+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/4

Tema: Gdje je nestao čovjek??

Gdje je nestao čovjek??

Nisam mogao da ne otvorim ovu temu kad sam ovo pročitao.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...obile/7400838/

Došlo mi je da zaplačem, da se raskrivim, pa kud mi to idemo, u što se ljudi pretvaraju. Kako je to moguće. Odkud ta okrutnost, surovost, sadizam da to radiš svojoj krvi, ma bilo čijoj ali pogotovo je to nerazumljivo kad to radiš svojoj.

Tko ej te cure odgajao, tko im je ulio životne nazore u glave, neki moralni zakon, što je njima u glavama, odkud ta okrutnost, besćutnost.

I ovo traženje novčane odštete mi je nerazumljivo. Tko ti to može uopće novčano nadoknadit..to samo saznanje..

užas..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Meni to nije ni malo cudno. Gledam i slusam kako se danas ljudi odnose prema vlastitim roditeljima. Pa kad to vidis onda nije ni cudno sto je ova baka dozivjela od svojih unuka. Makar se ne bih ni iznenadio kada bi se pokazalo da je YUtarnji malo i napuhao stvar.

mozda je klishe, ali po meni je i ovo rezultat liberalne ideologije koja nas uci da porodica nije bitna, da djeca moraju ici od kuce sa 18 godina i po mogucnosti da odesele na drugi kraj drzave ili planete (americka skola) i da zaborave na roditelje, da je u zivotu bitan samo novac, da je dolar ili euro jedini Bog, logicno da je posljedica svega totalno nepostovanje ne ljudi oko sebe vec niti rodbine, oca, majke, brata, sestre, bake, djeda.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    mozda je klishe, ali po meni je i ovo rezultat liberalne ideologije koja nas uci da porodica nije bitna, da djeca moraju ici od kuce sa 18 godina i po mogucnosti da odesele na drugi kraj drzave ili planete (americka skola) i da zaborave na roditelje, da je u zivotu bitan samo novac, da je dolar ili euro jedini Bog, logicno da je posljedica svega totalno nepostovanje ne ljudi oko sebe vec niti rodbine, oca, majke, brata, sestre, bake, djeda.
    Upravo ovo.

Ali nije stvar samo u odgoju, stvar je u karakteru.

http://tribun.hr/julius-evola-europska-dekadencija/
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove