+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/17

Tema: Erdogan u Sarajevu-sanjaju li Muslimani sudbinu Armenaca za Hrvate?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Erdogan u Sarajevu-sanjaju li Muslimani sudbinu Armenaca za Hrvate?

Vanjska politika Republike Hrvatske, da je imamo, bi morala hitno reagrati na ovo i upitati ove likove u Brüsselu sto namecu Hrvatima kroz lokalne janjicare (Plenky i kompanija) razne Istambulske Konvencije, kakvu sliku ovo salje Hrvatima sto u HB, sto u RH.

Inace, cak je i malo tragikomicno da se konvencija koja podmuklo gura neke bolestne definicije naziva Istambulska, a u Turskoj je na vlasti ultra-konzervativna muslimanska vlada, osjvedocenog Osmanlije Erdogana.

Tragimocni je da niti HDZ RH, niti HDZ BiH nema odgovore na sve agresivniju politiku Muslimana, i nezna izlobiirati jacu podrsku EU.

Ispada da Hrvati gutaju raznorazne knedle, a korist od toga jedino imaju HDZove glavesine.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ovo im je prilika da pokažu kako se jedino iskreno osjećaju. Kao Turci. Ova sva gluma kurac-palac, Bošnjaci, partizanija ( u kojoj su bili u promilima) sve je to za jednokratnu upotrebu i odbacit će se ko guzobrisni papir ako zatreba.

Samo Turci u njima bude iskrene emocije na vremena kad su oni bili age i begovci a kršćani raja. I naravno da to sanjaju.

pa najveće nacionalno slavlje nakon rata bilo je kad je Turska izbacila Hrvatsku sa EP 2008-me
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Slabo nesto, ocekivao sam vise. Najavili su da ce samo iz Austrije krenuti 2.000 Turaka za Sarajevo.

Zanimljivo je, kako su slike Tita zamjenili za sliku Sultana. Bravo Turci.

Posljednje uređivanje od st.anger : 20-05-2018 at 20:39
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Ja gledam gore na slici , reko nije valjda Ataturk, ona druga slika na panou, nemoguće Ataturk je "otac moderne Turske" sušta suprotnost koji je zabranio fes, burku i odvojio islam od vlasti, što je važilo sve do Erdogana. Upravo je Erdogan ukinio Ataturkovo naslijeđe.

Još su Kemalisti jaki u Turskoj, još se njih ovaj patetični sultan plaši. Ataturk je uveo u ustav da vojska mora srušiti svaki islamističku stranku koja dođe na vlast. zato je u Turskoj bilo nekoliko vojnih pučeva. To je vojsci bila obaveza a ne pravo. zadnji je pokušan nedavno.

Erdogan i Ataturk na istom zastoru. Da je Atatursk živ Erdogan bi u najboljem slučaju iza pet metara debelih zidova.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2018 at 21:11

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja gledam gore na slici , reko nije valjda Ataturk, ona druga slika na panou, nemoguće Ataturk je "otac moderne Turske" sušta suprotnost koji je zabranio fes, burku i odvojio islam od vlasti, što je važilo sve do Erdogana. Upravo je Erdogan ukinio Ataturkovo naslijeđe.

Još su Kemalisti jaki u Turskoj, još se njih ovaj patetični sultan plaši. Ataturk je uveo u usatv da vojska mora srušiti svaki islamističku stranku koja dođe na vlast. zato je u Turskoj bilo nekoliko vojnih pučeva. To je vojsci bila obaveza a ne pravo. zadnji je pokušan nedavno.

Erdogan i Ataturk na istom zastoru. Da je Atatursk živ Erdogan bi u najboljem slučaju iza pet metara debelih zidova.
    Ataturk je smo folklor. A i za Kemaliste to vise ne vazi, za skoro svaki oblik ozbiljne opozicije se ide u zatvor.
    Turska polako skrece prema islamskoj republici, sada na jesen ce ovaj ici prema 60% ili bar 55%. Njegovih 50-60% i jos neki 10-15% MHPa (sivi vukovi), su ti 60-75% za turske nacionaliste i islamiste.
    Posljednje uređivanje od st.anger : 20-05-2018 at 21:10
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Datum registracije
    Sep 2016
    Srbijanski Turci pozdravljaju vodju.

Mali Turcin Bakir hvali neukusno i ljigavo, ali i nespretno i tutlavo velikog Turcina.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Ataturk je smo folklor. A i za Kemaliste to vise ne vazi, za skoro svaki oblik ozbiljne opozicije se ide u zatvor.
    Turska polako skrece prema islamskoj republici, sada na jesen ce ovaj ici prema 60% ili bar 55%. Njegovih 50-60% i jos neki 10-15% MHPa (sivi vukovi), su ti 60-75% za turske nacionaliste i islamiste.
    Cak i ovaj ko fol Gülenovski ustanak je Erdogan izkoristija da pocisti ono sto je od Kemalista ostalo u vojsci. Sve sto radi mu se svelo na likvidaciju Kemalista, a kako izgleda mu dobro ide, Turska se sve vise uklopljava u profil brace okolo sebe.

Onaj seljo Bakir želi što više govorno imitirati oca koj ije što god mislio o njemu, imao svoj stil. Ovaj ga želi kopirati čak i u stankama, napadno.

A kalibar je da šibicari po sarajevskom kolodvoru.

Plaši se Erdogan Kemalista još. Možda više nisu kao što su bili ali daleko od toga da su poraženi do kraja.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2018 at 22:46

Datum registracije
    Sep 2016
    Opcenito, to da, pa svi ovi gradovi na zapadnoj obali su puni Kemalista, a onako bukvalno receno, ono sto san od Turaka upozna tu u Njemackoj, a da su ok ljudi, ili su Aleviti ili Kemalisti.

slaba posjeta, dovukli su dosta Turaka iz Europe i poturica iz Sandzaka ali daleko ispod ocekivanih 20-30 tisuca ljudi koliko su ocekivali da ce se skupiti... zato je ovaj otkazao setnju gradom i iftar, i otisao doma

Bakir je ubrao poene u svom glasackom tijelu ali ne kriju razocarenje malim odzivom domacih ljudi.

Skup je ispao blamaža na kraju, Erdo dao brzo petama vjetra. Bakir skuplja jeftine političke na ovome a trebate vidjet kako sarajevska "građanska" opcija napada "ne-građane" zbog kritika upućune fireru Erdi.

To su njihove unutrašnje stvari. I ovi koji su protiv Erdogana zamjeraju ovima što su toliko glupi pa se otkrivaju previše..a treba polahko gradžani ba, polahko da se Vlasi ne dosjete
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-05-2018 at 21:39

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    među tim muslimanima isilovci su izgleda jedini normalni.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Dašta nego da sanjaju. Evo šta piše sćerka AID-ovca. Neki dan i pozivala na ubijanje Hrvata pa obrisala tweet. Nadam se da do kraja godine FBiH se raspada i onda Treći.

https://twitter.com/hiljaduzato/stat...55135604412417

Al kako je sultan nabrajao kako Turska podržava BiH s dva entiteta, tri naroda, dobro da nije i kantone nabrajao. :

To ko da mu je šaputao Bakir ili Sebija ko u kazalištu..to to..dva entiteta, srpski i naš turski ovaaj bošnjački.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-05-2018 at 11:18

Spominjanje Armenaca u nazivu teme zapravo krivo ističe samo vjersku komponentu u politici Erdoganovih pristalica a (fizički) genocid nad Armencima su zapravo počinili "sekularni" kemalisti. Uostalom današnja Erdoganova Turska uz blagoslov EU žestoko istrebljuje Kurde i to ne samo u Turskoj a koji su također muslimani čak koliko mi je poznato i vjerski ista islamska struja kao i ona u Turaka. Dakle u pitanju je u prvom redu agresivni (veliko)turski nacionalizam. Inače Kurde istrebljuju i fizički i iseljavanjem u EU i u Istanbul. Prije će biti da bi današnji BiH muslimani primjenili metode koje Erdogan primjenjuje protiv Kurda nego one koje su kemalisti primjenili protiv Armenaca. Ali ne treba ni zaboraviti da je današnje veliko antihrvatskvo kod BiH muslimana u velikoj mjeri posljedica titoizma. Uostalom titoisti su i Hrvate, posebno u Bosni, nastojali dekroatizirati odnosno jugoslavenizirati a od BiH muslimana su išli na stvaranje posebne nacije tako da je poturčeni Srbin Izetbegović samo dovršio posao. Dakle (novoformirani) velikobošnjački nacionalizam je u prvom redu neprijatelj Hrvatima kao što je i Kurdima glavni neprijatelj velikoturski nacionalizam.

Jos interesantnije je da su glavni egzekutori nad Armenima bili upravo Kurdi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove