+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/72

Tema: Budimo ljevicari!

Mirv je u pravu, teroristicke skupine su bjelacko-supremacisticki patrijarhalni termin kojim se zeli kriminalizirati nase divne manjine.

Sramota da se kupuju avioni, a vrtici i skole se raspadaju...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Volim HDZ!
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

I velikog vodu Plenkovica.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ja ne želim slobodan dan sutra...
    radit ću jer vjerske blagdane za sve građane smatram uplitanjem crkve u pitanja države i želim pružiti otpor općoj klerikalizaciji društva i nazadnjaštvu...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    ja ne želim slobodan dan sutra...
    radit ću jer vjerske blagdane za sve građane smatram uplitanjem crkve u pitanja države i želim pružiti otpor općoj klerikalizaciji društva i nazadnjaštvu...
    Malo desničarimo, ha? Neradni dani moraju ostati samo ne da bi slavili vjerske blagdane već jednakost, bratstvo i slobodu te emancipaciju. Za radna prava do zadnjeg daha!
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Tito, partija, omladina, akcija.

Zamjećujem jednu problematičnu stvar a to je da na avatarima na ovoj temi imamo jedino osobe koje su se identificirale kao "muško". Mislim da to stvara jednu neinkluzivnu atmosferu koja bi se lako mogla opisati kao pasivno-agresivna prema drugačijima. U tom smislu bi možda mogli nadopuniti našu mrežnu adresu na hrhblqbtiq+.sex.hr da se izbjegne ova toksičnost koja prevladava forumom i koji još uvijek prisilno fašistički zahtijeva registraciju da mu se može punopravno pristupiti iako to eksplicitno svrstavanje u tor podsjeća na ideologiju krvi i tla, na Trumpov zid i netolerantne imigracijske desničarske zakone bijelih vragova a ne teži otvorenosti i vibrantnosti primjerenoj tekućoj godini. Soroš je već upoznat sa situacijom a vi gledajte što ćete.

Gospodine mirv, malo je reći da sam duboko povrijeđena vašim izrazito seksističkim istupom. Zar me prirodnost i ponešto jače dlake poviše usana čine manje ženom?! Zar smo na toj razini 2018. godine?! Razini primitivizma gdje se na ženu gleda kao na nekoga tko samo kuha i ne ulazi u raspravu sa muškarcima?! Na tom smo nivou? Iskreno se nadam da će moderatori sankcionirati ovo ženomrzačko ponašanje i vaš cinični osvrt spram lgbt populacije.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Gospodine mirv, malo je reći da sam duboko povrijeđena vašim izrazito seksističkim istupom. Zar me prirodnost i ponešto jače dlake poviše usana čine manje ženom?! Zar smo na toj razini 2018. godine?! Razini primitivizma gdje se na ženu gleda kao na nekoga tko samo kuha i ne ulazi u raspravu sa muškarcima?! Na tom smo nivou? Iskreno se nadam da će moderatori sankcionirati ovo ženomrzačko ponašanje i vaš cinični osvrt spram lgbt populacije.
    Gospodine??? nisam znao da u srednjem vijeku imaju internet.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Gospodin, gospoda i slicni termini nastali u bjelackom supremacistickom patrijarhatu nisu dozvoljeni na ovom forumu jer poticu ugnjetavanje. Svi smo mi jednaki.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Gospodine??? nisam znao da u srednjem vijeku imaju internet.
    Nemojmo koristiti mikroagresije.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nemojmo koristiti mikroagresije.
    Tko god nameće drugome rodni identitet je nacist,a napasti naciste nije agresija nego samoobrana.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Tko god nameće drugome rodni identitet je nacist,a napasti naciste nije agresija nego samoobrana.
    Žene su potlačena skupina u društvu. Tko njih napada taj je nacifašist. Pravilno bi bilo reći: Draga potlačena osobo kojoj neprejudiciram rodni identitet, upotrijebili ste patrijarhalni termin koji se ne koristi u modernom društvu oslobođenom okova klerofašizma.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Žene su potlačena skupina u društvu. Tko njih napada taj je nacifašist. Pravilno bi bilo reći: Draga potlačena osobo kojoj neprejudiciram rodni identitet, upotrijebili ste patrijarhalni termin koji se ne koristi u modernom društvu oslobođenom okova klerofašizma.
    Bijele konzervativne žene nisu potlačena skupina nego sudionice zločinačkog patrijahalnog pothvata.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Bijele konzervativne žene nisu potlačena skupina nego sudionice zločinačkog patrijahalnog pothvata.
    Jesi li ti to upravo pretpostavio njezino rasno i rodno opredjeljenje? Ovo je zaista previše.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Jesi li ti to upravo pretpostavio njezino rasno i rodno opredjeljenje? Ovo je zaista previše.
    Nisam ja ništa pretpostavio,ona se jasno izjasnila kao pripadnica skupine koja ugnjetava druge kad je nazvala forumaša/icu mirv "gospodinom". Njen zločin je određuje.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

U pravu si. Trebali smo je već skužiti po njenom nicku da je buržoazijski izrabljivač.

Kao uvjereni ljevičar, pozdravljam legalan i legitiman izbor Komšića u BiH.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove