Vidi rezultate ankete: Jeste li za predlozene promjene?

Glasači
6. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • DA

6 100.00%
  • NE

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/165

Tema: Referendum za promjenu izbornog sustava i otkazivanje IK

Daj mi reci kako se mogu nać dva pedera ili lezbejke pred matičarem ako je brak zajednica muškarca i žene, izglasana na obavezujućem referendumu?

Ne treba se mirit s ovim stanjem ali nije ni rješenje da ti nešto izglasaš a oni ti se narugaju, zaobiđu to a ti slegneš ramenima i kažeš..a dobro što je tu je..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-05-2018 at 15:12
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne, možda je mogla doći incijativa za potpuno ukidanje saborskih manjinaca. Ovako im mogu zacementirati stanje bez obzira na oduzete alate za ucjenu.

Potpisao sam za referendum o braku, o izmjenama onog izbornog sustava, glasovao na referendumu o braku..da bi se Bauk i Maras smijuljili, cerekali i eno sad matičari vjenačavaju pedere.

Di si bio, nigdi, šta si radio , ništa.
    Malo ste mi nejasni, ali ako Vas dobro shvaćam Vi mislite bojkotirati potpisivanje referenduma. Velika greška. Da su pitanja "kamilica", to se slažemo. Da će se to pokušati zabraniti preko Ustavnog suda - vrlo vjerojatno. Da će se i ako referendum uspije, to pokušati politički i sudski poništiti ili obezvrijediti - i to stoji. Ali...
    Do referenduma o braku, kroz politiku i medije stvorena je fama, da je LGBT upravo ono što Hrvati žele i podržavaju, te da nam je parada ponosa glavni državni praznik. Tim referendumom, koji je naknadno izigran, ipak se pokazala volja naroda i istina. Bila je to jedna gesta, koja ima težinu.
    Ako se pokaže da nije sakupljeno dovoljno potpisa, pa da čak nema potreba ni za daljnjim podvalama i manipulacijama Ustavnog suda, biti će to poraz (kakve takve) domoljubne opcije i tek onda će narasti krila Plenkoviću i ostalim lijevim liberalima. Sa izglednim posljedicama. Neuspjeh referenduma biti će dokaz Plenkoviću da narod voli to što on radi i da je na dobrom putu, kojim samo treba hrabro nastaviti ići dalje.
    Ako pak bude dovoljno potpisa, a na referendumima se to još i dodatno potvrdi, pa čak i da to sve naknadno Ustavni sud obezvrijedi, ipak će to biti velika poruka HDZ-u, "šamar" i sramota, a koštati će ih to i na izborima. Pa ako zbog toga makar 5% naivnih domoljuba "progleda" - vrijedilo je.
    Iako niste bez argumenta, svejedno neizlaskom i propagiranjem neizlaska, pravit od sebe korisnog idiota u korist lijevoliberalne scene i pokazujete nepoštivanje prema trudu i dobrim namjerama organizatora i volontera.
    Na kraju, sam čin potpisa i glasanja, nije neka velika inkomodacija, ni žrtva u vremeskom ili financijskom smislu. Pa završilo to kako bilo, nećete si jednom kasnije imati što predbacivati.

Daj mi reci kako se mogu nać dva pedera ili lezbejke pred matičarem ako je brak zajednic amuškarca i žene, izglasana na obavezujućem referendumu?

Ne treba se mirit s ovim stanjem ali nije ni rješenje da ti nešto izglasaš a oni ti se narugaju, zaobiđu to a ti slegneš rmanima i kažeš..a dobro što je tu je..
    Kako je moguće? Lol. Ka da ti ne znaš da je moguće tako da više od 75 crvenih zastupnika donese zakon koji to čini moguće. Riješenje je ne odustati, nego na svaki udarac protivnika odgovoriti sa jačim udarcem.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Malo ste mi nejasni, ali ako Vas dobro shvaćam Vi mislite bojkotirati potpisivanje referenduma. Velika greška. Da su pitanja "kamilica", to se slažemo. Da će se to pokušati zabraniti preko Ustavnog suda - vrlo vjerojatno. Da će se i ako referendum uspije, to pokušati politički i sudski poništiti ili obezvrijediti - i to stoji. Ali...
    Do referenduma o braku, kroz politiku i medije stvorena je fama, da je LGBT upravo ono što Hrvati žele i podržavaju, te da nam je parada ponosa glavni državni praznik. Tim referendumom, koji je naknadno izigran, ipak se pokazala volja naroda i istina. Bila je to jedna gesta, koja ima težinu.
    Ako se pokaže da nije sakupljeno dovoljno potpisa, pa da čak nema potreba ni za daljnjim podvalama i manipulacijama Ustavnog suda, biti će to poraz (kakve takve) domoljubne opcije i tek onda će narasti krila Plenkoviću i ostalim lijevim liberalima. Sa izglednim posljedicama. Neuspjeh referenduma biti će dokaz Plenkoviću da narod voli to što on radi i da je na dobrom putu, kojim samo treba hrabro nastaviti ići dalje.
    Ako pak bude dovoljno potpisa, a na referendumima se to još i dodatno potvrdi, pa čak i da to sve naknadno Ustavni sud obezvrijedi, ipak će to biti velika poruka HDZ-u, "šamar" i sramota, a koštati će ih to i na izborima. Pa ako zbog toga makar 5% naivnih domoljuba "progleda" - vrijedilo je.
    Iako niste bez argumenta, svejedno neizlaskom i propagiranjem neizlaska, pravit od sebe korisnog idiota u korist lijevoliberalne scene i pokazujete nepoštivanje prema trudu i dobrim namjerama organizatora i volontera.
    Na kraju, sam čin potpisa i glasanja, nije neka velika inkomodacija, ni žrtva u vremeskom ili financijskom smislu. Pa završilo to kako bilo, nećete si jednom kasnije imati što predbacivati.
    ne moraš mi persirati ali i ne moraš me ispod žuita nazivati korisnim idiotom jugodesnice i HDz-ea.

A to da će oni pretrpjeti udarac. Je kao što su ga pretrpjeli referndumom o braku. Njih ne zanima narodna volja niti će se oni grčiti radi nje. Jandroković je iskulirao zvižduke na Bleiburgu i odčitao svoje.

referendum za ćirilicu se nije ni održao jer je Ustavni sud to zabranio, što ako i ovo zabrane. kako ćeš pokazat narodnu volju.

Oni znaju da ovise o nekim drugima a ne o narodnoj volji. Čak se s prezirom odnose prema narodnoj volji. Što jača narodna volja, to jači njihov prezir.

ovdje teoretiziramo, nisam ja protiv refrenduma samo kažem da se to precjenjuje.

ne moraš mi persirati ali i ne moraš me ispod žuita nazivati korisnim idiotom jugodesnice i HDz-ea.

A to da će oni pretrpjeti udarac. Je kao što su ga pretrpjeli referndumom o braku. Njih ne zanima narodna volja niti će se oni grčiti radi nje. Jandroković je iskulirao zvižduke na Bleiburgu i odčitao svoje.

referendum za ćirilicu se nije ni održao jer je Ustavni sud to zabranio, što ako i ovo zabrane. kako ćeš pokazat narodnu volju.

Oni znaju da ovise o nekim drugima a ne o narodnoj volji. Čak se s prezirom odnose prema narodnoj volji. Što jača narodna volja, to jači njihov prezir.

ovdje teoretiziramo, nisam ja protiv refrenduma samo kažem da se to precjenjuje.
    Ovo boldano je daleko od istine što potvrđuje ostavka Dalićke maloprije. Mogu oni protiv narodne volje ali samo do određene granice. Što više oni preziru volju naroda to narodna volja jača.

uh uh da je do narodne volje ostala bi Dalićka do kraj maandata..ovo će prije bit ucjena Pupovca, kalkuilacija, pješak u zamjenu za bolju poziciju na ploči.

kako nije trepnuo na narod protiv istanbulske.

Pa nije valjda index narod. Možda je, ali ne naš.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-05-2018 at 17:44

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Perverzija u svemu tome je da se Plenkovic nebi pocesa po guzici da je imbecil desnicarski. To njega jednostavno ne zanima, dok su ovi imbecilovci jako brzi i jako voljni pisati svakojake depeshe u Brüssel, i to je je cega se on najvise plasi.

I, kao Jugoslaveni koji se vole prikriti dekicon ko fol levolibera, oni su jednostavno kompatibilni sa Brüsseldzijama.

To je uhodana masinerija, kojoj je glavni grad ne Zagreb, vec Brüssel i Beograd podjednako, a Andreji samo Brüssel.

Znaci tu se zaista narod pita 0,0 vec je osobna strah Plenkovica od "centrale" u pitanju.

Naravno da ostala HDZ budalasija jos misli da oni kontroliraju ove, nisu svjestni da je stvar obrnuta, i da in je Andja zapecatila buducnost jer vratiti se nazad desnici je skoro pa nemoguca misija.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Potpisuje se sve u šesnaest. Ajmo naši

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Potpisuje se sve u šesnaest. Ajmo naši

mene niko nije uslika

Da je referendum o promjeni izbornih pravila, nešto mlako i kozmetički, to smo se složili. Međutim, a i takav kakav je, iritira lijeve liberale, HDZ, SDP i ostalu družinu. Također, eventualan uspjeh (pod tim podrazumijevam dovoljan broj potpisa i prolaz na samom referendumu - na stranu to što će oko toga naknadno majmunirati Ustavni sud), vidim kao slabašnu nadu i prvi korak prema nečem boljem. Nešto kao kada kamenčić pogodi staklo i napravi točkicu, a onda za par tjedana moraš mijenjati šajbu. Tako da (uza sve slabosti) te referendume ne smatram nečim, protiv čega treba biti neko sa hrvatske domoljubno desne opcije. Tim više, kada vidim kakva se ekipa gušta nad neuspjehom referenduma i taj eventualni neuspjeh unaprijed tumači kao dokaz da su oni u pravu.
    Političare ne zanima narodna volja, ali zanimaju narodni glasovi u kutijama. I bez obzira koliki debelokožac bio, siguran sam da bi Jandroković radije da su ga u Bleiburgu slavili kao olimpijskog pobjednika, nego mu vikali da je izdajnik i zviždali. On je u Bleiburg otišao po desne glasove, a zapravo ih je dodatno izgubio. I ako se potpisi sakupe, a potom (vrlo vjerojatno) to bude ometano svinjarijama od HDZ političara i Ustavnog suda, to će za HDZ biti valjanje u blatu i gubitak glasova. Ne sakupe li se ti potpisi, samo im je olakšan posao.
    Par Vaših zadnjih postova, shvatio sam kao agitiranje protiv potpisivanja za referendum, sa opravdanjem (izlikom) da to nije nešto moćno (i realno nije), te da to neće impresionirati političare (sa čime se baš i ne bi složio). No s time ste krenuli puhati u isti rog sa lijevim liberalima (doduše sa drugim motivima), koji se unaprijed vesele neuspjehu inicijative, gade gđu. Markić i tvrde da je to nešto što narod ne želi. Pa sad, koji bi bio korektan naziv za to?
    U zadnjem postu pak kažete da niste protiv referenduma i ako je to sve jedan veliki nesporazum, ja se ispričavam. I na kraju, hoćemo li te liste potpisati?

Tko je posalo onog Troskota U Otvoreno. teški fijasko. A Radin mu se i Obersnel namještaju na volej cijelu emisiju a on se smijulji a na kraju će za neupućene ispast da je ovo referendum da se manjine izbace i da samo Hrvati mogu bit birani u sabor. Doslovno su ideju referenduma proglasili nacističkom , i umjesto da ih uhvati u laži on se smijulji na pogubljenog Radina i spominje Luxemburg.

Katastrofa, onako samodopadnog bolje da ga ne šalju u javnost jer je antipropaganda referenduma.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-05-2018 at 10:18

Smanjuje se broj zastupnika u Saboru, to je referendum protiv zastupnika, većinom se oštećuju Hrvati.

Tko je posalo onog Troskota U Otvoreno. teški fijasko. A Radin mu se i Obersnel namještaju na volej cijelu emisiju a on se smijulji a na kraju će za neupućene ispast da je ovo referendum da se manjine izbace i da samo Hrvati mogu bit birani u sabor. Doslovno su ideju referenduma proglasili nacističkom , i umjesto da ih uhvati u laži on se smijulji na pogubljenog Radina i spominje Luxemburg.

Katastrofa, onako samodopadnog bolje da ga ne šalju u javnost jer je antipropaganda referenduma.

Meni je taj Troskot OK. Nije lako ostati sabran kad ti čim otvoriš usta Radin počme kokodakat ka lud. Obersnel i Radin su i bez da im se išta kaže postali najbolja reklama za referendume. Zamjerio bi Troskotu što nije Radinu rekao da u Italiji ima puno više Hrvata nego li u Hrvatskoj Talijana a da Hrvati nemaju svog predstavnika u talijanskom parlamentu. A Obersnelu je samo trebao citirati temeljnu odredbu Ustava RH, točka 1.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Meni je taj Troskot OK. Nije lako ostati sabran kad ti čim otvoriš usta Radin počme kokodakat ka lud. Obersnel i Radin su i bez da im se išta kaže postali najbolja reklama za referendume. Zamjerio bi Troskotu što nije Radinu rekao da u Italiji ima puno više Hrvata nego li u Hrvatskoj Talijana a da Hrvati nemaju svog predstavnika u talijanskom parlamentu. A Obersnelu je samo trebao citirati temeljnu odredbu Ustava RH, točka 1.
    ma što imaš bit sabran il nesabran dok mu se ovaj namješta na volej. Izbezumljeni, van kontrole lupaju gluposti pričaju kako je to rasistički, kako se tu želi da u saboru mogu biti samo Hrvati

Npr Radin kaže, stavlja nas se u zastupnike drugog reda,

Troskot mu je mogao reći, da gospodine, to postoji u Mađarskoj, a od 28 zemalja u EU samo njih par imaju uopće zastupnike nacionalnih manjina a samo u Hrvatskoj odlučuju o vladi. Tu ne treba sabranost, to je refleks.

Izbezumljeni Radin kaže. To je želja da u saboru budu Hrvati, samo čisti Hrvati.

Troskot je trebao reći

odakle vam to..pa čak i da se ukinu manjinske liste vi se npr gospodine Radin možete kandidirati na listi SDp-e aili IDS a i ući u sabor kao Talijan. To je Radin nekoliko puta ponovio tu insinuaciju. i nijednom mu nije odgovoreno. Ili mogao mu je Troskot reći..pa ima drugih nacionalnosti u svim strankama, nisu samo Hrvati ,odakle vama ta kleveta i idiotarija da mi želimo samo Hrvate u saboru kad je bilo i ministara iz SDp-ea Srba.

Toliko toga se moglo reći na budalaštine Obersnela i uvrede a nije rečeno ništa pa će netko neupućen, ( ne ti, ne ja) a takvih je hrpa stvarno i zaključiti da je intencija referenduma da u sabor mogu samo Hrvati.

Samo zato jer je Troskot nesposoban replicirati na primjeren način a nabrojio sam samo mali dio od onoga što je trebao odgovoriti a nije, umjesto što se smješkao ( di je našao samo Luxemburg).

Katastrofa od polemičara. Od te njihove kvazikulturnosti i pristojnosti više mi je muka.

ma što imaš bit sabran il nesabran dok mu se ovaj namješta na volej. Izbezumljeni, van kontrole lupaju gluposti pričaju kako je to rasistički, kako se tu želi da u saboru mogu biti samo Hrvati

Npr Radin kaže, stavlja nas se u zastupnike drugog reda,

Troskot mu je mogao reći, da gospodine, to postoji u Mađarskoj, a od 28 zemalja u EU samo njih par imaju uopće zastupnike nacionalnih manjina a samo u Hrvatskoj odlučuju o vladi. Tu ne treba sabranost, to je refleks.

Izbezumljeni Radin kaže. To je želja da u saboru budu Hrvati, samo čisti Hrvati.

Troskot je trebao reći

odakle vam to..pa čak i da se ukinu manjinske liste vi se npr gospodine Radin možete kandidirati na listi SDp-e aili IDS a i ući u sabor kao Talijan. To je Radin nekoliko puta ponovio tu insinuaciju. i nijednom mu nije odgovoreno. Ili mogao mu je Troskot reći..pa ima drugih nacionalnosti u svim strankama, nisu samo Hrvati ,odakle vama ta kleveta i idiotarija da mi želimo samo Hrvate u saboru kad je bilo i ministara iz SDp-ea Srba.

Toliko toga se moglo reći na budalaštine Obersnela i uvrede a nije rečeno ništa pa će netko neupućen, ( ne ti, ne ja) a takvih je hrpa stvarno i zaključiti da je intencija referenduma da u sabor mogu samo Hrvati.

Samo zato jer je Troskot nesposoban replicirati na primjeren način a nabrojio sam samo mali dio od onoga što je trebao odgovoriti a nije, umjesto što se smješkao ( di je našao samo Luxemburg).

Katastrofa od polemičara. Od te njihove kvazikulturnosti i pristojnosti više mi je muka.
    Pa uvik se može bolje al' na baljezgarije onog Kušćevića slične onima koje su Radin i Obersnel srali najbolje je "komentirao" Raspudić na N1 kad je rekao da takve glupe floskule nije potrebno komentirati. Ni Obersnel a pogotovo Radin nemaju skoro nikakvog utjecaja na bilo koga osim uske klike koja materijalno ovisi o njima a ni ja ni ti nismo bogzna šta pametniji od prosječnog gledatelja sinoćnjeg Otvorenog koji isto ka ja i ti mogli vidit i razumit sve i o Buci i o talijanu. Krešo Pajser iz Beljačke Stranke je ipak uspio posrat najveću glupost..da Hrvati nisu postojali u 15. stoljeću.

Nadalina Blizanka Malenica
    6 min ·
    Nisan gleda jučerašnje #otvoreno , ali čini mi se da je #FurioRadin odigra veliku ulogu u današnjem pojačanom prometu na mom štandu. Isto tako, hvala i @Obi_Rijecki . Svi ih kritiziraju.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pa uvik se može bolje al' na baljezgarije onog Kušćevića slične onima koje su Radin i Obersnel srali najbolje je "komentirao" Raspudić na N1 kad je rekao da takve glupe floskule nije potrebno komentirati. Ni Obersnel a pogotovo Radin nemaju skoro nikakvog utjecaja na bilo koga osim uske klike koja materijalno ovisi o njima a ni ja ni ti nismo bogzna šta pametniji od prosječnog gledatelja sinoćnjeg Otvorenog koji isto ka ja i ti mogli vidit i razumit sve i o Buci i o talijanu. Krešo Pajser iz Beljačke Stranke je ipak uspio posrat najveću glupost..da Hrvati nisu postojali u 15. stoljeću.
    Ako nema što reći, onda nek ne dolazi u emisiju.

Kuščević je lupao fraze ovi su optuživali, velika razlika. Nemožeš doć u emisiju i reć..neću odgovorit na ove gluposti. Raspudić bi im odgovorio.

I ne znam jesmo li pamentiji ali informiraniji jesmo. Masa ljudi nema pojma o čemu se tu radi, masa povodljivih ljudi i ako ostane zaključak da je referendum samo radi togi da tamo mogu samo uć Hrvati a nitko to ne demantira, onda taj zaključak ostaje.

Ako nema što reći, onda nek ne dolazi u emisiju.

Kuščević je lupao fraze ovi su optuživali, velika razlika. Nemožeš doć u emisiju i reć..neću odgovorit na ove gluposti. Raspudić bi im odgovorio.

I ne znam jesmo li pamentiji ali informiraniji jesmo. Masa ljudi nema pojma o čemu se tu radi, masa povodljivih ljudi i ako ostane zaključak da je referendum samo radi togi da tamo mogu samo uć Hrvati a nitko to ne demantira, onda taj zaključak ostaje.
    Ta "masa" ne gleda Otvoreno. Ko je god gledao emisiju moga je vidit u čemu je stvar...pa čak i protivnici referenduma. Ono posprdno smješkanje Troskota na imbecilnosto Buce i Radina je, po meni, daleko najbolja reakcija na njihove optužbe.

Dobro onda je se trebao samo posprdno smješkati i ništa ne govorit. bar to ako nije znao odgovorit jer to je smisao sudjelovanja u takvoj emisiji. Da demantiraš laži, da razotkiješ bezočnosti i da narodu objasniš, ako nekoga zanima bit.

Dobro onda je se trebao samo posprdno smješkati i ništa ne govorit. bar to ako nije znao odgovorit jer to je smisao sudjelovanja u takvoj emisiji. Da demantiraš laži, da razotkiješ bezočnosti i da narodu objasniš, ako nekoga zanima bit.
    pa te laži su bile toliko preočigledne da ih nije ni trebalo demantirati. Smisao njegovog dolaska u emisiju nije bila polemika sa pokvarenim idiotima koje i najgluplja osoba može pročitati iz prve nego da gledateljima objasni referendumsku inicijativu o izmjeni IZ. I to je manje više dobro obavio. A, na kraju krajeva, nije on profesionalni ni amaterski polemičar nego glasnogovornik inicijative. Radin ne zna složit najprostiju smislenu rečenicu a Obersnel se sam pokopao kad je rekao da ako mu "bolesni umovi" iz IP narede da dozvoli prikupljanje potpisa o poništenju ratifikacija IK da će onda to i dozvoliti.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove