Vidi rezultate ankete: Jeste li za predlozene promjene?

Glasači
5. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • DA

5 100.00%
  • NE

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/69

Tema: Referendum za promjenu izbornog sustava i otkazivanje IK

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa to je taj shtimung sto mi mozemo prominiti, oni ionako rade sto hoce.....ljudi su desiluzionirani, to je to.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Istanbulska, manje-više, u tom pogledu zalazimo u globalne sfere, što globalni gazda određuje i naređuje. Ovo drugo je bitnije, najviše način izbora zastupnika. Prođem Splitom svako prijepodne, baš rutom gdje su štandovi, uvijek nekog ima.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma nema to veze čak ni s propagandom. Ima veze sa inertnošću i nezainteresiranošću Hrvata.

ja sam mislio da će se više sakupit za otkazivanje istanbulske nego za ovo drugo.

Pa vidim to u svom okruženju. Nikoga to ne zanima. Ja nagovaram ljude da potpišu, oni mi se smiju.
    Sad sam vidio da su rekli kako su ovi protiv Istanbulske prikupili 215.000 potpisa prvi tjedan. Znači ima još nade, ajmo pojačati, recite svima da potpišu. Možemo i jedno i drugo progurati.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sad sam vidio da su rekli kako su ovi protiv Istanbulske prikupili 215.000 potpisa prvi tjedan. Znači ima još nade, ajmo pojačati, recite svima da potpišu. Možemo i jedno i drugo progurati.
    ja ovim svojim obećajem čašćenje pićem ako potpišu.

Oni hoće janjetinu i piće.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    naravno da možemo.
    kad god sam prošla pored nekog štanda, netko potpisuje.

a pazi ovo

Prema nekim informacijama ,GONG-ovi "specijalci" dolaze na štandove obje inicijative sa kovertama tuđih dokumenata i pokušavaju potpisivati za više osoba.
    i onda će tražiti poništavanje potpisa.
    stoka plaćenička.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Na narodu.hr javljaju da u Zadarskoj zupaniji valja, a i u Sibenskoj ide dobro, a i kroz svoje kanale doma tako cujen, bumo vid'li naprid nasi.

Uopće ne sumnjam da će Dalmacija odraditi dobar posao. Ali trebaju i drugi krajevi potegnuti.

Imotski ne loše stoji,u Zmijavcima smo imali tek dva slučaja gdje nisu htjeli potpisat ovo ostalo ide redom.
    Nisu ljudi baš previše informirani jer je i fratru zabranilo govorit,al brzo se pročulo da Pupovac više neće moći sastavljat Vladu
    Tako da kod nas svi sudjeluju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove