB

ne znam zasto Raguz daje intervjue klikslamu, ali veliki minus

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Takvi glupaci se i hvataju na šuplje priće. Nisi ni našao za shodno da prokomentiraš moj jasni stav o budalaštini koja se ispalila na tom neformalnom skupu, nego oddmah u glavu, ti si HDZ-ovac ovo ono...
    Majmune jedan seljački, taj tvoj đeneral vodi ga sebi kući, izabran je kao kandidat HNS-a da to slučajno nije bio, nikad taj saborsku kunu nebi vidio. I ne prićaj budalaštine nego otresi tom hmaljom i utuvi si u tu glavurdu da strančarenje Hrvata koji su ionako sjebani američkim stavom, pogotovu sad ne vodi nikud.

Jebo vas ćaća sviju, kad tako moram da kažem, našli ste sad tri i pol mjeseca uoči izbora srati. Đe ste bili junaci prija godinu, dvije , tri. Nego hoćete guzici vlasti po cijenu da nas sviju Komšić natrti. Sikter i ti i taj tvoj jebeni HRS i svi svi nedokazni karijeristi, bolesnici. Zgazit će vas vrijeme ko zadnje smeće i otićete na povjesni otpad ko što su otišli i platformaški izdajnici Hrvata.
    Bit će te stid radi svega što danas pišeš ovdje.
    Da nije bilo takvih kao sto su general Glasnovic nebi dojucerasnje Jugoslavencine koje su se potpisivale sa cirilicon danas glumile svjetske politicare. Kao Dragan Covic.

Jedno mora biti kristalno jasno, ako dodje stani pani i ako dodje izbor izmedju HDZa BH i generala Glasnovica ja bi priporucija svakome da se odluci za generala Glasnovica.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    ne znam zasto Raguz daje intervjue klikslamu, ali veliki minus
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/slav...-ici/180622100

mislis na ovo??

pa ajde...sta mu konkretno u tekstu zamjeras..ili samo zamjeras sto je izjava data za klix.ba??
    ...napadanje radi napadanja samog vec imamo od nerona impertora..pa bih volio malo konstruktivniji doprinos samoj temi,,
    hvala
    HB

da, intervju koji klikslam koristi da popljuje Covica i HDZ.

Davati intervju dokazanim velikobosnjackim govnarima, promasaj. Ali nista me ne cudi.

da, intervju koji klikslam koristi da popljuje Covica i HDZ.

Davati intervju dokazanim velikobosnjackim govnarima, promasaj. Ali nista me ne cudi.
    jes vala... klix nije citan..... drugi put ih treba odbiti..

sadrzaj crni..sadrzaj uvijek prije forme....sta ti nije po volji u tekstu???

nista ??

samo to sto je izsao na klixu??

pa ne smeta nitko "hrvatskim" portalima i tiskovinama da zovu za izjave ,,,

ah da...oni to uglavnom ne smiju
    HB

https://youtu.be/y77FBwaa5V4

sinocnja tribina u Livnu
    HB

Imperatore, da se razumimo jednu stvar. Ovakve postove kakve ti pišeš ovdje, neće se tolerirati. Ne bi volio da ti brišem komplet postove kao što sam morao ovaj zadnji.. Ili da te baniram. Nije ovo WC.

Molim te paziš na rječnik. Koji te ovo već put molim a ti ignoriraš i nastavljaš po svome.

Što se tiče Ragužovog intervjua klixu, to je takav fail da ga ne mogu dovoljno opisat. To je kao da daješ intervju press službi tzv ABiH u ratu i odaješ joj broj strukturu i položaje HVO-a. Nevjerovatna stvar. Klix je ludi portal najgoreg muslimanskog šovinizma. I nema tu opravdanja.

Razmirice u kući se rješavaju u kući, ne iznose se onome tko te želi istjerati iz kući, na tacni.

Već sam rekao da Raguž nije lider, to je sad samo intervjuom potvrdio.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

/B][/B]
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Imperatore, da se razumimo jednu stvar. Ovakve postove kakve ti pišeš ovdje, neće se tolerirati. ne bi volio da ti brišem komplet postove, ovo je zadnji put da ti ih korigiram. Ili da te baniram. Nije ovo WC.

Molim te paziš na rječnik. Koji te ovo već put molim a ti ignoriraš i nastavljaš po svome.

Što se tiče Ragužovog intervjua klixu, to je takav fail da ga ne mogu dovoljno opisat. To je kao da daješ intervju press službi tzv ABiH u ratu i odaješ joj broj strukturu i položaje HVO-a. Nevjerovatna stvar. Klix je ludi portal najgoreg muslimanskog šovinizma. I nema tu opravdanja.

Razmirice u kući se rješavaju u kući, ne iznose se onome tko te želi istjerati iz kući, na tacni.

Već sam rekao da Raguž nije lider, to je sad samo intervjuom potvrdio.
    OK.

Pazit ću kako se budem obračao ljudima koji diksurtiraju bez argumenata i prvi kreću u vrijeđanje, suptilno i podlački.

Evo od čega je krenilo:

..."ti decko nista nisi procitao jer veze nemas sa zivotom a kamolli s promisljanjem politike i politicke situacije. nazalost ti si ogledni primjerak tipicnog hdzovog izdanka..i zato jesmo tu gdje jesmo a ako su takvi kao ti nova generacija politicara u hdzu..onda nam se jos crnje pise....
    da imalo pratis politiku znao bih da glasnovica su povaljivali na izborima hdz i hdzovci ... i samo zato sto galava uziva ogroman ugled u svom narodu ..samo iz tog razloga je prosao u sabor,,,,inace tvoj hdz je u taj isti sabor ugurao amorfne mase poput ljubica i raguza..."

I šta je očekivao medalju za ...eto da ne lajem... Ma nema teorije ovako podcjenjivački nešta s visoka, ko on je neki ...(opet da ne lajem) i on je taj koji će objasniti kako treba strančariti...

A glede intervjua ovog jada Raguža na Klixu, evo argumenata, koji ne izlaze iz mog animoziteta prema ovim judama, nego činjenicama.
    Čovjekov program se sastoji isključivo, ali isključivo na kritici HDZ-a BiH.
    On ništa ne nudi, ništa ne predlaže, on samo slijepo mrzi i olajava HDZ i pametuje oko HNS-a i opet bez apsolutno ikakvog prijedloga. Normalno iako nema niti vizije o odnosima u BiH ili rješavanjima pitanja hrvatske ravnopravnosti itd...
    Samo radi toga što mrzi Ćovića i HDZ dospio je na KLix.
    I normalno kao takav sjeda kao kec na desetku muslimanima koji mu daju prostor na Klixu i dalje pogledajte komentare na toj temi i skontaćete od koga će dobiti očekivanu potporu, samo nek nije HDZ, muslimanima valja svaki hrvatski izdajnik.

U njegovom postu nema ekspilicitnih uvreda, tvoj je bio krcat. Mi ovdje nismo čistunci koji paze na svaku riječ ali nismo kako kažem WC. I tako će ostati.

na sve se može odgovoriti i replicirati bez eksplicitnog i vulgarnog vrijeđanja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U njegovom postu nema ekspilicitnih uvreda, tvoj je bio krcat. Mi ovdje nismo čistunci koji paze na svaku riječ ali nismo kako kažem WC. I tako će ostati.

na sve se može odgovoriti i replicirati bez eksplicitnog i vulgarnog vrijeđanja.
    Dobro šefe.
    Umijem i ja podlo igrati ko ovi dragi naivčine strančari. Ništa eksplicite, valja, bit će kako kažeš.... Samo lik mi ipak nije odgovorio niti na jedno pitanje, nego odmah ono nešta dečko," ono" se našlo meni s visoka...itd...eto kako i sam veliš ništa nije reko eksplicite, mada, da mi je to što je napiso reko u lice slomio bih ga od batina,....al dobro...nema psovanja i nećeš od mene ćuti više ćuti vulgarnost ali ako me ko uvrijedi, e onda ti ćeš mu to fino reći da mu ja ne kažem na svoj način... Ne mislim nikog ovdje tužakat, ali nedam na sebe. Fala ti što si obziran prema meni i ja ću to poštovati.

to se zove sitnosicardjijska politika, nesto kao PDP ili SDS koji prakticno sluze velikobosnjackoj politici, a samo da nekako ugrabe vlast u RS-u.
    Naravno, verbalno su oni veliki Srbi, ali prakticno sluze sarajevskoj carsiji.

Dati intervju Klikslamu, samo po sebi je nenormalno, pa uradio to Raguz ili Covic, nebitno. Samo sto oni Covica ne traze jer im je on meta, a u ovom primjeru Raguz je posluzio kao streljivo.

Nije njima Raguz drag, utopili bi ga u casi vode, ali opet dobro dodje da razvodni glasove Hrvata, kao i ostali Raguzi, pa kad Komsic opet zajase onda mogu nastaviti svoju politiku.
    Mada, problem je ili ga bar ja vidim, sto Raguz i "antiHDZ" ekipa nikako ne vide da dolazak na vlast Komsica u sustini jedino ide u korist HDZ-a. HDZ tako najbolje homogenizira hrvatsko biracko tijelo.

Ne boris se za prava Hrvata tako sto ti je jedina meza onaj kojem ti isti Hrvati daju skoro plebiscitarnu podrsku. Nego ides u neke pregovore, razgovore, bilo sto... Hrvati u BiH nemaju prostora ni komocije za pluralizam, moraju biti zajedno iz ocitih razloga, ali ocito neko to ne razumiju.

I sva antiHDZ retorika u sustini samo koristi HDZ-u. Ali dzaba je govoriti.

mada, da mi je to što je napiso reko u lice slomio bih ga od batina,....
    mislim da bi za registraciju na forumu trebalo uvesti pravilo da se pustaju samo punoljetne osobe
    fino vas uce u toj stranci.. jeste li dosli do pojma pluralizam?

i jos vas uce da generala i legendu domovinskog rata Zeljka Glasnovica posprdno nazivas "đeneralom"??
    sram te moze biti...
    Posljednje uređivanje od west : 01-07-2018 at 16:25
    HB

mi smo crni hrvatska stranka bez ijedne packe...nemamo nikakvih repova..i ako je najveci grijeh i izdaja
    nasa sto smo dali izjavu za klix....i radi toga smo izdajnici... super onda
    evo ti onda exluzivni intervju velikog vodje za
    klix.. http://klix.ba/vijesti/bih/dragan-co...tima/170524041
    ...
    jel sad ovo znaci da je idragan u sluzbi velikobosnjacke politke?
    ili se njemu ovo gleda kroz prste?

ja znam da je HRS i Hrvatska Zvona za sve vas enigma...jer nemamo oraha u dzepovima......imamo sve mlade i ispravne ljude..i nemoze nam se ama bas nista nalijepiti
    i onda u nedostatku materijala za blaćenje.. onda se pribjegava izmisljanju....za hdzovce smo buduci platformasi..a za hdz90 ..oni kazu da smo hdzov satelit..itako ukrug mantra..

pokusava nas se diskreditirati na svaki nacin....

ali samo izvolte tko god to zeli...HRS nema problem sa tim..cak nam je to svojevrsna reklama..
    mi imamo svoj pravac i nacin svoga rada
    . i polagacemo racun svome narodu na dan izbora..
    Posljednje uređivanje od west : 01-07-2018 at 16:50
    HB

Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    mi smo crni hrvatska stranka bez ijedne packe...nemamo nikakvih repova..i ako je najveci grijeh i izdaja
    nasa sto smo dali izjavu za klix....i radi toga smo izdajnici... super onda
    evo ti onda exluzivni intervju velikog vodje za
    klix.. http://klix.ba/vijesti/bih/dragan-co...tima/170524041
    ...
    jel sad ovo znaci da je idragan u sluzbi velikobosnjacke politke?
    ili se njemu ovo gleda kroz prste?

ja znam da je HRS i Hrvatska Zvona za sve vas enigma...jer nemamo oraha u dzepovima......imamo sve mlade i ispravne ljude..i nemoze nam se ama bas nista nalijepiti
    i onda u nedostatku materijala za blaćenje.. onda se pribjegava izmisljanju....za hdzovce smo buduci platformasi..a za hdz90 ..oni kazu da smo hdzov satelit..itako ukrug mantra..

pokusava nas se diskreditirati na svaki nacin....

ali samo izvolte tko god to zeli...HRS nema problem sa tim..cak nam je to svojevrsna reklama..
    mi imamo svoj pravac i nacin svoga rada
    . i polagacemo racun svome narodu na dan izbora..
    To je jedna lijepa prica sto vi radite ali previse ljudi ovisi o HDZ-u na ovaj ili onaj način i oni vecinu HR glasova imaju osigurano.Ekipa s državne sise,razno razne udruge,poduzetnici slizani sa njima te obitelj tih buzdovana koji glasaju za njih iz gore spomenutih razloga.

Pitanje je koliko zapravo glasača mozete privući,jer jedni misle da tako samo cjepkamo nase glasove,pa ce vas zaobic,dosta mlađe ekipe ni ne glasa,dosta je mladih diglo sidro.

Bilo kako bilo ja cu vas zdušno zaokružiti :-)

a za koga glasujete na listi za predsjednistvo... to vi meni recite, vec sam pitao ali ne sjecam se odgovora

a za koga glasujete na listi za predsjednistvo... to vi meni recite, vec sam pitao ali ne sjecam se odgovora
    crniiii... opusti se bola malo.. Hrvatska dobila...idemo do finala... ))

ajmooooo.
    HB

Malo Razbibrige. Hrvatska ode u četvrt finale. Oči svih Hrvata će biti uprte u susret Hrvatska/Rusija 7 srpnja...

DOK JE BOGA BIT ĆE I HRVATA, DOK IMA HRVATA BIT ĆE I HRVATSKE!
    http://otporas.com/dok-je-boga-bit-c...ce-i-hrvatske/

Iskreno ne znam...Polovicom 8 imam nesto,na bolovanju cu bit dole,sigurno par mjeseci,dok popricam s nekom ekipom i budem upucen u svakodnevne politicke zavrzlame odlucim se.

Ja ću glasovati za najbolje a do sada se vidi da je to naša LIEPA PLAVKA...

CLINT EASTWOOD PREKO DRESA HRVATSKE MOMČADI ŽELI POSTATI NARURALIZIRANI HRVAT, poput kao što ima milijune Hrvata naturaliziranih Amerikanacxa...
    http://otporas.com/clint-eastwood-pr...izirani-hrvat/

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove