+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/90

Tema: Eskalacija cajkaškog primitivizma u zemlji-quo vadis Hrvatska

Neznan di bi ovo stavija ali evo za Đonija i Aleksu ako nisu ovo gledali.
    Čitajući ovo o Cajkašima palo mi je ovo na pamet pa evo jedna Srpaska emisija Polivinil pa ko ima vrimena i kome se da neka pogleda. Inače gost je Velja Panajotović. Moja generacija. Inače je kasnih osandesetih radija na najpopularnijemu navijačkome magazinu ćao tifo. Lik je ok. Jedan valjda od tri največa kolekcionara u svijetu grupe KISS.
    Mater mu je inače hrvatica iz svetog Kaje tu kraj Splita. Nažalost strefilo ga srce u snu prije tri godine.

https://vimeo.com/94813814

O grupi KISS!

https://vimeo.com/96555625
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

KISS. Jesu to oni šta su izgledali ka đavli.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    KISS. Jesu to oni šta su izgledali ka đavli.
    Jesu to su ti ali meni su fascinantni ovi likovi kolekcionari. Utuka je dobar dil života, love i napravija največu kolekciju grupe KISS u svitu a to nije bilo kakva grupa nego je grupa planetarno popularna sa desecima milijuna fanova. Ovoga da si tija kaznija tribalo ga je zatvorit u sobu i 24 sata mu puštat Bobana Rajovića.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Jesu to su ti ali meni su fascinantni ovi likovi kolekcionari. Utuka je dobar dil života, love i napravija največu kolekciju grupe KISS u svitu a to nije bilo kakva grupa nego je grupa planetarno popularna sa desecima milijuna fanova. Ovoga da si tija kaznija tribalo ga je zatvorit u sobu i 24 sata mu puštat Bobana Rajovića.
    Oni su mi druga krajnost. Nikad nisam volio metalce, punk ( mada za ove uopće ne znam šta su, nisam ih nikad sluša osim slučajno, ne svojom voljom). oni su baš bili užas na pozornici..brrr.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-05-2018 at 11:40

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Je, Kiss ima fakat puno fanova iako po meni imaju sam par dobrih pjesmi, a jedna od njih je ona I was made for loving you. Gledal sam dokumentarac o njima i zbog te pjesme su ih se fanovi skoro odrekli.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Jedna stvar koju triba naglasit je da muškarci na cajke često idu i zbog razloga jer su tamo "dobre(zgodne) žene"... znači našminkane, sređene ženske, dok ova malo alternativnija mista obiluju ružnin feministkinjama, odnosno skojevkama dlakavih nogu kako reče general

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Jedna stvar koju triba naglasit je da muškarci na cajke često idu i zbog razloga jer su tamo "dobre(zgodne) žene"... znači našminkane, sređene ženske, dok ova malo alternativnija mista obiluju ružnin feministkinjama, odnosno skojevkama dlakavih nogu kako reče general
    Ma to su propagandne gluposti koje se šire kako bi ljudima omiljel taj šund. Ti argumenti su se forsirali po jugomedijima: cajke nemaju ništa lošije riječi od rock pjesama, najbolje žene idu na cajke itd. Gluposti. Najbolje koke uopće ne zalaze u kafiće, a od onih koje zalaze na cajkama je škart roba.

Datum registracije
    Sep 2012
    Ma meni je osobno najlipše vidit jednostavno sređenu curu koja ima ženstvenu crtu... ono starke, rebe, ništa napadno... a kad vidim žensku da se krevelji po cajkama, brrr... grezo

Datum registracije
    Sep 2012
    http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20...jastrana01.asp

Zona sumraka, vrime kad su cajke drmale Hrvatskon... dvi velike ustaše, Štimac i ovaj iz Torcide, zabavljaju se u narodnjačkon klubu, čiji je vlasnik Obradović... pretpostavljan Srbin.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Cajka je mix njemackog shlagera i crnackog gangster rapa. Ne glazbeno, vec ideoloski.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku

To je bila prva postavka kad se analiziralo u medijima ima već poprilično vremena, zašto se ide na cajke..glavna premisa je bila.velikoj većini mušakaraca se ta glazba uopće ne sviđa..idu radi onoga radi čega su njihovi stari išli u disco. Radi žena, a time posredno piše autor radi seksa, tj bržeg dolaska do istog..

Jedan moj frend je ovo što grunf kaže..ne traži ženu u 6 ujutro u discu nego je traži u 6 ujutro na autobusnoj stanici..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-05-2018 at 20:46

Osvrnuo bih se na mlade i slušanje cajki. Moram se složiti sa Džonijem i objašnjenjem problema kroz tehnološki napredak. Radi se o problemu hiperprodukcije svega, a lideri te hiperprodukcije su najpodlija stvorenja, koja udaraju na djecu i mlade. Pogledajte samo koliko djeca danas imaju igračaka. Toliko su zatrpana da se na ništa ne mogu koncentrirati. Stoga im sve dosadi prije nego što su uopće otkrili kakvu zabavu koja krije. Ista stvar je sa glazbom. Hiperprodukcija dovodi do brzog zasićenja i zato se povode za cajkama i ostalom besmislenom glazbom, jer o njoj ne treba što - misliti!!

A zar političari nisu ista hiperprodukcijska govna? Zar nas konstantno ne šopaju i ne zasićuju medijskim toplo-hladnim nebulozam čineći naciju apolitičnom? Tu je problem. Što im se to dopušta. Današnji ciljevi su idiotizacija naroda pod geslom Ogadi pa vladaj...

Ne kužim kaj taj sav napredak stavlja cajkaške čipove u klince. Pa valjda bi ako su informiraniji a jesu, ako su pametniji a jesu trebali se bacat na nešto kvalitetnije a ne na najgore i najjeftinije smeće. To mi nema nikakve logike.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-05-2018 at 17:05

Prosjecnom klincu je bitno da se nacuga, pojebe sta, da ima dobro auto, a glazba je tu samo dekor.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa mix njemackog shlagera i yo yo gangsta nigga, big car, finest biaaatches nigga.

Svi ovi od Jale Lale kopiraju najprije gangsta crnce. Oni srpski krkani citulja, Golubovic su kopija gangsta crnaca.

Cak i one kolajneturine od dva kila na vratovima likova poput Arkana i Golubovica su ta gangsta jigga fora.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Je, to je kopija američkih videa. Skupi auti, mondena ljetovališta, lijepe cure, razmetanje parama u videu. To jamči puno pogleda. Tako je i na američkim youtube kanalima. To kaj Jala brat i takvi imaju 30 milijuna pogleda, to samo govori o očaju srpskog i bih naroda i njihovoj velikoj žudnji za lovom. Poslušaju par minuta osmanskog zavijanja kako bi se mogli zagledati u izlog koji sadrži željene stvari koje nemaju. Youtube je izlog skupocjenog dućana pred kojim sirotinja zamišljeno uzdiše.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Paralela s hip-hopom je valjana s materijalističkog aspekta, ali može biti i propagandističkom i urotničkom. Hip-hop je urotnički lansiran. Tko ga je začeo, pitajte Skatera. =)
    A troll & a gentleman

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Ukratko, to je kulturno trovanje.
    A troll & a gentleman

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Je, to je kopija američkih videa. Skupi auti, mondena ljetovališta, lijepe cure, razmetanje parama u videu. To jamči puno pogleda. Tako je i na američkim youtube kanalima. To kaj Jala brat i takvi imaju 30 milijuna pogleda, to samo govori o očaju srpskog i bih naroda i njihovoj velikoj žudnji za lovom. Poslušaju par minuta osmanskog zavijanja kako bi se mogli zagledati u izlog koji sadrži željene stvari koje nemaju. Youtube je izlog skupocjenog dućana pred kojim sirotinja zamišljeno uzdiše.
    Naivni moj i zeleni Grunfe, to nema veze sa stvarnošću. Nisu pesmice dokaz nečega.
    Sećaš li se kad nam je naš dobri Inkvi besedio o sankcijama kojima je bila izložena Srbija zbog tzv Republike Srpske? Inkvija je impresioniralo to što se narod gurao svakog dana za leba i mleko ispred nekih kamiona, jer toga nije bilo u prodavnicama uopšte. I tako tri godine. To je na neki način opisao i kao karekternost, rečima da narod treba i nešto da pretrpi zbog višeg cilja, i to ceo narod, a ne jedan deo da se izvlači dok drugi ratuje.
    I na kraju, pokušaću da ga citiram, je zaključio: "Da su u Zagrebu zbog nas (Hercegbosanaca), ne tri godine, nego tri dana, podnosili ono što su podnosili u Beogradu, sami bi iz Zagreba došli u Hercegovinu, i podavili nas kao mačiće".
    Eto, tako je bilo, neka mi Inkvi ne da da lažem.

Što znači da su Srbi kao narod iznad materijalnih stvari, hrane, pića, đinđuva... pogotovo kad je viši cilj u pitanju.
    Nekakve pesmice su tu sasvim druga priča.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-05-2018 at 12:01
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne kužim kaj taj sav napredak stavlja cajkaške čipove u klince. Pa valjda bi ako su informiraniji a jesu, ako su pametniji a jesu trebali se bacat na nešto kvalitetnije a ne na najgore i najjeftinije smeće. To mi nema nikakve logike.
    Klinci nisu ni informiraniji ni pametniji. To su instant generacije, koje žele sve sad i odmah. Nema nikakvog puta do rješenja, do odgovora. Proces učenja se nije izmijenio od pamtivijeka, ali danas se preskače. Sjetimo se samo sebe, kad nas je nešto zanimalo trebalo se poprilično potruditi za doći do odgovora, proučiti materiju. Danas se servira fakt i to je ono što se pamti, a takvo znanje ti može poslužiti za neki kviz ili bolje rješavanje križaljki. Intelektualcu mladom ili starom knjiga nikad iz ruke ne izlazi. Ovo danas je zatiranje knjige i pretjerano vjerovanje sebi. Doba nezahvalnosti i licemjerja.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove