+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/135

Tema: EP- Rukomet - Hrvatska 2018

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jadni Slovenci, bas mi ih zao....pfhahahaha.
    Sad i oni znaju kak je to kad ih suci kradu. Ne priznaju kompromitiranu arbitrazu sudaca na tekmi.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Već ga je zamjenio Pešićem. Mirko na tribinu - Pešić unutra!
    ali tek nakon što sam ja to napisao...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    ali tek nakon što sam ja to napisao...
    A da ti nisi možda Vlado Šola?

Pokrali ih...neviđeno, pazi pravila...smetao je njemačkom igraču, na centru, kao strogo primjenjujemo, a ovi ostali nijemci leže, što će nama radit u drugom krugu i dalje, očekujem nakon ovoga puno ozbiljniju reprizu 2009. kad su nas Francuzi masakrirali oštrom obranom, a mi smo vjerovali u rukomet i ljepotu igre, ja ovdje vidim i poruku za nas, mi domaćinsko suđenje sigurno nećemo imati...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    A pripadnika nebeskog naroda nigde,sad vas ne zanima rukomet? A kad ste bili domacini onda se napadalo zene sa sjekirama....
    Bjezalo se pred Hrvatima,a i opet ce se bjezat!!

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Pokrali ih...neviđeno, pazi pravila...smetao je njemačkom igraču, na centru, kao strogo primjenjujemo, a ovi ostali nijemci leže, što će nama radit u drugom krugu i dalje, očekujem nakon ovoga puno ozbiljniju reprizu 2009. kad su nas Francuzi masakrirali oštrom obranom, a mi smo vjerovali u rukomet i ljepotu igre, ja ovdje vidim i poruku za nas, mi domaćinsko suđenje sigurno nećemo imati...
    pravila su jasno definirana i snimka je pokazala da nije bilo nikakve krađe na toj utakmici...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Razbili nas Svedani. Raspad sustava.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nisan gleda, ali mogu tvrditi da je to posljedica kukanja i jaukanja ou nema Duvnjaka, o u gotovi smo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Pušing rođo. Peto mjesto - plafon, a to je i zato što sami sebe dodatno bez potrebe natovarimo. Čuj fali nam EP zlato. Ništa falit će nam i dalje.

Ako nije bilo fašističkog navijanja onda je stvar dobro prošla.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zato jer nije bilo fasistickog navijanja smo i spusili. Najgore je to kanalizirano navijanje, pusti publiku da sama povede i kontrolira emocije, to plasi protivnika, a ne da spiker pusti refren, a onda publika nastavi.

Obrana je danas bila koma. Linu su Svedani procitali, u obrani i napadu. Forsiral je Karacica i Cindrica kaj nije islo, to je bilo Svedanima na mlin. I nikako staviti lijevog vanjskog. U obrani stavio sve teretne veterane, ovi nam svaki napad gol zabili. Pa jbt taktika.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 17-01-2018 at 00:52

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Obrana je danas bila koma. Linu su Svedani procitali, u obrani i napadu. Forsiral je Karacica i Cindrica kaj nije islo, to je bilo Svedanima na mlin. I nikako staviti lijevog vanjskog. U obrani stavio sve teretne veterane, ovi nam svaki napad gol zabili. Pa jbt taktika.
    I to se vidjelo već nakon deset minuta igre. Šveđani su se jednostavno postavili u 6 - o i tu Cindrić i Karačić nisu nikako mogli proći. To je trebalo odmah vidjeti i staviti Mamića na lijevog vanjskog da se pokuša ta obrana izvući van šest metara udarcima sa 9, ali Lino uporan i onda se još na to nadovezala katastrofalna igra u obrani, a na nju i vratari.

Kako smo igrali - dobro smo rezultatski i prošli.

Ako nastavimo ovako - možemo do kraja dobiti još samo Bjelorusiju. A sve stručnjak do stručnjaka na klupi!

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zato jer nije bilo fasistickog navijanja smo i spusili. Najgore je to kanalizirano navijanje, pusti publiku da sama povede i kontrolira emocije, to plasi protivnika, a ne da spiker pusti refren, a onda publika nastavi.
    Završile su melodije Jadrana sad počinje festival kajkavskih popevki.

I balončiće u ruke i bup-bup

bez fašizma molim,..rezultat je manje bitan a i u tom rukometu svake godine, em svjetsko em europsko.

Ima šanse dogodine..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Grupa 1:

Svedskac (4 boda)
    Francuska (4 boda)
    Hrvatska (2 boda)
    Norveska (2 boda)
    Bjelorusija (0 boda)
    Srbija (0 boda)

nasi protivnici: Francuzi, Bjelorusi i Norvezani

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Nakon 95 nas 4 je opet aktivno!!!
    Molimo pripadnike nebeskog naroda da se jave!!!( kako kaze onaj vas,srbi su vitezovi i ratnici��)
    P.S. mi nismo u ultra djiru

Osim antifasizma u Splitu mene raduje sto hrvati zdusno navijaju za bracu slovence srbe i ostale

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Osim antifasizma u Splitu mene raduje sto hrvati zdusno navijaju za bracu slovence srbe i ostale
    Split

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Šta oćete, žugali ste za svastiku ka najveće antife, pa čak i za navijanje ZDS i Ajmo ustaše jer to ka šteti reprezentaciji, odnosno donosi kazne.
    Sad kad je atmosfera bila kamilica, odnosno fer i korektna, ili da kažem antifašistička, opet ne valja?

Prve dve tekme je bilo odlično navijanje, zadnju je malo palo, ali i naši su loše igrali.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove