+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/90

Tema: Eskalacija cajkaškog primitivizma u zemlji-quo vadis Hrvatska

Eskalacija cajkaškog primitivizma u zemlji-quo vadis Hrvatska

U Zagrebu pušten u rad turbo-folkerski, cajkaški radio. Riječ je o "glazbi" koja zatupljujuća, s bizarnim stihovima, jednom rječju idiotska. Postavlja se pitanje ..tko to može slušat. Ali može. oduševljenje otvorenom radio stanicom koja i nije prva u Hrvaztskoj samo je potvrdila užasni neukus jednog dijela Hrvata i prihavaćnje kulture, kretenskog zavijanja, kulture tj nekulture koja je proizišla iz beogradskog podzemlja i njihovih pripadajućih sponzoruša. Taj neukus, kič i zavijanje preplavio je Hrvatsku. Jugodesnica nam se ruga, i tvrdi da to slušaju "Rvatine" i oni koji redovno idu na misu. Nije to sva istina i jer i jugodesnica sluša to smeće. Ali je barem dio istine jer puno naših mladih koji se do podne zaklinju u hrvatstvo, sluša Thomposna, uvečer sluša srpsko smeće i puni dvorane po Hrvatskoj gdje gostuju ti revači i revačice tih idiotskih stihova. Ovdje čak i nije u fokusu da je to srpsko nego je smeće nad smećima. Glazba koja zatupljuje, ubije moždane stanice i usađuje krive postavke u životu. Što se to dogodilo s djelom Hrvatske koja prihavća tu nekulturu, taj sirovi primitivizam pretočen u bizarne pjesmuljke. gdje je nestao taj elementarni osjećaj za minimalno. Osnovni ukus, neki kriterij. Po našim svatovima se deru ti likovi nastali iz velikosrpskog ludila i agresije. Idu odmah nakon himne i Thompsona. U par situacija sam bio u dilemi dal napustiti takve svatove a ubuduće sam rekao da ću, ako netko pozove u svoje slavlje, prvo pitati jel će biti cajki ili ne. Ako će biti, nemoj me zvati. ne želim se osjećati ko karmelizirani idiot i trpjeti teror nad ušima i mozgom sa dubokim osjećajem poniženja i srama. Što se dogodilo Hrvatima??

što vi mislite o ovim primitivnim orgijanjem primitivizma u Hrvatskoj.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-05-2018 at 11:24
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa, ta ''glazba'' cilja na najnize strasti u ljudskon bicu, i to je i osnova tog modela poslovanja. Srbi izvode shund koji je obilkova njihovu drzavu zadnjih desetljaca k' Hrvatima.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Što se dogodilo Hrvatima???

Pa ako ružičnjak natrpaš govnima dobit ćeš govnaru,a ne još ljepši ružičnjak.

Biti čovjekom, biti Hrvatom je teško, biti srbinom je lako,a mnogi biraju lakši put u životu. Nije to samo hrvatski problem, servstvo je zarazilo cijeli svijet, to je civilizacijsko pitanje,problem za cijelo čovječanstvo.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Evo bila tema u 5-om danu

Nino mi je tu bio najgori dosad..Mitreski najbolji a vidi se da je cajkarenjem zadovoljan i Jokić..

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Nije me briga za jugodesnicu, a za naše državotvorne Hrvate san razočaran... šta je uzrok tomu, ne znan. Nekako san to više i prihvatia i ne zamaran se toliko.
    Al mislim da je to u padu već neko vrime šta se tiče popularnosti... ima 10 - 15 godina je bila epidemija toga u odnosu na danas, tako mi se čini.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Nino mi je tu bio najgori dosad..Mitreski najbolji a vidi se da je cajkarenjem zadovoljan i Jokić..

Ovaj Akeksandar je iz emisije u emisiju sve više nalik imenjaku iz Nedeljom U DBA. A taj cajkaški radio mene ne tangira. Ako postoji tržište, a postoji, nek radio "operiše". Objektivno gledajući, većina kontemporalne mjuze na zapadu protiv koje niko nema ništa je kvalitetom identična turbo folku.

http://www.youtube.com/watch?v=O8rqJKUBbWA
    Jokić je ushićen kaj dolaze njegovi. Mitrikeski voli ovu državu više nego svaki jugodesničar koji je rođen ovdje, a voli je daleko više i od mnogih domoljuba. Ne samo da je voli nego i kuži odnose u društvu, unutarnje i vanjske. Dobro je rekao, porez na šund takvim radijima. Raspudić ili ne kuži ili ne želi reći da cajkaški radio nije nastao iz potrebe slušatelja nego iz potrebe vanjskih neprijatelja da rasture ovo društvo. Nije slučajnost da se cajke reklamiraju po svim najjačim internetskim portalima kao nešto kul kako bi zadobili mlade tim šundom. Ovdje nije riječ o slobodnom tržištu, ovdje je riječ o preuzimanju svih institucija i medija od strane naših neprijatelja. Hrvatska glazba je dobila izgon iz svih medija (osim tu i tamo se pusti neko urbano sranje), a srpski najgori šund se forsira na svakom vuglu. Da nema CMC televizije, hrvatska glazba bi bila mrtva.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jokić je ushićen kaj dolaze njegovi. Mitrikeski voli ovu državu više nego svaki jugodesničar koji je rođen ovdje, a voli je daleko više i od mnogih domoljuba. Ne samo da je voli nego i kuži odnose u društvu, unutarnje i vanjske. Dobro je rekao, porez na šund takvim radijima. Raspudić ili ne kuži ili ne želi reći da cajkaški radio nije nastao iz potrebe slušatelja nego iz potrebe vanjskih neprijatelja da rasture ovo društvo. Nije slučajnost da se cajke reklamiraju po svim najjačim internetskim portalima kao nešto kul kako bi zadobili mlade tim šundom. Ovdje nije riječ o slobodnom tržištu, ovdje je riječ o preuzimanju svih institucija i medija od strane naših neprijatelja. Hrvatska glazba je dobila izgon iz svih medija (osim tu i tamo se pusti neko urbano sranje), a srpski najgori šund se forsira na svakom vuglu. Da nema CMC televizije, hrvatska glazba bi bila mrtva.
    Ne znam o tom radiu ništa ali pretpostavljam da je riječ o privatnom "poslovnom potezu". Ja osobno ne slušam uopće nikakav radio nit gledam TV nit pratime te "najveće" portale di se reklamiraju cajke jer nisam vidia još nijednu takvu reklamu A to da se institucije i mediji preuzimaju od strane naših neprijatelja jednostavno nije istina. Jer su neprijatelji to poodavno preuzeli u cijelosti. Puno opasnije od cajki, od kojih se ogromna većina mulaca veoma brzo izliječi, su teze o oslobađanju od zla 45-e, industrijskom ubijanju djece prije "oslobađanja" i slične stvari.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ovaj Akeksandar je iz emisije u emisiju sve više nalik imenjaku iz Nedeljom U DBA. A taj cajkaški radio mene ne tangira. Ako postoji tržište, a postoji, nek radio "operiše". Objektivno gledajući, većina kontemporalne mjuze na zapadu protiv koje niko nema ništa je kvalitetom identična turbo folku.
    Nino ga je upitao, a imao sam polemiku s njim na fejsu, kad je spominjao industrijsko ubijanje djece u NDH, meni je nešto muljao, onako nadugo i naširoko, a ovdje je počeo mucat nešto a Nino je propustio priliku da ga ovdje "zakuca" u laži. Šteta.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-05-2018 at 17:58

Na Mitreskom se vidi da voli ovu državu. nekad je dobar nekad malo previše filozofira a sve valjda iz straha da ne bi mislili da im Makedonac "pametuje"

Nino ga je upitao, a imao sam polemiku s njim na fejsu, kad je spominjkao industrijsko ubijanje djece u NDH, meni je nešto muljao, onako nadugo i naširoko, a ovdje je počeo mucat nešto a Nino je propustio priliku da ga ovdje "zakuca" u laži. Šteta.
    Da, promucao da je to industrijsko ubijanje djece kad bi neko dijete sa Kozare umrlo od tifusa nakon što bi ga se provozalo ustaškom željeznicom. Stvarno šteta što ga Nino nije zakucao i elaborirao malo o takvim lažima i lažljivcima.

Na Mitreskom se vidi da voli ovu državu. nekad je dobar nekad malo previše filozofira a sve valjda iz straha da ne bi mislili da im Makedonac "pametuje"
    Ne čudi me nimalo Mitrevski. Makedonci i Hrvati su bili u identičnim govnima u Kraljevini a on očito dobro poznaje povijest.

Nije Mitreski nego Mitrikeski koliko vidim, a lik je makedonski Bugar.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Da, promucao da je to industrijsko ubijanje djece kad bi neko dijete sa Kozare umrlo od tifusa nakon što bi ga se provozalo ustaškom željeznicom. Stvarno šteta što ga Nino nije zakucao i elaborirao malo o takvim lažima i lažljivcima.
    On je izgleda isto prihvatio jugonarativ gdje su prihvatilišta za djecu nazvana logorima za decu.

Mitrikeski znači OK. Zašto misliš da je makedonski Bugar.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Petar je Makedonac. pazi što pišeš.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

On je izgleda isto prihvatio jugonarativ gdje su prihvatilišta za djecu nazvana logorima za decu.
    Industrijsko ubijanje djece je na "višoj" razini od jugonarativa, tj laži o logorima za djecu. Za "logore" sam čuo odavno ali za industrijsko ubijanje djece nikad do prije predzadnjeg "petog dana"

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Nije baš da iz Hrvatske ne dolazi u Srbiju svašta, pa i ono kičasto i šundasto. Rozga i Severina su najpoznatije. Još za vreme Slobe, Nives Celzijus je gostovala na Pinku... Ne može se reći da je to neka visoka umetnost.
    Unutar same Hrvatske publika je pokazala prijemčivost za kič i šund. Lana Jurčević i Lidija Bačić ne dolaze u Srbiju, ali njihova muzika nije ništa kvalitetnija od "cajki". A tu je i Thompson, to što se ne radi o ljubavno-erotskom kiču, nego nacionalistokom, ne znači da se radi o nečemu drugom od kiča.
    Kad dakle utvrdimo široku prijemčivost hrvatske publike za popularnu muziku lošeg kvaliteta, dolazimo i do objašnjenja potrebe za uvozom iz Srbije. Jednostavno, u Hrvatskoj je malo proizvođača, da bi bili u stanju da zadovolje potrebe tržišta.
    Uz to, srpski turbo-folk ima dodatni kvalitet: podstiče raspusnost, raskalašnost, oslobađanje energije - sve ono što omladini treba, a za šta u Hrvatskoj nema ponudu. Možda ima nekakva ponuda elektronske muzike, ali to može slušati samo nadrogiran insan, za turbo-folk je dovoljno i blago pijanstvo.
    zbogom ostaj mala kod ovaca...

u Hrvatskoj postoje inačice cajki. To su sve nove Huljićeve akvizicije, ova Bačićka, Severina je to postala tek kasnije.

Ima ovdje srpskih verzija cajki..Maja Šuput npr..i to nije ništa kvalitetnije o srpskih cajki ali tko njih sluša..Jurčevića samo baca selfije..Bačićka pokazuje tijelo...zna li tko neke njihove pjesme..Nives Celzijus nije bila poznata po pjesmama nego po drugim aktivnostima..

Thompson je čsti rock..kakve veze on ima s cajkama..čak mu i najveći kritičari priznaju kvalitetu glazbe..vidi se da nemaš pojma o čemu pričaš..

u Hrvatskoj postoje inačice cajki. To su sve nove Huljićeve akvizicije, ova Bačićka, Severina je to postala tek kasnije.

Ima ovdje srpskih verzija cajki..Maja Šuput npr..i to nije ništa kvalitetnije o srpskih cajki ali tko njih sluša..Jurčevića samo baca selfije..Bačićka pokazuje tijelo...zna li tko neke njihove pjesme..Nives Celzijus nije bila poznata po pjesmama nego po drugim aktivnostima..

Thompson je čsti rock..kakve veze on ima s cajkama..čak mu i najveći kritičari priznaju kvalitetu glazbe..vidi se da nemaš pojma o čemu pričaš..
    Aljeksa se ljukavo prebacio sa cajki na "kičasto i šundasto" da tek onda uvalia Thompsona u to. Jer zna i on dobro da Thompson i cajke imaju veze koliko i on sa objektivnošću.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove