+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 32 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 15 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/627

Tema: Izbori u BiH, muslimanske podvale i ima li alternative HDZ-eu?

Slabo si upucen, ocito.

Ima misljenje, Treci je jedna od glavnih programskih stavki vecine hrvatskih stranaka, ali kako rekoh, misaona imenica.
    Ne postoji nacin, trenutno, da se formira takav entitet. Prije svega, ne postoji volja glavnih igraca, zapravo sve cine da Hrvatima uzmu i ono malo konstitutivnosti. Kakav treci entitet, americko veleposlanstvo, OHR i ostali se nece smiriti dok ne naprave "fer podjelu" na bosnjacki i srpski entitet. To je njihova pragmaticna politika, nahrani oba lava, a trecu stranu ko jebe.
    Treca strana ionako sama sebi podmece nogu, vec dva desetljeca.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Naravno da je los trenutak, a za dvadeset godina ce biti bolji trenutak jer onda nece vise biti Amerike.

Koji mentalitet, meni da neko prica kako se moran naguziti dok vreli vodja postaje sve bogatiji i bogatiji pita bi ga za zdravlje.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

nadam se da ces ti doci na vlast i svom carobnim stapicem abrakadabra stvoriti treci

nitko sretnii od mene

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Treci entitet je u sadasnjoj situaciji misaona imenica, budimo realni.

Cesto Covic spominje Treci, uglavnom u predizborne svrhe. Hrvati ni svoj tv kanal nemaju, cak su i HTV Mostar ukinuli stranci, na intervenciju bosnjacke politike.

Bodemo se sa rogatima, a iza ledja Plenky, Milanovic, Kolinda, Josipovic, Mesic, sve bolji od boljeg.
    ti ovdje na forumu dodjes kao dezurni mrgud... te ovo ne valja..ovo je ovako.. ovo je realnost...
    bola odmori malo covjece..svjesni smo situacijei odnosa snaga...ali da padnemo bez ispaljenog metka???
    to "nece da moze"
    velim ti proguglaj malo hrs fejs i web stranicu....mozda se pozitivno iznenadis ... imamo odlican prijedlog uredjenja BIH i FBIH..nudili smo ga na HNSu... ali očito stozernu stranku ne zanima nista sto ne dolazi od njih..
    oni su prezauzeti kadroviranjem svog preobimnog clanstva..
    a hdz trazi treci entitet godinama a moli Boga da ga ne dobijje..jer zna da bi im vladavina bila okoncana u takvooj hrvatskoj izbornoj jedinici..
    HB

ja sam samo realan, mozete vi imati 101 prijedlog, opet na koncu odlucuju oni sto im je 5 trecina od 17 i sto im je hrvatski narod u BiH samo smetnja u uredjenju drzave pa su potezima vise Visokih predstavnika Hrvatima oduzeta brojna prava.

A OHR i americko veleposlanstvo su, kako znamo, bog i batina, gubernatori ne samo BiH.

I kako rekoh, ako dobijete 99% hrvatskih glasova a ja zaista nemam nista protiv jer od HDZ-a gori tesko da mozete biti, opet ce te i vi morati u koaliciju sa SDP ili SDA, jer drugacije se vlast u Federaciji drzavi ne moze formirati osim da Lijanovic, Zubak ili HSP opet odglume platformu... i vas cekaju opstrukcije bosnjacke politike, medjunarodne zajednice, i kako rekoh, pitanje je koliko bi vasi kadrovi u svemu tome bili posteni kad spominjemo stranacki podobne kadrove, raspodjelu novca, lopovluk itd.

Zato sam i povukao paralelu sa MOSTom, oni su se brojnima uspjeli prodati kao postena alternativa, mene su poznanici izmaltretirali "ultrasposobnim i megapostenim" Petrovom, oni su predstavljeni kao neka postena alternativa koja je eto pomalo udesno ali ideoloski nisu ni tamo ni amo dakle neutralni postenjaci neoptereceni ideoloskim pitanjima... elem, na kraju, tajkunska tvorevina najvjerojatnije.
    Jednostavno ne vjerujem nikome, dok me ne razuvjeri.

Prijedlozi... covjece, imamo odluku Ustavnog suda, najviseg tijela u drzavi, pa se njihova odluka laganini ignorira i bosnjaci rade sta hoce a Inzko mrtav hladan izjavi kako su eto oni u pravu. Gubernatori drzave idu tako nisko da izracunaju kako je 5 trecina od 17, i sta... tu pamet staje.

Datum registracije
    Sep 2016
    nadam se da ces ti doci na vlast i svom carobnim stapicem abrakadabra stvoriti treci

nitko sretnii od mene
    Meni to nije zanimanje, niti priman placu gospodina Covica, niti iman privilegije gospodina Covica. Usporedba je totalno, ali ono bas totalno deplasirana kako bi opravdala bezkoristno laviranje gospodina Covica, koji kao fol brani sveopci interes Hrvata u BiH, a sam ima najvise koristi od toga, dok dugorocno za Hrvate ne cini ista.

Znaci razumijevanje za likove poput Covica nema, niti ce biti, niti ga zasluzuje.

Strpljenja, uci ce Komsic Sejdo u predsjednistvo pa ces/ce te odahnuti od Covica.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ako padne HDZ, SDP ce vladati 30 godina.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Slabo si upucen, ocito.

Ima misljenje, Treci je jedna od glavnih programskih stavki vecine hrvatskih stranaka, ali kako rekoh, misaona imenica.
    Ne postoji nacin, trenutno, da se formira takav entitet. Prije svega, ne postoji volja glavnih igraca, zapravo sve cine da Hrvatima uzmu i ono malo konstitutivnosti. Kakav treci entitet, americko veleposlanstvo, OHR i ostali se nece smiriti dok ne naprave "fer podjelu" na bosnjacki i srpski entitet. To je njihova pragmaticna politika, nahrani oba lava, a trecu stranu ko jebe.
    Treca strana ionako sama sebi podmece nogu, vec dva desetljeca.
    Pa, Crni, zašto nema nekakve ozbiljnije akcije? Ako su Albanci uspeli da otmu Kosmet od Srba, mogu i Hrvati uzeti entitet od Bošnjaka (Srbi, se tome, za sada, ne protive)?
    Malo pobuna, bojkot, blokade puteva, proglašavanje entiteta unilateralno itd. itd.

"Ne može se zadobiti carstvo,
    na divanu sve duvan pušeći"
    kaže epska pesma "Početak bune protiv dahija".

Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Pa, Crni, zašto nema nekakve ozbiljnije akcije? Ako su Albanci uspeli da otmu Kosmet od Srba, mogu i Hrvati uzeti entitet od Bošnjaka (Srbi, se tome, za sada, ne protive)?
    Malo pobuna, bojkot, blokade puteva, proglašavanje entiteta unilateralno itd. itd.

"Ne može se zadobiti carstvo,
    na divanu sve duvan pušeći"
    kaže epska pesma "Početak bune protiv dahija".

A ko tebi kaze da i tvoja republicica Dodik nece dati dija za treci entitet.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A ko tebi kaze da i tvoja republicica Dodik nece dati dija za treci entitet.
    Kaže mi zdrav razum. Federacija je zamišljena kao hrvatski entitet (i muslimanski), a Federaciji je dato već u Dejtonu šta treba. Pa neće Srbi dvaput da daju hrvatskom entitetu...

Datum registracije
    Sep 2016
    Kaže mi zdrav razum. Federacija je zamišljena kao hrvatski entitet (i muslimanski), a Federaciji je dato već u Dejtonu šta treba. Pa neće Srbi dvaput da daju hrvatskom entitetu...
    Mislis, a sto ako se hrvatski entitet formira u Federaciji, okolnosti se promjene i republicica Dodik dodje pod pritisak i izgubi ovu komotnu situaciju.

Bolje bi vama bilo da razcistite sa Hrvatima za vijeke vijekova.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mislis, a sto ako se hrvatski entitet formira u Federaciji, okolnosti se promjene i republicica Dodik dodje pod pritisak i izgubi ovu komotnu situaciju.

Bolje bi vama bilo da razcistite sa Hrvatima za vijeke vijekova.
    A sa Hrvatima ćemo raščistiti, ako im damo malo teritorije?
    Pa, neka, ipak nećemo ništa da dajemo, a šta će biti u budućnos', videćemo.

Koliko ja vidim, situacija je takva da će biti premija ako nešto napravite od Zapadne Hercegovine. Ona je pod upitnikom, a ostalo definitivno nije vaše, i male su šanse da bude...

Datum registracije
    Sep 2016

Koliko ja vidim, situacija je takva da će biti premija ako nešto napravite od Zapadne Hercegovine. Ona je pod upitnikom, a ostalo definitivno nije vaše, i male su šanse da bude...
    Da je ovisilo o Srbima sto ce biti hrvatsko, moje prebivaliste u Hrvatskoj bi bilo tamo negdi kod Grunfa.

Jasno je meni da tebe nije briga sto ce Hrvati zacrtati kao svoje, ali viruj nece ni brigati Hrvate za republicicu Dodik.

Kiseljak, Kreševo,Vitez,Žepče,Orašje, Odžak,Novi Travnik...nisu naši? samo se ti nadaj

Datum registracije
    Sep 2016
    Aleksha je slika i prilika ''srpske brige i saveznistva'', neka Hrvati iznesu zapadnu Hercegovinu ako mogu, ako ne, isto dobro, republicica Dodik izlazi mukten, tako oni to zamisljaju.

Da su oni sigurni kako ih nece Muslemani napasti nakon sto su napali Hrvate, nebi bilo ni ove kurtoazne ''brige''.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa sam si reka da će HDz dobit 50% glasova ljudi jer ih hrani. A što je s onih 50% što ih ne hrani. Oni mogu crknit.?

Pa kad mu ostane 50%, pa slijedeći put 50% od 50% pa 50 % od tih 50% šta će na kraju svi stat u jedan autobus.

To nije ta politika. Ne kažem ja da ima čarobni štapić ali ni ovako se više ne može. Što je rekao jedan moj pajdo na hodnji prije rata..hodajte il brže il sporije, ovako se više ne može.
    To 50% po 50% je narednih bar tri izborna ciklusa 12 godina...do tada smo 12 puta dekonstituirani.

Slabo ti to odatle vidiš. nabavi ti dobre cvikare da bolje vidiš. Ovdje nema premija, konstitutivnost Hrvata nije lutrija, nego činjenica isto ko što je i RS činjenično nastao na zločinu i etničkom čišćenju koje je ma što tko govorio genocid. To nekakvo analiziranje što će biti sa Hrvatima i hrvatsko u BiH je paušalno i neutemeljeno razmišljanje koje ti lijepo pojašnjava Montoya, a i ovaj Puntar.

Strpljenja, uci ce Komsic Sejdo u predsjednistvo pa ces/ce te odahnuti od Covica.
    Svaka čast, jedini vispren komentar.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove