Vidi rezultate ankete: Jeste li za predlozene promjene?

Glasači
7. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • DA

6 85.71%
  • NE

1 14.29%
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 10 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/191

Tema: Referendum za promjenu izbornog sustava i otkazivanje IK

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    pa te laži su bile toliko preočigledne da ih nije ni trebalo demantirati. Smisao njegovog dolaska u emisiju nije bila polemika sa pokvarenim idiotima koje i najgluplja osoba može pročitati iz prve nego da gledateljima objasni referendumsku inicijativu o izmjeni IZ. I to je manje više dobro obavio. A, na kraju krajeva, nije on profesionalni ni amaterski polemičar nego glasnogovornik inicijative. Radin ne zna složit najprostiju smislenu rečenicu a Obersnel se sam pokopao kad je rekao da ako mu "bolesni umovi" iz IP narede da dozvoli prikupljanje potpisa o poništenju ratifikacija IK da će onda to i dozvoliti.
    Pa ako je glasnogovornik i došao predstaviti ideju onda mora znati odgovoriti na laži, inače što radi tamo. Da on sam predstavlja inicijativu Ok. Onda nek kaže, ja ne sudjelujem u polemikama nego samo predstavljam inicijativu.

A ako sudjeluje, onda može i mora reći Radinu. Ne govorite gluposti da mi želimo samo Hrvate u saboru jer se vi gospodine Radin možete kandidirati na listi SDP-ea ili IDS-ea i ući u sabor. Tako su mnogi drugi pripadnici manjina ulazili u sabor. Tako su Srbi u SDP-eu postajali ministri. To je minimum. I Radin više ne bi imao do kraja emisije ikakav kredibilitet.

ovako je sve to odšutio i ostalo nam se uzdati u pronicljivost gledatelja

Uostalom na profilima je puno njih razočarnao kao npr

Prestrasno je da su svi tako nespretni i pateticno kulturni, protivnike referenduma bi, bilo ko kome mozak radi malo brze, razmontirao u par recenica.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-05-2018 at 16:42
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Neko bi njima mora jednostavno poceti imputirati sto misle, kao sto to oni rade.

General Glasnovic je nikidan to odradija maestralno, i Hasanbegovic to zna odraditi, ali to se izsmijava sa strane svih vodecih medija u Hrvatskoj.

Ovo kao oslovljivanje ovih sto se bune protiv referenduma mora postati normalno. Mora se orbanizirati Hrvatska.

Dok su ispadi Obersnela, Radina, Pupovca, imbeciloavaca, Feralovaca na svakoj razini, osbnoj, nacionalnoj (posprdno spominjanje ''Rvacke'') itd, postali normalni, cak i pozeljni po osnovi da su Hrvati jako napredni i daju za pravo manjinama da seru narodu po glavi.

Ponovit cu, druga strana u vidu jednog Generala Glasnovica se izsmijava.

Protuotrov je javno etiketiranje Jugoslavena, petokolonosa, i mrzitelja hrvatstva.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa ako je glasnogovornik i došao predstaviti ideju onda mora znati odgovoriti na laži, inače što radi tamo. Da on sam predstavlja inicijativu Ok. Onda nek kaže, ja ne sudjelujem u polemikama nego samo predstavljam inicijativu.

A ako sudjeluje, onda može i mora reći Radinu. Ne govorite gluposti da mi želimo samo Hrvate u saboru jer se vi gospodine Radin možete kandidirati na listi SDP-ea ili IDS-ea i ući u sabor. Tako su mnogi drugi pripadnici manjina ulazili u sabor. Tako su Srbi u SDP-eu postajali ministri. To je minimum. I Radin više ne bi imao do kraja emisije ikakav kredibilitet.

ovako je sve to odšutio i ostalo nam se uzdati u pronicljivost gledatelja

Uostalom na profilima je puno njih razočarnao kao npr

Prestrasno je da su svi tako nespretni i pateticno kulturni, protivnike referenduma bi, bilo ko kome mozak radi malo brze, razmontirao u par recenica.
    Da, i meni je pun kurac tog "kulturnog", "dostojanstvenog", "uljuđenog", "civiliziranog" i sl. mentaliteta/ponašanja svih za koje se more reć da pripadaju domoljubnoj opciji...osim Glasnovića (ali on se toliko loše izražava da ga ne računam) Glavni razlog zašto sam ja toliko zadovoljan sa glasnogovornicima obje referendumske inicijative je taj što su referendumi uopće bili tema Otvorenog što ja nisam očekivao.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo cu tu ubaciti da pogledamo malo detaljnije sto se desava ako se ta politicka korektnost slijedi samo sa jedne strane. Znaci, tamo je kandidatica jedne konzervativne stranke izbacena iz te stranke sa strane lidera iste, jer je 2014 na skupu Hrvata izjavila da joj se povracalo kad je cula o legalizaicji peder brakova. Jos se dalje uzprotivila nosenju burke u Kanadi, i usporedila burka muslimanke sa nindjama i pljackasima banke. Sto je drugaciji nacin za izraziti kako su neprepoznatljive, i ne mogu biti identificirane, i po toj osnovi se mora zabraniti takav nastup.

Da nju imamo u Hrvatskoj, ova bi smrvila ove Jugoslavice.

Potpisao sva tri. Interesantna atmosfera, vode se diskusije oko potpisnih mjesta, ljudi su nabrušeni, pogotovo na naše saborske manjince.

Stalo mi je najveć do promjene izbornog sustava, ova druga dva će najvjerojatnije past jer "krše ljudska prava". Razočarao sam se nemilo političkim sljepilom hrvatskog naroda kad prošli put nije prošao. Sad, na blef, na guranje, da se iskoristi para iza Istanbulske, možda prođe.

Zna li tko brojke, koliko se skupilo potpisa. Jučer pročitah na Fejsu da je u Cetinskoj krajini skupljeno 5% što mi se čini malo. Ako je tamo tek 5%, kako li je tek drugdje? :/

Ako se ne može skupit 400 000 potpisa u 15 dana a skoro pa san siguran da se neče skupit, onda triba dignit ruke od svega tj. triba priznat da su ljudi nezainteresirani za bilo kakve promjene ili ih ne žele.
    One floskule o bojkotu mista za potpisivanje ne priznajen. Ko oče potpisat nače način za potpisat. U nedilju bar po Splitu u samome centru je bilo brat bratu 10 mista za potpisat.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Koliko ima potpisa za sad?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koliko ima potpisa za sad?
    Objavljeno je danas 205 000 iako kruže informacije da je daleko više potpisa prikupljeno, prave brojke ne izlaze da napadi nebi bili još veći ako se već u zadnja dva dana čuju glasno Bernardić i partija sa zabranama referenduma, Taritaš i ekipica oko nje itd. Znači kuha čim su oni na iglama...Mislim da ima preko 270 000 potpisa tj. bilo ih je do nedjelje ! Mene samo zanima odnosno siguran san 90% da Ustavni sud pun uhljeba ruši ovaj referendum o manjincima, a onda kome se žaliti ? EU sud je još gori, leglo kulturnog marksizma...

Citiraj Prvotno napisano od arizin Vidi poruku
    Objavljeno je danas 205 000 iako kruže informacije da je daleko više potpisa prikupljeno, prave brojke ne izlaze da napadi nebi bili još veći ako se već u zadnja dva dana čuju glasno Bernardić i partija sa zabranama referenduma, Taritaš i ekipica oko nje itd. Znači kuha čim su oni na iglama...Mislim da ima preko 270 000 potpisa tj. bilo ih je do nedjelje ! Mene samo zanima odnosno siguran san 90% da Ustavni sud pun uhljeba ruši ovaj referendum o manjincima, a onda kome se žaliti ? EU sud je još gori, leglo kulturnog marksizma...
    To nije referendum o manjincima, smanjuje se broj zastupnika. Mogu srušiti jer rade kaj žele, ali ovo bi stvarno bilo pretjerano da sruše nešto što nije protiv ustava.

A kak stoji Istanbulska?

To nije referendum o manjincima, smanjuje se broj zastupnika. Mogu srušiti jer rade kaj žele, ali ovo bi stvarno bilo pretjerano da sruše nešto što nije protiv ustava.

A kak stoji Istanbulska?
    Mislio sam ovaj o tome da manjinski zastupnici nemaju pravo odlučivati o proračunu i vladi...Prvi nemaju šta rušiti iako kod njih nikad ne znaš. Za Istanbulsku ne znam ona bude imala manje iako ako se na ovom pređe 400 000 mogla bi imati nekih 390 000...Ona se može maknuti kada promijenimo ovaj glupi sustav biranja i dovedemo prave ljude.

Citiraj Prvotno napisano od arizin Vidi poruku
    Mislio sam ovaj o tome da manjinski zastupnici nemaju pravo odlučivati o proračunu i vladi...Prvi nemaju šta rušiti iako kod njih nikad ne znaš. Za Istanbulsku ne znam ona bude imala manje iako ako se na ovom pređe 400 000 mogla bi imati nekih 390 000...Ona se može maknuti kada promijenimo ovaj glupi sustav biranja i dovedemo prave ljude.
    Dobro, to je glupi prijedlog, to nisu trebali staviti, tu ih mogu loviti. Mislim da bu Istanbulska imala više jer se štandovi nalaze i ispred crkvi u svakoj župi kojih je negdje 1.600. Svagdje nek poberu 100 potpisa i već su blizu.

Šteta kaj na narodu ne objavljuju koliko imaju, da znamo da li treba pojačati ili ne s potpisima.

Dobro, to je glupi prijedlog, to nisu trebali staviti, tu ih mogu loviti. Mislim da bu Istanbulska imala više jer se štandovi nalaze i ispred crkvi u svakoj župi kojih je negdje 1.600. Svagdje nek poberu 100 potpisa i već su blizu.

Šteta kaj na narodu ne objavljuju koliko imaju, da znamo da li treba pojačati ili ne s potpisima.
    Dvosjekli mač da objave prave brojke...Kod nas ljudi kada vide da je dovoljno onda ide ono "Imaju i bez mene budem na referendumu", a ako objave da je premalo onda je demoralizacija...Ovo je taman, rekli su malo preko pola, a mediji i ljevica se već buni. Druga stvar Istra i Rijeka te Samobor blokiraju i ovako, kako kod nas vladaju bivši komunisti koji ga sve više provode mimo ustava njima nebi bilo problem zabraniti ovih 5 dana pa neka se ovi vucaraju po sudovima ionako njih štite. Znači igraju pametno, a oni ljudi koji su malo dalje će sigurno potegnuti da potpišu barem u ovim mjestima ili negdje uz put.
    Ja se nadam tj. mislim da smo sa današnjim danom na 300 000 potpisa i da do petka već bude dovoljno potpisanih za pokretanje referenduma, a preko vikenda je bonus koji bi osigurao od nekog eliminiranja određenog broja potpisanih.

Potpisao danas iako mi se ne sviđaju prijedlozi o manjinama (a ne mislim ni da će se nešto postići sa preferencijalnim jer opet listu slaže predsjednik stranke..al je neki napredak), a to sam rekao i na štandu, ja ovdje faktički potpisujem da pristajem na manjine u saboru a ja ne želim u saboru manjine..

Momak se smije i kaže, a šta ćeš..to je zasad tako..aj reko dobro..on isto ne zna koliko je skupljeno..nada se kao i ja da se malo blefiralo sa objavljenom brojkom..

Drago mi je što ima entuzijastičnih mladih, dobro upućenih kao što je ovaj momak kod kojeg sam bio na štandu..

Ove moje s posla što nagovaram..nitko neće ni čut..nit ih zanima, a nit znaju o čemu se radi a oni koji nešto znaju vele da je to besmisleno jer će bit onako kako EU kaže i da je referendum čisto gubljenje vremena..

Ja kažem, pa bar potpiši pa onda nek bude što bude, ne košta te ništa..oni vrte glavom..ma jok..nema smisla nikakvog..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-05-2018 at 22:42

jebate gledam ovo Otvoreno i čovjek je stvarno frustriran kako ne znaju odgovorit ovim trolovima. Kakva ljudska prava u kontekstu prava glasa manjina. Pa kako im ne znaju odgovorit da ond au 90% europskih zemalja ili zemalja EU po toj logici ne postoje ljudska prava jer nemaju manjine u parlamentima a kamoli da im odlučuju o vladi. Jbt i zekanović i onaj Troskot melju o svačemu smao to ne spomenu.

Dođe mi napamet da to nije slučajno, da ih ovi pile po tome dvi emisije a da oni ne odgovore. Paranoija me hvata da to neće namjerno da kažu, ili su toliko toliko nesposobni da izvuku najjači adut iz rukava.

A ne znam što je gore od to dvoje.

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni su bas slatki bili onako slozni Grbin, Kuscevic i Anka ''zlatna Wc cetkica'' Taritas, doduse samo san pohvata zadnji dija.

Datum registracije
    Sep 2016

Od 40:00 Roko Antic. Dobra fora o bojleru.

Potpisah u Splitu,u Marmontovoj,za tih 5-6 minuta nitko drugi nije ni prišao stolovima iako je puno ljudi naišlo.Nadam se da ce skupiti dovoljno potpisa.

Protiv Istanbulske fali još 160.000 potpisa...Traže produljenje u Rijeci i na mjestima gdje im je onemogućeno prikupljanje potpisa.

Mislil sam da će imati više potpisa, ovo bu fakat knap i to ako ubace u 5. brzinu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Propagandni rat mass medija i HRTa naravno nosi plodove, pa oni prezentiraju ovo kao da ce sutra biti slobode kao u sjevernoj Koreji ako prodje . Nema ni trunke objektivnosti u izvjestajima.

ma nema to veze čak ni s propagandom. Ima veze sa inertnošću i nezainteresiranošću Hrvata.

ja sam mislio da će se više sakupit za otkazivanje istanbulske nego za ovo drugo.

Pa vidim to u svom okruženju. Nikoga to ne zanima. Ja nagovaram ljude da potpišu, oni mi se smiju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove