+ Odgovori na temu
Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3 11 12 13
Prikaz rezultata str. 241/247

Tema: Budimo ljevicari!

Ljevičari su uvijek kontra, kroz godine samo mijenjaju ono protiv čega su. Nekad protiv kralja i vjere, monarhije. Pa protiv bogatih, privatnog vlasništva pa protiv obitelji, braka, muškarca. Pa protiv bijelaca, države...Sad i protiv osobe i njenog dostojanstva.

Ima li primjera da je ljevica nešto dobroga donijela u razvoju ljudskoga društva? Meni se čini da su stalno kontra zdravog razuma.

Sretan nam svima dan antifašista bez kojih ne bi bilo Hrvatske. Antifašisti su pravi hrvatski patrioti.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Pretekao si me jutros Grunfek.

Ustajte vi zemaljsko rooooobljeeee
    vi suuuužnji koje mori glaaaaad...

Vlado Janić Capo,jedan od nas!!!

Sretan vam svima dan antifašizma u SRH ,

I da se manje miješate u naše unutarnje stvari u Bosni.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-06-2022 at 11:02
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Antifasisti su bili francuzi,englezi,ameri i ostala zapadna koalicija, sad je drugi problem sto se u nas ta rijec poistovjecuje iskljucivo sa neljudskom ideologijom komunizma.

"Slavimo pobjedu. Bili smo na pravom mjestu u pravo vrijeme". by Peđa Grbin
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 23-06-2022 at 08:38
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Drugarska samokritika Martina Hintereggera

Drago nam je da se Martin ogradio od desničarskih nehumanih političara i ideja i da se umirovio u 29. godini života od nogometa kako slučajno ne bi širio desničarske ideje nogometnim travnjacima.

Njegova odluka, pišu njemački mediji, dolazi nakon što se suočio s kritikama zbog organizacije nogometnog turnira u Austriji s desničarskim političarem Heinrichom Sicklom, koji je povezan s organizacijom koju je vlada Austrije opisala kao "desničarsku, ekstremističku, rasističku, seksističku, nacionalističku i etnički orijentisanu".
    "Proteklih nekoliko nedjelja pojavio se niz problema oko mog 'Hinti kupa', koji sam vodio sa strašću i s najboljim namjerama, a čije su mi posljedice jasne tek u retrospektivi. Neke moje riječi, emotivne i možda loše savjetovane, iritirale su ljude i želio bih se izviniti zbog toga. Veoma se kajem! Da još jednom bude jasno: najoštrije osuđujem desničarske, netolerantne i nehumane ideje. Oni koji me poznaju znaju to, a za sada, moram se distancirati i promijeniti svoj život. Zahvalan sam Eintrachtu što mi je dao šansu da sada napravim ovaj korak", rekao je Hinteregger.
    https://www.klix.ba/sport/nogomet/so...dala/220624016

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Drago nam je da se Martin ogradio od desničarskih nehumanih političara i ideja i da se umirovio u 29. godini života od nogometa kako slučajno ne bi širio desničarske ideje nogometnim travnjacima.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/so...dala/220624016
    Europski eunusi vs Arapi https://narod.hr/sport/homoseksualci...e-isticu-javno
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove