+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/135

Tema: EP- Rukomet - Hrvatska 2018

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Kakav rukomet, ha ha, pa ovi Srbi igraju rukomet iz ranih devedestih, bez krila, dva dodavanja, bez pivota...zar je moguće da oni imaju trenere kao mi u košarci, pa će uništiti tradiciju, izgleda da imaju...kak se zove krilo koje je zabilo jedan gol, a ostalo upamćeno na "Bože pravde"...možda su po to došli...?
    Došli su da budu moralni pobjednici ( - 2 ili 3 razlike). Onda bi bili krivi suci, publika, gruba igra hrvatskih rukometaša i još štogod. Ali nakon - 10 propade im ''ono po što su došli''!

Čak i njihovi navijači pišu da su - babe!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 12-01-2018 at 23:59

Al to kaj oni igraju , to nije rukomet, to je strašnoooo.
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

kolektivna zalost "hrvatskih navijaca" po forumima, sram ih zvizdanju Srbima, pljuju Cervara, i tako to... koja luda nenormalna nacija.

Cestitke nasima, Duvnjaku brz oporavak.

ha ha, bombarderu, ne zajebavaj, ovo je sport i treba samo da sport i bude, da smo luda , nenormalna nacija to znamo i bez rukometaša...

nešto da te osvježi...

od prije...

https://www.facebook.com/hrs.chf/vid...5065260523243/
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    kolektivna zalost "hrvatskih navijaca" po forumima, sram ih zvizdanju Srbima, pljuju Cervara, i tako to... koja luda nenormalna nacija.

Cestitke nasima, Duvnjaku brz oporavak.
    Ma to su tzv: hrvatski navijači. Navijači koji žele da ''dabogda sve izgubili''!

To su ti ''hrvatski navijači''. Kao oni su iznad.........

To zviždanje je bilo najbolji dio utakmice - toliko glasno i jasno da ga čak ni tehnikom nisu mogli utišati.

Druga stvar što mi je upala u oči je Lijepa naša - koja je otpjevana do kraja (....dok mu živo srce bije).

Neki kažu i falš (to su oni kojima sve što je hrvatsko, pa tako i hrvatska himna, smeta). Ništa zato.

A kasnije je sve otišlo u normalu kad su navijači vidjeli koliko su srpski rukometaši ''dobri''!

Jednostavno - mrtva konja se ne udara!!!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 13-01-2018 at 00:35

Nervozni... himne se inače intoniraju na sportskim natjecanjima u skraćenoj verziji, nama su kao domačinima dopustili očito da
    klapamo danas u prve dvije i zadnje dvije strofe.

A trebalo je pustit onda ovo...
    https://youtu.be/OSqzlCtWxo8

ha ha, bombarderu, ne zajebavaj, ovo je sport i treba samo da sport i bude, da smo luda , nenormalna nacija to znamo i bez rukometaša...

nešto da te osvježi...

od prije...

https://www.facebook.com/hrs.chf/vid...5065260523243/
    Ovo večeras je bilo - više od sporta. Više od igre. Protiv Islanđana, Šveđana i ostalih će to biti samo sport - ali protiv Srba - to nije samo sport i samo jedna utakmica!

Nervozni... himne se inače intoniraju na sportskim natjecanjima u skraćenoj verziji, nama su kao domačinima dopustili očito da
    klapamo danas u prve dvije i zadnje dvije strofe.

A trebalo je pustit onda ovo...
    https://youtu.be/OSqzlCtWxo8
    Zato sam i napisao da mi je upalo u oči da je himna otpjevana do kraja, jer znam to!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ovo večeras je bilo - više od sporta. Više od igre. Protiv Islanđana, Šveđana i ostalih će to biti samo sport - ali protiv Srba - to nije samo sport i samo jedna utakmica!
    Daj, daj, mi smo u rukometu za njih,,,ohoho...i zato to i nije rivalitet da se miješaju emocije.

Zato sam i napisao da mi je upalo u oči da je himna otpjevana do kraja, jer znam to!
    Uz berlinsku, najljepša himna, izvedena uživo.

https://youtu.be/sK_Bus4SXIo

Daj, daj, mi smo u rukometu za njih,,,ohoho...i zato to i nije rivalitet da se miješaju emocije.
    Ma nema to veze - da su klikeri - nego da te podsjetim na ovo:

Kralj!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 13-01-2018 at 00:50

Ludi Rotim...al to je legendado...

Ludi Rotim...al to je legendado...

Gledaj tu atmosferu na tribinama, igru i rezultat na tarvnjaku i ponašanje predsjednika Tuđmana u svečanoj loži (u jednom trenutku skinuo i sako da ga baci).

A onda uzmi sve ovo što je došlo i još dolazi nakon njega.

Sve neke njonje i beskičmenjaci.

Joj nemojte kaj će Europa reći - da smo mi isti ko i oni ili danas sutra ćemo ponovno biti skupa u EU.

I zato - neka su zviždali večeras i treba im zviždati sve dok ne dožive katarzu i ne postanu svjesni koje su zlo nanosili svim svojim susjedima, a ne samo Hrvatima. I to ne samo u ovom zadnjem ratu - kojeg zovemo Domovinskim - nego desetljećima unazad.

Naravno oni to nikad neće doživjeti - jer oni ništa ne priznaju da su nekom uradili uvjek su to drugi njima napravili.

Sve je to nebitno..ako nije bilo fašističkog navijanja..ond aje OK a ako je bilo, pobjeda je nebitna i zanima me jesul ti navijači uhićeni i promptno preceusirani.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Srbi se zgrazaju zbog zvizadnja njihovoj himni, ocekujem javnu ispriku Plenkovica.

Nasi mediji poltronski prenose sto pisu profasisticki srpski mediji...

Sto se tice nasih "navijaca", i ja sam blesav sto se cudim. Tu ima masa njih kojima je krivo sto Srbija nije pobijedila.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Dobro doslo hrvatskoj momcadi za zagrijavanje.....
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

A večeras izgubio i ljubimac jugoslavena i velikosrba u Hrvatskoj - Veselin Yugo Vujović!

Al to kaj oni igraju , to nije rukomet, to je strašnoooo.
    ne staj mi na muku
    grobari,28,100+

A večeras izgubio i ljubimac jugoslavena i velikosrba u Hrvatskoj - Veselin Yugo Vujović!
    Nikada oni nece prezaliti sto Vujo nije postao izbornik, i sto ne moze selektirati Lazarova, Duvnjaka, Zikicu Milosavljevica, Mehu Mehica, Lojzeta Peterlea u jednu reprezentaciju, pa da zapjevamo od Vardara pa do Triglava.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Valjda su sad hrvati izbacili malo tog domoljublja iz sebe i sad se mogu vratiti pokornom prihvaćanju jugo okupacije i ponižavanju mrtvih i žiivh branitelja.

Naprijed kauboji!!!
    מנא מנא תקל ופרסין‬

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove