Vidi rezultate ankete: Hoce li Pupovac zbog govora mrznje biti uhicen?

Glasači
4. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

1 25.00%
  • Ne

3 75.00%
+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/16

Tema: Tradicionalni Pupovcev Bozicni govor mrznje prema Hrvatima

Tradicionalni Pupovcev Bozicni govor mrznje prema Hrvatima

I ove godine smo svjedoci Pupovcevog tradicionalnog bozicnog govora mrznje. Povodom Bozica koji se slavi po julijanskom kalendaru rekao je da je mjera hrvatske slobode mrznja prema Srbima, naravno spomenuo je ustastvo i dva velika hrvatska knjizevnika te preporucio da jednoga vise preferiramo od drugoga zato jer ga on smatra Srbinom.

Treba li sudstvo, u skladu s praksom pokazanom zadnjih dana, uhititi Pupovca zbog govora mrznje prema hrvatskome narodu? I hoce li mu kao otegotnu okolnost staviti sto taj govor mrznje lansira na Bozic koji jedan dio hrvatskih vjernika slavi prema julijanskome kalendaru?
    Posljednje uređivanje od Grunf : 06-01-2018 at 17:37

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Treba li sudstvo, u skladu s praksom pokazanom zadnjih dana, uhititi Pupovca zbog govora mrznje prema hrvatskome narodu? I hoce li mu kao otegotnu okolnost staviti sto taj govor mrznje lansira na Bozic?
    Možemo napisati pismo božić bati,ako nije kasno,pa nam možda ispuni želju.
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, when I take the stand

Može srat što ga volja zaštičen kao lički medvjed.
    Ovo je ujedno i pokazatelj da je Hrvatska istinska demokratska država
    No heartfelt speech, no fancy words...

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Videh bio je i Plenki na prijemu. I dođe li neko iz centrale da izvrši smotru Plenkija i drugih članova naše administrativne uprave?
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Iz starta je pogresno to medijsko potenciranje. Ni jednoj drugoj manjini se ne pridaje toliko medijske paznje, cak i ''manjinske emisije'' napune sa Srbima, izgorili likovi na HRTu i medijima opcenito.

Jel bio tko iz Srbije ili je kmečavac samo poslužio kao Vučićev megafon.

A "čovjek koji ne komentira tuđe izjave" ipak dao izjavu. Pa to je napredak samo takav. Kao ponosan je što smo široko dali prava manjinama pa se kao nada da će Srbi tako i Hrvatima u Srbiji što je u Srbiji izazvalo grohotan smijeh pa su mu od odjeka zamalo popucali dugmići na sakou.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-01-2018 at 01:19
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

To licemjerje isto treba ignorirati, kao stalo im do Bogojavljenske noći, Pupovcu , i ova naša tri kralja koja kao paze da se ne zamjere, nije bilo kraljice, poslala je i ona nekog Gašpara.

Ono kaj mene kao vjernika zanima je kako ljudi već dugo bacaju jelke, borove, dokazujući svoju vjersku pripadnost upravo danas, na pravoslavni Badnjak.

Obzirom koliko je crkvena tradicija u našoj povijesti utjecala i prosvjetiteljski, ma kako to nekome zvučalo nejasno, a i ekumenski, meni to nije jasno, zapravo je, al kako da ih zovem braćom u Kristu.
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Novinarka Bujice upitala jedno škaljivo pitanje Pupovca, skoro ju je zadavio pogledom, a onda nakon par trenutaka stavio uobičajenu dobronamjeru nasmiješenu masku na lice te odgovorio. Na drugo škakljivo pitanje Pupovac je opet skoro zadavi pogledom i onda otiđe. Njega bi se s par normalnih pitanja vjerojatno toliko izbacilo iz takta da bi skočio na novinara.

Takvog lika nije teško izbacit iz takta jer je zadojen. Ono što mu moram priznat lijepo govori hrvatski, mnogo bolje nego mnogi Hrvati. Mada ni njemu nije lako, uvijek na oprezu u stranoj državi.
    No heartfelt speech, no fancy words...

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    To licemjerje isto treba ignorirati, kao stalo im do Bogojavljenske noći, Pupovcu , i ova naša tri kralja koja kao paze da se ne zamjere, nije bilo kraljice, poslala je i ona nekog Gašpara.

Ono kaj mene kao vjernika zanima je kako ljudi već dugo bacaju jelke, borove, dokazujući svoju vjersku pripadnost upravo danas, na pravoslavni Badnjak.

Obzirom koliko je crkvena tradicija u našoj povijesti utjecala i prosvjetiteljski, ma kako to nekome zvučalo nejasno, a i ekumenski, meni to nije jasno, zapravo je, al kako da ih zovem braćom u Kristu.
    Znači javne provokacije vođe Srba u Hrvatskoj trebamo ignorirati. Nebitno. Idemo se usredotočiti na skidanje borova na zadnji dan Božićnog vremena koje Hrvati rade. To je sigurno protusrpski.

Jesi ti postal Pupovčeva desna ruka?

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    meni je njega žao. Milorada, jel. Džabe mu svi novci i moć, on živi u državi koju ni nacrtanu ne može vidjeti. Može rigati vatru do preksutra, ali u suštini je jadan.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Taj domjenak služi samo da se prenesu poruke vlasti iz Beograda. ovo Vučić progovara kroz Pupovca.

Čudi me kako ove godine nije bilo nekog "Vulina" da nam objasni.

Tipovao sam na Lintu, taj se u zadnje vrijeme ističe kao ekstremniji "rezervni Štrbac". Ali očito ih je "čovjek koji ne komentira tuđe izjave" zamolio da ga poštede te blamaže. Pa su mu vjerovatno rekli..ajde nek ti bude..ovaj put..

Taj domjenak, pa to je kao spisak sa policijske potjernice.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-01-2018 at 14:55
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Militantni ateist Pupovac slavi Božić?????

Otkud sad to...

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Militantni ateist Pupovac slavi Božić?????

Otkud sad to...
    srpski bozic = politicki "miting"
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    meni je njega žao. Milorada, jel. Džabe mu svi novci i moć, on živi u državi koju ni nacrtanu ne može vidjeti. Može rigati vatru do preksutra, ali u suštini je jadan.
    Mislim da lagano vec mozemo postavljati pitanje do kada ce Hrvatska biti drzava.

De jure, a de facto vec nije.

Bit će do sudnjeg dana. Ne treba pretjerivati s apatijom, imali smo mi i gore napade na nas, ovo je kamilica. Treba se boriti i budemo pobijedili, kukanjem nećemo ništa napraviti.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove