+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/67

Tema: Migranti u Hercegovini

Godina??? Desetljeća su to već.

Jarančad je svu svoju energiju, negativnu naravno, usmjerila na Hrvate, jer jebiga na Srbe ne smiju.

Ko u ratu. Politika je ista
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2018 at 17:09
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    nije takvo stanje nekoliko zadnjih dana,nego nekoliko zadnjih godina...
    Al' ja nisam iša na njihove portale ni zadnjih godina ni zadnjih destljeća nego samo zadnjih nekoliko dana. Žestina njihove mržnje prema Hrvatima je N E V J E R O V A T N A.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ja opcenito ne volin ici na muslemanske ili srpske portale, evo citan da na klixu postoje postovi o tome kako se mora klati hrvatsku dicu, ako su za HRHB. I takvi postovi pokupu 500 likeova kao nista.

To se alaudira na ove klince u Grudama.

Ja to ne volin citati iz prostog razloga sto mi nije dobro za mentalno zdravlje. To se mora konzumirati u dozama, ti izljevi tog naroda produciranog od Turaka.

Ocito je da oni najvise postuju i pripoznaju finalne solucije, i postupanje spram njima kao sto su okusili sa strane cetnika.

To samo silu priznaje, i nista drugo. Ili si jaci, ili si donji.

Meni je zanimljivo koliko su neke stavri slicne, Srbijanci su kastrirani od Albanaca i Amerikanaca, a najvise se bacaju na Hrvate i Hrvatsku, dok su Muslemani kastrirani od Srba, a oni se isto bacaju najvise na Hrvate.

Jedino sila neke narode umiruje.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Nije ni to slučajno. Oni vide da su Hrvati razjedinjeni i slabi. Da smo mi složni, kurac bi kurac oštrili na nama. Na slaboga svak diže nogu.

Uostalom ono što sam rekao za Srbe vrijedi i za bosanske Muslimane. Čim ti pokažeš humanost, dobohotnost oni to smatraju slabošću, tvojom manom i napadnu te.

To je psihopatologija. Npr bosanski Muslimani misle da smo mi njima u ratu trebali dati sve i više od toga a ne tražiti ništa , ako tražiš onda si fašist. Oni prigovaraju da su HV i HVO uzimali dio oružja za prolaz dok oni čiste Hrvate tim oružjem. Pa u makarskim hotelim su muslimanske izbjeglice slavile pad Bugojna. I ne samo tamo, na sto mjesta.

Ja sam se zabezeknuo kad sam godinu dvi još, nakon rata vidio u stobrečkom kampu one stare debele bule u onim dimijama žarkih boja..nakon rata , bila je najmanje 96-ta ili 7-ma čak.

Mi sišli s terena u Split a na pazaru neka prodaje značke i ambleme muslimanske vojske, ljiljani zvijezde polumjeseci, a mi već par mjeseci gore s njima u ratu. Razbacali joj štand.

I kako će te onda cijenit a kamoli te se plašit.

Pa oni te smatraju budalom. Čim se tako ponašaš oni te gledaju kao plijen.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2018 at 19:15

Datum registracije
    Sep 2016
    Naravno da nije slucajno, zato bi i jedna tvrdokorna, nacionalna opcija na celu Hrvatske izazvala lancanu reakciju, i svakojaki problemi bi se rijesavali.

Teško će u Hrvatskoj ta opcija doći. Ono što Piceferaj i ja tamo raspravaljamo jel mogao Karamarko dobiti dvotrećinsku..pa i ja sam imao takve iluzije..u Srbiji su i u BiH mediji ultranacioanlistički a kod nas.

pa svi bi jugomediji navijali da mundžosi nas podave ko mačiće..jedino ako bi im se prisralo..kad bi ovi grunuli na granicu, onu tanku dole južno od Splita, onda bi im opet valjali ali za kratko . Ko u zadnjem ratu.

Evo npr svi hvale Ivanu Petrović za izvještavanje iz Haga i ova bura što se digla oko nagrade. Slušao sam ja nju često na kraju NOVE TV i njezina spika je ovakva...Hrvatska država nije svjesna što će se dogoditi ako Hrvati u BiH nestane, tko će čuvati dalmatinsko zaleđe.

Znači nije njoj do nas radi nas, nego tko će čuvati dalmatinsko zaleđe..ejj, ko da smo mi bez krvi i mesa, ono graničar si i ko te šiša..to bi ne npr prvo pitao oči u oči. Znamo mi koja je naša uloga i da nije samo jedna strana priče d abi mi uz granicu bez Hrvatske bili ko Srednja Bosna, izolirani u par enklava, gladni, promrzli, njih još nisu slomili, oni su se ko lavovi borili, zatzo ovi i jesu nervozni njiam se već kreće na jug a nisu sredili još Srednju Bosnu.

Taj sebični stav nekih Hrvata iz Hrvatska, dobri ste dok trebate, kad ne trebate, noga u guzicu.

To je s druge strane urodilo drugom krajnošću, da su se počeli pojavljivati oni kakvi se do tada nisu pojavljivali. Barem u onom uskom pojasom uz granicu koji su govorili, daj odjebi mi više i s tom Hrvatskom, mi smo za njih govna, draži im je balija od nas.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2018 at 22:56

Datum registracije
    Sep 2016
    To je ionako siroka tema, meni recimo ne ide u glavu da se debeli dija HB Hrvata ne mrda po pitanju HDZ RH, i da sve guta sto dolazi iz centrale a direktno vridja njihove osjecaje, dal' se radi o drugon svjetskon, ili popustanju po drugin ideoloskin pitanjima.

Ako pricamo recimo o projektu pomirenje gura se izkljucivo istina jedne strane, znaci od pomirbe nema ni traga, nego se tu i kao na mnogin drugin poljima ocekuje od HB Hrvata da izigravaju budale. Kao sto se i dalje ocekiva da budu ''zapadnopopustljivi'' spram Muslimanima, i samo sto se cuje non stop ponavljanje kako RH podrzava integraciju BiH u EU.

A Bake ugoscuje ovog Tureta, koji daje do znanja da se ne petlja u unutarnje stvari BiH, sto znaci radite sa HB Hrvatima sto hocete.

Riba smrdi od glave, i najoptimalnije bi bilo da iz Zagreba krenu impulsi, a istine radi, ne izgleda da ce biti tako uskoro, neka si ljudi izaberu nekog ko ce ih voditi sukladno situaciji u kojoj su.

Covic se onako cini da dobro balansira u svemu tome, ali na kraju krajeva on balansira tako kako je njemu u interesu, popustljiv je i prilagodjava se svakoj situaciju uz obrazlozenje da je to najbolje za HB Hrvate.

Teflon lik bez sadrzaja.

Boli kurac Zagreb za Hrvatima u Bih. On je na samom rubu hrvatskog entičkog prostora, tamo gdje bi bi trebala biti vojna karaula.

Hrvatska ima smiješan izgled a još gore što je Zagreb uzeo mjesto, slijedom povijesnih okolnosti centralnog hrvatskog grada, koji je otuđen od ostatka zemlje. Čak nije vezan ni sa sa svojim užim zaleđem. Ko da je samodostatan, za razliku od Beograda ili Sarajeva koji jesu stvarno centri svoje nacije, Zagreb je otuđen, protunarodan, protunacionalan, kvazidekadentan kako napisa Joško Čelan grad koji cijelo vrijeme žudi biti "viceprestonica Balkana"

Trebao bi prvenstveno biti Split zainteresiran jer ako ovi garavi dođu dole zajedno sa ovim neoosmanistima.

Hrvati u Bih nemaju snage sami a nikog nemaju iza sebe. Nikoga. Čak ni Hrvatsku. A HDZ BiH je samo podružnica HDZ-ea iz Hrvatske pa Čović koji možda ima neki politički potencijal ali je od stranke napravio interesnu grupaciju koja ne dopušta narodu dole da živi, ponašaju se više ko mafija nego ko politička stranka, ako nisi njihov član ne daju ti živit i baš ih boli neka stvar što ljudi odoše.

Kad sam ja pitao čovjeka..pa dobro što će kad svi odu..on kaže..ma bolan boli njih kurac za tim..njima svejedno, daj ti njima a ostalo sve nek propadne....misleći na HDZ-ovce.

zato ovo Čovićevo blejanje i blefovi nemaju nikakve vrijednosti..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-05-2018 at 10:48

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Boli kurac Zagreb za Hrvatima u Bih. On je na samom rubu hrvatskog entičkog prostora, tamo gdje bi bi trebala biti vojna karaula.

Hrvatska ima smiješan izgled a još gore što je Zagreb uzeo mjesto, slijedom povijensih okolnosti centralnog hrvatskog grada, koji je otuđen od ostatka zemlje. čak nije vezan n isa sa svojim užim zaleđem. Ko da je samodostatan, za razliku od Beograda ili Sarajeva koji jesu stvarno centri svoje nacije, Zagreb je otuđen, protunarodan, protunacionalan, kvazidekadentan kako napisa Joško Čelan grad koji cijelo vrijeme žudi biti "viceprestonica Balkana"
    U sadašnjim granicama Hrvatske, koji grad po tebi, po svom geografskom položaju, više bi odgovrao da bude prestonica?
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

U ovom izgledu Hrvatske nitijedan grad zemljopisno ne može imati dobar položaj ali kad bi morao birati onda možda Zadar.

Naravno idealna je Banjaluka u nekim budućim projekcijama..ona je baš onako na finom mjestu i u sredini je starih povijesnih hrvatskih prostora. Nije ju slučajno poglavnik odabrao i imao u planu. Vrlo pametan potez.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    U ovom izgledu Hrvatske nitijedan grad zemljopisno ne može imati dobar položaj ali kad bi morao birati onda možda Zadar.

Naravno idealna je Banjaluka u nekim budućim projekcijama..ona je baš onako na finom mjestu i u sredini je starih povijesnih hrvatskih prostora. Nije ju slučajno poglavnik odabrao i imao u planu. Vrlo pametan potez.
    Znao sa za Banjaluku, zato sam i naglasio "u sadašnjim granicama"...

Da, Zadar ima najbolji položaj. Zaštićen morem s jedne strane, a daleko od granice, u odnosu na druge gradove. Karlovac je nekako na sredini, i s te strane je pogodan, ali stisnut je između slovenačke i bosanske granice.
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Datum registracije
    Sep 2016

Hrvatska ima smiješan izgled a još gore što je Zagreb uzeo mjesto, slijedom povijensih okolnosti centralnog hrvatskog grada, koji je otuđen od ostatka zemlje. čak nije vezan n isa sa svojim užim zaleđem. Ko da je samodostatan, za razliku od Beograda ili Sarajeva koji jesu stvarno centri svoje nacije, Zagreb je otuđen, protunarodan, protunacionalan, kvazidekadentan kako napisa Joško Čelan grad koji cijelo vrijeme žudi biti "viceprestonica Balkana"

Trebao bi prvenstveno biti Split zainteresiran jer ako ovi garavi dođu dole zajedno sa ovim neoosmanistima.

Hrvati u Bih nemaju snage sami a nikog anemaju iza sebe. Nikoga. Čak ni Hrvatsku. A HDZ BiH je smao podružnica HDZ-ea iz Hrvatske pa Čović koji možd aima neki politički potencijal ali je od stranke napravio interesnu grupaciju koja ne dopušta narodu dole da živi, ponašaju se više ko mafija nego ko politička stranka, ako nisi njihov član ne djau ti živit i baš ih boli neka stvar što ljudi odoše.

Kad sam ja pitao čovjeka..pa dobro što će kad svi odu..on kaže..ma bolan boli njih kurac za tim..njima svejedno daj ti njima a ostalo sve nek propadne....misleći na HDZ-ovce.

zato ovo Čovićevo blejanje i blefovi nemaju nikakve vrijednosti..
    Pa tu i je problem i komplet splet okolnosti, da se to jedinstvo HDZa RH i HDZ BiH prodaje ljudima kao neku snagu i jedinstvo, kao ona fora ''ako HDZ propadne vladat ce SDP 20 godina'' a na drugoj strani ako HDZ propadne satrat ce nas balije.

A perverzno u svemu tome da jedan HDZ manevrira sa time, a u stvarnosti popusta Jugoslavenima i dubokoj drzavi, a drugi popustaju Muslimanima, jer nisu spremni izlagati sebe opasnosti.

Perverzno je da jedni i drugi pridstavljaju se kao stit od necega sto na male( i sve vece) korake dopustaju.

A Split....mozda bi bilo nesto od Splita da je ovaj Popara Opara drugaciji materijal.

Mislin da je krucijalno za HB Hrvate da se rijese utjecaja HDZa RH.

Većina stvari koju ste napisali stoji u stvari sve ste u pravu osim da su Hdz BiH i Hdz RH iste stranke, mislim baš suprotno odnosno imam takav dojam mada teško je predvidjet što se valja iza brda.

Datum registracije
    Sep 2016
    A koja je razlika?

Pa Čović veze sa Zagrebom nema kad je u pitanju unutrašnja politika u BiH, barem nije imao prije posebno za vrijeme nesretnika Mesića pa i Jusipovića, vjerujem da je stanje nepromijenjeno ostalo.

Datum registracije
    Sep 2016
    A oklen mu mantre oko toga kako se zalaze za ulazak BiH u NATO i EU. Ruku na srce, ako BiH udje kao takva u EU, to ce biti 2035, zu negdi.

Meni su i zanimljive mantre oko toga kako se jedino Hrvati, sto u Zagrebu, sto u Mostaru zalazu za BH u EU i NATO.

I? Sa time sami sebi dokazivaju da seru kvake, i da ni Muslemani ni Srbi, iliti Dodik i Bake ili SNSD i SDA hoce u te klubove.

To sami sebi dokazuju da nemaju apsolutno nikakvu viziju Herceg Bosne.

Evo ako san dobro pohvata da je Covic prihvatija kako nema izmjene izbornog zakona, a ta promjena bi zagarantirala Hrvatima pravo da si sami izaberu predstavnike.

Kaze lik sad ide plan B. A plan B je apsolutno sakupljane oko HDZa BiH koji ce biti opet ustolicen za jos jednu rundu.

Jesi ti siguran da Covic hoce izmjene izbornog zakona?

Jesi siguran da Covic zeli mogucnost za HB Hrvate da slobodno biraju.

Jesi siguran da Covic hoce treci entitet?

Izlizane su vise price oko platformasa idiota koji su dudlali balijima.

Zapitaj se kakve koristi imas od Covica. Covic ima debele koristi od HDZa BH.

Datum registracije
    Sep 2016
    Zaboravi dodati. Isti HDZ RH.

ovo nikome ne paše ko Čoviću i HDZ-eu. Držte, nedajte nas inače će balije uzeti vlast. pa je tako naša vlast zagranatirana pa ćemo mi zaposliti naše tetke, strinke, bliže daljnje, svastike, jetrve, malog od malog, rođaka od rođaka i sve stranačke vojnike a vi svi ostali možete slobodno crknut. Ili odselit ako vam je baš volja.

To obraza ne-ma Ne-ma. Priča mi žena , susjeda udana u Široki Brijeg cijeli rat provela u sanitetu na ratnoj liniji što doživljava jer je podržavala generala Glasnovića i bila mu na listi. Žena i obitelj proiživljavaju mobing, najblaža riječ, nazivaju je izdajicom.

Pazi, ženu s prve linije nazivaju izdajicom jer je podržavala generala Glasnovića. Pa to nije dno, to je par stotina dna ispod dna.

Jebo ti nas.

Covic je miran sa ovakvom oporbom... eto i ta nekakva Hrvatska stranka koju je jedan forumas reklamirao ovdje, na kraju se pridruzise dajdzanskoj politici i propagiraju da je najvaznije srusiti HDZ i Covica, i nude suradnju bosnjackim partijama.
    Kako sam i ocekivao.

Identicno ponasanje SDS-a kojem je cilj rusenje Dodika, pa suruju sa velikobosnjackom politikom, Mektic je SDS kadar...

Dakle, idemo mi srusiti Covica i HDZ, taman postali raja kojoj ce begovi harac udariti i na zrak, ali da mi srusimo Covica. Tu im pocinje i zavrsava politicka aktivnost, uz isprazne teze "poboljsajmo zivot obicnog covjeka" pa ce onda kao Lijanovic kad se dokopao vlasti, dijeliti novac svojim pajdasima.
    Nema Covic konkurencije i zato ima glas vecine Hrvata. HDZ nije uradio nista, rtv kanala na hrvatskom jeziku nema niti ce ga biti, ni to najmanje sto mogu nisu uradili... o necemu drugom da ne govorim... niti se trude, ja ne vidim nikakve inicijative, nista, samo kazu "pa znate nas blokiraju" ali oni se ne trude, ni ne pokusavaju. Niti govore o tome, osim u nekim politickim debatama pa to povuku kao neki argument, ali na tome ostane.

ja više slušam ljude koji nisu u nijednoj stranci. Pa sam imao prilike pričati s ljudima odzdo. Oči u oči. Nitko od njih ne može smisliti HDZ. Njih krive što ljudi odlaze. Onemogućavaju ikakav posao ako nisi njihov, ako nisi u HDZ-eu. Ljudi odlaze, nije za sve to HDZ kriv uvijek se odozda odlazilo, ali ovako i na ovakav način, da te tvoj tjera.

prema tome, što hrvatski narod u konačnici ima od HDZ-ea i Čovića. Nek ih skinu. Nek dođu Turci. Pa će se narod možda pobunit. Ovo je lagano odumiranje.

Bio sam za njega, makar me nije briga za HDZ. Ali slušajući ljude odoozda, koji su više pričali na moje insistiranje jer sam htio čuti iz prve ruke, nek odlazi,
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-05-2018 at 20:51

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove