+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 4 5 6
Prikaz rezultata str. 101/110

Tema: Budimo ljevicari!

'Da nije bilo partizana ne bi bilo ni Hrvatske'
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Danas idemo na povorku ponosa svima ponosno pokazati da smo analni speleolozi.

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...ce=Vecernji.hr

Veliki dan. Budimo ponosni. Od sada će sve biti drugačije.

Odlično, sad bumo konačno jeli Milke A kvalitete.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zokiiii, oplodi naaassss
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kraljica je čestitala

vim hrvatskim državljanima čestitam Dan antifašističke borbe 22. lipnja. Velik dio hrvatskoga naroda i građana drugih nacionalnosti opredijelio se tijekom Drugoga svjetskoga rata za antifašistički otpor okupaciji sila Osovine.

Odlukama ZAVNOH-a uspostavljena Federalna Država Hrvatska u sklopu bivše federativne državne zajednice bila je izraz kontinuiteta i težnje hrvatskih antifašista za očuvanjem hrvatske državnosti, postavši državnopravnom osnovom za proglašenje i međunarodno priznanje samostalne Republike Hrvatske, koju smo obranili i oslobodili u Domovinskom ratu, kao povijesni izraz trajne težnje hrvatskoga naroda za neovisnom državom, istaknula je u čestitki predsjednica republike Kolinda Grabar Kitarović.

Znam da moramo biti protiv kraljeva i kraljica, ali ovaj proleter je ponosan na svoju kraljicu.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    I nas drug Plenko je cestitao, Tito mu usta pozlatio! Druze Andjo, mi ti se kunemooo *saka na glavi*
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Da nije bilo antifašistićke borbe,ne bi bilo ni moderne Republike Hrvatske.
    Capo,i njegovi suborci su svojim hrabrim bijegom u šumu pokazali primjerom, kako se treba boriti protiv višestruko nadmoćnijeg neprijatelja ,a samim time su sprali ljagu sa hrvatskog naroda koju su prišili kolaboracijonisti i kvislinzi sa njemačko-talijanskim okupatorom.
    Posljednje uređivanje od kiler : 22-06-2019 at 17:48
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Danas je 2.7. rođendan druga Patricea Lumumbae (1925.), afričkog socijalista i nacionalista. Proslavi se borbom protiv ondobne "EU-nije" (Belgijanaca - najgorih od svih kolonizatora). Kada ih je potjerao, na svečanosti povodom osamostaljenja rekao je belgijskom dužnosniku: "Mi više nismo vaši majmuni!". Možda jednom doživimo da netko od Hrvata to poruči sadašnjoj EU-niji.
    Ubijen od strane kongoaških kvislinga, a streljačkim vodom zapovijedao je Belgijanac.

Slava drugu Lumumbi!

Slava drugu Staljinu i drugu Lumumbi. :šakanasljepoočnici

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove