+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/91

Tema: Internet-zadnje bojiste za alternativna misljenja

Portali Kamenjar, Direktno i Dnevno kukaju kako ih Facebook blokira a istovremeno ne omogućuju ljudima bez facebook profila komentiranje članaka na portalima.

Facebook cenzura ne prestaje!

Ovi na Faceu su neumorni.

Cenzura na Facebooku i dalje ne prestaje. Administratorima CitizenGo stranice Facebook je blokirao profil i obrisao objavu u kojoj su pozvali na potpisivanje peticije “Hrvatska treba ljude koji vjeruju u sebe, brak i obitelj”.

Podsjetimo, riječ je o peticiji pokrenutoj zbog promidžbene kampanje Erste banke u kojoj promiče ‘transrodnost’ i homoseksualni stil života.

U nastavku prenosimo tekst koji je uklonjen s CitizenGO stranice i zbog kojeg je profil blokiran:

Erste banka je u sklopu promidžbene kampanje „Hrvatska treba ljude koji vjeruju u sebe“ promovirala video spot kojim promiče transrodnost i homoseksualni stil života. Recite Erste banci Hrvatska treba ljude koji vjeruju u sebe, u brak, u obitelj! Potpiši: http://citizengo.org/hr/fm/115652-hr...rak-u-obitelji

Iz CitizenGo podsjećaju kako su sve njihove objave u skladu sa Standardima zajednice Facebook, dakle, radi se o cenzuri na društvenim mrežama radi lažnih prijava.

Zbog cenzure koja je pogodila na tisuće osoba u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini na CitizenGO stranici je pokrenuta peticija za zaštitu prava na slobodu govora kojom tražimo obrazloženje cenzuriranih objava koje ne krše standarde Facebook zajednice. Peticiju u kojoj se traži obrazloženje od Facebooka možete potpisati OVDJE.

CitizenGo napominje kako javno i slobodno djelovanje osoba koji dijele vrijednosti CitizenGO-a (zaštita života, obitelji te prava na slobodu govora i mišljenja) ne stvara podjele. Podjele stvara ograničavanje mišljenja te širenje netrpeljivosti i predrasuda lažnih zagovaratelja tolerancije i slobode govora koji mnogo puta govor mrženje nazivaju slobodom govora, u slučajevima kad govore njihovi istomišljenici.

Demokratsko se društvo temelji na argumenitranoj i civiliziranoj raspravi, a cenzura i ušutkavanje neistomišljenika karakteristike su totalitarnog mentaliteta.
    https://narod.hr/hrvatska/blokade-fb...e-transrodnost

I Bruni Esih je opet blokiran profil..zbog nastupa u saboru u kojem je govorila o cenzuri na Facebooku

Bil' Fejs bio "neobavezan i privatna firma" da kojim slučajem promovira objave tipa "Srbe na vrbe", "smrt pederima", "živio Hitler" i sl.?

Pitam i zato jer je Fejs dobio toliki monopol na hrvatske internetske medije da bez fejs profila se ne može komentirati na ogromnoj većini hrvatskih portala.

net neutrality je Obamino djelo pa prema tome ne može nikako biti dobro, tj, ne može biti loše što je taj zakon ukinut. Problem Interneta nije net (ne)utrality nego ogromne net tvrke popz Google-a sa YouTube-om, Twitera, Amazon, Facebooka koje su praktički monopolizirali internet i koje sada ukidaju slobodu pa tako i "neutralnost" govora
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-12-2017 at 10:07

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo je tipicno rezoniranje HDZovog bota, kojemu naravno ne smeta bilo kakvo usutkavanje kriticara sa desnice. Ocito da su ljudi koji imaju danas nekakve veze u HDZu liseni svakog moralnog kompasa. Ne Picaferaj naravno, ono navrh njega.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    II. svjetski rat – to je prekretnica. To je trenutak kad je Europa kleknula. To je trenutak kad je Europa poručila svijetu: ‘Mi smo krivi za sve!’ Tad je sve krenulo krivo, tad smo kolektivno okrenuli stražnjice, skinuli hlače i poručili svijetu ‘Samo naprijed!’. To je trenutak kad smo zaboravili svoje korijene, svoju povijest, svoju vjeru, rasu, temelj svog društva – obitelj i pozvali Zlo u svoje domove.

Kolektivna krivnja. Tako bi se moglo to opisati. Kao da smo izgubili “pravo” na svaki pokušaj opiranja onom što nam nameću. Na najstarijem kontinentu rasli su najsnažniji ratnici, borili su se za ono čega se danas sramimo. Vikinzi, Spartanci, Grci, Rimljani, Križari, svi su se borili za temeljne vrijednosti na koje smo nekoć bili ponosni, a danas ih se sramimo. Zašto? Obitelj, vjera, tradicija, rasa… identitet!
    Izvor: Red Ice

Ali nije sve izgubljeno. Još ima nade!
    Predstavljam vam najjaču i najaktivniju grupaciju mladih aktivista – Génération Identitaire. Njihovo gorivo je ljubav, njihov simbol je spartanska Lambda, njihov cilj je sačuvati Europu i vratiti je njenim korijenima!

Poslušajte njihov manifest, objavu rata:

Mi smo Generation Identitaire (“Generacija Identiteta”).
    Mi smo generacija koju ubijaju zbog pogleda upućenog krivoj osobi, zbog odbijanja davanja cigarete ili “stava” koji ljuti nekoga.
    Mi smo generacija etničkih prijeloma, neuspjeha suživota i prisilnog miješanja rasa.
    Mi smo generacija koja je dvostruko kažnjena: osuđena na ispaštanje u društvenom sustavu toliko velikodušnom prema strancima da postaje neodrživ za naše vlastite ljude.
    Naša generacija je žrtva šezdesetoosmaša koji su se htjeli osloboditi tradicije, znanja i autoriteta u obrazovanju. Ali su samo postigli osloboditi se vlastitih odgovornosti. Odbacujemo vaše knjige iz povijesti kako bismo ponovno prikupili svoja sjećanja.
    Više ne vjerujemo da bi “Khader” ikada mogao biti naš brat, prestali smo vjerovati u “globalno selo” i “obitelj svih ljudi”.
    Otkrili smo da imamo korijene, podrijetlo, a time i budućnost. Naslijeđe je naša zemlja, naša krv, naš identitet. Mi smo nasljednici za našu vlastitu budućnost. Isključili smo televizore kako bismo marširali ulicama. Zidove smo ukrasili našim sloganima.
    Vikali smo kroz megafone za “mlade na vlasti” i podizali naše Lambda zastave visoko.
    Lambda, naslikana na ponosni Spartanskim štitovima, naš je simbol.
    Zar ne razumiješ što to znači? Nećemo se vratiti, nećemo dopustiti.
    Bolesni smo i umorni od vašeg kukavičluka. Vi ste plod poslijeratnog napretka, povlaštenih mirovina, S.O.S. rasizma i “raznolikosti”, seksualno oslobođenje i azijska djevojka Bernarda Kouchnera.
    Mi smo tih 25 posto nezaposlenosti, socijalni dug, multikulturalni kolaps i eksplozija protiv bijelog rasizma. Mi smo razbijene obitelji, a mladi francuski vojnici umiru u Afganistanu. Nećete nas kupiti s usiljenim izgledom, bijednim državnim poslovima i tapšanjem po ramenima.
    Ne trebamo vaše politike za mlade. Mladi su naša politika.
    Nemojte misliti da je ovo jednostavan manifest. Ovo je objava rata.
    Vi ste od jučer, sutra smo mi. Mi smo Generation Identitaire!

A ti narode Hrvatski? Držiš li i dalje nos u knjigama Goldsteina, slušaš li “povijesne činjenice” koje ti servira Documenta, klimaš li glavom na govore Soroševih stipendista, ratuješ li iz udobnosti svog kreveta?

Ugasi televizor, zatvori laptop, izađi na ulice!

http://youtu.be/kqybsUqkOWs

http://priznajem.hr/novosti/eu/video...i-objava-rata/

Otkad si pokrenul temu, vlade po cijeloj Europi su krenule s cenzurom interneta. Nadam se da si zadovoljan s tim kaj si pokrenul.

Datum registracije
    Sep 2016
    U Americi je krivac Bannon, u Europi ja. Mea culpa.

Sargonu od Akada je Jubito blokiral račun, nemre uopće ući u njega. Infowars je dobil par upozorenja i sad više ne mogu imati prijenose uživo. Još malo i njih će banirati s Jubitoa. Jubito je zaposlil 10.000 SJW-a koji masovno cenzuriraju i baniraju konzervativne kanale jer vide da ne mogu dobiti raspravu na ideološkom polju onda je zabranjuju.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sargonu od Akada je Jubito blokiral račun, nemre uopće ući u njega. Infowars je dobil par upozorenja i sad više ne mogu imati prijenose uživo. Još malo i njih će banirati s Jubitoa. Jubito je zaposlil 10.000 SJW-a koji masovno cenzuriraju i baniraju konzervativne kanale jer vide da ne mogu dobiti raspravu na ideološkom polju onda je zabranjuju.

Zna se dobro tko je i od koga kao mozak operacije upregnut u SJWanker i antifa akcije po Interwebu ali to je antisemitizam i teorija zavjere. ADL i SPLC.

At first, they came for the Neo-Nazi White supremacist groypers, and I stayed silent, because I’m a cuck.

Then, they came for the internet bloodsports people (Andy raceWarski), and I stayed silent because I prefer civil discussion.

Then they came for the liberalists (Sargon of Akkad), and I stayed silent because I haven’t read Locke.

Now, they’re coming for me (Alex Jones), and there’s no one left to speak up because the water turned all the frogs gay.
    ZA DOM SPREMNI !

Protiv Google-a i Twitera su u Kaliforiji podignute privatne tužbe koje imaju sve šanse za uspjeh

Platit će masne kazne jer krše Ustav.

Android Zuckerberg ima saslušanje u Kongresu. Povod je prodaja osobnih podataka raznim firmama. Kad je prodao osobne podatke Obami, nije bilo nikakve bure, ali sad kad je prodao Trumpu onda odmah problemi u javnosti i saslušanja.

Koliko vidim, kongresnici ga prže zbog baniranja konzervativne misli na Facebooku. Veli da nema instaliran taj algoritam i da se njegov program vrti u beskonačnoj petlji lijevo-libaralne misli.

Tko su po vama najbolji desni novinari/voditelji ? Znači od Bujanca, Dujmovića, Raspudića, Hodaka, pa svi oni sa desnih protala i medija.... Evo recimo top tri kojih se možete sjetiti da uživate čitati/gledati njihove radove u borbi za istinu protiv laži ljevice...

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Pratin samo ovaj forum... za politiku, jel.
    Ne čitan novine niti druge forume/stranice, tako da pročitan neki članak kad neko odi zalipi... najbolji su mi Holjevac i Raspudić.

Volia bi i ja vidit neki kvalitetni popis, poduži po mogućnosti...

Jel zna netko piše li marasovac di nakon šta je ugašena FB stranica "Šestorka Herceg-Bosna"?
    Taj čovik je fanatik...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Marko Ljubić, Nenad Piskač
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Hodak i Holjevac

Citiraj Prvotno napisano od arizin Vidi poruku
    Tko su po vama najbolji desni novinari/voditelji ? Znači od Bujanca, Dujmovića, Raspudića, Hodaka, pa svi oni sa desnih protala i medija.... Evo recimo top tri kojih se možete sjetiti da uživate čitati/gledati njihove radove u borbi za istinu protiv laži ljevice...
    Zvonimir Hodak, Marcel Holjevac, Nino Raspudić, Ivica Šola, Jure Vujić, Tomislav Sunić (mada je aktivniji na međunarodnoj sceni nego u Hrvatskoj), ponekad pročitam Borislava Ristića, Marka Ljubića (koji se dosta popravio u uporabi prikladne terminologije za primjerice antife), Davora Dijanovića.
    ZA DOM SPREMNI !

Željku Glasnoviću blokiran Facebook račun.

Dragi prijatelji, Facebook mi je blokiran prošli tjedan.
    Dok se istina sustavno blokira ili iskrivljuje, internetom i dalje haraju JUGOZOMBOIDI i BOLJŠEVIČKI SOTONISTI s lažnim profilima.
    TOLIKO O SLOBODI GOVORA!!!
    http://www.maxportal.hr/vijesti/glas...ao-boljsevike/

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Željku Glasnoviću blokiran Facebook račun.

http://www.maxportal.hr/vijesti/glas...ao-boljsevike/
    Hrvatski etnomazo leftardi i salonske jugo-komunjare čoporativno prijavljuju profile hrvatskih nacionalista pa kikebook algoritam automatski blokira račun.

Zanimljivo koliko samo lažnih profila od strane leftardskih i četnokomunističkih provokatora viđam na portalima ali nijedan blokiran ili izbrisan sudeći prema onima koje često viđam kao komentatore.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove