+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/67

Tema: Migranti u Hercegovini

Migranti u Hercegovini

Vlasti iz Sarajeva žele prebaciti oko 250 arapskih izbjeglica u Salakovac kod Mostara. na Ivan-sedlu zemljopisnoj razdiobi Bosne i Hercegovine daljnji nastavak puta spričila polcija HNK.

Dušan Mektić nazvao to državnim udarom. Na portalima bosanski muslimani luduju, zazivlju hapšenja premijera HNK i policijskog komesara.

Jel ovo sve isplanirano u sarejvskoj kuhinji. Planska islamizacija Mostara. želja za stvaranjem "vanrednog stanja"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-05-2018 at 13:58
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ovo je copy/paste od one situacije sa uhićenjem isključivo Hrvata iz Posavine i skidanja sve do jednog Bošnjaka sa optužnice za zločine nad Srbima 1992. godine...

Srbin Dragan Mektić,državni ministar sigurnosti se dogovorio sa bošnjačkom vrhuškom iz Sarajeva transportirati vjerovatno na tisuće Arapa i uvaliti ih Hrvatima u Hercegovinu i sada još i prijeti uhićenjem Ilije Lasića,komesara policije HNŽ-a...
    Hrvati se trebaju odlučno postaviti ne dozvoliti istočnjačkoj bagri da nam zatruju okoliš svojim odlukama...
    kada treba zapapriti Hrvatima tada se Bošnjaci i Srbi najlakše dogovore...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo bi mogla biti sansa da se puste probni balon kako ce kojekakve sile reagirati na proglasenje Herceg Bosne.

Mozda bi bilo cak i dobro da Muslemani reagiraju izhitreno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ovo je ista situacija kao tenkovi kod Pologa. Dobro da su sprijecili invaziju. To je bila glavna proba.

Nisu spriječili. Prošli su.

Nisu ih trebali pustiti...Steta kaj Covic sad ne reagira i veli Bosnjacima da ih zadrze u trokutu. Ovo je plan narusavanja etnickih odnosa i osvajanja tudih prostora.

nema on snage za to. Onaj Mektić je Srbin i njemu paše da se ti Muslimani naseljavaju po Hercegovini , nego na teritoriju tzv Repubile Srpske.

Paše Sarajevu, paše Banjaluci.

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa kad Covic nije kadar neka "odzvoni" Ding Dong....ima opcija koju podrzava Mijo Jelic, general Glasnovic....

Mozda su oni kadrji u ovakva vrimena Muslemanima pokazati zube, a uz to i nisu ucjenjivi i materijalno vezani kao Dragan.

Tko to tamo naseljava- vozi miŠko u mostar

Što je sultan bez janjičara?- upitaše se u Sarajevu i počeše s uvozom istih prije nego Erdogan dođe.
    Nakon što su se Bakir Izetbegović i Aleksandar Vučić sastali sa Merkel, Erdoganom, Putinom i ostalim krojačima politike na Balkanu, odjednom se pojaviše invazilanti u BiH. Muškarci u najboljim godinama, koji su priko Turske, Albanije, Kosova, Sandžaka došli u BiH. Prava Zelena transverzala.

Par dana su bili u Sarajevu, u kojem su svi glumili iznenđenost i nespremnost te se pravili kako nemaju gdje s njima i držali ih tu u šatorima u centru grada. Nitko se nije pitao otku dodjednom oni tu i kuda su ušli, tko ih dovodi i zašto. Ništa pametnije nisu smislili osim ih potrpati u autobuse i poslati u Mostar. Valjda misle kao tamo ima ono što u Sarajevu nema, iako je Sarajevo glavni grad.

Do sada se pokazalo kako je invanzilantima glavni cilj Njemačka, koja ih jedina i dalje prima gazeči svoje i europske zakone pa je nerazumljivo zašto ih Sarajevo šalje u Mostar, a ne u Zenicu ili Bihač. Ponukani tom nelogičnošću i iskustvom iz bliske prošlosti, kada je Sarajevo u liku Alije Izetbegovića tražilo propuštanje JNA kroz Hercegovinu na Split i Sinj. Narod nije popustio. Tako je spasio Split i Sinj od onog što su prošli Zadar i Dubrovnik.

Iz iste bliske prošlosti je taj isti narod naučio kako prihvačanje i pomaganje onih koji su stvarno ugroženi ratom ne mora izići na dobro i kako se dobro ne vraća dobrim, nego majorizacijom i nametanjem Komšića- tu se potvrdila ona kako je dobrim djelima popločan put u pakao. Kakoli će tek uzvratiti ovi koji nisu pobjegli od rata, nego od sebe?

Društevene mreže, što bi se reklo- gore! Možeš u 90% slučajeva po imenu znati što će tko napisati. Oni koji pozivaju na pomoć ljudima u nevolji i mantraju ispraznice poput: Tko pomogne jednom čovjeku, pomogao je čovječanstvu- oni ne žele pomoći čitavom autobusu. Šalju ga dalje. Ne žele pomoći ni Mostaru, kamoli čovječanstvu. Isti ne smatraju parvednim pozvati i ostale ljude svijeta neka dođu u BiH. Ima i Brazilaca, Ukrainaca, Kolumbijanaca, Sudanaca, Rusa… koji bi došli u BiH i dali priliku domaćinima neka zaista pomognu čitavom svijetu.

Možda BiH prosperira upravo na poslu s invazilantima. Merkel je rekla kako se ne može svima pomoći primajući ih i EU, nego treba ciljano ulagati u zemlja iz kojih dolaze. Tako bi Sarajevo moglo biti neka vrtsa posrednika. U BiH bi se invazilanti osposobljavali za rad i život u Njemačkoj, a oni slabiji bi se vračali u svoje zemlje i u njima širili znanje koje su stekli u BiH- ili obrnuto. BiH je zemlja znanja, puna sveučilišta i fakulteta. Ima više škola nego kladionica- jedina na Balkanu.

Kažu kako 60 000 invazilanata čeka na ulazak u BiH, a u BiH se i s ovih 600 zakuhalo i zazivaju se ratovi i proglašavaju državni udari. U BiH je drzavni udar kada policija zaustavi ilegalne došljake, a nije državni udar kada isti neleglno ulaze u drzavu i vršljaju po njoj. Zašto onda ne dovesti jedno 5 milijuna Kineza? Oni nigdje ne prave probleme i radišni su. Bili su nakon rata u svakom mjestu u BiH i samo sebi plačali autobuse, još i drugima sve prodavali za marku- dvije…

Čudna jada od Mostara grada, ovog puta Ante zamandali vrata…
    http://www.dalekovidnica.eu/tko-to-tamo-naseljava/

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    nema on snage za to. Onaj Mektić je Srbin i njemu paše da se ti Muslimani naseljavaju po Hercegovini , nego na teritoriju tzv Repubile Srpske.

Znam da mu paše, zato Čović mora autoritetom zaštiti našu policiju kojoj prijete srpski i bošnjački vrh. Treba zaštiti naš narod i naše interese i čvrsto se postaviti. Ima prihvatilišta i u trokutu, neće nama nitko raditi invaziju. Nakon ovih pet autobusa slijedi još milijun, a to znači da će Mostar postati iz hrvatskog glavnog grada muslimanski. To je napad na hrvatski narod i njegovu konstitutivnost.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2

Je li i tebi, kao Bujanecu, RS "takozvana" a HB nije?
    Po kojem kriterijumu se to utvrđuje takozvanost? Da li postoji ili ne - to očigledno nije kriterijum, pa bih baš voleo da vidim šta jeste?

Danas je prvo bilo muslimansko zapomaganje da je HB vaskrsla, a nakon što migranti prođoše, muslimane obuze trijumfalizam, čime su muslimani pokazali ko je gazda. Još kad im dođe Erdogan, za koji dan...
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Da su gazde onda ne bi njihovi busevi čekali 3 sata za dozvolu na ulazak u HB. Naši su se smilovali, slijedeći put teško.

Datum registracije
    Sep 2016
    A evo kako izvjestava Yutarnji, kao i Zoki Pusic u koaliciji sa talibanima protiv Hrvata.

Citiramo sto prinosi Yutarnji, jedan na jedan ovog idiota nekakvog Nermina, koji kritizira Hrvate, a vijesto prisucuje da zatvaraju kampove oko Sarajeva, pa ako hoce biti ''covjek'' neka apelira na svoje glavne balije.

Kao odgovor na naci-fašističke postupke Čovićevih jurišnika, moja supruga i ja smo odlučili da ugostimo jednu izbjegličku porodicu. Azem i njegova djeca Mezamel i Urije su jedna lijepa, kulturna porodica koja već godinu dana prelazi hiljade kilometara u pokušaju da se spoji sa majkom od Mezamel i Urije u Francuskoj. Azem se bori za svoju djecu iako je imao operaciju na otvorenom srcu i dijelom je paralizovan. Oni nisu agresivni, ne drogiraju se, ne grizu. Oni su ono šta smo mi bili prije 25 godina. Do svakog od nas je da pokažemo ko smo mi sada, a nije potrebno puno.

Ovo etiketiranje prinosi Yutarnji uz ovakakav naslov.

DIRLJIV POTEZ BiH OBITELJI:

http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-...odina/7373436/

Ocekujemo da autor/autori ovog pamfleta povuku isti potez, i ugosta najmanje tri arapske obitelji u vlastiton domu.

bojim se da krajnji cilj nije Hercegovina, vec su ovima prstom pokazali prema hrvatskoj granici, taman da u predstojecoj turistickoj sezoni jadransko more postane raj za isilovce i ostale arape koje nitko ni ne provjerava, odakle dolaze, zasto dolaze...

Salju oni njih i u bihac, ali ne da orgijaju po Bihacu vec da nasrcu na hrvatske granice.

Bilo je pitanje vremena kad će i u BiH doći, mada ovi imigranti prave velike nerede po Bihaću i Sarajevu a Bošnje ih se oće riješit pa ih šalju u Hercegovinu. Nedavno ovi naši dole vratili kompletan autobus tkz. imigranata nazad u Sarajevo. Samo ih vraćat prema Trokutistanu a oni nek ih šalju u Srbiju.

Promjenio sam temu jer nikakve krize više nema na Ivan Sedlu jer su migranti propušteni. Je li ovo samo početak dovlačenja u Hercegovini kako bi se promjenila etnička slika Hercegovine a na mikrostoru Mostara vidjet ćemo

Datum registracije
    Sep 2016
    Kaplan: Ne bojimo se ustaša, treba napraviti barikade

Nesto usput, moze mi ko objasniti sto ovaj kao Hrvat Franjo Topic radi uz ovoga balijskog idiota.

Ovaj balija livo je spomenuti Kaplan.

http://www.bljesak.info/vijesti/poli...arikade/236389

Inace, ja pojma neman kako Muslemani misle da ce se razvijati situacija, oni ih salju na Bihac i u Hercegovinu, pa ce se sve riejsiti samo.

Ocito njima nije jasno da ovaj HDZ RH je istovjetan CDU Njemacka, i da nece biti nikakvoga propustanja, jer ova brancha CDUa oko Plenkovica ima blagoslov Njemacke zaustavljati, ma kakve god slikice ''humanitarne katastrofe'' isplivale.

Njemacka je zatvorila vrata.

Najbolje bi bilo da ih drito salju nazad u Srbijicu, oklen su dosli.

za to vrijeme dok se planira poboljšat islamska slika Mostara sarajevski, raja, ba, ćaršija, gradžani, multietnićari ne mogu doć sebi od ovoga..

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti...g-bosne/300469

Grudski maturanti nosili zastavu Herceg Bosne. Užas, nevjerica, pa kakva je to budućnost ove zemlje i mladosti. Dok im se na pola zemlje četnici šepure i ne smetaju im ni četničke ukrštene kosti poreko lobanje, a kamoli srpske zastave njima smeta hrvatska zastava.

I vele UZP zastava. pa šta ste mislili smradovi da ćemo se nakon 'Aga ba jarane odreć svoje zastave.

Stvarnos ennisu vicevi bezveze o njima pričali.

za to vrijeme dok se planira poboljšat islamska slika Mostara sarajevski, raja, ba, ćaršija, gradžani, multietnićari ne mogu doć sebi od ovoga..

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti...g-bosne/300469

Grudski maturanti nosili zastavu Herceg Bosne. Užas, nevjerica, pa kakva je to budućnost ove zemlje i mladosti. Dok im se na pola zemlje četnici šepure i ne smetaju im ni četničke ukrštene kosti poreko lobanje, a kamoli srpske zastave njima smeta hrvatska zastava.

I vele UZP zastava. pa šta ste mislili smradovi da ćemo se nakon 'Aga ba jarane odreć svoje zastave.

Stvarnos ennisu vicevi bezveze o njima pričali.
    U zadnjih nekoliko dana sam otvorio nekoliko linkova na Bošnjačke portale tipa Radio Sarajevo i vidim da su jarani postali gori od Srba u odnosu prema Hrvatima..a i prema činjenicama.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    U zadnjih nekoliko dana sam otvorio nekoliko linkova na Bošnjačke portale tipa Radio Sarajevo i vidim da su jarani postali gori od Srba u odnosu prema Hrvatima..a i prema činjenicama.
    nije takvo stanje nekoliko zadnjih dana,nego nekoliko zadnjih godina...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove