+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3 4 5 6 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/111

Tema: Diplomacija Republike Hrvatske-bilanca

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Bilo bi zanimljivo znati kada ova lakrdija od hrvatske diplomacije, predvodjena od Srpkinje Pejcinovic, misli reagirati na bacanje smeca u more sa strane Crnogoraca i Albanaca, i kada ce se rijesiti ogromno oneciscene okolisa sa strane Srba i Muslimana kroz termoelektrane na ugljen.

Da dodam, bacanje smeca u more sa strane Crnogoroca i Albanaca je ogroman problem za Hrvatsku, a tematizirano je-nula.

Dapace, poziva se na sto skoriji ulazak dragih sOseda u EU.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

MVEP veli da je napadač na Crkvu i vjernike u Munchenu psihički bolesnik. S obzirom da je lik vikao Alahu Akbar i time izrazio svoju pripadnost Islamu, znači li to da MVEP smatra Islam psihičkom bolesti, a muslimane psihički bolesnicima? Nije li to ipak malo preoštra ocjena i odraz teškog klerofašizma u Hrvatskoj?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    MVEP veli da je napadač na Crkvu i vjernike u Munchenu psihički bolesnik. S obzirom da je lik vikao Alahu Akbar i time izrazio svoju pripadnost Islamu, znači li to da MVEP smatra Islam psihičkom bolesti, a muslimane psihički bolesnicima? Nije li to ipak malo preoštra ocjena i odraz teškog klerofašizma u Hrvatskoj?
    Očito su Afrika, Bliski istok i pojedini dijelovi Azije puni psihičkih bolesnika što s obzirom kakve su im zemlje nije daleko od istine.

Problem je što se ti psihički bolesnici masovno dovlače u Europu i bjelačke zemlje.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Najzanimljivje je da ocevidci tvrde da je bilo inicijalno tri napadaca, a njemacki mediji, ako prenose, prenose da je vikao nesto "nerazumljivo", te da je psihicki bolesnik, te da se slucaj ne moze teretiti kao teroristicki cin.
    Cak njemacka policija u priopcenjima navodi da je vikao "nesto nerazumljivo".
    Toliko o tome koliko im je za vjerovati opcenito, kada su u pitanju kriminalna djela ilegalnih migranata.

Naravno da se radi o bolesniku, dijagnosticirali su mu neoperabilni islam.

Inače, Kina je proglasila Islam za mentalni poremećaj. Možda na tom tragu naš MVEP reaguje. Izgleda da će i Hrvatska slijediti taj primjer.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Najzanimljivje je da ocevidci tvrde da je bilo inicijalno tri napadaca, a njemacki mediji, ako prenose, prenose da je vikao nesto "nerazumljivo", te da je psihicki bolesnik, te da se slucaj ne moze teretiti kao teroristicki cin.
    Cak njemacka policija u priopcenjima navodi da je vikao "nesto nerazumljivo".
    Toliko o tome koliko im je za vjerovati opcenito, kada su u pitanju kriminalna djela ilegalnih migranata.
    Nitko normalan ne vjeruje više mainstream medijima koji su u službi protunarodne vlasti i globalističke agende a policija radi protiv vlastitog naroda.

Guranje glave u pijesak neće ništa promijeniti samo će još više produbiti problem i dovesti do eskalacije.

Slično radi hrvatska policija, hrvatska granica je kao švicarski sir, policija daje šture informacije ili sakriva stvarnu situaciju na terenu kao da su Hrvati gluplji nego što jesu pa ne vide ilegalne migrante kako se smucaju po Hrvatskoj i uništavaju imovinu uz potencijalne terorističke napade i ugrožavanje hrvatskog naroda.
    ZA DOM SPREMNI !

Ne znam jeste li vidjeli, Obama i Hillary te neki mainstream mediji kao ABC (news by Jews) spominju napade na "Easter worshippers" ("uskršnji vjernici" ali se dosta izgubilo u prijevodu s engleskog (germanski) na hrvatski (južnoslavenski), Easter-Ostara ), kao da se radi o paganskom kultu a ne kršćanima iako postoji poveznica između Ostare i uskrsa.

Naravno uz potpuno ignoriranje tko je počinio napad.
    Posljednje uređivanje od skater : 23-04-2019 at 21:24
    ZA DOM SPREMNI !

https://www.vecernji.hr/vijesti/josi...ranica-1315649

Gadljivo. Našla krpa zakrpu. Nakon odlaska ministra Šeparovića, sve je sa našom diplomacijom krenulo naopako i tako sve do danas.

Izgleda da nije sve tak crno u našoj diplomaciji. Tajnica ambasade u Njemačkoj nas je reklamirala na Faceu i rekla na engleskom da je kod nas sve čisto i autentično i da su kod nas samo bijeli Europljani, onak kak je bilo prije po cijeloj Europi i da je to dobra reklama.

Zene su sklone slijediti drustvenom konsenzusu i to je jedan od razloga zasto vecinom naginju na lijevo. U danasnje vrijeme rijetke su zene koje imaju hrabrost sa ovakvim reakcionarnim stavovima izaci u javnost i zato ne bi bilo zgoreg da sada pripadnici desnicarskog metapolitickog prostora (znaci i mi koji ovdje pisemo) posalju jedan signal potpore u eter. Ako ne zbog nje onda barem u inat onima koji se sada kakti zgrazavaju nad njezinom neprosvijecenoscu i se u ime svih Hrvata ispricavaju triggeriranim strancima na drustvenim mrezama.
    Violence is not necessary to destroy a civilization. Each civilization dies from indifference toward the unique values which created it.
    Nicolás Gómez Dávila

Sav je ponosan sto je pribio osobu na javni stup srama i likuje nad medijskom hajkom koja je rezulitrala iz toga.
    Violence is not necessary to destroy a civilization. Each civilization dies from indifference toward the unique values which created it.
    Nicolás Gómez Dávila

Nije on gej nego teška pederčina očito.

Nije vrijedno spomena. Ženska se posipala pepelom, doduše nisam ni očekivala ništa drugo. Lako je desničariti po internetu no kad treba "poginut" za svoja uvjerenja izvan interneta svi zbrišu ili budu "hakirani" a lijevo liberalni pedo trans open borders karavana se smije i ide dalje...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Ali mislim da ce se novinarcicima njihov plan na kraju malo izjaloviti. Ova anti-reklama ce indirektnim putem izazvati i reakcije koje nama idu u prilog kao sto je to npr. bio slucaj sa izvjestajima o "fasistickim" prosvjedima u Poljskoj. Prilican broj pozitivnih komentara na FB stranici javne njemacke televizije je indicija za to.
    Nicolás Gómez Dávila

Pročitao sam jedan komentar da su to masonska posla. Obrnuta psihologija, u funkciji prikazivanja pojačane ksenofobije, preko koje se steže grlo institucijama koje reguliraju propusnost granica. Ako je išta od napisanog, grdo je.

Hvala Bogu na AfD-u, koji sigurno čini većinu pozitivnih komentara ovog istupa, bez obzira na naknadno posipanje pepelom i priče o hakiranom računu.

Eto, dobila je otkaz.

Sto je najsmjesnije, moguce da je i hakirana, prosto sumnjam da u SRH postoji kadar u nekom veleposlanstvu, koji bi smio napisati da je Europa bijela.

Da je napisala crna Afrika ili zuta Azija, bilo bi i unaprijedjenja.

Datum registracije
    Sep 2016
    Dobila otkaz dok izraelska ministrica pravosudja tvrdi da Izrael mora ostati etnicki zidovski, makar po cijenu da se krse ljudska prava.
    Toliko.

Dobila je suspenziju, ali mrzilački mediji traže da joj se da otkaz i totalno uništi jer nije na liniji revolucionarnog pravogora.

Gospođa Mađarević treba biti u vrhu hrvatske diplomacije kad Hrvati ponovno preuzmu vlast u svojoj državi.

A nije ti ona neki kadar, ako se brani "hakirana sam". Drugim rijecima, ne mislim ja tako, to nije moje misljenje, ili preciznije, zivjeli migranti i Angela Merkel.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove